>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kolejny sposób w którym pomoże nam USA:)

W 272

wesolutki

Użytkownik
Witajcie, po dobrych testach systemów w baseballu i jakiś tam NHL (już dokładnie nie pamiętam) podrzucam kolejny dobry sposób na grę.
Mianowicie kiedyś zastanawiałem się nad zakładem &quot;Drużyna strzeli pierwsza i wygra&quot;. Kursy niskie i jeden z userów na forum podrzucił link do ciekawej analizy, że pierwszy gol nie ma dużego wpływu. Ostatnio przez przypadek wpadłem na ten zakład i zdziwiłem się widząc kursy 2,70-3 na &quot;Drużyna strzeli pierwsza i wygra&quot; - NIE. Statystycznie okolo 50% meczy każdego dnia kończy się tak, że drużyna strzela pierwsza a nie wygrywa. Podrzucam pomysł ale mam dużo na głowie jak narazie i czy jest ktoś chętny podjąć się testu?
 
W 272

wesolutki

Użytkownik
Możliwe, mam dużo na głowie ???? ale teraz przypominam sobie;p Mimo wszystko patrząc na spotkania artykuł to zupełnie inna bajka. Przy tak wysokim procencie spotkań, kończących się w taki a nie inny sposób, gra jest warta świeczki. Nawet płaską stawką.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
No to sprawdźmy.
Typ: Drużyna strzeli pierwsza i wygra - NIE
NAS Predators @ MIN Wild @ 2.95
BUF Sabres @ NY Islanders @ 2.75
FLA Panthers @ WAS Capitals @ 2.75
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Czemu tylko te 3?
Wybrałem zdarzenia, gdzie nie ma pewnego faworyta.
To taki wstęp do multiprogresji w 3 koszykach.

No to sprawdźmy.
Typ: Drużyna strzeli pierwsza i wygra - NIE
NAS Predators @ MIN Wild @ 2.95 ✅
BUF Sabres @ NY Islanders @ 2.75 ⛔
FLA Panthers @ WAS Capitals @ 2.75⛔
Teraz mam 3 koszyki
koszyk1 - próg 1
koszyk2 - próg 2
koszyk3 - próg 2

Na jakieś 7 progów starczy, chyba, że edi8 zarzuci jakąś magiczną przerzutkę na kurs 2.75 by starczyło na więcej ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@voic3d &gt;&gt;&gt; w źródłowym wątku &quot;Progresja z przerzutką&quot; we wpisie #100 , kolega @rednee podał link do swojego kalkulatora dla tej metody , tak więc sam zrób schemat stawek dla Twojego budżetu , przy tym założeniu gry na @2.75

Pozdrawiam
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
@voic3d &gt;&gt;&gt; w źródłowym wątku &quot;Progresja z przerzutką&quot; we wpisie #100 , kolega @rednee podał link do swojego kalkulatora dla tej metody , tak więc sam zrób schemat stawek dla Twojego budżetu , przy tym założeniu gry na @2.75

Pozdrawiam
Za tępy jestem do tego kalkulatora. Próbowałem ale nie ogarniam tego.
koszyk1 - próg 1 - LA Kings @ DET Redwings ⛔
koszyk2 - próg 2 - TB Lightning @ NY Rangers ⛔
koszyk3 - próg 2 - EDM Oilers @ CLB Bluejackets ⛔
na razie szkoda mi monet na dalsze testy ale temat jest do przyjęcia
 
Do góry Bottom