>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 03.03.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja -Superliga
Spotkanie: Besiktas Stambuł - Fenerbahce Stambuł
Typ: BTS - No
Kurs: 2,30
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Dziś o godz. 18:00 odbędzie się gorące spotkanie na szczycie tabeli na bardzo gorącym terenie. 3 w lidze tureckiej Besiktas podejmie na swoim stadionie 2 Fenerbahce. Spotkanie o tyle ważne, że gospodarze tracą tylko 1 punkt do gości i tym samym do drugiego miejsca dającego udział w kwalifikacjach do ligi mistrzów. Spotkania miedzy tymi drużynami zawsze grane są bez odkładania nogi. Myślę, że tak będzie i teraz. Jeśli chodzi o bramki to ciekawostką jest to, że Besiktas w ostatnich 5 spotkaniach zdobywał chociaż 1 bramkę, Fenerbahce robiło to w ostatnich 4 spotkaniach. Myślę że dziś idealne spotkanie na koniec tej serii. Uważam, że dziś nikt nie będzie odpuszczał i nikt nie będzie chciał stracić bramki. Oba kluby zagrają pasywnie, ostro w obronie, daleko od własnej bramki i jakichkolwiek sytuacji bramkowych. Co do wyniku to ciężko coś przewidzieć więc stawiam, że obie drużyny nie strzelą dziś choćby 1 bramki. Dodam również, że na ostatnie 10 spotkań pomiędzy tymi drużynami BTS padał 4 razy. Powodzenia !
⛔100
 
T 11

tropez

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania: Primera Division
Spotkanie: Malaga - Atl. Madryt
Typ: over 2.5
Kurs:
2.05
Bukmacher: BET365

Analiza :
Witam. Dzisiaj na Estadio la Rosaleda przybędą goście z Madrytu. Mecz można by rzecz na szczycie tabeli (gospodarze pozycja 4, goście - 2)
Co do typu over 2.5 wydaje się on być pewny z kilku względów Atletico należy do drużyn bramkostrzelnych zdobywając w 25 spotkaniach 48 bramek co daje 3 wynik w lidze. Malaga zdobyła 37 bramek. W podstawowym składzie nie zabraknie również super strzelca Radamela Falcao (zdobywcy 21 goli dla zespołu z Madrytu) Na 5 spotkań bezpośrednich pomiędzy tymi drużynami 4 razy padło over 2.5. Co do średniej bramek w meczu to Malaga 2.4, Atletico 2,8. Myślę, że typ jest prawdopodobny. Polecam
⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia
Spotkanie: Santos - Corinthians
Typ: Santos strzeli w obu połowach gole.
Kurs: 3.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na dzisiaj przygotowałem mecz, w którym nie zabraknie emocji.. spotykają się ekipy bardzo dobrze sobie znane. Spodziewam się w tym meczu wielu naszpikowanych akcji jak z jednych i z drugiej strony.. Gospodarze, jak i goście w tym meczu wyjdą w najlepszych składach i w najlepszych zestawieniach.. Według mnie w tym meczu faworyta, nie ma, co z tego że jest Neymar.. ale on jest &#39;&#39;gwiazdeczką&#39;&#39; i może jedynie coś strzeli.. ale przeciwko tak dobrej ofensywie gości będzie miał ciężką pracę w tym meczu. Mimo wszystko stawiam, na gospodarzy, którzy muszą strzelić w obu połowach gole, a myślę, ze są do tego zdolni.. choćby dlatego, ze Danilo, gracz Santosu, obiecał powrócić do formy, podczas przerwy wiele w swój wysiłek na treningach włożył by widać było efekty.. Także, stawiam dziś na Santos, w obu połowach, że strzelą gole.. Jak będzie? Mam nadzieje, że po mojej myśli.. Mecz o 20, na Estádio Vila Belmiro.
⛔100
 
L 4

lolek03

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - UKRAINA: Premier League
Spotkanie: Din. Kiev - Kryvbas
Typ: Din. Kiev HANDICAP -1
Kurs: 1.60
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 18:30 odbędzie się spotkanie pomiędzy Din. Kiev - Kryvbas. Gospodarze złapali formę w ostatnich 5 meczach 4 wygrali i jedna porażka w wszystkich 4 spotkaniach wygranych padł handicap(Dynamo wygrywało odpowiednio 4:2, 4:0, 5:0 i 2:0). W ostatnich 5 pojedynkach między tymi zespołami Dynamo zawsze odnosiło zwycięstwo. Goście dzisiejszego spotkania w ostatnich meczach na wyjeździe potrafili przegrać 6:2 z Metalurgiem Donetsk albo z Karpatami Lwów 6:0 więc te wyniki klubowi chluby nie przynoszą. Kryvbas w tabeli jest 12 zaś Dynamo 4 i traci ono 2pkt do Metalista Charków i 4 do Dnipro, które jest na 2 miejscu a miejsce to daje awans do kwalifikacji do Ligi Mistrzów więc myślę, że gospodarzom nie zabraknie motywacji i zaangażowania w dzisiejszym spotkaniu. Przeciwnik na podskoczenie w tabeli idealny więc do dzieła Dynamo. Życzę powodzenia
⛔100
 
soulmate 48

soulmate

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna, Primera Division
Spotkanie: Godoy Cruz - Argentinos Jrs
Typ: Argentinos Jrs
Kurs: 4.51
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Goście może i ewidentnie w &quot;zimowym śnie&quot; weszli w Torneo Final, ale jak pokazują ostatnie sezony, ten zespół ewidentnie &quot;nie leży&quot; sporej części drużyn. Godoy bez porażki na starcie tej rundy, ale bronią ich tylko wyniki, gdyż oglądając mecze/skróty, piłkarsko nie wyglądało to nadzwyczajnie. Argentinos głodni są pierwszej wygranej w tej rundzie i ich treneiro zapowiada walkę o każdy metr boiska. H2H z ostatnich dwóch sezonów jest na ich korzyść. Godoy z kolei nie jest drużyną na wysokie miejsce w tabeli i za chwil kilka (a może już dzisiaj) zaczną tracić punkty. podoba mi się ofensywne podejście tej drużyny(Juniors) na wyjazdach i to w takim spotkaniu jak dzisiaj powinno zaprocentować. X2 jest bardzo zachęcające, liczę jednak na przełamanie &quot;za trzy&quot;.
⛔100
 
midq 677

midq

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Delray Beach
Spotkanie: E. Roger-Vasselin - Ernest Gulbis
Typ: Roger-Vasselin -1,5 seta
Kurs: 6,55
Bukmacher: pinnacle
Analiza: Finał wietrznego turnieju na Florydzie. Kto by się spodziewał takich finalistów? Z pewnością ktoś kto by wytypował taki finał opływałby teraz w luksusach. Dwóch niespodziewanych finalistów a w śród nich zdecydowanym faworytem bukmacherów o dziwo jest łotysz Gulbis. Wszyscy znają temperament Gulbisa, który było już widać w meczu z Haasem. Niby jest w dobrej formie, ale w tym meczu może się wszystko zdarzyć. Wystarczy kilka nieudanych challengów lub porywisty wiatr przeszkadzający w serwowaniu i tutaj widzę szansę dla francuza. Eduardo jest w dobrej formie, gra bardzo dobry tenis i pokonał w półfinale zawsze groźnego na hardzie a tym bardziej w stanach Isnera. Myślę, że ma szansę wygrać ten mecz i to nawet 2:0 ????
⛔100
 
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
NBA - LA Clippers vs OKC Thunder (21:30)
Typ : Chris Paul Over 27.5 (Points + Assist)
Kurs : 1.85
Buk : Tobet
Myślę, że skoro już daleko to NBA All-Stars Weekend to trzeba się rozglądnąć za typami na RS. Myślę, że typ na over na CP3 to dobry pomysł z kilku powodów. Ostatnio Paul gra w kratke i myślę, że mecz z takim przeciwnikiem, tak wysoko notowanym w tym sezonie jak Oklahoma wypada zagrać na swoim poziomie, to dobry mecz, że by przerwać tą passę nierównych występów i zagrać powyżej średniej w tym sezonie. A właśnie, średnia. Oto jak prezentuje się CP3 w tym sezonie w liczbach: 9.6 APG i 16.2 PPG co daje nam w sumie 25.8, niby troche mało, ale tak jak powiedziałem w takim meczu z drużyną która nie ma najlepszej defensywy w lidze to dobra okazja, żeby samemu coś rzucić i myślę, że kilka celnych passów do Griffina i nie tylko poleci. W pierwszym meczu między tymi ekipami (na parkiecie Thunder) CP3 rzucał kiepsko tylko 2-9 z gry i 5-6 z osobistych (w sumie daje to 9). Tyle samo co punktów zaliczył asyst, lecz teraz zważając na atut własnego parkietu, licząc na lepszą selekcje rzutową, współprace głownie z Griffinem i szczęście mam ogromna nadzieję, że ta linia zostanie pokryta z palcem w ... no sami wiecie w czym.
http://www.bet365.com/home/default.asp?affiliate=GM_00000271&amp;lng=21&amp;oty=1&amp;tzi=4
✅85
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Spotkanie: LA Clippers - Oklahoma
Typ: 2
Kurs: 2,25
Godzina: 21:30
Bukmacher: bet365
Analiza:

Po pierwsze, zanim zacznę zapowiedź, muszę powiedzieć, że zapowiada się znakomity mecz i sympatyków koszykówki nie trzeba dwa razy zachęcać do jego obejrzenia. A teraz do rzeczy.

Dwa zespoły grające na bardzo wysokim poziomie i posiadające w swoich składach świetnych zawodników, dwa zespoły z czołówki tabeli i z podobnym bilansem spotkań. Dwa zespoły, wśród których jednak jeden ma patent na drugi w obecnym sezonie. W Los Angeles Thunder triumfowali 109:97, a u siebie 117:111 po dogrywce.

Olahoma więc wie, jak wygrać z Clippersami i Oklahoma ma lepszych jakościowo wykonawców. Durant i Westbrook wspomagani Ibaką to jednak wyższa klasa niż Griffin, Billups i Paul i atut własnego parkietu w przypadku tej rywalizacji nie będzie miał znaczenia. Zwłaszcza, że Clippersi czasem mają słabsze momenty przeciwko tuzom ligi, o czym świadczy ostatni kompletnie nieudany pojedynek z San Antonio, zakończony 26 - punktową wygraną jednego z kandydatów na mistrza.

Sezon zasadniczy wchodzi w decydującą fazę i wszystkie zespoły szlifują już powoli formę - nie ma więc mowy o odpuszczaniu spotkań. Wszyscy chcą zająć jak najwyższe miejsce przed play off, a kolejne zwycięstwo nad sąsiadem w tabeli znacznie by w tym pomogło. Na pewno będą o tym świadomi goście i zechcą pokusić się o pełną pulę. Dla mnie są oni lepszym pod każdym względem zespołem od solidnych Clippersów i mają ogromne szanse na kolejną wygraną, a kurs na nich wystawiony to prezent od buków.
✅125
 
asiek297 5

asiek297

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna, Primera Division
Spotkanie: Racing Club - Lanus
Typ: Lanus
Kurs: 2,88
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
W czwartej kolejce argentyńskiej Primiera Diviison na przeciw siebie staną ekipy z Lanus i Avellaneda. Prowadzona przez byłego piłkarza reprezentacji Argentyny i Deportivo la Coruna Gabriela Schurrera jest rewelacją rozpoczynającego się sezonu. Z 9-oma punktami na koncie i bilansie bramowym 8-0 przodują stawce. Łatwe zwycięstwa nad Colon Santa i Newell Old Boys oraz zeszłotygodniowa, sensacyjna wygrana z aktualnym Mistrzem Argentyny Velez Sarsfield są tego znakomitym przykładem. Zeszły sezon drużyna z Lanus zakończyła na wysokim 4. miejscu&#39; czyli jedno oczko wyżej od dzisiejszych rywali. A propos właśnie Racing Club to zespół ten prezentuje się na razie poniżej oczekiwań. Jedno zwycięstwo nad ostatnim w tabeli Argentinos Juniors i dwie porażki z drużynami środka. Będące na wznoszącej fali Velez mimo niełatwego terenu powinno sobie poradzić w tym spotkaniu
⛔100
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Spotkanie: Columbus Blue Jackets - Colorado Avalanche
Typ: over 5.5
Kurs: 2.15
Godz: 21:05
Bukmacher: Bwin
Ostatnio obie ekipy dośc overoe, a dzisiaj Lawiny w mocniejszym składzie, bo wraca coraz więcej zawodników po kontuzji, a w zespole gospodarzy zabraknie Wisniewskiego czyli dobrego obrońcy. Kurtki u siebie overowe, w 10 meczach padło 60 bramek, natomiast na wyjeździe w meczach Lawin padło 61 bramek. Ostatnio obie ekipy zaliczały overy, pokazując moc w przodzie i braki w defensywie. Kutrki np zagrały na 3-3 z najlepszą druzyną ligi - Hawks więc dzisiaj powinni dosyc pewnie jeździc po lodzie. Avalanche ostatnio 5-4 zwycięsko wyszli ze spotkania z Flames, ale Flames to słaba ekipa wiec wymeczone zwycięstwo nie robi na mnie wrażenia. Kurtki głównie undery lapały na wyjazdach gdzie troszczyli sie o obrone i nie mieli zyt wile do zaprezentowania z przodu, ale u sibie powinno byc odwrotnie i powinni szukac goli, aby zdobywac pkt. Stawiam na ciekawe spotkanie i sporo goli.
⛔100
 
makaveli23 114,3K

makaveli23

Użytkownik
Cordoba - Villareal
Typ: X
Kurs: 3.1
Buk: expekt
Analizując ten mecz na podstawie statystyk zwróciłem uwagę na pozycję w tabeli obydwu drużyn, która jest dość specyficzna. Cordoba zajmuje 8, natomiast druzyna przyjezdna stoi o jedno oczko niżej. Sytuacja staje się ciekawsza jesli dodamy do tego ze pomiedzy druzynami od 3-11 nie ma az tak kolosalnej roznicy, tak więc jest o co walczyc. Idąc tym tropem moznaby spodziewac się ze obie druzyny zagrają w tym meczu otwarcie i interesowac je bedzie tylko zwyciestwo. Jest jednak druzga strona medalu która mówi nam że obie druzyny nie są w formie i ostatnio notują średnie wyniki. W dodatku Villareal na wyjazdach radzi sobie bardzo kiepsko 2-7-5 (9-17) tak więc mysle ze w tym meczu wszystko wskazuje na remis i obydwie druzyny zrobią &quot;cancel each out&quot; i zobaczymy wysoko prawdopodobne 1-1 ;)
⛔100
 
sliwa191 107

sliwa191

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dyscyplina: PARAGWAJ: Primera Division - Apertura
Spotkanie: Libertad - Cerro Porteno
Typ: 1
Kurs: 2.4
Buk: Pinnacle
Analiza:

Libertad w ostatnich dziesięciu spotkaniach wygrali osiem razy, raz zremisowali i raz przegrali.
Cerro Porteno w ostatnich dziesięciu spotkaniach wygrali cztery razy, trzy razy zremisowali i trzy razy przegrali.
Według mnie zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu są gospodarze. Są w doskonałej formie. Ostatnie spotkanie między sobą rozegrali 25.11.2012 i Libertad wygrał 1:0. 17.06.2012 Libertad również był gospodarzem i wygrał z Cerro Porteno 2:1.
Uważam że goście w tym spotkaniu są bez szans. Dlatego bez cienia wątpliwości zagrałem na gospodarzy.
✅140
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom