>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

STS - Promocja 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Mam pytanie odnosnie wpłaty, zakładając konto po raz pierwszy i podajac numer konta także pierwszy raz, czy mozna dokonac wpłaty z innego konta a poźniej wypłacic ewentualna wygrana na konto , które podalem przy rejestracji?
Może by i takie coś przeszło, ale dla mnie bezsensowne takie ryzyko. Skoro masz założone konto, a chcesz wpłacić z innego, to może z innego konta zrób przelew na swoje i z niego dopiero wpłać do bukmachera. Nie ma sensu kombinować moim zdaniem, bo w razie problemów z wypłatą czy coś, czy brakiem zaksięgowania kasy, regulamin będzie zawsze przeciw Tobie.
 
przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik
Mam pytanie odnosnie wpłaty, zakładając konto po raz pierwszy i podajac numer konta także pierwszy raz, czy mozna dokonac wpłaty z innego konta a poźniej wypłacic ewentualna wygrana na konto , które podalem przy rejestracji?
Temat poruszany 1500 razy... tak bez problemu mozesz wplacic z wujka, mamy, babci czy tez cioci... a wyplaci na to ktore podales przy rejestracji. Bez przypalu, nic nie bedzie i sie nic nie stanie. Bukmacher nie widzi kto wplaca poniewaz kasa idzie przez posrednika przelewy24/transferuj.pl
 
L 0

leokks123

Użytkownik
Witam!!!
Zrobiłem konto na siebie w sts dostałem bonus obróciłem, wypłaciłem. czy mogę zrobić konto na brata który ma swoje konto bankowe i normalnie dostanę bonus czy sprawdzaja numer ip ??
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Witam!!!

Zrobiłem konto na siebie w sts dostałem bonus obróciłem, wypłaciłem. czy mogę zrobić konto na brata który ma swoje konto bankowe i normalnie dostanę bonus czy sprawdzaja numer ip ??
dostaniesz
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 3

kffiatx

Użytkownik
sts
Witam, chciałbym zapytać czy jest jeszcze ten bonus aktywny? Bo chciałbym to zrobić dzisiaj a pewny nie jestem
 
M 0

mbilinski

Użytkownik
OK to moze teraz ja. Sytuacja kiedy kolega chce sie u mnie zalogowac na laptopie na moim łaczu i postawic zaklad? nie ma przeszkod? oczywiscie mowie to o pieniadzach z bonusu
 
M 0

mbilinski

Użytkownik
to wiem, ale mimo ze juz mam swoje konto i sie logowalem na swoim? a kolega by sie tylko logowal ale zarejestrowal u siebie.
 
przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik
Ta ich strona tranfserujemy.pl ujawnia dane przelewającego czy jest tak samo jak z P24?
Tak samo jak z P24, najpierw pieniadze ida do transferuj, a oni potem przelewaja do stsu, wiec nie widac danych, a nawet jakby tak bylo, to przeciez mozna wplacac z konta osob trzecich.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
W takim razie mogę komuś wpłacić ze swojego konta, a on potem wypłaci to na swoje i nie będzie żadnych problemów?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom