>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 07.03.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Europejska
Spotkanie: Stuttgart - Lazio
Typ:2
Kurs: 3,5
Bukmacher:bet365
Analiza:


Zacznę od tego że kurs na Lazio jest wielką pomyłką ze strony bukmacherów, nie wiem czy widzieli to co prezentuje ostatnio Stuttgart. Wracając do analizy, spotkanie które chciałbym przedstawić jest Stuttgart klub bundesligi oraz Lazio klub włoskiej Seri A. Stuttgart w tym sezonie nie prezentuje nic nadzwyczajnego, klasyfikują się w środku tabeli. Ostatnie dwa spotkania w LE gdzie to u Siebie zremisowali tylko z Belgijskim klubem genk 1:1, dopiero drugie spotkanie zakończone zwycięstwem 0:2 ale nawet wtedy nie zachwycili swoją grą. Nie strzelają za wiele bramek, i tracą ich sporo. Co do Lazio to dobrze zbudowany zespół, w lidze radza sobie nawet dość dobrze, zajmują 5 miejsce. Ostatnie spotkanie w LE na wyjeździe zremisowane, u siebie pewnie wygrane 2:0, oddali dwa razy więcej strzałów od przeciwnika. Myślę że wyeliminują drugą drużynę niemiecką z rozgrywek LE.Powodzenia.
✅250
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Europejska
Spotkanie: FC Basel – Zenit St. Petersburg
Typ: Hulk strzela, Zenit wygrywa
Kurs: 6,0
Bukmacher: Williamhill
Analiza:


Faworytem dwumeczu moim zdaniem jest Zenit. Rosjanie po przegranej w LM będą chcieli osiągnąć korzystny wynik w LE. Do Szwajcarii polecieli: Vyacheslav Malafeev Jurij Zhevnov, Egor Baburin, Alexander Anyukov, Bruno Alves, Nicolas Lombaerts, Tomáš Hubočan, Luís Neto, Milan Rodić i Aleksandar Lukovic, Danny Roman Shirokov, Vladimir Bystrov Wiktor Fayzulin, Sergey Semak, Igor Denisow, Axel Witsel, Alexander Kerzhakov Aleksander Bukharov, Hulk, Luka Djordjevic. Nie zabraknie więc kluczowych graczy, którzy powinni poprowadzić Zenit do zwycięstwa w Bazylei. Rosjanie dopiero będą rozpoczynać zmagania ligowe, Szwajcarzy są już w grze. Basel mocno szczęśliwie wyeliminował Dnipro, które zmarnowało wiele okazji podbramkowych. Atutem Szwajcarów jest gra w kontrze, dobrze wyglądająca w dwumeczu z Dnipro. Uważam jednak, że Rosjanie dysponują wyższym potencjałem niż Ukraińcy. Zenit ma spore szanse na wygranie tego trofeum jak kilka sezonów temu. W dobrej formie jest Hulk, który moim zdaniem powinien trafić do bramki gospodarzy w czwartkowy wieczór.
⛔100
 
pocologin 87

pocologin

Użytkownik
Dyscyplina: HokejUSA, NHL
Spotkanie: Chicago Blackhawks – Colorado Avalanche
Typ: 1
Kurs:
1,8
Bukmacher: Bwin
Analiza:

W czwartek, o 2 w nocy czasu polskiego, spotkają się dwie drużyny znajdujące się w zupełnie innych rejonach tabeli. Gospodarze, zespół Chicago, to aktualni liderzy konferencji zachodniej z dorobkiem 43 punktów i przewagą 10 nad drugim Anaheim Ducks. Legitymują się bardzo dobrym bilansem bramkowym 75:44. Drużyna Colorado to przedostatni team konferencji zachodniej z dorobkiem zaledwie 20 punktów i bilansem bramkowym 51:62.
Gospodarze na własnej tafli odnieśli jak do tej pory tylko jedną porażkę po dogrywce (33:21 w bramkach). Ostatnie 5 spotkań to 5 wygranych (3 w regulaminowym czasie, 2 po dogrywce) i bilans bramkowy 15:9. Gościom nie wiedzie się na wyjazdach zbyt dobrze. Odnieśli dotychczas tylko dwie wygrane (w tym jedna po dogrywce) i odnieśli aż 10 porażek (w tym 7 w regulaminowym czasie gry). Ostatnie 5 meczy to pasmo 5 porażek (3 po dogrywce ) i bilans bramkowy 8:15.
Drużyna Chicago Blackhawks wygrała ostatnio z zespołem z Colorado pod koniec 2011 roku i myślę, że teraz jest odpowiedni moment, by w końcu odnieść zwycięstwo.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
przemek-1992 28

przemek-1992

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Europejska
Spotkanie: Anhzi - Newcastle
Typ: Anhzi powyżej 1,5 gola
Kurs: 1,85
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Jutro w Rosji zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie, Anzhi podejmuje w 1/8 finału Ligi Europejskiej drużyne Newcastle. W poprzedniej rundzie Anzhi wyeliminowało Hannover wygrywając u siebie 3:1 i remisując w Niemczech 1:1
Newcastle natomiast wyeliminowało drużynę Metalist Kharkiv remisując u siebie 0:0 i wygrywając na wyjeździe 0:1. Anhzi moim zdaniem jest obok Benfiki jest faworytem do wygrania Ligi Europejskiej. Anzhi gra u siebie i jest to ich bardzo mocną stroną, liczę na to że będą dominować od samego początku i już w pierwszym spotkaniu będą chcieli wywalczyć awans, a żeby to osiągnąć muszą strzelić Newcastle przynajmniej 2 lub 3 bramki by ze spokojem podejść do rewanżu. Jeżeli chodzi o Newcastle to ich gra mnie nie przekonuje, w lidze zajmują dopiero 15 pozycję i nie liczę na to by jutro pokazali dobrą grę,grają bardzo chaotycznie, popełniają dużo błędów w obronie co Anzhi powinno wykorzystać i strzelić przynajmniej 2 gole.
⛔100
 
G 0

golota

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Europejska
Spotkanie: Tottenham - Inter
Typ: 1
Kurs: 1.70
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Forma Bale w ostatnich spotkaniach jest fenomenalna strzela na zawołanie, grają u siebie co im pomaga zdecydowanie za to inter nie jest w jakiejs najwyzszej formie dlatego myślę że drużyna z Londynu będzie lepsza i wygra spotkanie.

kiepska analiza
 
aros 4

aros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Europejska
Spotkanie: Steaua - Chelsea
Typ:1x
Kurs: 1,80
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Mimo, ze jestem fanem Chelsea to w bukmacherce staram kierowac sie rozumem a nie sercem bo juz niejednokrotnie przejechałem się na The Blues. Mysle ze z goracego terenu w Rumunii przywioza co najwyzej remis. Steaua prowadzi w lidze z przewagą aż 13 punktów nad drugą drużyną (bilans 17-2-2). Na wlasnym stadionie w poprzedniej rundzie LE wyeliminowali faworyzowany Ajax odrabiając dwubramkową stratę z pierwszego meczu i wygrywając w karnych. Chelsea zaś rzutem na taśme, ledwo uporała się ze Spartą. Do stolicy Rumunii nie polecieli Demba Ba, Ramires i Moses. Na szpicy zagra wiec Torres, w ktorego skutecznosc stracilem doszczetnie juz wiare. Chelsea pod wodza Beniteza gra slabiutką piłke i niestety w Bukareszcie nie wygra.
✅80
 
O 6

oxidosis

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Europejska
Spotkanie: Benfica - Bordeux
Typ: 1
Kurs: 1.55
Bukmacher: Bet365
Analiza:


Co tu dużo pisać, bez wątpienia faworytem tego spotkania oraz dwumeczu jest zespół z Portugalii. Bordeux w tym sezonie nie zachwyca, dziesiąte miejsce w tabeli z ogromną stratą do lidera, kiedy Benfica w swojej lidze po dwudziestu spotkaniach jeszcze nie odnotowała porażki. Warto dodać, że Bordeux naprawdę musiało się namęczyć, aby awansować do kolejnej rundy, kiedy Benfica mając znacznie trudniejszego rywala ( Bayer Leverkusen ), praktycznie załatwiła sobie awans już po pierwszym spotkaniu. Kolejnym atutem, który przemawia za zespołem z Lizbony jest atut swojego boiska, na którym to w tym sezonie odnieśli tylko jedną porażkę ( z Barceloną w LM ). W lidze strzelają jak na zawołanie - po dwudziestu spotkaniach mają ponad piedziesiąt bramek na koncie. Nie oszukujmy się - faworyt w tym meczu jest tylko jeden. Pozdrawiam.
✅55
 
cherry17 333

cherry17

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Indian Wells
Spotkanie: Ayumi Morita - Lesya Tsurenko
Typ: Morita
Kurs: 2,22
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Na dzisiaj wybieram spotkanie Japonki Mority ( 52 WTA ) i jej rówieśniczki Ukrainki Tsurenko ( 74WTA) . MOże o czymś nie wiem ale nie moge sobie zdać sprawy dlaczego kursy na Ayoumi są tak wysokie. Gra ona zdecydowanie lepiej w tym sezonie,na rozkładzie ma miedzy innymi Ivanovic, Hantuchową, Erakovic, Vesninę czy Makarową a więc zawodniczki nieprzypadkowe. Gdy przegrywała spotkania to z zawodniczkam z Topu albo z takimi które dochodziły wysoko w danych turniejach. Jest to zawodniczka dla której nie ma straconych piłek , do tego dochodza umiejętności na solidnym poziomie...Tsurenko doszła do 3 rundy Austalian Open i to by było na tyle...Od tego czasu rozegrała 5 spotkan, przegała z Soler Espinosą w Fed Cupie i Filipkens w Memphis, 3 razy wygrała z mało znaczącymi rywalkami i wczoraj z Bratchikovą która spuściła z tonu po dobrych występach w lutym...NIe rozpisuje sie więcej, w lepszej formie jest MOrita, gra częściej iz Lepszym skutkiem...Jest dla mnie bez dwóch zdań faworytką i po rakim kursie korzystam ????

⛔100
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: HokejUSA, NHL
Spotkanie: Calgary Flames - San Jose Sharks(-1.5)
Typ: 2
Kurs: 3.90
Bukmacher: Unibet
07.03.2013 03:30
Analiza:
Jedne z czterech spotkań rozgrywanych dziś na taflach najlepszej ligi hokejowej świata.na dziś spotkanie w którym myślę że po wczorajszym zwycięstwie po doliczonym czasie gry ekipa rekinów zwycięży tym razem ale bez żadnych extra time.W końcu strzelili więcej niż jedną bramkę więc myślę że powoli gracze z San Jose wracają do gry i będą się liczyć w walce o play-offy.W końcu sądzę że zagrają tak jak nas przyzwyczaili w poprzednich sezonach a więc bardzo widowiskowo i bramkowo.dziś myślę że w końcu się obudzą i zaczną strzelac te krązki do siatki przeciwnika.I strzelą więcej niż tylko jedną przeciwnikowi.Gracze płomieni grają w kratkę , ostatnio wygrali ale dziś w nocy myślę że będą musieli uznac wyższość graczy z san Jose i dlatego też stawiam na to że tak będzie.Kurs jest wysoki ale mnie nie straszy bo w NHLu all jest możliwe.Sądzę że dziś noc będzie należeć do rekinów którzy zaaplikują gospodarzom przynajmniej ze trzy więcej niż oni sami.
⛔100
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
EUROPA: Liga Europejska
Benfica - Bordeaux
Typ: Benfica (-1.5 AH)
kurs: 2.65
buk: Pinnacle
W tym meczu stawiam zdecydowanie na gospodarzy, którzy sa po prostu lepszą ekipą. Bordo nie może się odnaleźć od straty Gouffrana na rzecz Newcastle. Bez niego jakośc druzyny spadła anacznie. Widac to już było w dwumeczu z Dinamem Kijów, przy których wyglądali batrdzo blado i niezasłużenie awansowali do dalszej rundy. Myśle, że teraz Benfica pokaże im miejsce w szeregu. Bezfica to drużyna któa rok w rok rywalizuje w Europie, ma większe doświadczenie i zwłaszcza dobrze prezentuje sie u siebie. W lidze walczą z Porto o mistrza, nikt im nie może zagrozić, dlatego Beznfica nie boi się, że w lidze czeka ich cięzki mecz, bo nawet na pół rezerwowym skłądem biją tak 70 % druzyn. W poprzedniej rundzie wygrali dwukrotnie z Leverkusen czyli zdecydowanie lepszą ekipą niż Bordoeaux. Brodo stara się prezentowac aty-futbol, jak to wielu określa taki styl gry, czyli mało zaangażowania w ofensywie i skupienie sie na defensywie. Benfica ma jednak wszystko, aby ich rozmonotwać. Z dinamem być może wygrali, bo tamci nie byli w rytmie meczowym. Tutaj w moim mniemaniu Bordo nie ma żadnych szans i wynik dwumeczu rozstrzygnie się już w pierwszym meczu
⛔100
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 7 Marca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
T 16

tippers

Użytkownik
Dyscyplina: Darts , Premier League Darts
Spotkanie: Phil Taylor - Gary Anderson ( Najwięcej 180 w meczu )
Typ: Gary Anderson
Kurs: 1.83
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Witam ponownie. W czwartkowy wieczór jak zwykle dobre piwko i kolejna już kolejka Mc&#39;Coys Premier League Darts. W piątej kolejce spotkań zagrają przeciwko sobie lider światowych list organizacji PDC Anglik Phil &quot;The Power&quot; Taylor oraz Szkot Gary &quot;Dreamboy&quot; Anderson.Krótko coś o tych graczach. Obu darterów fanom lotek chyba nie trzeba przedstawiać ???? ) Taylor, król darta. Niekwestionowany lider rankingu ( 15 tytułów mistrza świata!!!!). Gracz, który grając legi w ogóle nie jest pazerny na 180. Phil po dwóch nawet rzutach w potrójną dwudziestkę często potrafi schodzić na potrójną dziewiętnastkę. W zeszłej kolejce grałem za duże pieniądze Jamesa Wade z Taylorem na 180 po kursie 2.4 i weszło bez problemu.Buki już się wycwaniły i wiedzą że Taylor nie lubi grać 180 i kursy na te zdarzenia z udziałem Anglika są dużo niższe.Phil jest niesamowicie mocny na tzw. doublach (ostatnie lotka w zejściu do 0, ma w tym niesamowitą skuteczność!!!). Co innego Gary Anderson.Ten sezon zgoła inny od zeszłego. Gary jakby zatracił skuteczność.Zeszły sezon w jego wykonaniu był dużo lepszy. Moim zdaniem TOP 3 sezonu 2012. W tym Szkot gra dużo gorzej. 180 już tak często nie wpadają jak to miało miejsce w zeszłym sezonie, lecz Szkot aby pozostać w grze z takim graczem jak Phil Taylor musi 180 rzucać na zawołanie. W tym widzę szansę dla Andersona, gdyż będzie więcej prób w jego wykonaniu na ataki na 180 punktów niż u Taylora.Anglik będzie pewny swojej wygranej więc nie będzie miał presji na wysokie wyniki w legach.Gra jego pewnie będzie na wysokim luzie. W 4 pierwszych kolejkach Taylor w każdym meczu przegrywał ilość 180 z każdym zawodnikiem. Oto wyniki:
1 kolejka Taylor 4 x 180 van Gerwen 7 x 180
2 kolejka Taylor 1 x 180 Lewis 2 x 180
3 kolejka Taylor 1 x 180 Whitlock 4 x 180
4 kolejka Taylor 2 x 180 Wade 3 x 180
Powyższe statystyki dużo mówią, więc zapraszam do buków oraz jednocześnie o 20:10 przed telewizory i oglądajcie tą fantastyczną dyscyplinę jakim bez wątpienia są darty ???? )) Pozdrawiam i życzę powodzenia tippers
✅83
 
kamcio48 14

kamcio48

Użytkownik
Dyscyplina: Biathlon - PŚ w Soczi
Spotkanie: Svetlana Sleptsova - Karin Oberhofer
Typ: 2
Kurs: 2,70
Bukmacher: unibet
Analiza:
Już dziś zaczyna się tzw. próba przedoloimpiska w Soczi. Pierwsze reprezentacje Rosji odpusciły sobie ostatni weekend w Oslo, i przygotowywały się aby świetnie zaprezentować się swoim kibicom.
Przeglądając oferte unibetu, znalazłem coś niesamowicie interesującego, to był dla mnie prawdziwy szok. Zestawienie Kariny Oberhofer z wracającą cały czas do formy Svetlaną Sleptsovą jest błędem, do tego kurs 2,70. Jak dla mnie pomyłka.
W czwartek odbędzie się bieg indywidualny, czyli każde pudło na strzelnicy to 1 karna minuta. Faworyzuje to zawodniczki dobrze strzelające.
Moim zdaniem w tym biegu Włoszka ma większe szanse niż w pozostałych. Strzela dość dobrze - 83,8 %. Zajmuje 20 miejsce w klasyfikacji generalnej pucharu świata z aż 378 punktami. W biegu indywidualnym na 31 lokacie. Dobre wyniki na MŚ w Novym Mescie(sprint 29,pościg 29,indywidualny 29,masowy 20). Widać że jest to równa zawodniczka, nie schodzi poniżej pewnego poziomu.
Rosjanka startuje tutaj tylko dlatego, że gospodarze mogą wystawić dużą grupę zawodników ze swojego kraju. Nie ma w tym roku jeszcze punktów w PŚ. Wcale nie przypomina zawodniczki 2,3 lata temu. Niezłe wyniki w zawodach niższej rangi( w Martell) pozwoliły żeby wystąpiła w Soczi. Myślę, że zajmie odległą pozycję, gdyż biega słabo, a i formy strzeleckiej nie ma najlepszej.
Polecam.
⛔100
 
kondziu69 5

kondziu69

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: VfB Stuttgart - Lazio
Typ: do przerwy - Lazio
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Prawdopodobnie powodem aż tak wysokiego kursu na Lazio jest &quot;gra na wyjeździe&quot;, możliwe, że sugerowano się również ligową porażką z Milanem. Drużyna z Rzymu to drużyna bramkostrzelna, która pokonała w 1/16 drużynę B. M&#39;Gladbach (zajmującą obecnie 9 miejsce w Bundeslidze) pokazując tym, że niemiecki styl gry nie jest im straszny. Ich rywalem w 1/8 będzie Stuttgart (11 miejsce w Bundeslidze), czyli teoretycznie trafiają na słabszy zespół. Grając na wyjeździe Lazio na pewno nie będzie się murowało w obronie, raczej od razu przejdą do ofensywnej gry i wydaje mi się, że już po 45 minutach spotkania wynik będzie korzystny dla drużyny gości, kurs zachęcający.
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: New Orleans Hornets- Los Angeles Lakers
Typ: 2
Kurs: 2.15
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Kolejny mecz z serii must-win. Lakers dopiero niedawno udało się przebić do poziomu 50% wygranych i w tej chwili jedną z najpopularniejszych historii w lidze jest to czy uda im się zakwalifikować do play-offs. Pamiętamy, że po transferach Steve&#39;a Nasha i Dwighta Howarda mówiono o nich jako o faworytach ligi, ale kontuzje i niewiadoma co do systemu gry sprawiły, że drużyna z LA grała słabo. Teraz gra dużo lepiej, nie wygląda jak faworyt do czegokolwiek, ale szansa na play-offy, które obiecał Kobe Bryant jest wysoka, bo aby to osiągnąć wystarczy zdystansować Rockets lub Jazz. Lakers są na B-2-B po porażce z Thunder, ale ją prognozowali wszyscy, bo OKC to jeden z faworytów na zachodzie. Głównym zadaniem Lakers jest są w tej chwili zwycięstwa nad słabszymi zespołami i analizowanie tego co robią rywale, przede wszystkim Jazz, którzy mają trudny terminarz i kłopoty ze składem.
Pewnie się powtórzę, ale Hornets mieli swoje momentum zaraz po powrocie Erica Gordona. Wygrali wtedy kilka meczów i zacząłem wracać do mojej dawnej myśli w stylu: czego im brakuje by być kandydatem do play-offs? Przede wszystkim stabilizacji i dobrej gry od swoich liderów czyli na tę chwilę... nikogo. Podopieczni Monty Williamsa nie mają się do kogo zwrócić w ważnych momentach, podstawowi gracze nie dają im tyle ile powinni. Ostatnie wyniki wskazują, że Hornets, a wkrótce Pelicans raczej się zwijają niż rozwijają: ostatnio u siebie wygrali tylko z Kings i Pistons, a przegrali nawet z Magic, a także Mavs i Nets. B-2-B Lakers nie powinien mieć tutaj znaczenia, bo po pierwsze Lakers moim zdaniem jednak mogli się spodziewać porażki w Oklahoma City, a po drugie z pewnością zmobilizują się oni na najbliższy mecz, który jest dla nich niezwykle istotny.
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
asiek297 5

asiek297

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Europejska
Spotkanie: FC Basel – Zenit St. Petersburg
Typ: X
Kurs: 3,5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przed nami już 1/8 finału Ligi Europejskiej. Na St. Jacob Park naprzeciw siebie zobaczymy drużyny z Bazylei i Petersburga. Faworytem, przynajmniej na papierze wydaje się bardziej utytułowany zespół z Rosji. We wcześniejszej rundzie drużyna Luciano Spalettiego nie bez trudu wyeliminowała Liverpool. O ile w pierwszym meczu na własnym boisku pewnie zwyciężyli 2:0 to w rewanżu na Anfield o mało co nie pogrzebali swoich szans na awans. Przegrali 1:3 i końcowe zwycięstwo w dwumeczy dała bramka zdobyta na wyjeździe. FC Basel wygrał dwumecz z trzecią drużyną Ukrainy Dnipro Dnipropietrowsk. Wygrana dwoma golami u siebie świadczy o tym, że drużyna na własnym boisku potrafi grać całkiem nieźle. Potwierdza to również faza grupowa, w której Szwajcarzy u siebie nie polegli (zwycięstwa ze Sportingiem Lizbona i Videotonem oraz remis z Genk). Zestawiając ze sobą potężną siłę złożoną z wielu indywidualności jaką dysponuje Zenit oraz ich aspiracje związane z Ligą Europejską, które na pewno nie kończą się na 1/8 ze świetną postawą słabszej kadrowo Bazylei w Parku św. Jakuba remis wydaje się całkiem realnym rozstrzygnięciem.
⛔100
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Po kolejnej udanej parze typów, która miała miejsce w nocy, czas kontynuowac passe, by przełożyć świeżość i rytm na wygrane..
Dyscyplina Hokej NHL 04.00
Anaheim Ducks vs Phoenix Coyotes
Typ 1 Anaheim
Kurs 2.05

Unibet
8/10
Ten typ spodobał mi się od początku, gdy zobaczyłem spotkania.
Stawkuję go dość solidnie, więc 8/10 to nie przelewki!
Ducks własnie przegrali 2 mecze wyjazdowe z dzisiejszym rywalem, choc byli lepszą ekipą i spokojnie mogli utrzymać dobry wynik.
Obie przegrane były niespodzianką, bo w Coyotes nie grają dwa elementy układanki nazywanej skutecznym atakiem: Hanzel i Vrbata! Szczegolnie Vrbata ma papiery na supersnajpera, czasami to udowadnia. Obaj dalej pauzują i to jest koronny argument za typem - Coyotes mogli bez nich szalenczym tempem i porywem gry domowej doprowadzic do remisu, ale w delegacji juz nie powtorza tego!
Ducks w domu to ekipa bardzo silna, mało traci bramek, bo sporo czuwają nad asekuracją, choc grają 2-3, standardowym ustawieniem. Do formy wraca Perry, supersnajper Ducks, a co jakis czas wybuchnie talent strzelecki z linii Cogliano, Sellanne, Getzlaf.
Obsada bramki to znowu atut domowy Ducks, a dziś zapewne zagra ten pewniejszy Fasth! Coyotes mają niezlego bramkarza, ale sporo ostatnio nie łapie i dziś nie wróże mu powrotu do małych strat w bramkach.
Przy Perrym, Coyotes nie maja godnego vis a vis, a takim mogl byc czesciowo Vrbata, nadrabiaja zgraniem, ale ono ich ratuje w domu.
Ducks w domu 8-1, Coyotes po wygranej z Canucks.
Maly sweep dzis nie wchodzi w gre, dyspozycja Kaczorow za pewna na wlasnym lodzie, a Coyotes niestety nie posiadajątkaiej regularności na serię z silnym rywalem!
Brać, pobierać ????
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
T 9

tasman1395

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Europejska
Spotkanie: Plzen - Fenerbahce
Typ: 1
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet365
Trwa marsz Viktori po zwycięstwo w Lidze Europejskiej. Tym razem na drodze staje dziesięciokrotny mistrz świata w lepieniu kebabów zespół Fenerbahce. Gracze z Plzna grają przede wszystkim dla siebie, ich zarobki są nieporównywalnie mniejsze niż np. zajebistych, stojących kilka poziomów piłkarskich wyżej kopaczy Legi W-wa, więc dla Czechów jest to wielka promocja pokazać się z jak najlepszej strony na europejskiej arenie. Że potrafią udowodnili eliminując z pucharów włoskie Napoli, dzięki temu wzrosło morale w drużynie, w której i tak panuje świetna atmosfera.
Choć to nie jest pewna informacja po kontuzji do ekipy z Plzna ma wrócić P. Horvath, playmaker, mózg druzyny, facet od długich, zabójczo precyzyjnych podań rozpoczynających kontr atak i facet od wszelakich stałych fragmentów gry.
Ogólnie w mieście słynącym z dobrego piwa jest klimat na piłkę, udowodnili to we wcześniejszych grach, że potrafią i jeśli chcą kontynuować zabawę w dalszych fazach LE powinni ten mecz wygrać.
Ostatnie mecze ligowe obu ekip: Victoria - Banik 1-1 (nie przegrali w lidze od października), Besiktas-Fenerbahce 3-2.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
E 1

emil1serwusik

Użytkownik
moj typ 7.03.2013
Dyscyplina: Koszykówka
Spotkanie: Phoenix Suns- Toronto Raptors
Typ: over 193 pkt
Kurs: 1,92
Bukmacher: Expekt
Data: 7.03.2013 godz. 3:00
Analiza:
Jako pewny typ na jutro wybrałem spotkanie pomiędzy Phoenix Suns a Toronto Raptors. Obie drużyny w tym sezonie spisują się bardzo słabo. Obrona tych zespołów stawia wiele do życzenie przez co zarówno Suns jak i Raptors tracą wiele punktów. Dlatego over 193 jest jak najbardziej realny w tym spotkaniu. Ponadto w ostatnich 15! spotkaniach pomiędzy tymi zespołami zawsze padał over 193. Zachęcam do postawienia tego typu.
Kiepska analiza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
herman20 44

herman20

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBASpotkanie: LA Clippers - Milwaukee Bucks
Wszystkie punkty zawodnika Monta Ellis
Typ: over 19,5
Kurs:1.85
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Ostatnie mecze Milwaukee Bucks stoją pod znakiem dobrej formy ich lidera - Monty Ellisa. Gra dużo, średnio ponad 40 minut w spotkaniu. W ostatnich trzech meczach zanotował 20+ ( 27 , 23 , 34). Mecz w Stapless Center przeciwko drużynie Clippers będzie doskonałą okazją dla kontynuowania dobrej serii. Monta powinien oddawać dużo rzutów, co poskutkuje wysokim wynikiem punktowym na jego koncie. Jego zespół na niego liczy a on powinien spełnić te oczekiwania. Jeśli Brandon Jennings wspomoże Ellisa to może nawet Bucks pokuszą się o niespodziankę i zdobędą parkiet w LA.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom