>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sposób na 100 % wyciaganie kasy z bonusów ?

Status
Zamknięty.
celahim 4

celahim

Użytkownik
Witam, nie wiem czy to juz na forum bylo omawiane, poniewaz jestem tutaj nowy, ale ja tego znalezc nie umiealem. Znalazlem ostatnio taki sposob ( podobno sprawdzony) na otzrymanie kasy z bonusu


&quot;Bardzo dobry i sprawdzony trick na bonusowe oferty:
Przykład: wpłacamy 150zl i dostajemy 150zl bonusu - mamy 300zl, które musimy obrócić 3 razy.
Szukamy zakładów &quot;pół na pół&quot;, under itp. - zawsze spokojnie znajdzie się meczyk, w którym za jedno i za drugie płacą około 1.9 (uwaga na zakłady typu powyżej 80/ poniżej 80 pkt. bez uwzględnienia 80). Stawiamy połowę kasy na jeden przypadek i połowę na drugi. Po 3-krotnym obróceniu jestesmy 85-100zl do przodu (w zaleznosci od kursow) i wypłacamy. Zakładając konto na mamę, tatę, babcie, wujków itd. kasujemy 100zl za każdego zaproszonego + 80-100zl na ich kontach. Można uzbierać całkiem przyzwoitą sumkę jak się ma silną wolę i wypłaca kasę a nie kombinuje (nie dla hazardzistów Cool ). Sposób sprawdzony w 100%&quot;



Jestescie bardziej doswaidzczeni niz ja, wiec powiedzcie mi, czy to naprawde dziala? No i czy tak mozna w ogole ? Z gory dzieki za odpowiedz i pozdro :wink:
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Nie jest to promocja tylko próba wyłudzenia od buków bonusa -prosze pod innym tematem o tym pogadac zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom