>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 16.02.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
Dyscyplina Pilka nozna Anglia League Two
Southend - Northampton
Typ - X/2
kurs - 7.25unibet
Witam na dzisiaj wybralem spotkanie z Angielskiej League Two na TYP DNIA . Jak wszyscy wiemy druzyna Southend to druzyna 2 polowy ! To wlasnie w 2 polowie graja wysmienicie i strzelaja najwiecej bramek .W dzisiejszym spotkaniu nie wystapia Barker obronca 28 wystepow , Timlin obronca 25 wystepow , Philips obronca 19 wystepow ,Cresswel obronca 30 wystepow do tego nie zagra najlepszy snajper druzyny Tomlin 12 bramek , wystep pomocnika Hurst jest pod znakiem zapytania zawodnik ma wirusa . Patrzac na tak duze braki w obronie nie pozostaje nic innego jak grac na gosci do przerwy !Druzyna Southend do przerwy strzela 3 bramki a traci 6 ! Czas strzelenia 1 bramki przez druzyne Southend na swoim boisku to srednio 60minuta meczu !
Druzyna gosci strzela srednio 1 bramke w meczu ok 56minuty . Patrzac na ich gre do przerwy 2 zwyciestwa 7 remisow 4 przegrane bramki 4-10 ! Oba zespoly duzo remisuja do przerwy i oba pozno strzelaja . Patrzac na obecna forme druzyny Southend typ wydaje sie byc bardzo prawdopodobny ! GL !
⛔ 100
 
memfisek 97

memfisek

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA
Spotkanie: A. Radwańska - W. Azarenka
Typ: over 18 gemów ( w przypadku 18 gemów zwrot)
Kurs: 1,61
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Dzisiaj o 16:00 w Telewizja Polska przeprowadzi transmisję meczu tenisa pomiędzy Krakowianką Agnieszką Radwańską, a Białorusinką Wiktorią Azarenko.
Aga obecnie plasuje się na czwartym miejscu w rankingu tenisistek, jej przeciwniczka jest na tą chwilę pierwsza, jednak już wiadomo, że w poniedziałek straci tą pozycję na rzecz Sereny Williams.
Isia pokonała wczoraj C. Wozniacki, a przedwczoraj A.Ivanovic w bardzo podobnym stylu, gładko wygrany pierwszy set, natomiast już drugi zdecydowanie zacięty, ale na szczęście też wygrany. Obie zawodniczki wszystkie mecze tego turnieju kończyły w dwóch setach. Od dawna wiadomo, że naszej Adze trudniej gra się z zawodniczkami silniejszymi fizycznie, a taką zawodniczką jest właśnie Białorusinka. H2H zdecydowanie na jej korzyść. W czternastu pojedynkach Azarenka wygrywała jedenastokrotnie.
Kurs na Isie kusi, bo można liczyć w końcu na jej przełamanie ja jednak nie pójdę w tą stronę. Pinnacle oferuje dosyć niską linię 18 gemów w tym meczu. Wiadomo Viki może rozjechać nasza zawodniczkę serwami, ja jednak liczę dzisiaj nawet na trzy sety. Linia wystawiona tak, że nawet w dwóch setach może zostać pokryta dlatego tak gram.
0/z
 
marfik007 14

marfik007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Spotkanie: Dortmund - Frankfurt
Typ: Frankfurt (HA +1,5)
Kurs: 1,84
Bukmacher:*pinnacle

Analiza:
Dziś czekają kolejne ciekawe spotkania w Bundeslidze, jednym z nich jest mecz na Signal-Iduna-Park gdzie Borussia Dortmund podejmie gości z Frankfurta. Oczywiście faworytem bukmacherów jest Borussia, jednak w ostatnim spotkaniu przed własną publicznością nie zaprezentowali się najlepiej przegrywając aż 1 : 4 z HSV. Tym razem ich rywal jest ekipą solidniejszą, ponieważ zajmuje 4 miejsce w lidze traci do Borussi zaledwie 2 punkty. Co więcej Borussia przechodzi ostatnio kryzys, i w tym momencie muszą także koncentrować się na LM, co na pewno będzie miało wpływ na dzisiejsze spotkanie. Do tego dochodzi osłabienie w postaci braku Lewandowskiego, który pauzuje za czerwoną kartkę w meczu z HSV. Dlatego postanowiłem dziś zagrać HA na drużynę gości, która powinna przynajmniej utrzymać jedno bramkową stratę, jednak bardziej odważnym polecam stawianie na remis. Co do Eintrachtu, to przede wszystkim prezentują się solidnie od początku sezonu. Warto widzieć że, Frankfurtczycy regularnie punktują. Bezbramkowy remis z zeszłego tygodnia z FC Nürnberg można uznać jako wypadek przy pracy, bo wcześniej Orły dopisały sobie po trzy punkty po meczach z Hoffenheim i HSV. Dlatego liczę, że i dziś zaprezentują się na podobnym poziomie.
⛔ 100
 
kasztan511 45

kasztan511

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - liga hiszpańska
Spotkanie: Malaga (-1) - Athletic Bilbao
Typ: X
Kurs: 4.00
Buk: WilliamHill
Na dzisiaj wybrałem spotkanie 24 kolejki Primiera Division pomiędzy czwartą Malagą, a piętnastym Athletico Madryt. Na pewno faworytem w dzisiejszym meczu są piłkarze Malagi, chociaż ostatnimi czasy nie spisują się już tak dobrze jak w ubiegłym roku. To samo można powiedzieć o drużynie Basków, którzy są tylko cieniem siebie z poprzedniego sezonu, gdzie dotarli do finału ligi europejskiej , przegrywając w nim z Atletico Madryt. Dzisiaj szans u gości upatruje przede wszystkim w tym, że Malaga już we wtorek będzie rozgrywać mecz w Champions League z Fc Porto. Zatem dzisiaj nie którym piłkarzom Malagi możliwe, że trener da odpocząć. Jednak wydaje mi się, że Malaga wygra to spotkanie, ale będzie mecz wyrównany i wygrają co najwyżej jedną bramką ???? a kurs 4.00 jest ciekawy, bo bardzo możliwy dzisiaj taki wynik jest ????

kiepska analiza
Brak argumentu , że wygra Malaga ..
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy, Bundesliga
Spotkanie: FSV Mainz 05 - FC Schalke 04
Typ:
FSV Mainz 05
Kurs: 2,20
bet-at-home
Dzisiaj na godzinę piętnastą trzydzieści zaplanowano mecz pomiędzy Mainz a Schalke Gelsenkirchen. Ja upatruje tutaj faworyta w ekipie gospodarzy. Jest kilka argumentów które przemawiają z triumfem, gospodarzy. Goście jak do tej pory w tym roku wygrali tylko jeden mecz ligowy z zespołem Hannoveru pięć do czterech, potem był remis z FC Augsburg i dwie kolejne porażki z ostatnim w tabeli Greuther Fuerth i pogrom z Bayernem Monachium. Jak więc widać forma graczom nie dopisuje. Ponadto w środę czeka ich wyjazdowe spotkanie z Galatasaray Stambuł w Lidze Mistrzów i zapewne Jens Keller da odpocząć kilku graczom w dzisiejszym meczu. Mimo to Schalke jest poważnie osłabione. W dalszym ciągu na uraz oka narzeka Huntelaar.
Na pewno też nie wystąpi Kyrjakos Papadopoulos, Ibrahim Affelay, Christoph Moritz i Cipiran Marica. To nie koniec problemów ze składem. Ostatnio też na uraz narzeka Atsuto Uchida. Więc osłabienia poważne. Mainz po za porażką z Bayernem w tym roku spisuje się dobrze. Reszta tegorocznych spotkań to remisy z SC Freiburg i FC Augsburg i wygrana z Greuther Fuerth. Po za tym Mainz gra dobrze u siebie przegrali tylko z Bayernem Monachium i Borussią Dortumnd oraz na początku sezonu z beniaminkiem z Fuerth ale zapewne był to efekt zlekceważenia rywala. Ja dzisiaj stawiam na gospodarzy.
⛔ 100
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Primiera Division
Spotkanie: FC Granada vs FC Barcelona
Typ: Początek meczu 1-0 Zwycięzca: Barcelona
Kurs: 1.72
Bukmacher: Unibet
Analiza:
24 seria spotkań w hiszpańskiej Primiera Division.14 w tabeli Granada podejmuje na własnym stadionie lidera tabeli FC Barcelonę.Zdecydowanym faworytem są goście.Nie ma się oczywiście czemu dziwić gdyż Barcelona w tym sezonie prezentuje znakomity futbol.Oprócz dość dziwnej przegranej z Realem Sociedad (Barcelona prowadziła 2:0) oraz remisami z Realem Madryt oraz Valencią, Duma Katalonii zanotowała same zwycięstwa.Bardzo często wygrywa ona dużą różnicą bramek jak to miał miejsce np. w meczu z Getafe (6:1) czy też z Ossasuną (5:1).Na wyjazdach Barcelona zdobywa średnio 3.16 bramki na mecz co jest najlepszym wynikiem w lidze co również zwiastuje wiele bramek w dzisiejszym meczu ze strony FCB.Tracą 1.41 bramki na mecz.Wiadomo jednak jaką siłą dysponuje Barcelona i myślę że w takim meczu muszą to potwierdzić.Co prawda w środę czeka ich ciężki mecz na San Siro w z Milanem ale myślę że nie będzie to miało większego przełożenia na grę Barcelony gdyż trzon drużyny będzie pewnie zachowany.Ostatnio w bardzo dobrej formie jest tercet Xavi-Iniesta-Messi który wspierany przez Fabregasa, Pedro, Alexisa czy też Davida Ville potrafi wiele razy rozmontować każdą obronę co już nie raz w tym sezonie pokazali.Co do Granady to jest to drużyna która ostatnio spisuje się całkiem nieźle.Wygrana z Realem o czymś świadczy jednak to zwycięstwo było mocno szczęśliwe.Z Barceloną piłkarze Granady na pewno nie będą prowadzić otwartej piłki gdyż takie granie grozi bardzo przykrymi skutkami.Świadczy to o tym że na pewno Barcelona będzie miała wiele okazji do zdobycia goli i myślę że minimum 2 wykorzystają.Liczę na wiele bramek ze strony Duma Katalonii i pewne zwycięstwo minimum dwiema bramkami.
⛔ 100
 
C 28

czesiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA - Doha
Spotkanie: Azarenka - Radwańska
Typ: Suma gemów w 1 secie - powyżej 9.5
Kurs: 2.25
Bukmacher:Bet365
Witam, w dzisiejszym dniu proponuje zakład który jest według mnie bardzo możliwy powodzenia. Staja między sobą zawodniczki, które w tym turnieju mają bardzo mocny pierwszy set, więc zapowiada się zacięta rywalizacja. Patrząc H2H to każdy stwierdzi, ze w dotychczasowych pojedynkach pomiędzy tymi zawodniczkami zawsze padał under, jednak Aga jest w formie i uważam, że ma duże szanse ugrać 4 gemy w 1 secie. Niby Victoria Azarenka wszystkie swoje mecze wygrywa 2:0 w tym turnieju jednak nie porywa ona gra. Obie zawodniczki zajmują odpowiednie 1 oraz 4 miejsce w rankingu. Mecz pokaże telewizja polska, wiec tylko postawić, oglądać i miejmy nadzieję cieszyć się z wygranej ! Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
⛔ 100
 
arcioo 7

arcioo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Spotkanie: G-S Pogoń Szczecin
-
NMC Powen Zabrze
Typ: 2
Kurs: 1,90
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie 16 kolejki PGNiG Superligi, czyli naszej ekstraklasy handballowej. Do Szczecina przyjeżdża będący na fali zespół z Zabrza. Po powrocie na parkiety, po przerwie na MŚ, Powen nie przegrał, a rywali nie miał byle jakich, tylko wyżej od siebie sklasyfikowanych: MMTS Kwidzyn (przekonujące zwycięstwo na wyjeździe 34-26!), oraz Stal Mielec (we własnej hali, po zaciętym pojedynku 30-27). Pogoń poniosła porażkę we własnej hali z Wisłą Płock (24-30), oraz wysoko pokonała na wyjeździe Czuwaj (38-21). Ale Czuwaj to maruderzy tej ligi, beniaminek przyzwyczajony już chyba do takiego lania. Po zmianie trenera Winklera za Zajączkowskiego znów zespół Powenu zaczął grać tak jak na koniec zeszłego sezonu, Kuchczyński i Jurasik już w pełni się zaaklimatyzowali i robią różnice tej drużynie, Garbacza w obronie przejść to ogromnie trudna sztuka, do tego - jak zapewniają medycy gości - wraca do składu Łukasz Stodtko - najlepszy strzelec tej drużyny.
Na jesień Zabrzanie we własnej hali, po bardzo emocjonującym meczu pokonali Szczecinian 27-25. W tabeli dzielą ich cztery pozycje (Pogoń 9 pozycja, 11 pkt, Powen 5 pozycja, 16 pkt)
⛔ 100
 
maszracje88 35

maszracje88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Liga Mistrzów
Spotkanie: KS Vive Kielce - Chambery Savoie HB
Typ: 2
Kurs: 6,75
Bukmacher: bet-at-home
Wiem, to bardzo ryzykowny typ, ale &quot;kto nie ryzykuje, ten nie ma&quot; . Ryzykowny, ale bardzo możliwy. Vive w Polskiej lidze wygrywa, ale nie są to jakieś spektakularne zwycięstwa, daje sie odczuć, braki kadrowe spowodowane kontuzjami i ekscesami poza sportowymi. Zeszło tygodniowy mecz z Rosjanami z Petersburga pokazał, że to nie jest ta drużyna z końcówki zeszłego roku. Rosjanie byli blisko szczęścia, a są słabszą drużyną od Francuzów. Chambery wygrało przed tygodniem mecz w LM, na pewno chcieliby jeszcze coś ugrać i nie położą się. Jest jeszcze jeden argument przemawiający za tym, że Kielce mogą doznać porażki - każda passa kiedyś się kończy, a jak wiemy, w LM, Kielczanie jeszcze nie przegrali.
⛔ 100
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Bundesliga
Spotkanie: Bayer Leverkusen-Augsburg
Typ: 2 w przypadku remisu zwrot
Kurs: 4.4
Bukmacher: Bwin

Analiza:Teoretycznie bardzo pewny mecz na 1. Zajmujący przedostatnią pozycje Augsburg FC gra na wyjeździe z trzecią obecnie siła Bundesligi czyli Bayerem Leverkusen.Rzeczony Augsburg ponadto nie przegrał aż pięciu ostatnich spotkań w tym 3 wyjazdowych. Takie passy w 95 %kończą się właśnie w takich meczach,nie mówiąc już o Bayernie gdzie było by to około 99,9%.Tylko że Augsburg gra dziś z Bayerem nie BayerNem. Bayer w moim odczuciu bardzo się starał wygrać z Banfiką ale zabrakło troszkę szczęścia i chyba jednak umiejętności. W poprzednim meczu w domu Bayer grał z BVB i typowałem to spotkanie na przełamanie passy jednej bądzi drugiej drużyny bez porażki nie pomyliłem się bo remisu nie było. Przegrała wtedy drużyna z LEverkusen i możliwe jest to że jak już twierdza upadła to ciężko jest od razu powrócić do wygrywania,terz jakiś remis może porażka i dopiero za kilka dwa może trzy tygodnie Bayer znów u siebie wygra. Dodatkowo porażka z Portugalczykami zabrała siły i dobre humory. Wydaje się też zbyt pewne na pierwszy rzut oka że Bayer to wygra ale jak ktoś przeczyta moją analize i zrozumie o co mi chodzi to albo ominie ten mecz albo zagra X2.
⛔ 100
 
G 72

grzesiaczek300

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Spotkanie: CA Osasuna - Real Zaragoza
Typ: over 2.5
Kurs: 2.1
Bukmacher: bet-at-home
Analiza: Na pierwsz strzał oby szczęsliwy puszczam over 2.5 w hiszpanskiej lidze,obie drużyny są zawsze nastawione ofensywnie to już plus, następny powód to mecze bezpośrednie w ostanim spotkaniu miedzy soba padlo 4 brameczki wiec wyzej niz ustawiony próg przez bukmachera, obie drużyny sa blisko siebie i blisko strefy spadkowej wiec beda sie staraly strzelic brameczki,na fakt wskazuje iż na 20 meczów rozegranych osasune ma średnia w meczu 2 bramki ogolnych czyli strzelonych przez siebie jak i przez przeciwnika a zaragoza 2.4 co wskazuje ze overek pewniutki, nadmienie ze na 5 ostatnich spotkan 3 zakonczyly sie overem 2,5 wiec polecam smialo ten typ
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Sao Paulo
???? Nalbandian D. - Bolelli S.
1,55 Bet-at-home
Almagro N. - Nalbandian D. (5)6:7 6:3 (3)6:7
Serwuje Nalba! Pierwszy punkt Dawid prosto w siatkę po krótkiej wymianie.
Gem pewnie wygrywa Nalbandian.
Do piłki podchodzi Almagro i kończy swoje podanie do zera.
Szykuje się dobry mecz. W 3 secie Hiszpan zaczął od prowadzenia 40:15 przy serwisie rywala, Nalba serwisem i ryzykiem utrzymuje jednak podanie.
Mecz jak na razie stoi na wysokim poziomie.
Jeżeli tak dalej będzie serwował to Argentyńczyk nie będzie miał nic do powiedzenia przy podaniu Nicolasa.
Niespodziewanie mamy break dla Davida, jest 2:4. Proste błędy w ataku Almagro i kończy swoje podanie podwójnym błędem.
Poprzednie przełamanie było tylko wypadkiem przy pracy Almagro, Hiszpan zaczyna gem od 40:0 przy podaniu Nalbandiana, w końcu przełamuje do 30.
Jest 5:5, coraz więcej nerwowości w grze i prostych błędów po jednej jak i po drugiej stronie kortu.
Dość szybko minęło 12 gemów. Hiszpan ma coraz bardziej nieregularny serwis, potrafi zaserowwać DF, by po chwili zagrać 3 asy.
Nalbandian konsekwentnie przebija i ma mini break point przy stanie 4:6. Pierwszy set kończy się do 5 w tie breku, choć to Almagro wydawał się w tym secie lepszy to dość solidnie wyglądający Argentyńczyk wygrywa pierwszą turę.
Drugi set toczył się od serwisu do serwisu (choć nie oglądałem dokładnie) podobnie jak w 1 secie aż do stanu 5:3 i podania Nalbandiana które przełamał w końcu Hiszpan.
W setach robi się remis, ale to Almagro wydaje się być tą stroną która dyktuje warunki gry.
Trzeci set 2:2 i serwisy do 15 lub 0. Dopiero w dziesiątym gemie trzeciego seta Nalbandian obronił dwa break pointy, ale nadal utrzymał swoje podanie.
Kolejny gem Hiszpan wygrywa do zera, a w 11 gemie David popełnia dwa razy podwójny błąd i daje dwie szanse na przełamanie dla Almagro. Nic z tego Argentyńczyk wygrywa swoje podanie.
6:6... Almagro wygrywa pierwszy punkt i kapitalną wymianę, mamy mini brejka. David odłamuje podanie.
Nalbandian wychodzi na prowadzenie w decydującej partii. Mamy 3 mecz pointy, Hiszpan rzuca rakietą.
Po Nalbandianie nie bez powodu krąży opinia, że jak jest w formie to potrafi pokonać najlepszych. Argentyńczyk wczoraj pokazał, że w kluczowych momentach potrafi się zmobilizować i potrafi wygrać ważne dla niego punkty. Cały mecz prezentował się solidnie, jeżeli David zagra dzisiaj z Włochem choć na 80% tego co pokazał wczoraj to jestem pewny kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku. Argentyńczyk również ma tutaj publikę za sobą, w finale prawdopodobnie zagra z Rafaelem Nadalem. Rok temu na turnieju w Buenos Aires czyli tym co odbędzie się za tydzień, doszedł do półfinału gdzie przegrał z Ferrerem. To może jest jakiś znak, że w tym okresie roku dobrze mu się gra na jego kontynencie.
✅ 55
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 283

teilweise

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 2 liga niemiecka
Spotkanie: Dynamo Drezno- SV Sandhausen
Typ: 2 AH +0,75
Kurs: 1,725
Bukmacher: Bet365
Analiza: Liczę na dobry rezultat Sandhausen w Dreznie. Gospodarze w dołku, goście myślę, że po ostatnim zwycięstwie u siebie 4-1 z tragicznie grającym St Pauli nabrali pewności siebie. Z kolei gospodarze to totalna padaka, tragiczna skuteczność, nie potrafili wykorzystać nawet żadnej z sytuacji w meczu u siebie z słabo grającym MSV, z kolei w meczu z Lautern nie byli w stanie nawiązać walki.
Sandhausen gra na wyjazdach ofensywną piłkę licząc na jakieś kontry lub błędy obrony. Jednak przy poziomie obrony Dynama (wg mnie jedna z gorszych w lidze) o bramki powinno być łatwiej. Widać,że taktykla szybkiej kontry z grą na Pote przestałą się już sprawdzać. On sam jest nieskuteczny, przydałby mu się odpoczynek , ale tak naprawdę nie ma kto go zastąpić. Sprowadzony na początku sezonu z Francji Kitambala sprawuje się słabo (1 bramka), Janicke też nie jest w stanie pociągnąć gry, na 15 rozegranych meczów również strzelił jedną bramkę.
Reasumując, Sandhausen jest solidne w obronie, a Drezno nie ma żadnego żądła , które mogło by mu zagrozić. Do tego ta fatalna defensywa, która powinna być do sforsowania nawet dla drużyny pokroju gości. Liczę nawet na ich zwycięstwo w tym meczu, jednak proponuję bardziej bezpieczny AH +0,75 na gości.
Jedyne co podoba mi się w drużynie z Drezna i zawsze to podkreślam to doping kibiców. Z uwagi na to o wiele przyjemniej ogląda się ich mecze.
⛔ 100
zła data
 
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania Primera Division
Spotkanie: Malaga - Athletic Bilbao
Typ: ilość rzutów rożnych w 1 połowie ? Over 4,5
Kurs: 1,45
Bukmacher: Bwin
Kontynuując swoją dobrą passę, podaję ponownie typ na rzuty roźne w 1 połowie. Ze wszystkich dzisiejszych meczy wybrałem spotkanie w lidze hiszpańskiej. Jest to liga, która znajduję się na drugim miejscu w statystyce rzutów rożnych, pierwsza oczywiście jest liga angielska, która niestety w tym tyg pauzuje, oprócz jednego meczu Liverpool - Swansea, który rozegrany jest awansem.
Malaga (4), jak i Bilbao (15) charakteryzują się ofensywnym stylem gry. Mimo, że Malaga gra w tygodniu Ligę Mistrzów na pewno meczu nie odpuści i będzie dążyło do zdobycia 3pkt, a Bilbao choć ostatnio wygrało 27 stycznia mecz z Atletico Madryt nie jest bez szans.
Statystyka kornerów na ten mecz plasuję się tak:
- 8.09 średnia kornerów na mecz Malagi
- 4.64 średnia kornerów na mecz Bilbao
Bukmacherzy wybrali linię 10,5 kornera w meczu, więc przedstawię przekraczanie lini w wykonaniu naszych drużyn:
- Malaga 6/12 (50%)
- Bilbao 9/11 (82%)
Ja się skupiam tylko na 1 połowie, tak jak pisałem w swoich poprzednich postach dając wyjaśnienie dlaczego (większa szansa % na trafny typ w 1 połowie, pada wtedy więcej kornerów).
W ostatniej kolejce w 1 połowie Malaga miała 6 kornerów, a Bilbao 8, także uważam że linia zostanie spokojnie dzisiaj przekroczona.
Powodzenia !
⛔ 100
 
H 14

hurricane

Użytkownik
Mixed Martial Arts - UFC - Matches
Terry Etim vs. Renee Forte 1 1,30 Tobet

Brazylijczyk Renee zadebiutował na UFC 153, które odbywało się w Rio de Janeiro. Co ciekawe pomimo porażki dostał kolejną szansę na walkę, choć wielu jego rodaków z łapanki na gale w Brazylii zostało wyrzuconych po pierwszej klęsce. Dla wielu (choć nie wszystkich) debiutujących Brazylijczyków gale u siebie, to być albo nie być. Forte w swojej walce przeciwko Sergio Moraesowi nie pokazał…. nic konkretnego. Był obalany, a w stójce pasywny na równie pasywnego Sergio. Ogromnie bym się kłócił czy to jest poziom UFC. Ciężko stwierdzić czy Renee Forte zaprezentował się tak słabo bo miał zły dzień czy może bał się parteru Moraesa, ale będąc świadkiem jego ostatnich walk, to postawię na Terrego Etima. Mimo że temu ostatniemu nie wiedzie się najlepiej, to i tak poziom Etima powinien wystarczyć, by odprawić podopiecznego braci Nogueira.
⛔ 100
regulamin (wysokość kursu)
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Spotkanie: AS Roma - Juventus Turyn
Typ: Powyżej 3.5 goli
Kurs: 2,85
Bukmacher: Expekt
Analiza:
W poprzedniej kolejce włoskiej Serie A piłkarze nie rozpieszczali zbytnio kibiców ilością bramek strzelanych na stadionach - raptem dwa spotkania zakończyły się wynikami powyżej 2.5 gola w meczu. Mam nadzieje, że w nadchodzącej kolejce będzie zdecydowanie lepiej jeśli chodzi o zdobywanie bramek. Już dziś jest ku temu znakomita okazja bowiem na Stadio Olimpico zmierzą się piłkarze Romy i Juventusu.
Drużyny te są bowiem najskuteczniej grającymi drużynami w Serie A - obie przed tą kolejką mają na koncie po 50 bramek zdobytych (obie ekipy mają średnią nieco ponad 2 bramki na mecz). Różnica między tymi drużynami jest jednak taka, że Juve do tej pory straciło 18 bramek, a Roma 45. Jeśli chodzi o Romę to warto zwrócić uwagę, że jest to niezwykle overowa drużyna w tym sezonie, wystarczy bowiem powiedzieć, że, aż 16 z 24 rozegranych spotkań z jej udziałem 3.5, a jeśli chodzi o statystykę overu 4.5 to ma tutaj po równo 12 meczów się, ów overem skończyło, a 12 nie. Nie ma oczywiście drugiej takiej ekipy w Serie A, dość powiedzieć, że Juventus ma raptem 7 meczów zakończonych overem 3.5, dziś jednak ma szansę te statystykę poprawić.
Juventus jak już wspomniałem mało bramek traci, ale myślę, że dzisiaj o zachowanie czystego konta będzie im niezmiernie trudno. Antonio Conte ciągle nie może korzystać z usług Giorgio Chielliniego i Paolo De Ceglie, a po ostatnim meczu ligowym za kartki wypadł Federico Peluso i Claudio Marchisio, zabraknie więc trzech nominalnych obrońców. Jednym &quot;szczęściem&quot; Conte w tym spotkaniu jest to, że do kadry meczowej mógł już wrócić Leonardo Bonucci, bo szkoleniowiec Juventusu miałby olbrzymie problemy z zestawieniem linii defensywnej na to spotkanie.
Przy takich problemach kadrowych Juve w obronie myślę, że Roma jest wstanie u siebie strzelić jedną może dwie bramki podopiecznym Conte tym bardziej, że w drużynie Giallorossich są zawodnicy, którzy potrafią to robić jak chociażby Érik Lamela, Pablo Osvaldo czy Francesco Totti. W kadrze jaką powołał na to spotkanie Aurelio Andreazzoli nie ma natomiast takich graczy jak Mattia Destro, Dodô, Leandro Castán czy Nicolás López. Jak widać również w drużynie Romy zabraknie dość ważnego piłkarza jeśli chodzi o defensywę czyli Castana, wraca natomiast Federico Balzaretti i zobaczymy czy dzisiaj zagra od pierwszej minuty.
Osobiście spodziewam się dzisiaj dużej ilości bramek, wiem, że na ławce Romy nie ma już Zdenka Zemana, który preferował &quot;ofensywny futbol&quot; ale zapewne drużyna Romy będzie potrzebowała trochę czasu by przestawić się na bardziej defensywny futbol. Jak na razie wychodzi im to średnio bo w meczu z Sampdorią stracili 3 bramki, strzelając tylko jedną.
W poprzednich sezonach w meczach Romy z Juventusem, kibice na ogół nie mogli narzekać na ilość bramek. W rundzie jesiennej tego sezonu Juve u siebie wygrało 3-1, w poprzednim sezonie natomiast Juve u siebie rozbiło Romę 4-1, a w Rzymie padł remis 1-1. Myślę, że dzisiaj również zobaczymy przynajmniej kilka bramek (najlepiej cztery) i over 3.5, choć wysoki to zostanie &quot;pokryty&quot; przez piłkarze Juventusu i Romy.
⛔ 100
 
D 5

djibril

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Spotkanie: Olympique Marsylia - Valenciennes FC
Typ: hc 1 (-1.5)
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
W pierwszym sobotnim meczu ligi francuskiej Olympique Marsylia podejmie u siebie Valenciennes FC. Gospodarze, jak i goście bardzo słabo spisują się w tej rundzie. W tym roku goście wygrali w lidze raz i to na dodatek tylko u siebie. Wcześniej zwykle przegrywali (wymowna jest porażka 0:5 z Niceą). Gospodarze z kolei grają dość chaotycznie, można powiedzieć: w kratkę. Nie radzą sobie z zespołami z dołu tabeli. Dziś mają szansę na przełamanie. Już za dużo jest tych porażek. Olympique jest nadal na 3 miejscu, ale jeśli znowu coś schrzani, to dogoni ich czwarty albo piąty zespół, którym brakuje trzech punktów do zrównania się z marsylczykami.
Gospodarze niemalże w najsilniejszym składzie. Brakuje Cheyrou i Jordana Ayew, ale jest kim solidnym ich zastąpić. Goście natomiast mają już mały problem z podstawowym składem, brakuje Isimata-Mirina i Dosseviego, choć nie wiadomo, czy Danic, Bong i Nery są przygotowani na pełne spotkanie.
Valenciennes to drużyna własnego boiska, na wyjeździe spisują się bardzo słabo. Przeciwnie jest ich dzisiejszym rywalem, który rundę jesienną zakończył jako najlepiej punktujący zespół ligi.
Oto kadra gospodarzy na ten mecz: http://www.om.net.pl/news/OM-VAFC-grupa-marsylczykow-na-mecz-1132
Oto aktualna tabela Ligue 1: http://www.om.net.pl/tabela/Ligue-1/2013
⛔ 100
 
moonlight_shadow 87

moonlight_shadow

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Liga Mistrzów mężczyzn
Spotkanie: KS Vive Kielce - Chambery Savoie HB
Typ: X2
Kurs: 5,60
Bukmacher: unibet
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 17 dojdzie do spotkania w ramach 9 kolejki Ligi Mistrzów mężczyzn w piłce ręcznej, gdzie zespół Mistrza Polski Vive Kielce podejmie francuskie Chambery Savoie. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest polski zespół, jednak w obecnej sytuacji nie jestem tego do końca przekonany, że to będzie spacerek dla naszego zespołu. Po pierwsze goście przyjeżdżają tutaj aby po prostu wygrać. Tylko takie rozwiązanie daje im realne jeszcze szanse na awans do następnej rundy. Vive obecnie z kompletem punktów lideruje w tabeli i w ostatnich 2 spotkaniach musi zdobyć jedynie 1 pkt aby mieć zapewnioną lokatę przed kolejną rundą. Dlatego swój dzisiejszy typ podeprę remisem, gdyż może to być niezwykle wyrównane spotkanie. Dochodzi jeszcze plaga kontuzji jaka panuje w kieleckim zespole. Na pewno dzisiaj nie wystąpią Strlek, Buntic i Cupic i najprawdopodobniej również Olaffson, a więc na prawym skrzydle po raz kolejny zagra zapewne praworęczny Jachlewski. Moim zdaniem warto zaryzykować dzisiaj taki typ.
⛔ 100
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania Primera Division
Spotkanie: Granada - Barcelona
Typ: Granada(+2) handicap
Kurs: 2.15
Bukmacher: bwin
Swietna passa Granady,2 zwycieztwa z rzedu a A Coruña 3:0 i R.Madryt 1:0. Barcelona wiadomo,lider Primera Division jednak ostatnio cos jakby odpuscila,wiadomo ze nie mozna wygrywac zawsze.Juz we wtorek czeka ja ciezki mecz z Milanem w LM wiec nie beda sie zbyt przemeczac.Nie zdziwilbym sie gdyby np Messi przesiedzial jedna polowe.Dodatkowo nie zagra Xavi,jeden z filarow Barcy.Dlatego uwazam,ze nawet jesli Barca wygra to nie wiecej niz 1 bramka,ten typ ma spore szanse powodzenia,nawet pokusilbym sie na czysty remis za mala stawke
pzdr i good luck
✅ 115
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
L 4

lolek03

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - FRANCJA: Ligue 1
Spotkanie: Bastia -Nice
Typ:Nice
Kurs:2.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 20:00 odbędzie sie mecz 25 kolejka francuskiej Ligue 1 gdzie stoczy się spotkanie pomiędzy Bastia -Nice. Bastia zajmuje 14 miejsce z dorobkiem 26 punktów jak narazie nie zanosi się żeby poprawili swoje miejsce w tabeli w ostatnich 5 meczch zdobyli zaledwie 4 punkty ich przeciwnik spisuje się lepiej zajmuje 6 miejsce z 39 punktami i majż dobry potencjał na wygrywanie. Ich czołowym zawodnikiem do zdobywania bramek jest spaniały Cvitanich z Argentyny i mam nadzieje ze właśnie on dzisiaj doprowadzi swój zespół na wyżyny i zdobędą 3 punkty i poprawią swoje miejsce w tabeli. Ja stawiam na Nice i dorzucam ich do swojego kuponu.
✅ 190
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom