>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Seriale Zagraniczne

danny1992 514

danny1992

Użytkownik
jak ktoś lubie animowane to polecam Brickleberry, jak ktoś chce sobie poprawić humor to polecam ????
ostatnio zacząłem oglądać Californication i daje radę serial. Chyba zostanę samotnym pisarzem ????
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Ktoś już pisał o Zero Hour - również polecam. Po pilocie można powiedzieć, że zapowiada się bardzo interesująco. Zagadki, ciekawostki troszkę mistyczny - dla mnie bomba, zobaczymy jak będzie dalej.
Była też mowa o Banshee. Zgadzam się, solidny serial, ale rewelacją bym tego również nie nazwał. Ciekawe akcje, sporo się dzieje, ale nie oszukujmy się - nie jest to rewelacja jaką był np pierwszy sezon Prison Break, z takiego typu seriali.
Serial, który może zrobić największą furorę z &#39;nowych seriali&#39; czyli wyprodukowanych w tym roku lub pod koniec roku 2012 to moim zdaniem House of Cards. Tematyka nie moja, tak jak było z Suits (co okazało się znakomitym serialem), ale pilot był naprawdę świetny. Dobra gra, ostre dialogi i już w pilocie widać, że będzie dużo zagmatwań i ciekawych historii - polecam.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
House of Cards.
Jest już drugi odcinek, od siebie też mogę polecić - bezwzględna walka polityczna, w głównej roli Kevin Spacey i jest ciekawie, mnie przypadł do gustu.Oglądam teraz trzy seriale, ale zaraz po Suits właśnie jest Domek z Kart i ostatnio Banshee, który z odcinka na odcinek coraz bardziej mnie nuży.
 
chicharito14 49

chicharito14

Użytkownik
Mentalista
Supernatural
Breaking bad
Sherlock Holmes (BBC)
The Walking Dead
Suits
Two And a Half Man
The Big Bang Theory
Homeland (jestem w trakcie oglądania)
Luther
Gorąco polecam te seriale, naprawdę wciągają. Większość z nich już została wymieniona, ale nikt jeszcze nie napisał o Sherlocku. Genialny serial, rola tytułowego bohatera zagrana perfekcyjnie. Niestety dopiero są dwa sezony po 3 odcinki (nie licząc odcinków specjalnych), jednakże odcinki te trwają jak dobrze pamiętam około 90 minut. Jeżeli ktoś chciałby wiedzieć coś więcej o powyższych serialach, to zapraszam na pw, chętnie napiszę kilka zdań.
Aktualnie oglądam Homeland, serial ciekawy, oryginalna tematyka. Myślę już o następnych serialach. Widziałem że polecaliście House of Cards i Boardwalk empire, czy ktoś mógłby coś więcej napisać o nich? Z góry dzięki.
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Dużo osób wymienia Two and a Half Men - ale trzeba uczciwie przyznać, że po odejściu Sheena ten serial ssie nieziemsko. Aston Kutcher gra kiepsko i te wszystkie dowcipy, gagi wydają się takie na siłę - do tego zrobiła się z tego jakaś mydlana opera, brakuje temperamentnego Charliego.
Również polecam Sherlocka, świetny serial - szkoda, że tak mało odcinków.
Nie wiem czy ktoś z komediowych wymieniał the Office (US) - szczególnie pierwsze sezony bardzo dobre, teraz serial dalej jest emitowany, ale po odejściu głównego aktora (szefa) trochę jakby podupadł, niemniej czasem dalej śmieszy - polecam ;)
 
Q 0

qca

Użytkownik
Elena Gilbert to zwyczajna nastolatka, która uczęszcza do szkoły w Mystic Falls. Jej świat zmienia się diametralnie, gdy rodzice dziewczyny giną w wypadku samochodowym. Załamana rzuca swojego chłopaka, Matta, a swoje uczucia zaczyna opisywać w pamiętniku. Parę miesięcy później do szkoły trafia nowy chłopak, Stefan Salvatore. Ma on pewien sekret, którego nie może nikomu wyjawić. Nieznajomy bardzo interesuje się Eleną. W międzyczasie w miasteczku dochodzi do kilku tajemniczych morderstw. Sytuację komplikuje niespodziewane pojawienie się brata Stefana, Damona.
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Dwa moje ulubione seriale które bardzo przypadły mi do gustu przez charaktery głównych bohaterów pewnie doskonale znacie, DrHouse i Dexter. Po za tym mogę także polecić Zakazane Imperium (Boardwalk Empire) - akcja serialu toczy się w czasach prohibicji w Stanach Zjednoczonych, ten serial także był tu wymieniany.

Z seriali które nie zostały tu wymienione bardzo polecam The Wire (Prawo Ulicy). Trudno mi opisać 5 sezonów w kilku zdaniach, ale serial głównie dotyczy tematyki narkotykowej i gangów czasów teraźniejszych. Jeżeli ktoś lubi takie tematy nie powinien się zawieść. Kilka ciekawych nazwisk i bardzo dobra intryga. W skrócie grupa funkcjonariuszy i detektywów zostaje powołana do specjalnego zadania - rozwiązania panującej w mieście grupy dealerów narkotykowych.
 
andvari1x2 1K

andvari1x2

Użytkownik
Z seriali które nie zostały tu wymienione bardzo polecam The Wire (Prawo Ulicy). Trudno mi opisać 5 sezonów w kilku zdaniach, ale serial głównie dotyczy tematyki narkotykowej i gangów czasów teraźniejszych. Jeżeli ktoś lubi takie tematy nie powinien się zawieść. Kilka ciekawych nazwisk i bardzo dobra intryga. W skrócie grupa funkcjonariuszy i detektywów zostaje powołana do specjalnego zadania - rozwiązania panującej w mieście grupy dealerów narkotykowych.
Został wymieniony 2 strony wcześniej. Tak poza tym ścisły top jeśli chodzi o seriale jakie miałem okazję oglądać.
 
jako47 130

jako47

Użytkownik
nie wiem czy bylo dosc specyficzny angielski humor niektorym moze sie nie spodobac ja tam lubie stare ale jare szkoda ze 2 sezony byly
Mała Brytania
 
T 11,4K

tadzin

Użytkownik
przeczytalem wszystkie posty i powtorze wiele tytulow poprzednikow, ale bedzie to oznaczac ze sa to dobre seriale ???? :
Walking Dead
Supernatural
Big Bang Theory
Spartacus
Battlestar Galactica
Legend of the seeker
Prison Break
How i met your mother
Game of thrones (bardzo polecam ksiazke pierwsze trzy tomy WYMIATAJĄ, w nastepnych nie ogarniam koncpepcji autora troszke sie pogubil i starczylo mi cierpliwości na tom nr 4 i na 5 stanąłem ???? )
Kompania braci (mzoe i dosc stare ???? )
Pacific (ta sama koncepcja co band of brothers tyle ze na Pacyfiku, mi sie bardzo podobala, keidys chyba w tv lecialo)
Thats 70` show
 
majorcom 0

majorcom

Użytkownik
ja ostatnio to ogladam Walking Dead, Spartacus.
oglądałem Prison Break, gra o tron.
najbardziej te mi przypadły do gustu, oprócz seriali komediowych ????
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
To i ja sie udziele:
Dexter
Breaking Bad
Homeland
Suits
Kompania Braci
Pingwiny z madagaskaru ????
Kolejność nie przypadkowa ????
 
Do góry Bottom