>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.02.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na środa - 13 Lutego

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
C 28

czesiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Los Angeles Lakers - Phoenix Suns
Typ: Over 201.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Witam, na dzisiejszy dzień proponuje postawić over 201.5 punktów 1.98 za każda postawioną złotówkę. Gospodarze dzisiejszego pojedynku zajmują 10 miejsce w konferencji zachodniej z bilansem meczów: 24 zwycięstwa oraz 28 porażek, natomiast zespół gości 15 miejsce z bilansem: 17 zwycięstw oraz 35 porażek. Ja jak w wcześniejszych moich typach oprę się na statystyce, która wypada bardzo korzystnie odnośnie mojego typu. Na 19 spotkań pomiędzy tymi zespołami na parkiecie gospodarzy jedynie 3 razy padł under ! Żeby nie być gołosłownym załączam statystykę:
17.11.12 NBA Los Angeles Lakers Phoenix Suns 114 :102
18.02.12 NBA Los Angeles Lakers Phoenix Suns 111 : 99
11.01.12 NBA Los Angeles Lakers Phoenix Suns 99 : 83
23.03.11 NBA Los Angeles Lakers Phoenix Suns 139 : 137 (112 : 112)
15.11.10 NBA Los Angeles Lakers Phoenix Suns 116 : 121
28.05.10 NBA Los Angeles Lakers Phoenix Suns 103 : 101
20.05.10 NBA Los Angeles Lakers Phoenix Suns 124 : 112
18.05.10 NBA Los Angeles Lakers Phoenix Suns 128 : 107
07.12.09 NBA Los Angeles Lakers Phoenix Suns 108 : 88
13.11.09 NBA Los Angeles Lakers Phoenix Suns 121 : 102
27.02.09 NBA Los Angeles Lakers Phoenix Suns 132 : 106
11.12.08 NBA Los Angeles Lakers Phoenix Suns 115 : 110
18.01.08 NBA Los Angeles Lakers Phoenix Suns 98 : 106
25.12.07 NBA Los Angeles Lakers Phoenix Suns 122 : 115
29.04.07 NBA Los Angeles Lakers Phoenix Suns 100 : 113
26.04.07 NBA Los Angeles Lakers Phoenix Suns 95 : 89
08.04.07 NBA Los Angeles Lakers Phoenix Suns 107 : 115
31.10.06 NBA Los Angeles Lakers Phoenix Suns 114 : 106
04.05.06 NBA Los Angeles Lakers Phoenix Suns 118 : 126
Pozdrawiam oraz życzę samych udanych typów !
⛔ 100
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Real - Manchester
Typ: Ronaldo strzeli bramkę i Real wygrywa
Kurs: 2,62
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Ronaldo jest w wysokiej formie w bieżącym roku. W całym sezonie strzelił 24 gole w lidze hiszpańskiej oraz 6 bramek w LM. Uważam, że średnia gol na mecz w LM zostanie podtrzymana w jutrzejszym meczu. W lidze w nowym roku trafił 10 razy w 5 meczach, złośliwi powiedzą 11 (samobój z Granadą). Dodatkowo sądzę, że Real wygra z Utd. i to minimum dwoma bramkami. Jak dla mnie Mourinho uświadomił sobie już w trakcie sezonu, że walka na wszystkich frontach nie ma sensu i priorytetem Realu jest LM. W lidze spokojnie dojadą na trzecim miejscu. Na krajowym podwórku liczą jeszcze na triumf w Pucharze Króla. Manchester jak dla mnie mistrz Anglii. Utd. są po prostu systematyczni, a Chelsea, City, Arsenal o Liverpoolu nawet szkoda pisać grają kompletnie poniżej oczekiwań. Czerwonym Diabłom nawet jak nie idzie w meczu dobrze, nawet jak nie grają jakieś kosmicznej piłki to i tak zawsze coś strzelą i skasują najczęściej komplet punktów. LM to jednak inna bajka. Chelsea i City w odpadły po fazie grupowej. Arsenal z kłopotami zdołał wyjść na drugim miejscu. Utd. tym razem nie zlekceważyli rywali i pewnie awansowali. Wspomniałem o innych angielskich drużynach, żeby pokazać jak myląca może być pozycja Manchesteru w lidze angielskiej w stosunku do Ligi Mistrzów. Real w grupie się nie popisał, ale wyszedł i mimo wszystko rywali miał zdecydowanie lepszych niż Czerwone Diabły. Czuję, że w środę w Madrycie Ronaldo pomoże Królewskim pogrążyć swój były klub.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów Spotkanie: Real Madryt – Manchester Utd
Typ: 2 ( DNB- Zakład bez remisu )
Kurs: 4
Bukmacher: bet365
Analiza: Dziś o 20:45 odbędzie się mecz 1/8 LM pierwszej rundy gdzie Real zagra na własnej murawie. Dużo czytałem na temat tego spotkania i przekonało mnie parę spekulacji do swojej decyzji. Myślę że MU jest stać na wygraną w tym meczu mimo iż jest to wyjazdowy mecz. Spotkanie te toczy się o wysoką stawkę. Real będzie chciał wygrać wysoko żeby mieć zadatek na rewanżowy mecz, ale Czerwone Diabły nie pozwolą na to. Głównie będą musieli się skupić na CR aby nie mógł nawet „ pierdnąć ‘’ w tym ataku ;) Jeśli to będzie spełnione to z przodu w duecie Rooney i van Persiego MU może się pokusić o zwycięstwo w tym meczu. Dlatego gram bardziej bezpiecznie dnb ale i po wysokim kursie, który bardzo mnie skusił. Przypominając w bramce królewskich brakuje Ikera. Real już zakupił Lopeza ale myślę że na pewno nie może on się równać z nim. Królewscy rozczarowują swoją gra w lidze. MU zaś gromi swoich przeciwników, nie ważne czy gra u siebie czy na wyjeździe. Bez skrupułów gram na drużynę z Anglii i to za duże pieniądze ;)
ZWROT
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej na lodzie NHL
Spotkanie:Florida Panthers-Washington Capitals
Typ:Washington -1,5
Kurs:3,99
Bukmacher:pinnacle
Liga NHL i mecz pomiędzy Capitals a Panthers który pomimo tego że obie ekipy są jednymi z najgorzej grających w lidze to zapowiada się ciekawie.Na wstępie warto odnotować że stołeczni grali z panterami 10 lutego i ku mojemu zaskoczeniu wygrali 5:0 i pomimo że uważałem Washington z najgorszą drużynę ligi w tym sezonie to w tym meczu zagrali przyzwoicie.Dziś kolejna potyczka z Panthers,tym razem na wyjeździe i dziś wyjątkowo moim faworytem jest drużyna ze stolicy USA.W poprzednim meczu co warte odnotowania Caps obronili wszystkie okresy w PK co było pierwszym takim przypadkiem od początku sezonu i dziś dobrze to wróży jeśli chodzi o wynik.Do tego doszła dobra gra trzeciej linii z Wardem,Fehrem i Perreaultem która w tamtym meczu zdobyła łącznie 5 pkt za dwie bramki i 3 asysty.Jeśli chodzi o gospodarzy to w ich wypadku gra u siebie to loteria co potwierdza bilans 2-2 i wyniki typu 5-1 z Caroliną lub 1-7 z Philadelphią więc jak widać rozbieżność jest dość duża.Dorzucając do tego jeszcze fakt że jeśli pantery przegrywają u siebie to przewaga gości wynosi dwie bramki lub więcej oraz to że jest to mecz w dywizji i jeśli Capitals chcą jeszcze o coś walczyć to takie mecze muszą wygrywać to daje nam to poziom szans 50 na 50.Uważam jednak że decydującą przewagą będzie przewaga psychologiczna po ostatnim meczu i to przechyla szale na korzyść gości więc wart dziś spróbować pograć na stołecznych bo kursy do tego zachęcają.Polecam
⛔ 100
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Real Madryt - Manchester United
Typ: Cristiano Ronaldo powyżej 2.5 strzałów w światło bramki
Kurs: 1.45
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dla mnie fajna opcja. Cris zagra przeciwko swoim byłym kolegom, będzie to dla niego dodatkowa motywacja. Mecz na Santiago Bernabeu, więc piłeczka jest po stronie Realu. Muszą myśleć o bramkach, a jeżeli Królewscy muszą myśleć o bramkach to do akcji wkracza Portugalczyk. Bije z każdej pozycji. Strzały z dystansu, wolne, karne, do tego akcje i kontrataki w których w zasadzie piłki idą tylko na niego. Do tej pory w Lidze Mistrzów oddał 36 strzałów z czego 27 było celnych(4.5/mecz). 3 strzały w światło bramki miał w każdym spotkaniu z wyjątkiem wyjazdu do Dortmundu. Trzeba jednak pamiętać, że mecz toczył się wyjątkowo nie po myśli Królewskich. O tak szczegółowe statystyki z Primera Division jest raczej ciężko. Dzięki pomocy Ramzesa udało mi się dowiedzieć, że w 21 meczach miał... 157 prób. Średnio wychodzi prawie 7.5 na spotkanie, a Cris zwykł trafiać w bramkę. Wiadomo, że zagra 90 minut więc czas będzie miał. Może kurs nie rozpieszcza, ale moim zdaniem jest adekwatny do linii.
✅ 45
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kasztun 17

kasztun

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Szachtar D.-B. Dortmund
Typ: Marco Reus Strzeli bramkę
Kurs: 3,2
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dziś wybrałem strzelca bramki w bardzo dobrze zapowiadającym się spotkaniu ,według mnie faworytem jest BVB składa się na to kilka czynników między innymi to że na mistrza Niemiec nie mają już praktycznie szans do tego ta sobotnia wpadka z Hamburgiem powinna zmotywować dodatkowo zespół do zmazania plamy w tak ważnym meczu. Ja wybrałem jako strzelca Marco Reusa ponieważ cały czas prezentuje dużą skuteczność i solidną formę do tego wykonuje rzuty wolne więc na pewno będzie miał swoje szanse mam nadzieje że którąś wykorzysta a warto bo kurs dosyć wysoki.
PZdr
⛔ 100
 
soldier31 8K

soldier31

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, LM
Spotkanie : Real Madryt - Manchester United
Typ : Goście strzelą bramkę
Kurs : 1,42
Bukmacher : Unibet

Analiza :

Spodziewam się wielu bramek w jutrzejszym hicie. Obie drużyny mają argumenty w ataku. Wiele jest możliwych scenariuszy tego meczu ale oczywistym jest, że ManU będzie dąrzył do zdobycia bramki z niemniejszym zaangażowaniem niz gospodarze. Wartości gola wyjazdowego nie musze chyba nikomu tłumaczyć. Nawet przy ewentualnym 3:0 dla Realu - gol w końcówce może zmienić diametralnie szanse obu ekip na awans w kontekscie rewanżu na Old Trafford. W barmce gospodarzy zabraknie Casillasa. Jak ta absencja wpłynie na defensywne poczynania Realu - opinie są podzielone. Myślę jednak, że Diego Lopez to nie ta sama klasa co Iker. Ma zabraknąć też Raphaela Varane&#39;a... Za stzrelanie dla ManU odpowiedzialni będę głównie RvP i Rooney i jakoś nie umiem sobie wyobrazić by wracali do domu z pustymi rękami. Obie drużyny ostatni raz spotkały się prawie 10 lat temu w ćwierćfinale LM i w tamtym dwumeczu padło 11 bramek. Będzie powtórka ?

Przewidywane składy :
Real : Lopez, Arbeloa, Pepe, Ramos, Coentrao, Khedira, Alonso, Benzema, Ozil, Ronaldo, Higuain

Manchester : De Gea, Rafael, Ferdinand, Vidic, Evra, Carrick, Cleverley, Welbeck, Kagawa, Rooney, van Persie

Sędzia : Felix Brych ( Niemcy )
✅ 42
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, USA - NBA
Spotkanie: Los Angeles Lakers - Phoenix Suns
Typ: over 199,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Moja pierwsza analiza spotkania koszykówki, więc za ewentualne pomyłki przepraszam i proszę o poprawienie mnie. Lakersi są stosunkowo daleko od miejsca, które zapewnia play-offy, ale w ostatnich spotkaniach gra coraz lepiej. Klęska z Miami oraz z Bostonem na pewno trochę zraniła kibiców LAL, więc taki słabszy zespół jakim jest Phoenix Suns jest jak kojący balsam. Słońca obecnie mają serię 3 meczów przegranych, z których dwa ostatnie przegrali łącznie 59 punktami różnicy. Lakersi zdobywają punkty, ale potem tracą je z głównymi konkurentami. Ostatnio polegli na Florydzie 97:107, obecnie mają 24 zwycięstw i 28 porażek, co daje im niezłą pozycje na Zachodzie. Głównym aspektem LAL jest Howard pod koszem, który publicznie negował sposób gry swojego zespołu. Nie podjął jeszcze decyzji gdzie będzie kontynuował sezon, ale jeśli LAL nie dojdą do play-offów to pewnie odejdzie. Gasol odpada z powodu kontuzji, conajmniej przez miesiąc. Nash robi wszystko, by pokazać się z jak najlepszej strony. Ostatnio najlepiej prezentuje się Bryant, ale też Earl Clark gra dobrze pod koszem. Gospodarze zdobywają wiele punktów, więc ta linia wydaje się do grania.
Przewidywana wyjściowa piątka LAL: Nash, Bryant, World Peace, Clark, Howard
Słońca przyjeżdżają do Los Angeles, gdzie spotkają się z byłym trenerem D&#39;Antonim i zawodnikiem Nashem. W tym sezonie wygrali 17 razy i przegrali aż 35 co daje najgorszy wynik w swojej dywizji. Na swoim podwórku tylko 5 zwycięstw z ostatnich 27 spotkań. Ich obrona nie jest najlepsza, ale rzucają stosunkowo dużo, więc liczę na over.
Suns: Dudley, Dragič, Tucker, Scola, Gortat
LAL potrzebują wygranej, więc liczę na szybki i widowiskowy mecz, co wiąże się z pokryciem tego typu.
⛔ 100
powtórzenie
 
B 12

boryss6

Użytkownik
Dyscyplina: Biathlon Bieg indywidualny na 15 km
Typ: Tora Berger zwycięstwo
Kurs: 2,75
Bukmacher: Bwin
Analiza :
Myślę ,że Tora Berger to pewna pozycja w tym biegu. Oglądając ostatni bieg można było zauważyć ,że jest niesamowicie silna fizycznie. Szybko biega i odbiega rywalką. W strzeleniu radzi sobie również bardzo dobrze . W ostatnim biegu z czwartej pozycji skoczyła na 1 miejsce właśnie dzięki strzelaniu. Ostatnie strzelanie 5 trafień na 5 strzałów. Myślę ,że po takim kursie warto zagrać.
✅ 175
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hayto 631

hayto

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, KHL
Spotkanie: Dinamo Riga-HC LEV
Typ: HC Lev
Kurs: 1.70
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Sytuacja w KHL przedstawia się następująco, do końca rundy zasadniczej pozostały tylko trzy kolejki. W Konferencji Zachodniej o dwa ostatnie miejsca promujące awans do fazy play-off walczą aż cztery zespoły HC Lev, Donbass Donieck, Dynamo Mińsk oraz Mytishi w najlepszej sytuacji teoretycznie jest HC Lev bo z pośród tych czterech drużyn plasują się najwyżej ale do miejsca dziewiątego czyli nie promującego awansu dzieli ich tylko jedno oczko czyli przewagi teoretycznie nie ma wcale. Ekipa z Pragi podejmie ekipę z Dinama Ryga czyli ostatnią drużynę Konferencji Zachodniej ta drużyna nie ma najmniejszych szans na PO więc można powiedzieć, że sezon już dawno dla nich się zakończył, ponadto nie wygrali od siedmiu spotkań. Tak jak napisałem wyżej Czeska drużyna jeżeli marzy o fazie PlayOff, a na pewno tak jest to musi wygrywać mecze. Jutro drużyna Lev Praga wyjdzie w stu procentach zmotywowana do walki. HC Lev walczy o PO, Dinamo o nic. Powodzenia.
✅ 70
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej na lodzie AHL
Spotkanie : Manchester Monarchs - Providence Bruins(-1)
Typ: 1
Kurs:3.55
Bukmacher: Tobet
13.02.2013 01:00
Analiza:
Kolejna ciekawa noc w akademickiej lidze hokejowej.Na dziś stawiam na przełamanie dla Monarchs.Po czterech wygranych z rzędu przyszedł czas na pięć porażek pod rząd. Wszystkie były na wyjeździe.ostatni bój przegrali nieznacznie bo jedną bramką z dzisiejszymi rywalami.gospodarze mają tyle samo zwycięstw co przyjezdni.Oni w ostatnim spotkaniu ulegli aż 2 do 5.Zostali w końcu przełamani bo ostatnio bardzo dobrze im szło. Mieli wiatr w żaglach i grali jak znut.Ale jak to mowią w końcu passa się kończy.Na to też liczę w dzisiejszym spotkaniu że to monarchs się przełamią na plus.Grają bardzo dobrze u siebie i na to liczę że we własnej hali i tafli poradzą sobie z bruins. Ostatnio dostali baty więc dlaczego i dziś nie mogą.Spadek formy przyszedł i morale spadły.Gospodarze powinni dziś w końcu się obudzić i zaaplikowac gościom z kilka bramek i wygrać pewnie te spotkanie.w ostatnim spotkaniu na tafli Monarchs nie padło wiele bramek ale Manchesters pewnie wygrał 3 do 0.dziś liczę na podobny wynik że to gospodarze będą lepsi i przerwą swą niechlubną passę.dziewiętnaście wygranych bezpośrednio z niczego się nie wzięło więc dziś całym sercem za Manchester Monarchs.
⛔ 100
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA, godz 03:00
Utah Jazz (-1,5) – Oklahoma City Thunder
TYP: 1
KURS:3,25
BUK: Bet365
Analiza:

Jutro o godzinie 3 w nocy polskiego czasu dojdzie do pojedynku pomiędzy zespołami które znajdują się na w pierwszej ósemce a dokładniej Utah znajduje się na 7 pozycji a zespół Oklahomy jest wiceliderem konferencji zachodniej. Oba zespoły właśnie znajdują się w konferencji zachodniej. Jeśli chodzi o kursu to jest ciekawy kurs na zespół gości a do tego dodać handicap i mamy wysoki powyżej 2 zł kursik. Ale wszystko od początku. Gospodarze tego meczu jak już wcześniej pisałem znajdują się w konferencji zachodniej na 7 pozycji z dorobkiem 28 zwycięstw i 24 porażkami. Na własnym parkiecie rozegrali oni w tym sezonie 25 meczy w których to 19 meczy wygrali i 6 meczy przegrali. A więc widać że dobrze sobie radzą ale ostatnio noga im się podwija dosyć często i ja upatruje w tym szanse. Natomiast na wyjeździe już tak dobrze im nie idzie ponieważ rozegrali oni 27 meczy w których to 9 meczy wygrali i aż 18 meczy przegrali. A więc jak widać na wyjeździe grają słabo. Natomiast goście tego meczu są na drugiej pozycji z dorobkiem 39 zwycięstw i 12 porażek. Na własnym boisku rozegrali oni w tym sezonie 26 meczy w których to 23 mecze wygrali i jedynie trzy mecze przegrali. A wiec u siebie grają bardzo dobrze. Natomiast na wyjeździe im również dobrze idzie ponieważ rozegrali oni 25 meczy w których to 16 meczy wygrali i 9 meczy przegrali. A więc jak widać są to kandydaci do tytułu bo grają bardzo równo. Na pewno chcą zająć pierwsze miejsce aby potem trafić na łatwiejszego rywala.
Ostatnie pięć meczy w wykonaniu gospodarzy tego meczu to była gra w kratkę. W ostatnich pięciu meczach wygrali dwa razy i trzy razy przegrali. Wygrali u siebie z zespołem Sacramento i Milwaukee a więc z dość niewymagającymi rywalami a przegrali z zespołem Portland, Chicago (u siebie) i nieoczekiwanie z Sacramento. A więc spisują się słabo ostatnim czasem. Natomiast goście tego meczu w ostatnich pięciu meczach cztery wygrali i jeden mecz przegrali. Cztery mecze pod rząd wygrali odpowiednio z Phoenix (na wyjeździe), Phoenix, Golden, Dallas i przegrali nieoczekiwanie na wyjeździe z Cleveland. Oba zespoły zagrały ze sobą w 2012 roku pięć razy w tym trzy mecze wygrali Oklahoma a Utah wygrali dwa mecze. Ostatni mecz Oklahoma u siebie wygrali 106:94.
✅ 225
Moim zdaniem gospodarze mają szansę na zwycięstwo ponieważ u sibie spisują się bardzo dobrze i ja zagram dzisiaj wysokim kursem i stawiam na zespół gospodarzy z handicapem -1,5 ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Sao Paulo
???? Zeballos H. - Capdeville P.
1,50 Bet-at-home

Horacio Zeballos jest w super formie i w tym meczu wszystko znowu wskazuje na niego, oprócz dwóch powodów:
- Jest to 1 runda turnieju
- Argentyńczyk &quot;może&quot; być zmęczony
Ale ja osobiście tymi dwoma powodami się nie sugeruję. Horacio ostatnio wygrał turniej w Chile, a w finale pokonał Rafaela Nadala w 3 setach. Nie bez powodu wygrał cały turniej pokonując po drodze będącego w formie Carlosa Berlocqa, zawsze groźnego na mączce Alberta Ramosa i lubiącego korty ziemne Pablo Andujara.
W finale to co zaprezentował z Rafą to tenisowy majstersztyk. Horacio grał na dużym ryzyku, ale to się opłaciło. Piłki w linię wchodziły, grał bardzo mocno, trzymał swoje podanie, podcięciami piłki nie dał najmniejszych szans Hiszpanowi do ich dobiegnięcia. Przyjemnie się to wszystko oglądało.
Argentyńczyk notuje passę 4 zwycięstw pod rząd na różnych turniejach. Jedynie na Australian Open odpadł niestety w 1 rundzie z Andreasem Seppim.
H2H 3:1 dla naszego faworyta, jedynie raz wygrał Paul Capdeville, ale to było bardzo dawno bo w 2007 roku. Zwycięstwa Argentyńczyka były dość niedawno, bo dwa pod koniec roku 2012 i jedno z 2011. Może i Argentyńczyk często gra tie-breki, ale sądząc po wygranych pokazuje w nich żelazne nerwy niczym Djokovic. Powodzenia!
⛔ 100
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA, Doha
Spotkanie: P. Kvitova - E. Makarova
Typ: 2
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
Tutaj wiele pisać nie będę. Może powiem tak żeby nie urażać Petry. E. Makarova częściej trafia w kort niż Czeszka. Czeszka w Fed Cup mogła pokonać nawet R. Federera i tak nie zmieni to faktu że ten turniej jest traktowany z boku, i nie ma według mnie poważnego odniesienia do normalnych rozgrywek WTA. Nie chodzi o to aby szukać koniecznie typów przeciwko Petrze ale prawda jest taka że Rosjanka jest w gazie na hardach w tym roku. Rozprawiła się ze swoją pierwszą rywalką bardzo szybko. Co Petra może jej zaproponować? No powiedzmy Czeszka zje dobrze i się wyśpi. Może będzie mniej wyrzucać piłek, może nawet serwis jakoś będzie hulać. Może zacznie przebijać piłki dłużej jak 3-4 razy. Może będzie miała swój dzień i zacznie wszystko trafiać z returnu. A ma przecież potężne uderzenie. Teraz spójrzmy ile jest tych przypuszczeń. Nie ma elementu jakiego możemy być pewni jutro po jej grze, no może to że że jest nieobliczalna. Nieobliczalność jest jej bronią jak i autodestrukcją. Jak Patra będzie miała dobry dzień wygra, jak nie wątpię. Rosjanka zbyt solidnie gra aby Czeszka wystukała ją jej błędami, ponieważ śmiem twierdzić że sama Petra będzie robić ich więcej.
by ѕcøtrateɀ
⛔ 100​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 16

tippers

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP SAN JOSE
Spotkanie: JACK SOCK - MARINKO MATOSEVIC
Typ: JACK SOCK wygra 2:1 w setach
Kurs: 5:0
Bukmacher: Bwin
Analiza: Po dzisiejszym blamażu jakim było zagranie na Holendra Haase, pałam rządzą rewanżu i już wybrałem kolejne spotkanie z męskiego tenisa.Za chwilę kilka minut po północy naprzeciwko siebie staną do boju 20 letni Amerykanin Jack Sock ( 154 w rankingu) oraz 27-letni Australijczyk rodem z Bośni Marinko Matosevic (59 rakieta świata). Jack Sock to nadzieja amerykańskiego tenisa.Pnie się z roku na rok coraz wyżej w rankingu. Chłopak rodem z Nebraski bazuje jak przeważnie każdy Amerykanin na mocnym serwisie i dobrym woleju. Zgoła odmiennym zawodnikiem jest z kolei Australijczyk Matosevic. Bardzo kiepski serwis co na szybkiej nawierzchni w San Jose do atutów nie należy. Sock gra głównie w Stanach Zjednoczonych tak więc nie musi się aklimatyzować. Co innego Matosevic, który dopiero rozegra 1 mecz poza swoimi Antypodami. Wierzę że mecz będzie ciekawy i stawiam tutaj na zwycięstwo Amerykanina 2:1 w setach. Trochę ryzykowny typ ale myślę że warto, gdyż Amerykanina nie stać jeszcze na zwycięstwo z wyżej notowanym zawodnikiem bez straty seta. Czekam z niecierpliwością na ten mecz i pozdrawiam tippers ???? ))
⛔ 100
 
B 51

bartdidi

Użytkownik
Piłka Nożna Liga Mistrzów
Shakhtar - Dortmund

Mario Gotze zdobędzie bramkę
3,10 (bet365)
Środa 20:45 na jednej z aren ubiegłorocznego EURO Górnicy z Doniecka podejmują BVB. Obie drużyny zaprezentowały się bardzo dobrze w rundzie grupowej. Nie rozumiem protestów polskich kibiców którzy mają zal do TVP, że pokaże w otwartym kanale ten mecz a nie starcie Realu z United... moim zdaniem Shakhtar i BVB stać na stworzenie widowiska na podobnym poziomie jak nie lepszego jak tuzy europejskiej piłki, które mają nazwę, na którą Shakhtar i Borussia cały czas pracują. Obie drużyny grają bardzo ofensywny futbol, jest to piłka widowiskowa i bardzo przyjemna dla oka. Moim zdaniem w tym dwumeczu padnie dużo bramek. Oczywiście im więcej bramek tym większe prawdopodobieństwo, że wpadnie kurs na strzelca...
Mario Gotze.. to mój typ na strzelca.. mam nadzieję jednej z kilku bramek BVB w tym meczu.. kurs nie na podstawie statystyki, bo gdybym grał na statystyki to dałbym albo Roberta albo Reusa ewentualnie Kubę który ostatnio trochę strzelał... ale dla mnie najlepszym piłkarzem BVB jest Mario.. oczywiście kiedy jest w pełni zdrowy... ma wszystko żeby być gwiazdą.. a żeby udowodnić swoją przynależność do światowej czołówki musi pokazać się z najlepszej strony w takim meczu jak ten w LM, najlepiej podkreśli to strzelając bramkę... a stać go na to 4 sure
⛔ 100
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Toronto Raptors - Denver Nuggets
Typ: Denver (-3,5)
Kurs: 2,62
Godzina: 01:00
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Niezłą perełkę udało mi się wynaleźć na dzisiejszą noc. Kompletnie nie mam pojęcia, dlaczego bukmacherzy wystawili tak wysoki kurs na Denver i dlatego z wyborem spotkania nie miałem najmniejszych problemów.

Zacząć należy od tego, że to ekipy z kompletnie różnych rejonów tabeli i grające o różne cele. Toronto legitymuje się bilansem 19-32 i zajmuje 22 miejsce, zaś Denver z odwrotnym bilansem 33-19 jest na miejscu 6. Toronto gra koszykówkę nudną i opartą na schematach, Denver zaś to przedstawiciel nowej ery NBA. Toronto gra w kratkę, a Denver odnosi ostatnio zwycięstwo za zwycięstwem.

Seria 9 wygranych gości została dwa dni temu przerwana w Bostonie (po 3 dogrywkach), tak więc nie ma już ciśnienia jeśli chodzi o statystyki, a ze sportowego punktu widzenia można sobie znakomicie tamtą porażkę odbić, jak również odbudować morale zespołu.

Do tego dodać należy statystyki Toronto u siebie (13-13) i Denver na wyjeżdzie (11-15), z których również nie widać dysproporcji, jakiej oczekiwalibyśmy przyrównując bilans domowy do wyjazdowego. Wyniki ostatnich spotkań między tymi zespołami przemawiają również zdecydowanie na korzyść gości (sześć wygranych spotkań z ostatnich ośmiu).

Próbowałem również poszperać na stronie NBA, aby znaleźć coś, co byłoby przyczyną tak wysokiego kursu na Denver, ale niczego godnego odnotowania nie znalazłem. Buki niedowartościowują więc zespołu pod względem sportowym. Ja za to wiem, jak oni grają, i myślę, że dzisiaj wygrają w Toronto zdecydowanie i wysoko i handicap (-3,5) na nich za 2,62 pobieram w ciemno.
⛔ 100
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Miami Heat - Portland Trail Blazers
Typ: LeBron James over 29.5 pts
Kurs: 1.85
Godzina: 01:30
Bukmacher: Betsson
Analiza: LeBrona Jamesa chyba przedstawiać nie muszę. Zdecydowanie najlepszy koszykarz świata. Murowany faworyt do statuetki MVP sezonu zasadniczego, a i pewnie finałów jeśli Miami zdoła do nich dotrzeć. Nie ma lepszego, po prostu nie ma. Tym bardziej teraz, gdy King James jest w morderczej formie. Ostatnie zdobycze punktowe:
@Toronto - 30 pts
vs. Charlotte - 31 pts
vs. Houston - 32 pts
vs. LA Clippers - 30 pts
vs. LA Lakers - 32 pts
Jak więc widać kosił zarówno słabe drużyny (Charlotte), średnie (Houston) jak i ligowych potentatów (Clippers, Lakers wiem, wiem.. ). Dziś na parkiecie w Miami pojawią się gracze Portland Trail Blazers. Nie są to potentaci ligi, ale jest to solidna drużyna z solidnymi zawodnikami. W sumie Aldridge i Batum to bardzo dobrzy zawodnicy, jest też kroczący po nagrodę Rookie of the year - Damian Lillard. Ale to i tak bez znaczenia. LeBron jest niesamowity i w sumie to od niego będzie zależeć czy znów zdobędzie 30 punktów. Bo nikt nie jest w stanie go zatrzymać prócz kontuzji (których LeBron praktycznie nie miewa). Typ nieco ryzykowny ale całkiem możliwy że wejdzie. Powodzenia!
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Spotkanie: Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens
Typ: Tampa Bay Lightning jako pierwsi zdobędą pięć bramek (wyścig do pięciu bramek)
Kurs: 5,00
Bukmacher: William Hill
Analiza: Tampa Bay to bardzo ciekawa drużyna, szczególnie gdy gra u siebie. Tampa na własnym lodowisku jest niesamowicie groźna. Ta drużyna gdy gra u siebie, to preferuje bardzo szybki, otwarty, widowiskowy, a co najważniejsze bardzo skuteczny hokej. W tym sezonie grali oni u siebie sześć spotkań i aż w pięciu z nich strzelali po co najmniej pięć bramek. Tampa strzeliła na własnym lodzie: 6 bramek Waszyngtonowi, 6 Ottawie, 5 Philadelphii, 5 Florydzie oraz aż 8 Winnipeg Jets. Jak widać potencjał ofensywny tej drużyny jest ogromny. Teraz Tampa wraca z nieudanej serii wyjazdowej, więc bardzo im będzie zależało na tym, żeby te niepowodzenia odbić sobie u siebie, gdzie grają kapitalnie. Na dodatek ich rywal Montreal Canadiens wydaje się być w kryzysie, gdyż przegrali oni swoje ostatnie spotkanie aż 0:6 z Toronto i to na dodatek u siebie. Wcześniej Montreal przegrał na wyjeździe po karnych z Buffalo tracąc w regulaminowym czasie gry cztery bramki. Jak widać defensywa Montrealu ostatnio zawodzi, więc Tampa ma sporą szansę, by znowu nastrzelać sporo bramek u siebie. Uważam, że Tampa Bay jako pierwsza zdobędzie pięć bramek w tym meczu.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom