>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

skoki narciarskie-Klinghental 13.02 + Oberstdorf [15-17 luty] - HS 213m

Status
Zamknięty.
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Konkurs Drużynowy
Niemcy-Austria typ 1 ( kurs 1,85) unibet

Składy

Niemcy: Neumayer, Wank, Freitag, Freund
Austria: Kraft, Loitzl, Koch, Schlierenzauer

Nasi zachodni sąsiedzi bardzo dobrze skakali w konkursie głównym oraz treningach,jeśli Wank skoczy na swoim poziomie powinni toczyć walkę nawet o wygraną.
W drużynie Schlierenzauera słabo skacze Koch i Loitlz ogólnie są jakoś w dołku prócz kapitana,przebojem do kadry wdarł się Kraft,który może utrzymać swoją ekipę w walce o podium lecz myślę że przegrają z Niemcami.
Wyniki Treningów
Wyniki Kwalifikacji
Wyniki konkursu I
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Słowenia-Austria 1 @1.5
Jakbym mial wybierac zwyciezce to wlasnie Slowenia. Tepes, Hvala, Prevc i Krancjec - kazdy skacze bardzo dobrze, a dwoch ostatnich w wybornej dyspozycji.
Austria ma Schlierenzauera, ale reszta nie jest taka oczywista. Loitzl i Kocha sa przyzwoci , ale na pewno nie wypada to lepiej od kombinacji Prevc-Hvala. Kraft, uwazam, ze na rozpoczecie jest dobrym pomyslem, poniewaz prezentuej w tej chwili okreslony poziom, ale wciaz wychodzi mi za malo zeby pokonac Slowencow. Jezlei nikt nie popsuje skokow, a kazdy skoczy na miare swojej aktualnej dyspozycji to Slowency powinni okazac sie lepsi od Austriakow.
 
B 32,6K

bosky

Użytkownik
Polska - Finlandia 2 3,21 Fortuna
u innych naziemnych bukmacherów kursy oscylują wokół 2,5, a i to uważam za przesadę.
Argument nr 1: Obstawiać zdarzenie po kursie 1,25 na młodych zawodników, którzy nie mają praktycznie żadnego doświadczenia, to szaleństwo.
Argument nr 2: Wyniki kwalifikacji i treningów przemawiają za Polakami, ale to jest najczęściej różnica jednego skoku. Finowie jako mimo wszystko nieco bardziej doświadczeni powinni sobie w moim odczuciu poradzić sobie lepiej.
Argument nr 3: Obie drużyny skaczą dramatycznie. Taki zakład, to po prostu 50:50. Miałem w planach zagrać coś przeciwko Polakom, kurs 3,21 w takim składzie nie może zostać przemilczany. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom