>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 02.03.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
baziu 162

baziu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ligue 1 (Francja)
Spotkanie: Toulouse - Evian
Typ: 1
Kurs: 1,80
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Tuluza nie odnotowała zwycięstwa od 19 stycznia. Jest to najlepszy moment na przełamanie i zdobycie 3pkt. Za gospodarzami przemawia własny stadion oraz dobry bilans bezpośrednich meczy (2-0-1). Evian natomiast to drużyna grająca w kratkę, która nie radzi sobie zbyt dobrze na obcym terenie. Tutaj wynik może być tylko jeden.
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Dyscyplina. Tenis ATP Dubai
Spotkanie. Djokovic N - Berdych T
Typ. Djokovic N - 2:0
Kurs 1.48
Bukmacher Unibet
Finał Dubaiu nr1 i nr3 i takie kursy, w zasadzie powinny dziwić, ale nie przy h2h 12:1. Novak pomimo, że już przestał gnać jak w maratonie z niszczeniem zawodników i widać u niego 3setówki, tie-break&#39;y czy wyniki 5:7,5:7 tak ciągle jest nr1. I tak już raczej chwilę będzie. Dlatego do kursów małych musimy się przyzwyczaić. Dzisiaj Berdych pokonał Rogera, gdzie dla paru osób z działu było to oczywistością, a dla mnie w ich spotkaniu było trochę dramaturgii, trochę nieporadności Fedexa, stąd mamy w finale Berdycha. Novak na 15spotkań na hardzie 1dno przegrał. Przy czym jedynaście kończyła się bez oddania seta. Ten mecz z Melbournee również pamiętam i 1:1 było dla mnie tam niezrozumieniem, po prostu Novak odpuścił. Jutro wątpię aby to miało miejsce. Ponieważ o tyle ile Roger nie ma pomysłu na grę Berdycha o tyle Berdych nie ma na Djokovica, a ten spokojnie radzi sobie z wszystkimi niedociągnięciami Thomasa. Typ polecam do dubla, tripla.
✅ 48
 
przemek-1992 28

przemek-1992

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Hiszpania Priemra Division
Spotkanie: Deportivo La Coruna - Rayo Vallecano
Typ: X2
Kurs: 1,58
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Ostatnie w tabeli Deportivo La Coruna podejmuje u siebie 8 Vallecano. Deportivo przegrywa ostatnio wszystkie mecze i wygląda na to że raczej nie utrzymają się w lidze. Rayo to drużyna nieobliczalna, nigdy nie wiadomo czego się po nich spodziewać. Przegrali ostatnio u siebie z Valladolidem lecz jednak uważam że są dużo mocniejszą drużyną niż Deportivo. Dużo się czyta i słyszy że dla Deportivo to ostatnia szansa i że muszą zacząć w końcu wygrywać lecz jednak wątpie żeby tak nagle dobrze zaczęli grać. Rayo dużo lepiej radzi sobie u siebie niż na wyjazdach ale patrząc na to co robi Deportivo jestem pewny że Rayo tego meczu napewno nie przegra.
✅ 58
popracuj nad analizą
 
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Dyscyplina. Niemcy, Piłka Nożna godz. 18.30
Spotkanie. Leverkusen - Stuttgart
Typ. Stuttgart
Kurs 5.50
Bukmacher Bet365
Czy ktoś widzi znaczny spadek formy Leverkusen?
Freiburg 0:0 Leverkusen
Leverkusen 2:3 Dortmund
Leverkusen 0:1 Benfica
Gladbach 3:3 Leverkusen
Leverkusen 2:1 Augsburg
Benfica 2:1 Leverkusen
Furth 0:0 Leverkusen
Na ostatnie siedem spotkań bilans: 1-3-3.
Chłopaki dostali zadyszki, na papierze w ogóle nie wyglądają jakoś rewelacyjnie, dlatego stopniowo pewnie spadną w tabeli i załapią się jedynie na Lige Europy. Chociaż z 2 strony patrząc, nie ma jakiejś silnej ekipy aby ich &quot;dorwała&quot;.

Stuttgart 1:1 Genk
Hoffenheim 0:1 Stuttgart
Genk 0:2 Stuttgart
Stuttgart 1:1 Nurnberg
Dzisiejsi goście mają już kryzys za sobą. Na ostatnie 4 spotkania zremisowali 2 razy i 2 razy odnieśli zwycięstwo. Na uwage zasługuje fakt, że obie wygrane zdobyli na wyjeździe. Jest to drużyna dobrze czująca się jako gość.
To będzie trochę taki mecz z typu gospodarz musi a gość może, a wiemy z reguły jak takie potyczki się kończą.
⛔ 100
 
kubust 40

kubust

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Belgia Puchar
Spotkanie: Genk - Anderlecht
Typ: 2
Kurs: 2.32
Bukmacher: Pinnacle
Anderlecht dominuje w Belgii zdecydowanie - choc w poprzedniej kolejce ligi Belgijskiej też na niego stawiałem bez powodzenia - teraz wierze, że się uda. Po remisie w ostatnim spotkaniu Ligi Belgijskiej a także porażce w LE teraz myślę, ze muszą zagrac dobry mecz w Pucharze. W H2H ujawniają się ewidentne nadzieje, że ten mecz faktycznie może się ulożyc na korzyśc piłkarzy ze stolicy. Choc przeciwnik bez wątpienia wymagający, to myśle że Anderlecht ciągle o klasę lepszy. Trzeba jednak pamiętac, że to Puchar - a tam zawsze może byc różnie - tak czy inaczej myślę, że po takim kursie warto spróbowac pograc ten mecz na Anderlecht!\

⛔ 100
 
dariusz19 48

dariusz19

Użytkownik
Dyscyplina: Acapulco / mężczyźni debel / ceglana
Spotkanie: Thomaz Bellucci/Paolo Lorenzi - Lukasz Kubot/David Marrero
Typ: Thomaz Bellucci/Paolo Lorenzi HC + 1,5 seta
Kurs: 1,65
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam. Na dzisiejszy wieczór wybrałem spotkanie które w moim przekonaniu wygra para brazylisko/włoska, lecz do konkursu podaję typ, w którym jest możliwa przegrana mojej pary deblowej ale pod warunkiem, że ugrają chociaż jednego seta. Czym się kierowali bukmacherzy wystawiając kurs 1,40 na debel Kubot/Marrero? Szczerze nie wiem, ale może tym, że są rozstawieni w tym turnieju z numerem 2? Czy może tym, że jeszcze nie przegrali ani jednego seta? a może w tym, że wygrali z takimi parami jak...Dlouhy L./Bracciali D. i Volandri F./Starace P ? Szczerze? Nie rusza mnie to zupełnie, ponieważ to przeciętniaki...
Zaś para Bellucci T./Lorenzi P. grająca w tym składzie 2 mecze dopiero ( tak samo jak para z Polakiem w składzie ) ograłą tak doświadczony debel jak Melzer J./Petzschner P. - którzy akurat moim zdaniem należą do światowej czołówki.
Gramy na nawierzchni ceglanej co moim zdaniem bardziej odpowiada parze Brazylijsko/Włoskiej. No nie oszukujmy się ale na tej nawierzchni nasz rodak nie jest wybitnym graczem.... tam nie liczy się siła serwisu, lecz technika i umiejętność i &quot; to coś&quot; czego za pewne nie posiada nasz gracz - przynajmniej jak mówię - na cegle. Na trawie potrafi zaprezentować conieco.
Jestem przekonany, że Bellucci T./Lorenzi P. seta ugrają - co doprowadzi do tego, że mój typ będzie trafnyyy!
Tak poza konkursem to proponuję wygraną w całym meczu debla Bellucci T./Lorenzi P. po kursie nawet 3,02 - co jest dla mnie szokiem....a jeżeli ktoś lubi ryzyko...- ja akurat to lubię to za drobniejsze pieniążki można zagrać dokładny wynik na Bellucci T./Lorenzi P. na 2-0 dla nich po jeszcze bardziej szokującym przeliczniku jakim jest kurs nawet 4,33.
Życzę wszystkim powodzonka dzisiejszej nocy a start meczu przewidziany jest pierwotnie na godzinę 01,00 naszego czasu.
Wysokich wygranych !!

⛔ 100
 
bradyy91 6

bradyy91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Holandia, Eredivisie
Spotkanie: Zwolle - Willem II
Typ: 1
Kurs: 1.70
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Jest to mecz dwóch ekip z dołu tabeli, gdzie faworyta upatruje w ekipie gospodarzy. Drużyna Zwolle zajmuje obecnie 15 miejsce w tabeli, ostatnie bezpieczne, które gwarantuje pozostanie w Eredivisie, dlatego ma o co walczyć. Dodatkowym atutem przemawiającym za ekipą gospodarzy jest własne boisko gdzie drużyna Zwolle urywała punkty takim drużynom jak Feyenoord (3-2) czy Twente (1-1). Zespół Willem II jest czerwoną latarnią rozgrywek, w dotychczasowych 24 kolejkach zgromadziła zaledwie 14 punktów i jest murowanym kandydatem do spadku w tym sezonie. Warto odnotować również fakt, że zespół gospodarzy potrafił pokonać w tym sezonie nawet lidera - PSV dlatego myślę, że nie powinni oni mieć problemów z outsaiderem rozgrywek jakim jest zespół Willem II. Pozdrawiam.
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kamcio48 14

kamcio48

Użytkownik
Dyscyplina: Biegi narciarskie - MŚ w Val Di Fiemme
Spotkanie: Kristin Steira - Julia Ivanova
Typ: 1
Kurs: 1,40
Bukmacher: unibet
Analiza:
Pojedynek,który nas interesuje to starcie Kristin Steiry z Julią Ivanovą. Moim zdaniem unibet robi błąd wystawiając taką parę. Norweżka jest w tym momencie na 3 miejscu w klasyfikacji generalnej pucharu świata. Rosjanka zajmuje odległą 25 pozycję. W tym sezonie w stylu klasycznym za lepsza Kristin : Canmore ( Steira, Ivanova nie startowała), Oberhof (Steira 5, Ivanova 26), VdF (Steira 2, Ivanova 19),w biegu łączonym tutaj jeśli chodzi o sam klasyk (Steira 8, Ivanova 12, nawet tutaj na stosunkowo krótkim odcinku ponad 15 sekund przewagi). Jak widzimy nawet na dystansie około 10km umie wypracować nad rywalką sporą przewagę. Do tego należy dopisać wynik z Oslo z biegu na 30km, który odbył się bardzo dawno, bo jeszcze w tamtym sezonie jednak jakieś ten wynik ma znaczenie, tam Norweżka na 4 miejscu, Julia Ivanova na 11. Liczę nawet że Steira ucieknie z grupą koleżanek z reprezentacji i z naszą Justyną Kowalczyk do przodu, i nie będziemy musieli się denerwować o typ.
Polecam.
✅ 40
 
C 28

czesiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Orleans Hornets - Detroit Pistons
Typ: under 193,5
Kurs: 1.92
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam, dzisiaj przyjrzę się bliżej spotkaniu NBA pomiędzy Orleans Hornets, a Detroit Pistons. Drużyna Orleans Hornets zajmuje 13 miejsce w konferencji zachodniej z bilansem 20 zwycięstw oraz 39 przegranych, natomiast drużyna Detroit Pistons zajmuje 11 miejsce w konferencji wschodniej z bilansem 23 zwycięstwa oraz 37 porażek. Ja dzisiejszy swój typ oprę na statystce z ostatnich 10 meczów pomiędzy tymi drużynami na parkiecie gospodarzy. A w statystyce mamy, że na 10 spotkań ani razu nie została przekroczona linia 193,5 punktów, a nawet nie było jej blisko. Żeby nie być gołosłownym dodaję statystykę:
09.12.10 NBA New Orleans Hornets Detroit Pistons 93 : 74 (167)
17.12.09 NBA New Orleans Hornets Detroit Pistons 95 : 87 (182)
26.02.09 NBA New Orleans Hornets Detroit Pistons 90 : 87 (177)
06.12.07 NBA New Orleans Hornets Detroit Pistons 76 : 91 (167)
04.01.07 NBA New Orleans Hornets Detroit Pistons 68 : 92 (160)
10.01.06 NBA New Orleans Hornets Detroit Pistons 86 : 96 (182)
04.12.04 NBA New Orleans Hornets Detroit Pistons 69 : 92 (161)
23.03.04 NBA New Orleans Hornets Detroit Pistons 82 : 81 (163)
06.02.04 NBA New Orleans Hornets Detroit Pistons 92 : 81 (172)
11.04.03 NBA New Orleans Hornets Detroit Pistons 93 : 89 (182)
Pozdrawiam, życzę udanych typów oraz miłego weekendy w obfite wygrane ! :_)

⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka Nożna, Premier League
Spotkanie. Manchester United - Norwich
Typ. 1 (-1)
Kurs 1.95
Bukmacher: Expekt
Krótko i na temat. Na Old Trafford przyjeżdzaja Kanarki. Manchester w tym sezonie przegrał u siebie tylko raz, natomiast Norwich odnioslo tylko jedno wyjazdowe zwycięstwo. Mało tego boss Ferguson zapowiada walke o pełną pulę w tym spotkaniu. Robin van Persie ma wystąpic w wyjsciowej jedynastce. Menadzer Czerwonych Diabłów zapewnia kibiców, że to rozgrywki krajowe są dla niego priorytetem w tym sezonie. Myslalem tutaj o handi -2 po kursie 3.40, ale mimo wszystko zostane przy pewniejszej opcji. Zwycięstwo 2-0 lub 3-0 jest jak najbardziej mozliwe, a i kurs kuszący. Pozdrawiam

kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Acapulco (Mexico)
Spotkanie: Fabio Fognini/Simone Bolelli vs Alexander Peya/Bruno Soares
Typ: Fognini/Bolelli 2:0
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Półfinał gry podwójnej panów w meksykańskim Acapulco.Jedna z najlepszych obecnie par światowego tenisa deblowego a mianowicie para Fognini/Bolelli ma znakomity sezon o czym świadczą statystyki.Z 15 rozegranych dotychczas meczy wygrali aż 13.Jedną porażkę oddali walkowerem natomiast drugą ponieśli na Australian Open gdzie po 3-setowej batalii ulegli braciom Bryan więc na pewno nie jest to wielki wstyd.Warto również zaznaczyć iż wszystkie ich wygrane to tylko 2-setówki i również dlatego postanowiłem postawić na nich dokładny wynik.W Acapulco Włosi na razie spokojnie przebrnęli przez 2 mecze nie tracąc w nich setach i spokojnie odsyłając do domu kolejne pary.Natomiast para Peya/Soares w meczu z Inglotem i Hueyem grali 3 sety i ich gra patrząc po statystykach nie wygląda najlepiej.Patrząc na obecną formę Włochów mogą stwierdzić że wierzę w ten typ i jest on na pewno realny do spełnienia.Może w tym troszkę przeszkodzić to że Fabio Fognini walczy dalej w singlu i w nocy powalczy o finał z Davidem Ferrerem.Tam jednak nie wróżę mu zbyt dobrej przyszłości i sądzę że mecz będzie krótki ze wskazaniem na Hiszpana.Patrząc z perspektywy mojego typu chciałbym żeby tak się stało gdyż wtedy Fabio skupiłby się na deblu gdzie mogą odnieść sukces gdyż moim zdaniem są faworytami całego turnieju bo ich gra jest na prawdę świetna i są po braciach Bryanach chyba najlepszym deblem w ostatnich tygodniach.Po ćwierćfinale Fogniniego również musieli oni rozgrywać debla i wtedy nie przeszkodziło im to w wygranej 2:0 dlatego sądzę że teraz też powinni sobie poradzić.Debel Peya/Soares tego sezonu patrząc przez perspektywę głównie AO nie może zaliczyć do udanych.W tym Wielkoszlemowym Turnieju już w 2 rundzie zostali wyeliminowani przez parę Bellucci/Paire.Oprócz tego idzie im całkiem nie najgorzej jednak przeciwko Włochom nie będą chyba mieli za dużo do gadania.Jest to dosyć nowa para gdyż wcześniej Peya grał z Paesem i jeszcze czasami widać że nie są pewni swojego partnera deblowego i popełniają błędy.Włosi na pewno będą potrafili coś takiego wykorzystać dlatego moim zdaniem warto grać na ich zwycięstwo 2:0.Dla ludzi wolących bardziej bezpieczne granie polecam typ na czystą &quot;1&quot; na Włochów gdyż kurs też nie jest najgorszy.Mecz bardzo ciekawy do obstawiania i tak jak już pisałem.Dużo będzie zależeć od meczu Ferrer vs Fognini.Gdy Hiszpan szybko pokona Włocha a pewnie tak będzie, Fabio na pewno będzie chciał odnieść sukces w deblu i na pewno nie odda tego meczu walkowerem.
⛔ 100
 
sergei 6

sergei

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Premier League
Spotkanie: Sunderland - Fulham
Typ: Fulham
Kurs: 3,10
Bukmacher: WilliamHill
Analiza

Fulham od kilku meczy pokazuje dośc stabilną formę. Może ich wygrane nie są wysokie ale liczą się 3 punkty.
Sunderland to ekipa potrafiąca zaskoczyć, lecz w jutrzejszym meczu stawiam na Fulham oraz na pełne przebudzenie Berbatova.
Wynik 1-2.
kiepska analiza
 
pocologin 87

pocologin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaNiemcy, 3. Bundesliga
Spotkanie:
Babelsberg v Bielefeld
Typ: 2
Kurs: 2,10
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

W sobotnie popołudnie na Karl-Liebknecht-Stadion spotkają się zespoły Babelsberg i Bielefeld. Gospodarze jutrzejszego spotkania zajmują aktualnie 18. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem zaledwie 25 punktów. Zespół gości plasuje się na trzeciej pozycji gromadząc do tej pory 52 punkty. Gracze z Poczdamu w ostatnich ośmiu ligowych spotkaniach zainkasował zaledwie 5 punktów (jedna wygrana i dwa remisy). Drużyna Armini spisuje się znacznie lepiej – ostatnie osiem ligowych potyczek to sześć zwycięstw, jeden remis i zaledwie jedna porażka.
Babelsberg zanotował ostatnią ligową wygraną na własnym obiekcie 24 listopada kiedy to pokonali Preußen Münster w stosunku 1:0. Goście z pewnością będą chcieli wykorzystać słabą dyspozycję swoich jutrzejszych rywali – w przypadku wygranej awansują na drugie miejsce w tabeli i zbliżą się na zaledwie jeden punkt do aktualnego lidera – Osnabruck.

✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
herman20 44

herman20

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Boston Celtics - Golden State Warriors
Typ: Stephen Curry Ilość punktów + asyst - over 29
Kurs: 1,85
Bukmacher:
Betsson
Analiza: Myślę, że nie ma się co dużo rozpisywać w analizie. Stephen Curry jako PG drużyny Golden State Warriors w ostatnich dwóch meczach zanotował kapitalne statystyki indywidualne grając w bardzo ciężkich spotkaniach wyjazdowych, w niesprzyjających gościom halach mianowicie Conseco Fieldhouse w Indianapolis przeciwko Indiana Pacers oraz w słynnej Madison Square Garden przeciwko New York Knicks.
Przeciwko Knicks: 54 PKT (trafiajac 11/13 za 3 PKT) + 7 ASYST
Przeciwko Indiana: 38 PKT + 4 ASYSTY
W obu tych meczach Steph pewnie pokonał linię i mam nadzieję, że dzisiaj poprowadzi drużynę GSW do zwycięstwa w Bostonie a jednocześnie wypracuje solidną indywidualną zdobycz punktową oraz doda do tego parę asyst.
✅ 85
 
K 0

kuba1239

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna- Ligue 1 (FRANCA)
Spotkanie: Reims - PSG
Typ: 2
Kurs: 1,57
Bukmacher: William Hill

Analiza:
Zdecydowany faworyt do zwycięstwa w Ligue 1 zagra przeciwko beniaminkowi z Reims. Jak to bywa z beniaminkami nabyli punktów na początku sezonu, póki pozostałe drużyny &quot;nie rozgryzły&quot; ich stylu gry. Reims ma ogromne problemy z wygrywaniem. Na własnym boisku nie wygrali od 8 spotkań. Natomiast drużyna z Paryża posiada w swojej drużynie gwiazdy, które &quot;biją na głowę&quot; pod każdym względem beniaminka. Takimi meczami wygrywa się ligę, o czym paryżanie dobrze wiedzą. Jest to mecz do jednej bramki, jeżeli PSG strzeli gola pierwszego worek z bramkami może się rozwiązać. Stawiam na pewne zwycięstwo lidera Ligue 1.
⛔ 100
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej -AHL
Spotkanie: Abbotsford Heat(-1) - Houston Aeros
Typ: 1
Kurs: 3.50
Bukmacher: Tobet
02.03.2013 04:00
Analiza:
Kolejna noc i kolejna z hokejem rozgrywanym w Ameryce Północnej.Na dziś noc wybralem spotkanie w którym myślę że w końcu gospodarze się przełamią i po siedmiu spotkaniach bez zwycięstwa wygrają i to pewnie.gospodarze są wysoko w tabeli ale ostatnio zanotowali spadek formy.czas w końcu się obudzić i grać swoje.na to liczę.goście grają w kratkę.nie mają żadnych serii zwycięstw ani porażek.grają co im los przyniesie.tak więć myślę ze dziś to do gospodarzy los się uśmiechnie i pewnie pokonają hokeistów przyjezdnych.we wcześniejszych meczach pokazali że potrafią z nimi wygrywać i to wysoko więc dlaczego nie miało by się tak stać i dziś.Sądzę że wynik w dzisiejszym spotkaniu będzie wysoki i to na korzyść heat którzy po tylu porażkach z rzędu z pewnością w końcu nabrali motywacji do wygrania spotkania.Myślę ze są w stanie wygrać minimum dwoma bramkami i dlatego też stawiam na nich. wierzę w nich ze w końcu nie zawiodą i przełamią fatalną passę.
✅ 250
 
G 0

golota

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna- Serie A (Włochy)
Spotkanie: AC Milan - Lazio Rzym
Typ: 1
Kurs: 1,65
Bukmacher: Expekt
Oto moje krótkie uzasadnienie jeśli chodzi o typ po pierwsze Milan czuje się świetnie na swoim stadionie po drugie jest w znakomitej formie po trzecie Super Mario który strzela jak na zawołanie myślę że więcej nie ma co tu analizować jak dla mnie Lazio bardzo przeciętna drużyna zaś Milan spina się jak może by zakończyć sezon na jak najwyższej pozycji może kurs niezbyt duży ale zawsze coś.
kiepska analiza
 
earnfari 88

earnfari

Użytkownik
Spotkanie: AEL Limassol - Paphos
Typ: over 3,5
Kurs: 2,45
Bukmacher: bwin
Witam, na dzisiaj wybrałem spotkanie pierwszej dywizji cypryjskiej. Gdy spojrzymy na h2h obu tych drużyn zaraz można się domyślić czemu taki właśnei typ wybrałem. W ostatnich 3 meczach drużyna gospodarzy strzeliła 9 bramek. We wszystkich tych spotkanaich padał over 3,5. Drużyna przyjezdnych ostatnio traci dużo barmek. W ostatnich 7 meczach tracili oni średnio ponad 3 bramki ! Jeżeli chodzi o bezpośrednie spotkania tych drużyn to na 5 ostatnich meczy over był pokrywany 4 krotnie. Jak dla mnie te statystyki przemawiają za obstawieniem takiego właśnie overu.
✅ 145
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Los Angeles Clippers
Typ: Blake Griffin over 28.5 pts+reb
Kurs: 1.85
Bukmacher: Tobet
Analiza: O godzinie 1:30 rozpocznie się mecz w Quicken Loans Arena w Cleveland, Ohio. Zagrają drużyny Kawalerzystów i Clippers. Faworytem są oczywiście goście z Kaliforni, jednak kurs jest niewarty ryzyka moim zdaniem. Wolę postawić na over Blake&#39;a Griffina. Blake jest bardzo medialnym graczem, wydaje mi się że nawet osoby nie interesujące się na codzień NBA go kojarzą. Jego numerem popisowym są oczywiście potężne wsady. Oglądałem wczorajszy mecz w Indianie, gdzie Blake zdobył 18 punktów i 14 zbiórek, a należy pamiętać że Indiana jest znana z bardzo dobrej defensywy. Wcześniej z Charlotte, których siła podkoszowa jest porównywalna do tej którą dysponuje Cleveland zdobył 24 punkty i 7 zbiórek. Defensywa Cavs jest taka sobie. Tracą średnio 101 punktów i 41 zbiórek ale Clippers to drużyna świetna, można powiedzieć kompletna. Nie widzę w składzie Byrona Scotta zawodnika, który powstrzymałby potężnie zbudowanego podkoszowego Clippers. Dodatkowo wczoraj łokciem w twarz od Mahinmiego dostał drugi podkoszowy Clippers - DeAndre Jordan i nie pograł zbyt wiele, możliwe więc że dziś będzie to odczuwalne i pod koszami będzie rządzić Griffin. Uważam że Blake zdobędzie dziś kolejne double-double i przekroczy linię 28 punktów i zbiórek.
⛔ 100
 
kondziu69 5

kondziu69

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja - Super Lig
Spotkanie: Eskisehirspor - Galatasaray
Typ: Galatasaray
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jeżeli chodzi o sobotnie typy, to wybieram pojedynek pomiędzy Galatasaray - pretendentem do wygrania ligi tureckiej, a drużyną ze środka tabeli - Eskisehirspor. Galatasaray po ostatnich &quot;zakupach&quot; ma czym atakować. Wydaje mi się, że najlepszym potwierdzeniem mojego typu będzie ostatni mecz gości dzisiejszego spotkania: (Galatasaray 4-2 Orduspor) w meczu tym bramki dla drużyny Ordusporu padły zupełnie przypadkowo, jedna po fatalnym wybiciu bramkarza, natomiast druga z rzutu karnego, zdeterminowani zawodnicy Galatasaray przegrywając do połowy 0:2, w drugiej części spotkania pokazali na co ich stać, doprowadzając do wyniku 4:2. Mam nadzieje, że w dzisiejszym spotkaniu zawodnicy Galaty również pokażą na co ich stać i zainkasują 3 punkty.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom