>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

Problem z komunikacja w czasie weryfikacji

piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Mam duzy problem. Przelalem pieniadze na konto australijskie z czystej ciekawosci. Oczywiscie to byl ogromny blad. Teraz musze przejsc wnikliwa weryfikacje. Problem polega na tym ze wszystkie maile ktore pisalem do Betfair bez zalacznikow szly bez problemu. Otrzymywal automatyczna odpowiedz od dzialu i odpowiedz po 24godzinach. Natomiast probowalem juz 5 raz wyslac maila z zalacznikami o roznej wielkosci i za zadnym razem nie dostaje maila z automatu i uwazaja ze nic do nich nie doszlo. Maile mam w skrzynce nadawczej jako sent. Gdy napisalem do nich pozniej znow bez zalacznikow ponownie wszystko bylo ok... Nie ma innej drogi weryfikacji KYC więc nie wiem co mam robic a lezy ponad 100euro.
 
P 4

poczatkujacy00

Użytkownik
Ja tak miałem na Bet365, bo gnojki z czatu Live zły e-mail mi dawali, potem napisałem maila do nich i podali mi inny mail na który moge wysłać i podziałało ????

Pisze tak by na przyszłość ktoś szukający odpowiedzi znalazł ją tutaj ????
 
I 5

inhuman

Użytkownik
Ja tak miałem na Bet365, bo gnojki z czatu Live zły e-mail mi dawali, potem napisałem maila do nich i podali mi inny mail na który moge wysłać i podziałało ????
Pisze tak by na przyszłość ktoś szukający odpowiedzi znalazł ją tutaj ????
Ja dzisiaj zacząłem ten proces, zobaczymy jak to przebiegnie. Włączylem potwierdzenie przeczytanej wiadomości. Pustego maila odczytali i autoresponder odpowiedział że postarają się dać znać w przeciągu 24h.
Ja mam jakieś 50 euro na rynkach australijskich. Czas najwyższy to przelać.
Nie wiem ile Wam się tego na zbierało. Najgorsze jest w tym wszystkim to że wpłacać na te rynki można bez problemu ale wypłacić to już wielkie halo.
Nawet nie na bezpośrednie konto przelewowe ale nawet między &quot;portfelami&quot; na betfair. Z tym to lipa niesamowita.????
 
Do góry Bottom