>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Angielska piłka w najlepszym wydaniu IV

paint12 130

paint12

Użytkownik
sory że post pod postem ale nie mogę edytować ... czy mojego Freebeta mogę postawić na kupon czy tylko liczy się do singli ?
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Co prawda mam freebeta z innego konkursu, ale nie było problemu i poszedł na kupon z 3 zdarzeniami.
 
B 3

broda91

Użytkownik
Hit kolejki: Manchester United - Everton - Handicap meczowy-Manchester United -1 bramka @ 2.80✅

1.Aston Villa - West Ham - 1 Х 2-Aston Villa @ 2.70✅
2.Sunderland - Arsenal -Suma bramek w meczu - Powyżej/Poniżej-Poniżej 2.5@ 1.91✅
3.Norwich - Fulham - Obie drużyny strzelą -Nie @ 2.05✅
4.Huddersfield - Cardiff - Połowa/Cały mecz-Cardiff/Cardiff @ 3.00⛔
5.Brighton - Hull - 1 Х 2-Hull @ 3.00⛔
6.Colchester - Preston - 1 Х 2-Colchester @ 2.70✅
7.Doncaster - Walsall - 1 Х 2-Doncaster @ 2.15⛔
WilliamHill

AKO: 59.20⛔ Chyba troszkę za mało ?
Proszę o ponowne zweryfikowanie ?
 
N 23

nekar

Użytkownik
nekar

Dołączył: 12.05.2012
Skąd: warszawa
Postów: 39
Reputacja: 17


Hit kolejki:Manchester United - Everton Manchester United wygra &amp; Rooney anytime scorer - 3.25

Stoke - Reading - 1 1.91
Tottenham - Newcastle - Tottenham wygra &amp; Bale anytime scorer - 2.75
Swansea - QPR obie drużyny strzelą - 1.91
Peterborough - Leicester - Peterborough +1 2.05 / match hcp/
Middlesbrough - Barnsley - Barnsley +1 1.83 /match hcp/
Colchester - Preston Colchester 2.70
N

AKO: 37.63
Podobna sprawa: AKO uzyskane 101.61 minus 50 pkt. za za małą liczbę typów czyni 51.61
 
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
Konrad140 czasem nie miałes w hicie 2 kolejki postawione na Manchester że wygra i Van Persie strzeli gola ?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Konrad140 czasem nie miałes w hicie 2 kolejki postawione na Manchester że wygra i Van Persie strzeli gola ?
hehe miałem ????
jak pilnują.
Zmieniłem kilka godzin po wysłaniu posta, ogarnąłem się że RVP może nie zagrać. Zmieniłem jeszcze przed startem kolejki. Znaczy nawet nie ja zmieniłem, a Kuba86. Udowodnić znowu że wszystko zgodnie z prawem ? ???? ????
 
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
hehe miałem ????
jak pilnują.
Zmieniłem kilka godzin po wysłaniu posta, ogarnąłem się że RVP może nie zagrać. Zmieniłem jeszcze przed startem kolejki. Znaczy nawet nie ja zmieniłem, a Kuba86. Udowodnić znowu że wszystko zgodnie z prawem ? ???? ????
Ale jak zgodnie z prawem???
Regulamin:
9. OPCJA EDYTUJ W TYM DZIALE JEST ZABLOKOWANA, A WIĘC PRZED PODANIEM SWOICH TYPÓW ZASTANÓW SIĘ!!!
a więc złamałeś regulamin.
 
B 0

belmondo

Użytkownik
HIT KOLEJKI:
MU - Everton 1X 1,18

1. Aston Villa - West Ham (H 0-1) X 4,20
2. Tottenham - Newcastle 1 1,67
1. Stoke - Reading 1/2 1 2,45
4. Bolton - Burnley 1 2,25
5. Charlton - Birmingham X 3,30
6. Brentford - Bury 1 1,50
7. Carlisle - Stevenage 1 2,30

Wiliam Hill

AKO: 67.30

(2x 1,18) x 4,2 x 1,67 x 2,25 x 3,3 x 2,3 = 282,68
Pierwsza podstrona z typami
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ale jak zgodnie z prawem???
jakbyś zauważył Szerloku to od początku pierwszej edycji idziemy/szedłem na rękę ludziom zmieniając typy, dopisując kursy,bukmacherów itp itd więc absolutnie nie widziałem podstaw, żeby kilkanaście godzin przed rozpoczęciem kolejki, nie meczu poprawić sobie typ który nawet miał prawie taki sam kurs
Chcesz, to składaj zażalenia/pretensje do administracji. Ja nie poczuwam się do winy

I coś specjalnie dla Ciebie, skoro tak uważnie czytałeś regulamin:
Osoba, która się zapisze może zostać wykluczona/usunięta, gdy opiekun stwierdzi:
a) dany gracz (jego multikonto) jest umieszczony na czarnej liście konkursowej
b) zarejestrował się na forum w celu konkursowym
c) Nie posiada konta w William Hill
98% Twoich postów to posty w konkursach, zgodnie z regulaminem mogłeś zostać wykluczony
Uprzedzając Twoją odpowiedź - Tak, Typy Dnia to też konkurs gdzie można wygrać nagrody pieniężne
 
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
jakbyś zauważył Szerloku to od początku pierwszej edycji idziemy/szedłem na rękę ludziom zmieniając typy, dopisując kursy,bukmacherów itp itd więc absolutnie nie widziałem podstaw, żeby kilkanaście godzin przed rozpoczęciem kolejki, nie meczu poprawić sobie typ który nawet miał prawie taki sam kurs
Chcesz, to składaj zażalenia/pretensje do administracji. Ja nie poczuwam się do winy

I coś specjalnie dla Ciebie, skoro tak uważnie czytałeś regulamin:
Osoba, która się zapisze może zostać wykluczona/usunięta, gdy opiekun stwierdzi:
a) dany gracz (jego multikonto) jest umieszczony na czarnej liście konkursowej
b) zarejestrował się na forum w celu konkursowym
c) Nie posiada konta w William Hill
98% Twoich postów to posty w konkursach, zgodnie z regulaminem mogłeś zostać wykluczony
Uprzedzając Twoją odpowiedź - Tak, Typy Dnia to też konkurs gdzie można wygrać nagrody pieniężne
Twoje typy były edytowane nie raz, nie dwa, a kilkakrotnie.
Nigdy nie zgłaszasz nawet tego w pytaniach, propozycjach że chcesz zmienic typ, zero informacji na ten temat. Od początku ligi angielskiej robisz przekręty wraz z kolegami moderatorami. Jeszcze w 1 edycji myslalem ze dobry z Ciebie typer ligi angielskiej ale pewnego razu zauwazyłem przypadkiem, że edytowałeś hit kolejki. Od tamtej pory zrobilem z 3 screeny, typy były zmieniane nawet w czasie kiedy trwał mecz. Kabaret, żenada, pazernosć, żądza pieniądza.

Wiekszość uzytkowników wchodzi na forum i gra głownie w konkursach. Nic w tym dziwnego, jak sie gra o coś to jest większa motywacja i oczywiście fajna zabawa.
Ciekawy konkurs ligi angielskiej ale z oszustami nie ma co rywalizowac. Wielu uczciwym osobom przez swoje przekręty &quot;podkradłes&quot; nagrode.
Pewnie znowu zaczniesz sie bronić, atakując mnie jakimiś desperackimi argumentami, ja już Ci nie odpisze, bo szkoda czasu.
PS: mniej honor i wycofaj się. Ja w tym konkursie już nie gram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
typer ligi angielskiej ale pewnego razu zauwazyłem przypadkiem, że edytowałeś hit kolejki. Od tamtej pory zrobilem z 3 screeny, typy były zmieniane nawet w czasie kiedy trwał mecz. Kabaret, żenada, pazernosć, żądza pieniądza.
Ciekawy konkurs ligi angielskiej ale z oszustami nie ma co rywalizowac. Wielu uczciwym osobom przez swoje przekręty &quot;podkradłes&quot; nagrode
Leje z Ciebie. Robiłeś screeny to śmiało tu je pokaż. Z chęcią zobaczę jakie to masz dowody. Jak ktoś ma wątpliwości to zapraszam na PW, w archiwum znajdziecie wszystkie edycje tego konkursu, znajdzcie mi kolejki w których łapałem się do Top 3 i wszystkie screeny itp wstawie.
Wielu uczciwym osobom przez swoje przekręty &quot;podkradłes&quot; nagrode.
W bodajże 2 czy 3 edycji załapałem się na freebeta dla osób typujących we wszystkich kolejkach, zrezygnowałem z niego bo:
1: załapałem się w tabeli ogólnej na nagrodę więc swoją oddałem komu innemu
2: nie chciałem aby ktoś mnie posądził, że robiłem przekręty
Widzę, że wygrałes pierwszą kolejke ligi angielskiej, gratuluje znawco brytyjskich boisk...
dzięki wielki. malin157 zaproponował, żebym nie podliczał swoich kuponów żeby to wszystko jaśniej wyglądało. Myślałem, że sugeruje jakieś nieczystości, dostał wszystko co potrzebne na PW i mam nadzieję, że rozwiałem jego wątpliwości.
PS: mniej honor i wycofaj się. Ja w tym konkursie już nie gram.
Bardzo mnie to cieszy, mniej roboty. Konkursy są dla osób aktywnych jako dodatkowa rozrywka, jak się nie umiesz bawić to trudno.

Na koniec poproszę o tw Twoje screeny żeby wszyscy widzieli, jak zmieniam typy po zakończonym meczu. I wskaż mi typy które były zmieniane po meczach, a akurat screenów nie zrobiłeś, ja zrobie screen historii edycji posta żeby wszystko wyjaśnić.
Tylko się nie tłumacz, że przypadkowo usunałeś screeny, albo że już nie będziesz dyskutował bo to nie ma sensu. Ja nie mam nic do ukrycia, i każdą wątpliwość mogę udowodnić i wyjaśnić bo nikt nie będzie mi zarzucał oszustwa. 5 lat jestem na forum i pierwszy raz z czymś takim się spotkałem !
Żądny pieniędzy ???? to nie ja biorę udział w każdym możliwym konkursie, a Ty. I kto tu by się sprzedał za freebeta ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Stawiam jasną deklarację!
Udowodnij mi i innym, że zmieniałem typy po meczu w celu zgarnięcia nagrody a oddam osobie poszkodowanej &quot;podobno&quot; nie uczciwie zabraną jej nagrodę.
Tylko proszę o screeny gdzie wynik był zmieniony po meczu, a nie kilkanaście godzin przed. Bo jak wyżej pisałem wielu osobom robiliśmy korekty przed rozpoczęciem meczu. 3 edycje przebiegały w dobrej atmosferze, nigdy nie było żadnych sporów czy coś dlatego zawsze szliśmy na rękę wszystkim.
Czekam! Jak nie odpiszesz znaczy że guzik masz dowody, wymyślasz jakieś dziwne historie i nie obrażę się jak mnie tutaj przeprosisz!
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Konrad140 - ja tam Ci wierzę i nie rozumiem tego sporu. ????
Panowie Konrad już nie raz poszedł Wam na rękę i poprawiał Wasze kupony więc nie widzę tu przeszkód dlaczego nie mógłby poprawić swojego tym bardziej , że poprawił typ jeszcze przed spotkaniem o ile się nie mylę a więc ja tu oszustwa nie widzę. Może to trochę sprzeczne z regulaminem ale napewno nie na tyle by od razu go osądzać. Sam jestem moderatorem na jednym z for bukmacherskich i wiem jak ciężko jest prowadzić konkurs , podliczać itd a przy tym wysłuchiwać lamentów użytkowników. W tabeli jest pierwszy bo po prostu NAJLEPIEJ typował, Zresztą nie pierwszy raz bowiem sam wielokrotnie korzystałem z jego typów przez co się wzbogaciłem. I tu wielkie DZIĘKI dla niego! ???? I jeszcze jedno. Forum Bukmacherskie jest po to abyśmy wspólnie zasatanawiali się nad tym jak ograć buków bo oto przecież chodzi prawda? A konkursy to tylko czysty dodatek i świetna zabawa. AMEN.
 
Do góry Bottom