>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Obuwie do 200zł Nike/Adidas

bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
Wiosna idzie, trzeba zakupić jakieś buty. I tutaj moje pytanie, w czym się poruszacie, co polecacie? Chodzi mi o obuwie do 200zł tak wiadomo normalnie, na zewnątrz.
Na razie w miarę przekonuje mnie Nike Court Majestic, ale może ktoś cos eleganckiego poleci.
 
jako47 130

jako47

Użytkownik
polecam adidas kaiser 5 klasyka musisz troche dodac bo ze 250 kosztuja ale buty polecam strasznie. aktualnie mam turfy i gram w nich, chodze na codzien, sedziuje. wytrzymale leganckie ????
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Na ebay to wszystko chodzi za 20£.. Czyli z przesylka ok 100 PLN..
Air Maxy od 250..
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Na ebay to wszystko chodzi za 20£.. Czyli z przesylka ok 100 PLN..
Air Maxy od 250..
Podrzuć link, jeśli możesz. - Bo jeśli chodzi o ebay, to ja tam nigdy nie mogę nic znaleźć. :?
edit: a w sumie to już nie, ogarnąłem jakoś.
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
One są bardziej do grania w kosza?? W sumie kupiłbym sobie jakieś przyzwoite buty,a te nawet tanie były i wyglądały przyzwoicie
niby do grania w kosza, ale ja w takich zawsze chodzę bo mi się podobają takie wysokie. a z tym, że one tak świecą na niebiesko pod wpływem temperatury to ściema, białe paski się pojawiają bardziej, także nie świecisz jak latarka ????
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
polecam adidas kaiser 5 klasyka musisz troche dodac bo ze 250 kosztuja ale buty polecam strasznie. aktualnie mam turfy i gram w nich, chodze na codzien, sedziuje. wytrzymale leganckie ????
nie no bez obrazy, ale jak mozna w takich butach chodzic na codzien? jezeli nie jestes juz w gimnazjum i masz jakikolwiek gust i pojecie o wygladzie to chodzenie w halowkach i podobnym obuwiu odpada, bo to poprostu WIOCHA.
 
Do góry Bottom