>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata w Skokach Narciarskich - Predazzo 2013 (22.02-28.02)

Status
Zamknięty.
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
Podobnie jak kolega wyżej też zauważam dobrą formę Ammanna. Wczoraj genialny skok - z 9 belki 102,5metra to naprawdę świetna próba. Jak dziś to powtórzy to spokojnie można wierzyć nawet w jego zwycięstwo, bo przecież on na tych dużych imprezach zawsze świetnie się spisuje. udowadniał już nieraz, że wytrzymuje tą cała presję psychicznie, a kto wie, czy Szliri czy choćby np. Bardal są w stanie podobnie się zachować. Dla mnie bardzo ciekawym jest typ:
Ammann win po kursie 12.5 w Tobecie ⛔ i go sobie delikatnie pograłem. Kurs 2 na Szliriego, który ostatnio już nie wygrywa z taką łatwością (choćby Obersdorf) czy wczorajsze 98 metrów w kwalach (troszke gorsze warunki) nie stawiają Austriaka jednak roli aż takiego faworyta.
Ammann - Freitag 1 @ 1.55 Tobet ⛔
Zagram też na Ammana w parze z Freitagiem, który według mnie nie ma najmocniejszej głowy (nie wiem jak do alko hehe) i może nie wytrzymać presji tak dużej imprezy. Dopiero niedawno wygrał swój pierwszy konkurs, wcześniej często miał problem, że świetnie skakał w treningach, a w zawodach psuł skoki. Teraz nie najlepiej spisywał się w treningach i kwalach, wczoraj tylko 96,5m, ciężko oczekiwać, że lepiej będzie w zawodach. Chyba nie czuje zbyt tej skoczni. Tylko raz przekroczył tu 100 metrów, inne próby dużo, dużo bliższe. Ammann jednak w większości tych prób był lepszy.
 
D 39

domuji

Użytkownik
Dobra dzisiaj kupon dnia poszedł w stsie, jak nie wejdzie to koniec świata.
Matura - najlepszy z Czechów ✅
Analiza? Zawsze jest najlepszy. Krótko i na temat. Bardzo dobra forma, TOP 10 jak dla mnie.
Amman - Loitzl 1 ✅
Amman w dużo lepszej dyspozycji od weterana z Austrii oraz skocznia ewidentnie dla niego, no nie ma siły ????
Stjernen - Vassiliew 1 ✅
Stjernen skacze kapitalnie, świetnie technicznie. Każdy trening plus kwalifikacje to zdecydowana dominacja Norwega, pewka.
Nurmsalu - Bresadola 1 ✅
Estończyk radzi sobie bardzo dobrze. Każdy trening i kwalifikacje to kilka metrów przewagi nad Włochem. Dodatkowo ostatnio złapał niezłą formę.
ako: 2,83
z bet 365 w oko wpadło mi tylko Wank - Kasai 1 1,66 ✅
Niemiec radzi sobie świetnie na tej skoczni. Dodatkowo widać trafił z formą. Kasai także nie jest w najgorszej dyspozycji ale wyraźnie odstaje od Niemca
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Stoch - Freund 1 za 1,65 w Milenium

Kamil wczoraj metr dalej od Niemca , pomimo iż wiatr miał ledwie 0,5 pod narty , przy metrze Niemca.
Stoch miał wczoraj lepszy wiatr, ponad metr pod narty(odjęte 11,1 pkt). Freund odjęte 10,2 pkt. Jak dla mnie lepiej pograć Kamila w parze z Freitagiem, prezentuje się słabiej niż Freund.

Generalnie dzisiaj ma wiać w plecy a jak wiadomo praktycznie we wszystkich seriach treningowych(za wyjątkiem pierwszego dnia, tam kręcił wiaterek) i wczorajszych kwalifikacji wiało blisko metr z przodu. Uważałbym więc z graniem na Ammanna(pierwsze 3 skoki tutaj, miał wiatr z tyłu i jego odległości 88,5, 91,5 i 92m - miejsca odpowiednio 41, 32 i 29). Plus dla naszych, lubią wiaterek z tyłu szczególnie Kot i Kubacki. Również Stoch wydaje się lepiej odnajdywać w takich warunkach.

Prevc v Kranjec 1 @1,6 / Totomix ✅✅

Robi na małych skoczniach jest słabiutki. Dodatkowo wiatr z tyłu = bula. Na treningach słabszy od młodszego rodaka. Powinno być dobrze.

Schliri v Ammann 1 @1,41 / Expekt
✅

Tak jak wspomniałem, mnie jakoś Simi nie przekonuje. Wczoraj świetny skok no ale mocny wiatr pod narty, wykorzystał. Gregor to Gregor, tu mu belke Alex obniży, tu mu zawyżą noty.. Główny faworyt na dziś, jest wielka forma, psychicznie mocny.

Loitzl v Kot 2 @1,98 / Expekt ✅

Loitzl poprawnie, bez błysku. Wysokie noty to jego duży atut choć Maciek wczoraj tak samo jak Austriak 55,5 pkt. Wydaje się, że złapał znowu formę Polak, lubi wiatr z tyłu.
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Ammann win po kursie 12.5 w Tobecie i go sobie delikatnie pograłem. Kurs 2 na Szliriego, który ostatnio już nie wygrywa z taką łatwością (choćby Obersdorf) czy wczorajsze 98 metrów w kwalach (troszke gorsze warunki) nie stawiają Austriaka jednak roli aż takiego faworyta.
A po miał ryzykować przed Mistrzostwami Świata? Na mamucie łatwo o upadek.
W kwalifikacjach mocno skrócił skok, również za pewne z uwagi na bezpieczeństwo.
 
pele_ 268

pele_

Użytkownik
Hilde - Takeuchi 1 kurs 1.74 Expekt ⛔ liczyłem na zdecydowanie więcej ze strony Norwega.

Hilde wydaję mi się trochę lepiej stylowo od Japończyka. Hilde ma już dość duże doświadczenie i spokojnie poradzi sobie w takich zawodach, natomiast Takeuchi to raczej typ zawodnika, który w treningach może zaskoczyć, natomiast nie przenosi tego na zawody. Wczoraj w kwalifikacjach podobne skoki, jednak Hilde jest na pewno mocniejszy i stawiałbym go nawet w roli faworyta do stania na podium w dzisiejszym konkursie.

Schlierenzauer - Ammann 1 kurs 1.41 Expekt ✅

Tutaj stawiałbym na Austriaka. Wiać ma podobno w plecy, to jest kolejny argument przeciwko Ammannowi, ponieważ on w takich warunkach skakać raczej nie lubi. Oddał on bardzo dobry skok w kwalifikacjach, jednak wtedy wiało mu sporo pod narty. Schliri jak wiadomo zawsze jest mocny i fizycznie i psychicznie, jak dla mnie także jest faworytem do zajęcia miejsca na podium, a nawet i zwycięstwa.

Powodzenia!
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Również jak przedmówcy uważałbym z tym Ammannem. Według mnie warty gry jest:
Bardal - Ammann 1 @ 1,8333 marathonbet
Ammann tak naprawdę nie jest w jakiejś wielkiej formie; odpalił wczoraj w kwalach, ok, ale dziś będzie zupełnie inne skakanie. Ja jakoś nie widzę go w TOP 3, za to Bardal przez cały sezon skacze solidnie, również w mniej sprzyjających warunkach i to jego widziałbym na podium obok Schliriego i oby również Kamila.
Nie wypada również przejść obojętnie wobec bardzo dobrych wyników Kubackiego na tej skoczni, gdzie procentuje jego mocne odbicie. Wczoraj przy wietrze z przodu był minimalnie lepszy od Fettnera, a przy wietrze z tyłu ta przewaga będzie większa, dlatego proponuję:
Fettner - Kubacki 2 @ 1,926 Pinnacle
 
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
A po miał ryzykować przed Mistrzostwami Świata? Na mamucie łatwo o upadek. W kwalifikacjach mocno skrócił skok, również za pewne z uwagi na bezpieczeństwo.
W takim razie mógł tam wcale nie pojechać. Każdy skok jest ryzykiem. Tym bardziej w drużynówce w Obersdorfie wcale się nie oszczędzał.
Wiem, że skrócił skok, ale ja nie mówię, że na sto procent tego nie wygra. Po prostu 2 na win Szliriego, a 12.5 na Ammanna to jest przesada wg mnie. W innych bukach kurs około 9.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Ja zagrałem 4 typy po 1 serii i 2 na cały konkurs w milenium:

Hilde T. - Loitzl W. 1ser. 1 @ 1,40✅
Fettner M. - Kraft S. 1ser.1 @ 1,40✅
Wank A. - Zografski V. 1ser. 1 @ 1,32✅
Matura J. - Morgenstern T. 1ser. 1 @ 1,42
✅

We wszystkich parach moi faworyci na treningach i w kwalifikacjach lepsi. Myślę że dzisiaj będzie podobnie i już w pierwszej serii to potwierdzą.

na cały konkurs:
Stjernen A. - Kubacki D. 1 @ 1,45✅ - Tutaj przeczuwam, że Dawid nie wytrzyma ciśnienia. Może po pierwszym skoku być wysoko, nawet przed super skaczącym Norwegiem, ale w drugiej pod presją możliwe, że odda słabszy, co Stjernen wykorzysta i będzie przed Dawidem.

Neumayer M. - Vassiliev D. 1 @ 1,37✅ - tego zdarzenia obawiam się najbardziej, ale zdecydowałem się na Niemca. Oboje nieźle się czują na tym obiekcie, ale jak wiem ich styl pozostawia wiele do życzenia, dostają bardzo słabe noty, różnica pomiędzy nimi pewnie będzie niewielka, ale liczę, że na korzyść Neumayera.

izzi ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Słowenia v Włochy 1 @1,45 /Totomix ⛔ Zawalili niespodziewanie mężczyźni..

Na pierwszej zmianie Słowenka Bogataj i Włoszka Runggaldier. W zawodach lepsza Włoszka o 5 pkt, Urse stać na lepsze wyniki, była wymieniana wśród faworytek. Dałbym remis z minimalnym wskazaniem na Włoszkę. Druga grupa to Morassi i Hvala. Andrea zaskoczył w pierwszej serii ale już w drugiej w trudniejszych warunkach fatalny skok i 30 miejsce. Hvala bez błysku, ale lepszy, stabilniejszy. Insam i Rogelj, tutaj lekka przewaga Evelyn choć tak jak w przypadku Bogataj stać Słowenke na lepsze skoki. Na koniec Prevc i Colloredo, tutaj liczę na Petra, na 2 równe skoki. Seba na treningach fajnie a w konkursie się spalił #Kubacki. Spora przewaga Prevca.

Austria v Niemcy 1 @1,37 / Totomix ✅

Graessler i Hoelzl. W konkursie minimalna przewaga Austriaczki. Dziś powinno być podobnie. Chiara najmłodsza w stawce, zaledwie 15 lat ale zaskoczyła tutaj bardzo dobrymi skokami i 9 miejscem. Morgi i Freitag, podobnie powinno być. Tomek skubany treningi, kwale przeciętnie a wczoraj wypalił. W 2 serii ciężkie warunki a pokazał klasę. Złapał dobrą formę, Rysiek z kolei nie lubi wiatru z tyłu. Następne damy to Vogt i Seifrie... Jacqueline. Austriaczka brązowy medal, bardzo pewnie wywalczony. Niemka 5 miejsce, 12 pkt straty. No i ostatnia zmiana Schliri &gt; Freund. Gregor zapewne lekko podrażniony po wczoraj, dziś powinien przypieczętować triumf swojej ekipy. Freund dobrze ale też bez błysku. Jeśli 15stka się nie spali, nie zaliczy buli powinno być gładko i przyjemnie.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Austria WIN @ 1,66 Bet365
Nie będę zgrywał żadnego speca od kobiecych skoków, ale myślę, że można dosyć łatwo sobie przeanalizować męskie i damskie pary i wychodzi, że Austria nie powinna mieć większych problemów ze zwycięstwem.
U mężczyzn wiadomo - Gregor i Thomas. Wczoraj bez złota, ale bardzo dobre występy austriackich liderów. Kto u mężczyzn może im zagrozić? Oczywiście Norwegowie ze złotym medalistą Bardalem na czele, ale jako, że to konkurs mieszany to spójrzmy na płeć piękną: Sagen gorsza w ind. konkursie od Seifreidsberger o ponad 20 pkt, podobnie Lundby od Hoelzl. Nawet więc jeśli Hilde i Bardal spiszą się bardzo dobrze, to Norweżki są bez szans z koleżankami z Austrii. Są też Niemcy - para Freitag Freund. Wczoraj dobry występ, ale wątpię, żeby mieli coś nadrobić nad parą austriacką. Kobiety łącznie nie prezentują się tak źle na tle Austriaczek, ale jednak w kon. ind. to było kolejne kilkanaście pkt. Wątpię więc, aby teraz zarówno kobiety jak i mężczyźni okazali się lepsi, aczkolwiek Niemcy to może być najgroźniejszy przeciwnik. Jest jeszcze typowana przez bukmacherów na 2 miejsce repr. kraju Kwitnącej Wiśni, ale nie widzę dla nich szans w walce o złoto. Nieźle prezentują się panowie Takeuchi i Ito, ale jednak to sumarycznie wczoraj było 22 pkt do Austrii, więc przepaść. U kobiet jest oczywiście znakomita Sara Takanashi, który wraz z Henderson wybija się zdecydowanie ponad stawkę i pewnie zrobi 10-15 pkt nad najlepszą Austriaczką, ale druga Japonka jest już zdecydowanie słabsza i łącznie Azjatki mogą wygrać niewielką różnicą. Nie widzę szans, żeby zrównoważyły stratę mężczyzn.
U kobiet najlepsze są oczywiście Amerykanki, ale wśród mężczyzn mają Frennette&#39;a i Johnsona, więc wszystko jasne.
Oczywiście to konkurs drużynowy, ktoś może zawalić, ale zdecydowania najrówniejszą i najsilniejszą ekipę mają Austriacy. Widzę ich niezagrożone zwycięstwo, a za ich plecami walkę pomiędzy Niemcami i Japończykami o srebro.
 
S 145

superg

Użytkownik
Na jutro na Kwalifikacje dubelek z STSu
Nurmsalu - Morassi 1 @1,6
Koudelka - Deschwanden 1 @ 1,55
Późno już nie mam czasu i siły na analizę, może jutro jak zdąże wrócić przed kwalifikacjami do domu, ale polecam w każdym razie
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
(17:00) Kaarel Nurmsalu vs. Andrea Morassi @ 1.57 (STS). ⛔ ⛔

Po emocjach związanych z konkursem na małej skoczni, przenosimy się na średni obiekt w Pragelato. Gdzie już dziś o godzinie 17:00 zostaną rozegrane kwalifikacje do jutrzejszego konkursu mężczyzn. Do swej merytorycznej analizy, wybrałem pojedynek Estońsko-Włoski. Kto będzie w tym pojedynku lepszy? Moim zdaniem, wirtualnym zwycięzca tej pary będzie Kaarel Nurmsalu.

Kaarel Nurmsalu do 21-letni zawodnik, reprezentujący klub Skiclub Telemark. Estoński kombinator norweski i skoczek narciarski, dwukrotny brązowy medalista Mistrzostw Świata Juniorów w Narciarstwie Klasycznym 2011 w Otepää (w kombinacji norweskiej i skokach narciarskich), mistrz Estonii w skokach narciarskich w 2010, 2011 i 2012 roku. Jest on zdecydowanie na chwile obecną najlepszym zawodnikiem ze swojego państwa. Jego rywalem w tym wirtualnym pojedynku jest zawodnik gospodarzy.

Postawą Nurmsalu jestem bardzo miło zaskoczony, już na treningach przed pierwszymi zawodami na małej skoczni,
pokazywał wysoka formę (oczywiście jak na jego możliwości), w konkursie indywidualnym zajął dobre 26 miejsce.
Co na pewno dla młodego Estończyka, debiutującego na takiej imprezie jest sukcesem. Tutaj również skacze dobrze.
Jego skoki w treningach: 122.5 (6); 124.5 (18); 119.5 (19), zaś we wczorajszych sesjach treningowych nie skakał.
Jak widać, oddawał całkiem przyzwoite skoki, i co ważne - jest powtarzalny, brak zepsutych skoków.

Z pewnością kibice we Włoszech są zawiedzeni postawa zarówno Morrasiego jak i Sebastiana Coloredo. Tutaj również nie szykuje się na poprawę, Morrasi na treningach skakał bardzo bardzo słabo. Jego skoki w treningach w nawiasie miejsca zajmowane: 106.5 (53); 116 (36); 114 (37). Andrea dla odmiany odpuścił pierwsze trzy sesje treningowe. Włoski zawodnik jest słaby, nie radzi sobie kompletnie z niesprzyjającym wiatrem, zaś Nurmsalu skacze przyzwoicie pomimo wiatru wiejącego w plecy.

Jeśli chodzi o noty, tutaj lekkiej przewagi upatrywałbym u Estończyka, skaczą z numerami 21 oraz 23, wiec również
ich skoki będą podobne jeśli chodzi o warunki, tudzież długość najazdu. Reasumując, Nurmsalu skacze na pewnym przyzwoitym poziomie, co potwierdza już od treningów na małej skoczni. Wydaje mi się że &#39;własna&#39; skocznia, wspierający kibice, nie wystarczą na wyprzedzenie Kaarela który powinien zakręcić się gdzieś w okolicach 20-25 miejsca. Mimo wszystko to Estończyk, dlatego nie szaleje ze stawka. Morassiemu może się udawać skok taki jak na małej skoczni w pierwszej serii, kiedy wykorzystał sprzyjające warunki i odleciał - w drugim skoku jednak kompletnie zepsuł skok i spadł na ostatnie miejsce. Pozdrawiam serdecznie.

// Kaarel raz przegrał z Morrasim tutaj...właśnie w kwalifikacjach. Szkoda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
Konkurs:
Prevc Top 10 @ 1.8 Fortuna
✅
Peter nie prezentował się jakoś fantastycznie na poniedziałkowych treningach (116 , 122 i 125,5 m) , ale odpuścił wtorkowe treningi, co znaczy, że czuje się na skoczni dość pewnie. Z drugiej strony, czemu miałby się tak nie czuć. Kilka dni temu odniósł przecież swój największy sukces w karierze - plasując się na podium Mistrzostw Świata. Skoro brązowy medal, udało mu się wywalczyć na skoczni, na której jak sam mówił źle mu się skakało i potwierdzały to treningi, to czemu miałby nie zająć miejsca w 10tce na skoczni, która bardziej mu leży.
Według mnie bowiem nie należy tak bardzo sugerować się skokami treningowymi. Właśnie Prevc i Freitag nic ciekawego nie pokazywali na trenigach, a potem walczyli o czołowe lokaty. Teraz myślę, Peter odpoczął we wtorek i z nowymi siłami powalczy o czołówkę konkursu na dużej skoczni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Konkurs indywidualny MŚ na dużej skoczni w Val di Fiemme
Kto lepszy: Stoch - Bardal
Bardal: 1,85⛔
Fortuna
W kwalifikacjach Stoch skoczył dwa metry dalej, ale w rzeczywistości to nie ma odzwierciedlenia, bo Bardal ma w konkursie zawsze lepsze skoki, a Kamil , jak to Kamil, nie ma dwóch dobrych skoków, Bardal jest w formie co pokazał, na małej skoczni w Predazzo, a na większych skoczniach skacze zdecydowanie lepiej, wiec kurs 1,85 jaki wystawił bukmacher Fortuna na Bardala, dla mnie to promocja tylko brac i korzystać. Kamilowi brakuje powtarzalności i sądze że w tym pojedynku Norweg będzie góra gdyż jest w wyśmienitej formie.
Respekt Kamil ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Bardal jest w formie co pokazał, na małej skoczni w Predazzo, a na większych skoczniach skacze zdecydowanie lepiej, wiec kurs 1,85 jaki wystawił bukmacher Fortuna na Bardala, dla mnie to promocja tylko brac i korzystać.
A to ciekawe, bo Bardal raczej ze swoim mocnym odbiciem jest mocny, ale mocniejszy na mniejszych skoczniach.
Poza tym promocja? Bez przesady, promocja by była wtedy jakby dali kurs @2,50 a tak odejmij podatek i promocji nie widać żadnej bo będzie gdzieś z 1,65 max.
Kursy dobrze wystawione.
 
D 174

dziurka

Użytkownik
Konkurs indywidualny MŚ na dużej skoczni w Val di Fiemme
Kto lepszy: Stoch - Bardal
Bardal: 1,85
Fortuna
W kwalifikacjach Stoch skoczył dwa metry dalej, ale w rzeczywistości to nie ma odzwierciedlenia, bo Bardal ma w konkursie zawsze lepsze skoki, a Kamil , jak to Kamil, nie ma dwóch dobrych skoków, Bardal jest w formie co pokazał, na małej skoczni w Predazzo, a na większych skoczniach skacze zdecydowanie lepiej, wiec kurs 1,85 jaki wystawił bukmacher Fortuna na Bardala, dla mnie to promocja tylko brac i korzystać. Kamilowi brakuje powtarzalności i sądze że w tym pojedynku Norweg będzie góra gdyż jest w wyśmienitej formie.​
z tym brakiem powtarzalności przesadziłeś, wyniki treningów serii próbnej i kwalifikacji przedstawiały się następująco:
1 trening 7 msc 118,5m
2 trening 2 msc 128,5m
3 trening 1 msc 130,5m
4 trening DNS
5 trening DNS
6 trening DNS
seria próbna 17 msc 117,5m
kwale PQ 125m
dodatkowo Kamil w kwalach miał wiatr w plecy -0,81 a bardal -0,70
ja tu żadnej promocji nie widzę dla mnie typowy no bet a jeżeli miałbym już grać to na Polaka
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Stoch TOP6 @1,65 / Totomix

Kamil w formie. Wszystko zależy od psychiki w jego przypadku dlatego wybieram bezpieczniejszą opcję. Spokojnie stać go na medal.

Matura v Hilde 1 @1,7 / Totomix

Janek skacze swoje, nie psuje skoków. Hilde coś nie za bardzo w treningach, wczoraj słabe skoki. To jest bardziej lotnik, potrafi wykorzystać wiatr pod narty a przy wietrze w plecy jest typowym średniakiem. Czech z kolei potrafi skakać z wiatrem z tyłu.

Kot v Kubacki 1 @1,4

Pograłem to już w poniedziałek, było @1,8. Nawet po @1,4 można pograć. Kubacki skacze dość powtarzalnie, ale nie robi szału jak na małej skoczni. Zakręci się zapewne w okolicach 20 miejsca(o ile znów się nie spali). Kot forma optymalna, powalczy o 10 na pewno. Skacze te kilka metrów dalej i dostaje lepsze noty.

Prevc - Najlepszy ze Słoweńców @1,5 / STS

Praktycznie jakby to był zakład Prevc v Hvala(@1,27 na Prevca). Jest obecnie najlepszy Słoweńcem, najrówniej skacze. Hvala stracił błysk, zapewne jest już zmęczony sezonem, swoje zrobił w 100%. Kranjec tu słabiutki, wiatr w plecy to dla niego gwóźdź do trumny. Tepes trochę się poprawił w stosunku do małej skoczni co zresztą jest zrozumiałe, ale nie na tyle aby coś dziś zdziałać. Prevc wczoraj wygrał trening, wygrałby kwalifikacje. Jest w gazie i 2 medal całkiem realny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
michaju 21

michaju

Użytkownik
H134 - najlepszy Rosjanin, MŚ Val di Fiemme - Czwartek 28.02.2013
Romashov @ 4,75 STS ⛔
Najlepszy we wszystkich poniedziałkowych treningach. Lepszy od Vasiliewa również w kwalifikacjach. Ogólnie chyba Vassiliew nie trafił z formą na mistrzostwa. Na mniejszej skoczni trafił na dość dobre warunki i jechał z wysokiej belki, dlatego też skoczył w miarę w przyzwoicie. W drugiej serii już gorzej i konkurs skończył chyba na 28 pozycji. Szanse jak dla mnie to 50%.
 
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
Freitag - Neumayer 1 @ 1.65 Sportingbet ✅✅✅
Pojedynek niemiecki. Na małej skoczni Rychu zajął 6 pozycję, mimo że spalił się w drugiej serii. Wiekowy Michael co prawda jest w dobrej formie, która pozwoliła mu tylko na 18 pozycję. Różnica w ogólnej nocie punktowej wyniosła 11,2pkt.
Dziś oczywiście przenosimy się na skocznie dużą, na której juz lepiej powinien sobie radzić Neumayer. Lepiej, nie oznacza jednak, że będzie klasyfikowany wyżej od Freitaga.
Jeśli chodzi o treningi to Rysiu w poniedziałek zrobił sobie wolne, we wtorek osiągał 123 , 128 i 132m, a w środę 119m na treningu i 123m w nic nie znaczących dla niego kwalifikacjach.
Michael Neumayer podczas wtorkowych treningów uczestniczył tylko w dwóch seriach, gdzie osiągnął 120,5 i 130m. W środę w treningu 122m, natomiast w kwalifikacjach 2 miejsce po skoku na odległość 124,5m. Czyli forma jest.
Jak widać obaj skaczą dobrze i daleko jednak z minimalnym wskazaniem na Richarda. Ważnym aspektem, co do mojego typu są jednak noty jakie otrzymają w konkursie obaj zawodnicy. Freitag jest zaliczany do jednych z najlepszych stylistów w dzisiejszym Pucharze Świata. Neumayer natomiast jednym z najgorszych.
W przypadku więc porównywalnych metrów dużą różnicę zrobi sobie Freitag na notach, choć i tak myślę, że to on będzie skakał dalej. Już nieraz było tak, że Neumayer prezentował się dobrze w treningach, a w konkursie było gorzej. Do niedawna podobnie było też z Freitagiem jednak pierwsze zwycięstwo w karierze podbudowało go psychicznie i pozwoliło nie opuszczać czołowej 10tki PŚ.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom