>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów 12.02.2013

Status
Zamknięty.
Y 0

yasq

Użytkownik
Troche chyba przesadzacie z tymi atutami Celticu. Kibice, atmosfera fajnie to wyglada jednak jak by to mialo taki duzy wplyw, to w finale LM graly by zespoly z Balkanow, Polski i Turcji. Jednak prawda jest taka, ze Polacy i zespoly z Balkanow przegrywaja z bardziej wybieganymi amatorami z Kazachstanu. Turcy cos jeszcze osiagaja jednak mysle ze bardziej chodzi o wydane mln € niz sama atmosfere.
Druga sprawa ten slynny dwu mecz z Barca. W tych meczach glownymi atutami &quot;The Bhoys&quot; w tych meczach byla przewaga fizyczna i zaangarzowanie. Problem polega na tym, ze w najblizszych meczach pod tym wzgledem beda ustepowac Juventusowi. Juve jest w tej chwili, mozliwe ze najlepiej przygotowanym zespolem pod wzgledem fizycznym na swiecie a napewno jest w top 5 globu. To wlasnie jest glowny atut Juve a nie Celticu. Pilkarsko Szkoci rowniez ustepuja pilkarza &quot;Bianconeri&quot;.
Tak wiec podsumowujac mysle ze granie czystej 2 jest oplacalne. Mnie osobiscie argumety, ze kibice zrobia fajna oprawe kompletnie nie przekonuja.
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów, godzina 20:45
Spotkanie: Celtic Glasgow - Juventus Turyn
Typ: Juventus wygra do zera
Kurs: 2.60
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:

Dziś o godzinie 20:45 w Lidze Mistrzów odbędą się dwa spotkanie: Valencia - PSG, oraz Celtic Glasgow - Juventus Turyn, w pierwszym meczu trudno wskazać faworyta, jednak w konfrontacji szkocko-włoskiej zdecydowanym faworytem jest ekipa z Włoch. Celtic bardzo szczęśliwie awansował do następnej fazy Ligi Mistrzów, wszystko dzięki bramce z rzutu karnego w 85 minucie w meczu z Spartakiem Moskwa. Wygrana z Barceloną u siebie również bardzo szczęśliwa, z tego co sobie przypominam Celtic w tym meczu oddał tylko 2 strzały celne na bramkę Valdesa, a dobra gra z kontrataku pozwoliła zdobyć 3 punkty w meczu z Dumą Katalonii. Mecz w Moskwie ze Spartakiem również bardzo szczęśliwy, Celtic przegrywał 2:1, czerwona kartka dla Rosjan, dwa szczęśliwe strzały Szkotów i 3 punkty pojechały do stolicy Szkocji. Teraz coś o formie Celticu Glasgow, jest ona bardzo dobra Celtic wygrał 8 kolejnych meczy u siebie, jednak wiemy że liga szkocka po tym jak brakuje w niej Glasgow Rangers, nie jest dla Celticu zbytnio wymagająca. Mnie Celtic nie przekonuje, styl ich według mnie jest słaby, w ekipie brak gwiazd, jedynym zawodnikiem którego jakoś kojarzę jest Samaras. Celtic uważam za typowego średniaka, i jak dla mnie inna ekipa Benfica powinna się tu znaleźć, która była zdecydowanie lepsza na Camp Nou i powinna wygrać to spotkania, a nie szczęśliwie dotrzeć do kolejnej rundy, tutaj Juventus pokaże Szkotom gdzie ich miejsce. Goście to Juventus Turyn mistrz Włoch, Stara Dama wygrała bardzo trudną grupę, z Nordsjaelland, Chelsea Londyn, oraz Szachtarem Donieck. Po początkowych trzech remisach udało się trzy kolejne mecze wygrać, u siebie z Duńczykami 4:0, również w Turynie tylko z Chelsea 3:0, oraz w Doniecku ze Szachtarem 1:0. Jak widzimy ostatnie spotkania Juve w LM to nie tylko zwycięstwa, ale również czyste konta bramkowe. W serie A spisują się dobrze, są liderem, na wyjeździe przegrali tylko jeden mecz z AC Milanem 0:1. Ostatni mecz ligowy wygrali 2:0 u siebie z Fiorentiną. Mnie styl Starej Damy naprawdę przekonuję, gra formacją 3-5-2 naprawdę mnie przekonuje. Juventus myślę, że za wszelką cenę będzie chciał zdobyć bramkę i to uczyni, a Celtic nie będzie mieć zbyt wielu szans na zdobycie gola, a w bramce jest przecież wiecznie młody Buffon. Świetnie w środku pola gra Pirlo, dobrze radzi sobie również Vidal, a na ławce najprawdopodobniej będzie nieobliczalny napastnik którego gra bardzo mi się podoba Giovinco. Ja stawiam ja Juventus, według mnie będą chcieli to spotkanie wygrać, a strzelenie gola, jest praktycznie priorytetem, przed rewanżem.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Celtic-Juventus

Całe Glasgow (no może oprócz części prawosławnej ???? ) żyje tym meczem.
Ufam,że miałeś na myśli część protestancką miasta.

Nie mam najmniejszych wątpliwośći , że w dzisiejszym meczu Ligi Mistrzów dla obu drużyn sprawą priorytetową będzie &quot;zero z tyłu&quot;, i obie ekipy bezbramkowym remisem będą usatysfakcjonowane : Juventus - bo losy awansu będzie rozstrzygał u siebie, a Celtic bo znów będzie mógł grać swoją ulubioną taktyką 1-8-1-1.
Nie ma co wklejać składów drużyn wraz z rezerwami,nie ma też co kopiować wyników z ostatnich 30 lat.Juventus demonem ofensywy (jak wszystkie Włoskie drużyny) nie jest, a nawet jakby był to Celtic dobrze sobie radzi z rozbijaniem ataków co udowodnił w meczu z Barceloną.
Sprawa awansu rozstrzygnie się w Turynie.
Dlaczego więc nie DW 0:0?,otóż głupia bramka może paść zawsze,dodatkowo gra drużyna z serie A,czyli będą pady jak po rażeniu piorunem w polu karnym,a sędzie może dać się na to nabrać.
Wg. mnie w tym meczu każdy under jest uzasadniony i wysoce prawdopodobny.

Suma goli:
poniżej 1 (AH) - 6,9
poniżej 2,5 - 1,65
poniżej 2(AH) - 2,3
poniżej 3(AH) - 1,35
Kursy z Bet365

podoba mi się zwłaszcza under 2 (AH).

Co do meczu Valencii,oni na własnym boisku potrafią być naprawde groźni,nie sądze aby przegrali z PSG.Widziałbym tu raczej 1X za 1,4 Bet365
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Celtic - Juventus – Handicapy na rzuty rożne Celtic +2 rz. rożnych @ 1.53 z opcja remisu William Hill
Taki oto fajny zakład poboczny wystawił William Hill, co jak co ale walki dzisiaj na pewno nie zabraknie. Szkoci słyną z tego ze nie odpuszczają nikomu- a u siebie sa bardzo nie wdzięcznym rywalem.Jak dla mnie Celtowie będą dożyc do stałych fragmentów gry, bo jest to w ich naturze. Sa bardzo groźni w tym elemencie, maja piłkarzy świetnie przygotowanych fizycznie. Przy wsparciu publiki sa wstanie przenosić góry, pilkarsko może nie będzie to wielkie widowisko ale na pewno emocjonujące. Sporo fauli- pewnie kartek bardzo agresywna gra ze strony gospodarzy dużo wrzutek na Hoopera, myślę ze kornery spokojnie dla Celtow.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Celtic - Juventus – Handicapy na rzuty rożne Celtic +2 rz. rożnych @ 1.53 z opcja remisu William Hill
Taki oto fajny zakład poboczny wystawił William Hill, co jak co ale walki dzisiaj na pewno nie zabraknie. Szkoci słyną z tego ze nie odpuszczają nikomu- a u siebie sa bardzo nie wdzięcznym rywalem.Jak dla mnie Celtowie będą dożyc do stałych fragmentów gry, bo jest to w ich naturze. Sa bardzo groźni w tym elemencie, maja piłkarzy świetnie przygotowanych fizycznie. Przy wsparciu publiki sa wstanie przenosić góry, pilkarsko może nie będzie to wielkie widowisko ale na pewno emocjonujące. Sporo fauli- pewnie kartek bardzo agresywna gra ze strony gospodarzy dużo wrzutek na Hoopera, myślę ze kornery spokojnie dla Celtow.
Juve chyba tylko dwa razy w tym sezonie przegrał na ilość rożnych. Juve gra taktyką, która nie powoduje wielu strat pod bramką, kontrolują grę w środku pola, gdzie grają nawet środkowi obrońcy. W rożnych daję wygraną Juve 1,66 bet365
Ilość kartek (czerwona=dwie kartki):
Valencia - PSG 1X 1,80 bet365
Za faworyta dwumeczu uwazam PSG, Valencia u siebie zrobi wszystko co możliwe w ich przecietnej formie by wygrać, ale tu potrzeba bedzie ostrej gry, po prostu!
 
C 28

czesiuu

Użytkownik
Dodam tylko od siebie, ze prezes klubu z Valencji zapowiedział, ze klub ma kryzys i piłkarze z Valencji nie bedą mieli płacone jezeli przejda ta runde oraz nastepna, wiec to tez moze bardziej skłaniac w strone PSG awans !
 
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Dodam tylko od siebie, ze prezes klubu z Valencji zapowiedział, ze klub ma kryzys i piłkarze z Valencji nie bedą mieli płacone jezeli przejda ta runde oraz nastepna, wiec to tez moze bardziej skłaniac w strone PSG awans !
Ale bezsens, a o jaki chodzi kryzys, emocjonalny? Chyba oczywiste, że lepiej jakby awansowali to więcej kasy wpadnie do klubu. Tylko idiota by coś takiego powiedział publicznie albo jakiś wróg klubu.
 
mojojojowojo 95

mojojojowojo

Użytkownik
Valencia - PSG typ: over 2.5 gola 2.06 betsson

Oba zespoly graja piach totalny w tym sezonie. PSG mimo szejkow i wielkich pieniedzy wielkich pilkarzy graja po nizej oczekiwan co moim zdaniem jest brakiem jeszcze zgrania zespolu mimo ze sezon na polmetku. Valencia tez nie szaleje w lidze meczy zwyciestwa ze slabiakami a z druzynami z gory tabeli przegrywa lecz udaje sie strzelać bramki. Zlatana nie musze nikomu przedstawiac do tego utalentowany Pastore i Lavezzi. Wyzej pisano o Beckhamie i ze dlatego wygraja.. dla mnie dziwna motywacja do typowania meczu David raczej przyjechal do paryza za namowa zonki i pieniazkow i ciezko bedzie mu sie przebic do skladu. Do tego nei zagra Thiago Silva w obronie i Thiago Motta w srodku wiec troche oslabiona obrona Paryzan. W Valenci nie duzo absencji i obecny bedzie Soldado a ten zawodnik daje nadzieje na bramke dla Valenci zwazywszy ze graja u siebie. Do tego niebezpieczny meksykanin Guardado na skrzydle bdzie szarpal obrone Paryzan dla mnie over po tym kursie jak najbardziej za ????
 
ernard 0

ernard

Użytkownik
Celtic-Juventus
Wg. mojej oceny mecz w początkowej fazie będzie dość spokojny i nie powinniśmy w tym czasie zobaczyć zbyt wielu ofensywnych akcji z obu stron. Jest to pierwsze spotkanie dwumeczu 1/16 LM więc obie drużyny nie będą &quot;rzucać&quot; się na siebie, a raczej badać taktykę oponentów. W związku z powyższym rzucił mi się w oczy poniższe typy:
Wynik do 15 min: REMIS 1.25 STS
Under 1.5 in 1st half 1.33 Bet365
Under 0.5 in 1st half 2.63 Bet365
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Juve chyba tylko dwa razy w tym sezonie przegrał na ilość rożnych. Juve gra taktyką, która nie powoduje wielu strat pod bramką, kontrolują grę w środku pola, gdzie grają nawet środkowi obrońcy. W rożnych daję wygraną Juve 1,66 bet365
Też skorzystam z tego typu. Nie wiem jak to sprawdzić, ale z tego co pamiętam, w meczach z Barceloną był autobus i prawie cały czas wybijali na rożne. Było coś z 10 cornerów dla Barcelony i z 2 dla Celticu. Dzisiaj może być podobnie.
 
N 66

niepowazny

Użytkownik
Valencia - PSG typ: over 2.5 gola 2.06 betsson

Oba zespoly graja piach totalny w tym sezonie. PSG mimo szejkow i wielkich pieniedzy wielkich pilkarzy graja po nizej oczekiwan co moim zdaniem jest brakiem jeszcze zgrania zespolu mimo ze sezon na polmetku. Valencia tez nie szaleje w lidze meczy zwyciestwa ze slabiakami a z druzynami z gory tabeli przegrywa lecz udaje sie strzelać bramki. Zlatana nie musze nikomu przedstawiac do tego utalentowany Pastore i Lavezzi. Wyzej pisano o Beckhamie i ze dlatego wygraja.. dla mnie dziwna motywacja do typowania meczu David raczej przyjechal do paryza za namowa zonki i pieniazkow i ciezko bedzie mu sie przebic do skladu. Do tego nei zagra Thiago Silva w obronie i Thiago Motta w srodku wiec troche oslabiona obrona Paryzan. W Valenci nie duzo absencji i obecny bedzie Soldado a ten zawodnik daje nadzieje na bramke dla Valenci zwazywszy ze graja u siebie. Do tego niebezpieczny meksykanin Guardado na skrzydle bdzie szarpal obrone Paryzan dla mnie over po tym kursie jak najbardziej za ???? [/QUOT
Grając piach i być liderem Ligue 1 fajne porównanie zważywszy na to ze PSG na fali już raczej unoszącej. Skoro dla Ciebie liczy się poprzednia runda a nie obecna forma zawodników to życzę powodzenia w zakładach. Drugie zastrzeżenie to po jakiego kija wymieniasz zawodników których nie trzeba przedstawiać ludziom na forum bukmacherskim a nie wnoszącym nic do konwersacji o spotkaniu &quot;Zlatana nie musze nikomu przedstawiac do tego utalentowany Pastore i Lavezzi&quot; Naprawde cytat jest godny uwagi:?
 
death89 84

death89

Użytkownik
Suche typy, zaraz wyjaśnie czemu.

Celtic – Juventus X – @3.55
Goście powyżej 5.5 rożnych – @1.72
Liczba bramek – poniżej 2.5 – @1.69
Handicap ( 2. – 0 ) – @1.32
A za drobne można pograć dokładny wynik, który jednak jest ryzykowny: DW 0:0 – @7.80.

Valencia – PSG 1 – @2.40
Obie drużyny zdobędą bramkę – @1.66
Liczba żółtych kartek – powyżej 4.5 – @1.70
Liczba bramek – powyżej 2.5 – @1.99
Wszystkie typy i kursy z Betsafe.

Teraz wyjaśnienie: zapewne umieszczanie linka do blogu złamie regulamin. Kiedyś link miałem w podpisie to został usunięty. A na swoim blogu opisałem te mecze, dlaczego takie typy. Zatem pytanie do moderatorów: czy można w jakikolwiek sposób umieścić link do tego blogu?
 
memfisek 97

memfisek

Użytkownik
A ja dzisiaj skupię się na meczu, który będzie rozgrywany na Estadio Mestalla pomiędzy Valencią a Paris Saint-Germain. Ciężko w tym pojedynku typować faworyta, chwała temu kto to zrobi prawidłowo! Nie będę tutaj analizował postawy obu drużyn na krajowym podwórku, bo to mija się z celem. Warto wziąć natomiast pod uwagę postawę obu drużyn w LM.
Paryżanie bo od nich zacznę, stracili w fazie grupowej tylko 3 bramki i można to tłumaczyć niezbyt wymagającymi rywalami, jednak bądź co bądź jest to niezły wyczyn. PSG w meczach u siebie miażdzyli swoich rywali, na wyjazdach to wyniki były już underowe i nie zawsze zwycięskie. Wielu uważa, że PSG to głównie Zlatan, jednak wystarczy spojrzeć kto zdobywał bramki w fazie grupowej LM, żeby z tym się nie zgodzić. Lavezzi 3 bramki, Alex, Silva, Menez i Ibra zaś po dwie.
Valencia w tej edycji LM to głównie duet napastników Soldado-Jonas, obydwaj zdobyli 8 z 12 bramek Nietoperzy w fazie grupowej. Hiszpanie zajęli drugie miejsce w grupie za Bajernem Munsien. Forma &quot;Los Che&quot; w tym sezonie jest nieustabilizowana, jednak jeśli by patrzyć na mecze rozgrywane u siebie w LM to jeszcze nie zaznali porażki. Kadrowo wyglądają gorzej od swoich dzisiejszych rywali, jednak odkąd mają nowego trenera ich gra uległa poprawie.
Jeśli chodzi o absencje to w Valencii zabraknie Aly&#39;ego Cissokho i Jeremy&#39;ego Mathieu, a także zawieszonego Antonio Barragana, w PSG zabraknie zawodników odpowiadających za defensywe, czyli Thiago Silvy i Thiago Motty.
Wiadomo jest to pierwszy mecz w dwumeczu, nie spodziewam się żeby drużyny szarżowały. W trzech meczach wyjazdowych PSG nie padało więcej jak dwie bramki, kiedy natomiast Valencia grała u siebie to dwa z trzech meczy zakończyło się wynikiem nie większym jak dwie bramki. Może to prosta i prymitywna kalkulacja, ale jeśli by do tego dodać, że jest to dopiero pierwszy mecz i myślę że obie drużyny może zadowolić tutaj nawet bezbramkowy remis typuje under 2,5 goals.
Valencia - PSG @ under 2.5 1.75 Tobet badz tu madry 91 minuta i gol..
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Valencia - PSG
Typ: Zlatan Ibrahimović strzeli 2 bramki lub więcej
Kurs: 5,50 (5,00)
Bukmacher: Bet365
Analiza: Szczerze powiedziawszy, typ bardzo ciężki. Ale jak najbardziej warty gry... Tak na prawdę, to właśnie Szwed ciągnie grę Paryżan w ataku. Niby 45 bramek strzelonych przez dzisiejszych gości, na francuskich boiskach, ale z tego prawie połowa właśnie Szweda. Dziś zagrają z Valencia, po której można się spodziewać wszystkiego. Z jednej strony mamy &quot;Nietoperzy&quot;, którzy dostają 0:5 z Realem Madryt u siebie, już do połowy. By potem oglądać tą samą drużynę, walczącą z &quot;Królewskimi&quot; jak równy z równym, czy też grającą z Barceloną na remis... Drużyna Ancelotti&#39;ego jest obecnie w gazie. Odkąd Włoch przeszedł na formację 4-4-2, wszystko wygląda znacznie lepiej. Gra skrzydłami, środkiem, wszystko pod niezawodnego wręcz &quot;Ibrę&quot; , jednak inni gracze także są w tym &quot;planie&quot; i sami także strzelają. Ekipa gośći ma według mnie znacznie lepszy skład, nie spodziewam się dziś fajerwerków i pogromu, której ze stron. Ale jeżeli ktoś ma strzelać na Estadio de Mestalla, to właśnie Szwed... Myślę, że warto spróbować.
 
C 28

czesiuu

Użytkownik
Ale bezsens, a o jaki chodzi kryzys, emocjonalny? Chyba oczywiste, że lepiej jakby awansowali to więcej kasy wpadnie do klubu. Tylko idiota by coś takiego powiedział publicznie albo jakiś wróg klubu.
Piłkarze nie dostaną pieniedzy, a to, ze klub dostanie to juz sprawa włascicieli, piłkarze i tak nic z tego nie beda mieli !
 
mojojojowojo 95

mojojojowojo

Użytkownik
Valencia - PSG typ: over 2.5 gola 2.06 betsson

Oba zespoly graja piach totalny w tym sezonie. PSG mimo szejkow i wielkich pieniedzy wielkich pilkarzy graja po nizej oczekiwan co moim zdaniem jest brakiem jeszcze zgrania zespolu mimo ze sezon na polmetku. Valencia tez nie szaleje w lidze meczy zwyciestwa ze slabiakami a z druzynami z gory tabeli przegrywa lecz udaje sie strzelać bramki. Zlatana nie musze nikomu przedstawiac do tego utalentowany Pastore i Lavezzi. Wyzej pisano o Beckhamie i ze dlatego wygraja.. dla mnie dziwna motywacja do typowania meczu David raczej przyjechal do paryza za namowa zonki i pieniazkow i ciezko bedzie mu sie przebic do skladu. Do tego nei zagra Thiago Silva w obronie i Thiago Motta w srodku wiec troche oslabiona obrona Paryzan. W Valenci nie duzo absencji i obecny bedzie Soldado a ten zawodnik daje nadzieje na bramke dla Valenci zwazywszy ze graja u siebie. Do tego niebezpieczny meksykanin Guardado na skrzydle bdzie szarpal obrone Paryzan dla mnie over po tym kursie jak najbardziej za ????
Grając piach i być liderem Ligue 1 fajne porównanie zważywszy na to ze PSG na fali już raczej unoszącej. Skoro dla Ciebie liczy się poprzednia runda a nie obecna forma zawodników to życzę powodzenia w zakładach. Drugie zastrzeżenie to po jakiego kija wymieniasz zawodników których nie trzeba przedstawiać ludziom na forum bukmacherskim a nie wnoszącym nic do konwersacji o spotkaniu &quot;Zlatana nie musze nikomu przedstawiac do tego utalentowany Pastore i Lavezzi&quot; Naprawde cytat jest godny uwagi:?
wymienilem ich jako zawodnikow bramkostrzelnych. Zlatan dla mnie nr 4 zawodnik na swiecie, lider lique 1 ktory meczy sie a nie wygrywa znacząco mecze wiec dla mnie to jest piach jest to moja prywatna ocena. Obecna forma ? wlasnie mecze LM i najblizsze mecze to pokaza jaka maja &quot;fale wznoszaca&quot; ;] a nawet jeśli maja ową fale to tylko na plus dla mojego typu który tu podałem a jak szukasz tylko powodow do czepiania sie zmien forum
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Celtic - Juventus – Handicapy na rzuty rożne Celtic +2 rz. rożnych @ 1.53 z opcja remisu William Hill✅

Taki oto fajny zakład poboczny wystawił William Hill, co jak co ale walki dzisiaj na pewno nie zabraknie. Szkoci słyną z tego ze nie odpuszczają nikomu- a u siebie sa bardzo nie wdzięcznym rywalem.Jak dla mnie Celtowie będą dożyc do stałych fragmentów gry, bo jest to w ich naturze. Sa bardzo groźni w tym elemencie, maja piłkarzy świetnie przygotowanych fizycznie. Przy wsparciu publiki sa wstanie przenosić góry, pilkarsko może nie będzie to wielkie widowisko ale na pewno emocjonujące. Sporo fauli- pewnie kartek bardzo agresywna gra ze strony gospodarzy dużo wrzutek na Hoopera, myślę ze kornery spokojnie dla Celtow.
bodajże 8-2 dla Celtow, dla mnie granie na juve było kompletnie bez podostawane staty statami piłkarska rzeczywistość jest inna Juve udowodniło swoja wyższość-kulturę piłkarską.Szybki gol jeszcze tylko to potwierdził, szkoda bo porażka imo troszkę za wysoko- za dużo prostych błędów chyba nie trafił Lenon do końca z formacja obrona. Adamo80 oficjalna strona uefa prowadzi wszystkie staty
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom