>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Australian Open '13 - turniej główny kobiet

Status
Zamknięty.
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Australian Open - 1 runda
No to może Funt o swoich przemysleniach wstępnych na 1 rundę..
********

A.Rus vs I.Begu ???? Begu, Irina (-3.5) @ 1.93 ✅ 4:6,2:6
Rus gra piach ostatnio..zaledwie jedna wygrana na hard od początku sierpnia (1-7).. W tym roku wyszła na kort tylko raz..Voskoboeva ją pogoniła bodajże 6:2,6:1..Rok temu przebiła się przez kwale i padła w pierwszej rundzie..
Co do Begu.. To w tym roku również jeden mecz 3:6,4:6 z Pieronkowa, ale bodajże jeszcze we wrześniu w Taszkiencie wygrała turniej.. Czyli podstawy do optymizmu na tej nawierzchni są..
Warto spróbować..

********

T.Pironkova vs R.Oprandi ???? Under 20.5 @ 1.79 ⛔ 1:2
W tym spotkaniu faworytem jest Pirokova, chyba słusznie, bo jak na razie prezentuje sie przyzwoicie.. Ale po kursie 1,54 raczej nie warto, bo Oprandi miewa przebłyski..
Już lepiej postawić, ze mecz się rozstrzygnie w dwóch setach..Obie panie grają bardzo równo.. I albo im idzie albo nie..
W ostatnich 20 meczach na hard Oprandi 15 razy w dwóch setach..Bułgarka jest jeszcze lepsza.. 18/2..
Oprandi: 2 - 2 - 3 - 2 - 2 - 2 - 2 - 3 - 2 - 2 - 3 - 3 - 3 - 2 - 2 - 2 - 2 - 2 - 2 - 2
Pironkova: 2 - 2 - 2 - 2 - 2 - 2 - 2 - 2 - 2 - 2 - 2 - 2 - 2 - 3 - 2 - 2 - 2 - 2 - 3 - 2
Wybór dość logiczny..

********

S.Cirstea vs C.Vandeweghe ???? Vandeweghe, Coco (+2.5) @ 1.97 ⛔
Ciekawe kursy..Nie widzę podstaw, by dyskryminować Coco, skoro Rumunka na razie nie porywa, no o miała jakieś problemy zdrowotne w Nowy Rok ( skreczowała po przegranym secie z Brytyjka Watson..
Amerykanka potrafi sie postawić.. Jest wysoka i gra dość szybki tenis.. Funt sklaniałby sie ku 50/50..a z handi dodatnim z pocałowaniem ręki..

********

K.Pliskova vs S.Jones ???? Jones, Sacha (+2.5) @ 2.04 ⛔
Tu typ bardziej na Australijke..gra głownie w ITFach w Australii..i to z niezłym skutkiem.. Tylko we wrześniu zaliczyła trzy finały, z czego dwa wygrała..
Na swoich śmieciach jest w stanie pogonić siostrę Pliskova..

********

P.Parmentier vs O.Govortsova ???? Govortsova, Olga @ 1.85
No tutaj bardziej na &quot;czuja&quot;..może tylko Funt ma takie wrażenie ale coś wysoki ten kurs na Bialorusinke..przegrana z dobrze dysponowaną Gajdosova to nie wstyd, a wysoka wygrana z Suarez Navarro to nie przypadek..

********

P.Martic vs M.Doi ???? Martic, Petra @ 1.87 ⛔
Tu trochę loteryjny typ..Martic przystąpi do AO podobnie jak Federer z marszu..więc ciężko coś powiedzieć o jej formie..Osobista sympatia do tej dziewczyny i wiara w mocny serwis kieruje Funtem, by zagrać przeciwko Japonce..
Doi to Japonka &quot;z metra cięta&quot; (159cm) zadebiutuje na AO..i oby na tym jednym meczu na razie poprzestala ????

********

A.Cornet vs M.Erakovic ???? Erakovic, Marina @ 1.97 ⛔ 7:5,6:7,10:8
Cornet Funt nie trawi.. Więc ostro na Erakovic, która gra u siebie na Antypodach, w tym roku już sporo meczy, bodajże w jednym tylko gładko wtopiła..pozostałe 4 to trzy wygrane i jedna przegrana z Hampton, gdzie w drugim secie tłukły sie w TB..
Będzie dobrze..

********

K.Zakopalova vs C.Scheepers ???? Scheepers, Chanelle (+2.5) @ 1.97 ⛔
K.Zakopalova vs C.Scheepers ???? Over 20.5 @ 1.97 ⛔
Tu jest dylemat.. Mecz śmierdzi overem na kilometr..Faworytką zdaniem oddsmakerów jest Zakopalova, Funt mając w pamięci ostatnie mecze Scheepers nie jest tego taki pewne..na tej nawierzchni od sierpnia nie oddała gładko ani jednego meczu..No i jej serwis..
Warto zaglądnąć w statystyki obu pań na hard..sporo się tam działo..

Na zielono zaznaczone są mecze, które panie wygrały, bądź te gdzie były overy..

********

D.Cibulkova vs A.Barty ???? Over 19 @ 1.97✅
Hehe..piękny typ i kurs...
Czy Dominika dojdzie do siebie?..Może i tak..ale Australijka u siebie to nie kelnerka, o czym przekonała sie ostatnio Mona Barthel przegrywając seta..
Barty gra mnóstwo małych turniejów w Australii z niezłym efektem..7 gemów z totalnie rozbita Cibulkova jest do ugrania..Funt nieśmiało myśli o secie lub meczu.. ????

********

T.Paszek vs S.Voegele ???? Over 21 @ 1.97 ✅
Voegele ostro ostatnio walczyła z Bartoli..Więc jeśli tego nie wygra to na pewno powalczy, no chyba, ze szybkie 2:0 dla niej..

********
L.Hradecka vs K.Bertens ???? Bertens, Kiki @ 1.70 ⛔
Po tym kursie bez gadania..Przecież zajechała już w tym roku Kuznetsova i Watson..Porażkę z Doi przypisujemy zmęczeniu..Miała tydzień odpoczynku..więc.. ????

********
C.McHale vs Y.Putintseva ???? Over 20.5 @ 2.12 ✅
To jest odważna propozycja..Amerykanka to dziwna kobieta..Potrafi pogonić najlepsze, by się męczyć i przegrywać z przeciętnymi..Swego czasu przekonała sie o tym ówczesna liderka rankingu Caroline Wozniacki.. Bodajże 3 razy w krótkim odstępie czasu płakała przez McHale..Azarenka tez sporo zdrowia straciła..Co ciekawe przy słabszych rywalkach Christina dopasowuje się poziomem..
Ciekawe co zrobi tym razem..

********
Jeszcze rozmyślał Funt nad overem Urszuli, ale Hampton dość odważnie sobie ostatnio poczyna..więc wystarczy..I tak trochę się rozbrykał w tym poście..
Wydaje się, że powyżej zostały wymienione najciekawsze mecze z niezłymi kursami..
Jest to propozycja wstępna, a zarazem zaproszenie do merytorycznej dyskusji i podawania własnych przemyśleń..
Pozdrawiam..
Funt​
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
+1
Nie do końca łapię ten Wasz huraoptymizm po dzisiejszym spotkaniu. Zwycięstwo jest imponujące, ale nie zapominajmy o tym kto stał po drugiej stronie siatki. Drabinka jest spoko, a nawet bardzo spoko, ale ja będę się cieszył jak Isia ugra półfinał.
Tak jak mówi poprzednik: to nie zależy od tego w jakiej formie będzie Azarenka, Radwańska, Masza. Wszystko sprowadza się do tego czy ze zdrowiem Sereny wszystko będzie ok. Jeśli będzie to sprawdzi się scenariusz który opisałem kilka postów wyżej.
Choć nie powiem, kurs over 3 na półfinał naszej wygląda zachęcająco.
Ja rozumiem, że asekuracja jest wygodna, ale drabinka nie jest spoko tylko wymarzona i oczekiwanie że Aga niejako wypełni rozstawienie i awansuje do półfinału po tym jak wygrała mnóstwo meczów w poprzedzających turniejach jest dla mnie standardem i nie powinno pozostawać w sferze nieśmiałych marzeń tylko realnym celem, którego nieosiągnięcie powinno być traktowane w ramach rozczarowania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Tak jak pisze Kudłaty nie ma co się napalać. Polka gra fajny tenis ale nie spodziewajmy się cudów. Półfinał przed losowaniem brałbym w ciemno. W tej chwili jest to bardzo realne patrząc na rywalki. Podoba mi się osobiście kurs na typ kto wygra swoją kwartę. Na Agnieszkę kurs jest 2,75. Jej potencjalne rywalki zaproponowane przez Bet365 to: Na Li, S. Stosur, A. Ivanovic, M. Barthel, J. Goerges, J. Jakovic,D. Hantuchova, H. Watson, J. Zheng, S. Cirstea.
Nie będę odkrywczy jeżeli powiem że Na Li tylko może namieszać z Agnieszką w tej kwarcie. Pozostałe towarzystwo jest albo bez formy, albo dochodzi do formy, albo nie miało i nie będzie miało już raczej formy do AO. Nie będę wymieniał i charakteryzował pojedynczo Pań w tej chwili ale chyba każdy jak patrzy na to towarzystwo to widzi że szanse dla Polki spore. Kurs po każdym meczu będzie topnieć. Polka nie zmęczyła się zbytnio w obu turniejach które wygrała. Jej forma powinna się utrzymać podczas AO. Ewentualnie można postawić na Polkę i Na Li i zarobić z końcówki, innych rywalek naprawdę nie widzę w tym towarzystwie.
Agnieszka Radwańska wygra swoją kwartę (2,75)
bet365
to chyba najbardziej słuszny typ. A Na Li może już odpaść ze Stosur, a nawet w II rundzie z białorusinką Govortsovą. Więc niewylkuczone, że nie trafi na chińskiego perszinga. Isia w 1/2 lub finale się podpali, na pewno AO nie wygra! Albo dostanie okres...
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
to chyba najbardziej słuszny typ. A Na Li może już odpaść ze Stosur, a nawet w II rundzie z białorusinką Govortsovą. Więc niewylkuczone, że nie trafi na chińskiego perszinga. Isia w 1/2 lub finale się podpali, na pewno AO nie wygra! Albo dostanie okres...
Co to w ogóle za gadanie o podpalaniu i okresach :|
AO nie wygra bo są dwie zawodniczki level wyżej od Polki ( Azarenka, Willams ) i żadne okresy tutaj nie mają wpływu. Ja rozumiem że apetyt rośnie w miarę jedzenia ale bez przesady, doceńcie to że mamy wyśmienitą, znaną na całym globie tenisistke która prezentuje NAJPIĘKNIEJSZY dla oka tenis z całego cyklu i jest najlepsza oprócz dwóch zawodniczek, nie wymagajcie więcej... Jest rewelacyjnie!
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Ja bym był ostrożny w typowaniu w początkowej fazie turnieju
Sluszna uwaga. To jest WTA, o czym powinien wam przypomniec dosadnie ostatni mecz Iski z Cebula. Kto by sie spodziewal takiego wyniku?
Jedyne, co jest wg mnie pewne, to typ na zwyciestwo Williams, o ktorym juz dawno zostalo wspomniane. Lokata i tyle, grajcie bo kursy caly czas spadaja.
Panom z góry^ przypominam finał ostatniego szlema gdzie Azarenka była o krok od pokonania jej i to w swoim kraju a co do motywacji to Azarenka będzie miała jeszcze większą bo broni tutaj zwycięstwa z przed roku. Jeśli kogoś zadowala taki kurs to w niego wchodźcie dla mnie no bet.
to mnie rozbawilo :-D Jesli ktos woli potem grac Williams po 1,20 w finale to faktycznie nie jest to opcja idealna, chociaz i tak bardzo dobra. Ale jak mozna bylo na nia zlapac ponad dwojke jakis czas temu w pinnacle, no to jest wg mnie po prostu promocja ????
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
to chyba najbardziej słuszny typ. A Na Li może już odpaść ze Stosur, a nawet w II rundzie z białorusinką Govortsovą. Więc niewylkuczone, że nie trafi na chińskiego perszinga. Isia w 1/2 lub finale się podpali, na pewno AO nie wygra! Albo dostanie okres...
Na to, że Li przegra ze Stosur bym zbytnio nie liczył, bo Samantha gra ostatnio niesamowite dno. Drabinka dla Isi jest znakomita i oby utrzymała dobrą dyspozycję przez cały turniej, kto wie może powtórka z Wimbledonu. Sharapova w półfinale jak najbardziej do ogrania, choć na pewno nie będzie to łatwe. Kurs na zwycięstwo Agnieszki @15 (BAH) za rekreacyjną stawkę, tak 4fun, żeby jeszcze bardziej kibicować Isi ???? do tego po @6.50 (Bet365) Finaliści - Agnieszka Radwańska i Serena Williams. Powodzenia Aga.
 
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
K. Pervak (+1.5 Sets) - M. Barthel
@ 1.775 Pinnacle ✅ 7-5 2-6 6-4
Taki defense i regularność jaką prezentuje Pervak powinny w tym meczu zaprocentować przynajmniej wygranym setem. Barthel gra bardzo nonszalancko, jest przekonana o sile swoich umiejętności ofensywnych i nie lubi bronić. Ponadto serwis często ją ratuje, więc może sobie strzelać. Im słabsza rywalka tym Barthel pozwala sobie na więcej. Poszczególne sety najczęściej rozstrzyga w końcówkach. Dzisiaj wystąpi szybko po finale w Brisbane i wcześniejszym półfinale w Auckland. Na pewno jest trochę zmęczona. Pervak jest niewygodną rywalką, ponieważ biega do wszystkiego i walczy o każda piłkę. Jej leworęczność również wprowadza jakieś zamieszanie. Nie zdziwię się jeśli Ksenia przejdzie do kolejnej rundy, ale kurs na wygranie przez nią seta jest bardzo dobry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Pierwszy typ który wpadł mi w oko z dzisiejszych meczów kobiet.
K. Pervak (+1.5 Sets) - M. Barthel
@ 1.775 Pinnacle
Taki defense i regularność jaką prezentuje Pervak powinny w tym meczu zaprocentować przynajmniej wygranym setem. Barthel gra bardzo nonszalancko, jest przekonana o sile swoich umiejętności ofensywnych i nie lubi bronić. Ponadto serwis często ją ratuje, więc może sobie strzelać. Im słabsza rywalka tym Barthel pozwala sobie na więcej. Poszczególne sety najczęściej rozstrzyga w końcówkach. Dzisiaj wystąpi szybko po finale w Brisbane i wcześniejszym półfinale w Auckland. Na pewno jest trochę zmęczona. Pervak jest niewygodną rywalką, ponieważ biega do wszystkiego i walczy o każda piłkę. Jej leworęczność również wprowadza jakieś zamieszanie. Nie zdziwię się jeśli Ksenia przejdzie do kolejnej rundy, ale kurs na wygranie przez nią seta jest bardzo dobry.
zmęczona jak sezon zaczoł sie 2 vtygodnie temu bez przesady
ja oceniam Barthel jest półke wyżej niż Pervak
 
arkadio481 502

arkadio481

Użytkownik
Barthel polke wyzej od Pervak?:razz: hehe a to dobre chyba nie widziales jej w akcji kilka tygodni temu gdy grala z Wozniacka i Radwanska fakt wozniacka nie gra teraz wybitnie ale wtedy grala calkiem niezle A co do Uli to wydaje mi sie ze byl jej jeden z lepszych i ciekawszych pojedynkow w calej karierze oba pojedynki byly 3 setowe i pervak spisala sie calkiem dobrze i nie zdziwie sie jesli ogra Barthel ktora nie umie walczyc i szybko siada psycha :razz:
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Agnieszka Radwańska - Bojana Bobusic - 1 set over 7,5 gemów (1,66)✅
bet365

Widzę że Agnieszka po ostatnim finale w którym zniszczyła Dominike Cibulkova została bardzo poważnie potraktowana przez bukmacherów w pierwszej rundzie przeciwko 25 letniej Australijce. Dominika Cibulkova w dużej mierze sama się załatwiła, nie uniżając fantastycznej grze Polki, ale Słowaczka to że przegrała oba sety do zera zawdzięcza bardziej sobie niż grze Polki. Rywalka Polki to fenomen dla mnie. I nie chodzi tu o poziom gry.. no może wyniki spotkań które ostatnio rozgrywała. Proszę spojrzeć. Ta dziewczyna ostatnie 6 spotkań wszystkie rozegrała na 3 sety. Na 12 ostatnich spotkań aż 10 skończyło się w 3 setach. Ale wracając do rywalki Polki. Oczywiście Australijka nie ma o czym mówić i ten mecz przegra. Jednak jest kilka plusów na jej korzyść które mogą się pokryć z typem który proponuje. Po pierwszej Bojana jest wytrzymała. Co pokazują jej ostatnie wyniki. W Brisbane zagrałą 4 mecze pod rząd i przegrała dopiero ostatni po 3 setach. Agnieszka raczej z nią tak długo nie pogra i będzie chciała możliwie szybko skończyć mecz aby oszczędzać siły. Drugą rzeczą która jest interesująca to fakt że Australijka najlepiej gra w pierwszym secie. W ostatnich jej czterech maratonach pierwszy set zawsze był zwycięski. Kolejną sprawą jest że ostatnio gra nie z lokalnymi tenisistkami ale z takimi zawodniczkami jak Knapp, Pliskova, Cornet, czy Davis. No właśnie propo Davis. Australijka ostatnio grała na 3 sety z Davis która rozegrała świetny turniej w Hobart i odpadła dopiero po 3 setach z S. Stephans. Wszystkie zawodniczki które wymieniłem miały problemy z tą zawodniczką. Wszystko wskazuje na to że jest niewygodna. Gra u siebie w dodatku turnieje w Australii rozgrywa nieustannie od września 2012 w Australii. Agnieszka nie wiadomo jak wejdzie w nowy turniej więc 2 gemy dla Bojany Bobusic wydają mi się realne.

T. Pironkova - R. Oprandi - 1 (1,50)⛔
Bet365

Łatwy to mecz dla Bułgarki z pewnością nie będzie jednak forma jest według mnie lepsza niż u jej rywalki. Z całym szacunkiem do Rominy ale ugranie zaledwie 3 gemów w całym meczu z Y. Wickmayer i przegranie z Gajdosova ostatnio, jako dobrego prognostyku odebrać nie można. Widziałem ostatnio co Gajdosova grała z Vesniną i jasno trzeba powiedzieć że Rosjanka nie jest przygotowana do sezonu. Drugie podanie fatalne, return kończy się bardzo często w siatce. Romina Oprandi ma bardzo często problemy z serwisem w tym sezonie drugie podanie jest koszmarne. W meczu z Gajdosova skuteczność tego podania to zaledwie 24%. W meczu z Wickmayer skuteczność z tego elementu gry to 34%! Return również leży i kwiczy. R. Oprandi lubi sobie pograć dropshotami jednak nie można ich skuteczności porównać do A. Radwańskiej. T. Pironkova również gubi serwis ale przy bezpośrednich wymianach wygląda solidniej. Podejrzewam że Romina będzie sobie próbowała urozmaicać grę właśnie technicznymi zagraniami aby złapać oddech jednak nie sądzę aby przy obecnej formie były wystarczająco skuteczne. Bez szaleństwa ale typuje tutaj Bułgarkę która ostatnio grała z bardziej wymagającymi przeciwniczkami niż jej rywalka i coś przynajmniej ugrała. Nawet w meczach które przegrała. Handicap bałbym się jednak ustawiać bo Pironkova lubi sobie również komplikować życie na kocie.
M. Barthel - K. Pervak - 2 (2,75)✅
bet365

Osobiście popieram Oldhanda a nawet bym poszedł w stronę pogrania na win K. Pervak która ma za sobą doskonały turniej w Brisbane. Przegrała z V. Azarenka wygrywając jeden gem ale podejrzewam że dziewczyna po prostu nie miała już sił. 5 spotkań z tego ostatnie 3 zagrane po 3 sety. Oczywiście Niemka jest faworytką jednak po tym co pokazała w finale z Vesniną mam poważne wątpliwości. Niemka wyrzuca piłki na spore auty, serwis poważnie kuleje. Wierzyć mi się nie chciało że Niemka mogłaby odpuść sobie finał. z K. Pervak łatwo nie będzie. Dziewczyny grały dawno temu 2 razy na hali niestety i wtedy góra była K. Pervak. Warto jednak dodac że M. Barthel na hali dobrze gra. Mam dziwne wrażenie że K. Pervak może mieć patent na Niemkę która jest niedysponowana. Nie wierze aby w dwa dni się ogarnęła do Australian Open. Szykuje się niezła walka.

by scotratez​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Cirstea - Vandeweghe
Typ: Vandeweghe @ 2,00

Ciągle spadają kursy na Amerykankę i to sporo, nawet po 0,30 i 0,40 u niektórych buków. Sorana na początku sezonu podczas skreczowała mecz, w którym prowadziła, najprawdopodobniej jakaś kontuzja, po oddaniu meczu zagrała jeszcze z Davis, wtedy stawiałem także przeciw Rumunce i się opłaciło. Dziś WS, niby większa motywacja, ale jeśli coś jej dolega to będzie ciężko, mimo, że Vandeweghe też nie błyszczy, zaledwie jedna wygrana z Hadzic i porażka z Voskoboevą i Danilidou. Jednak dla Coco będzie to dobra okazja by po raz drugi pokonać Soranę. Wcześniej uczyniła to w Carlsbadzie w 2011 roku po walce, dziś łatwo nie będzie, ale po tym kursie warto!
Kursy spadają, trzeba grać szybko!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
C Co do meczu Barhel-Pervak to mam wrażenie, że ludziska szukają na sile wysokich kursów.
Kolega wyżej pisze, że Barhel w dołku natomiast ona przegrała ostatnio tylko finał i półfinał
Ostatni mecz Niemce nie wyszedł, chociaż trzeba pamiętać ze grała z rewelacyjna jak na siebie Vesnina
Pervak ograła nasza Ulke po męczarniach i mecz mógł być w druga stronę ograła Wozniacka(co ta dziewczyna teraz gra...piach), ograła też Vanie King co nie potrafiła wygrać z 43 letnia babcia Date Krum
Co do zmęczenia Barthel Zagrała 8 meczy od 1 stycznia do 12 stycznia miedzy turnieje Aucland a Hobart 3 dni wolnego
Jak dla mnie nie może być mowy o zmęczeniu jak miedzy ostatnim meczem w roku 2012 a pierwszym w roku 2013 mija około 70 dni !!!
po takim odpoczynku 8 meczy 12 dni to pikus ....PAN PIKUS

Barthel wie, że liczy sie wielki szlem i jeśli miała słabszy dzien. z Vesnina to tak sie zdarza
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Sorana Cirstea – Coco Vandeweghe 1 1,93 (MarathonBet) ✅
Tutaj będzie krótko i na temat. Zrobiła się masówka na Vandeweghe, bo ludzi wmawiają sobie, że Cirstea nabawiła się kontuzji w Auckland kreczując z Watson. Z tego co wiem to Rumunka wycofała się z powodu choroby. W dodatku grała w następnym tygodniu kolejny turniej, gdyby to było coś poważnego ryzykowałaby przed Australian Open? Raczej nie... Przegrała tam w 2 rundzie z dobrze dysponowaną Lauren Davis w meczu przerywanym przez opady deszczu.
Amerykanka także nie zaczęła udanie sezonu, porażka w 1 rundzie w Auckland z Daniilidou oraz porażka w 2 rundzie kwalifikacji do WTA Sydney z Voskoboeva.
Nie rozumiem masowego grania na Coco, ja pójdę w drugą stronę... Cirstea jest dla mnie lepszą zawodniczką, bardziej doświadczoną i broni tutaj punktów za 3 rundę. Jest dla mnie wyraźną faworytką tego spotkania. Po takim kursie warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sojek 33

sojek

Użytkownik
Jest święto tenisowe jest czas na typy Sójka ????

Sorana Cirstea- Coco Vandeweghe typ:2

Nigdy nie lubię stawiac na Rumnuki, bo bardzo często mam wrażenie ,że handlują meczami ???? Coco jednak potrafi grać, tylko czasami ma problemy z psychiką. W optymalnej formie Coco powinna sobie poradzić.

Teraz mój hit:

Na Li- Sesil Karantachewa
typ:2 kurs 13

Po tym co ostatnio gra Li ciężko zakładać, że w AO dojdzie daleko. Jak to jednak z Chinką bywa często po kilku słabych meczach gra przepiękny mecz zbijając Sójka z tropu:p Mam dzisiaj jednak ciche nadzieję, Na Li będzie dzisiaj popełniać błedy a Sesil to wykorzysta i po zaciętym meczu odnieśie zwycięstwo ????

Romina Oprandi - Tsvetana Pironkova
typ: 2

Pironkova humorzasta jak walnie focha to nie pogra, jadnak jak chce dzielnie walczy i potrafi ładnie rozgonić rywalkę. Romina Oprandi już nie młoda, głównie bazuje na rotowanych piłkach, ostatnio pod formą mnóstwo błędów przy serwisach i słabe poruszanie po korcie.

Kolejny mecz moim zdaniem może być niespodzianką.
Venus Villiams- Galina Voskoboeva
typ:2
kurs: 4.5

Kto oglądał mecze Vebus w pucharze Hopmana ten wie, że jak mówi młodzież ,, szału nie ma&quot;, sądze podobnie. Dużo błędów niewymuszonych ze strony Amerykanki i słaba gra. Niektóre mecze wygrane tylko dzięki serwisowi. Co do Galiny, może nie gra tenisa wysokich lotów i też czasami ma mecze gdzie robi masę prostych ue to mam nadzieję, żedzisiaj będzie tylko utrzynywała piłkę w korcie a to powinno wystarczyc na Venus i sprawienie niespodzianki.

Parę suchych typów:
Ana Ivanovic-Melionda Czink typ:2
Alize Cornet- Marina Erakovic typ:2
Julia Georges- Vera Dushevina typ:2

P.S Nie szukam na siłę sensacji a analizuje na chłodno grę każdej z pań ????
 
arkadio481 502

arkadio481

Użytkownik
Popieram co do Venus i galiny voskobayvej fakt wszytko zalezy w jakiej dyspozycji bedzie amerykanka jesli w kiepskiej to Galina bedzie chciala to wykorzystac wkoncu rok temu sprawila niespodzianke i pokonala w 1 rundzie sama Sharapova nie pamietam w jakim turnieju tu moze byc niespodzianka ale nie musi ???? co do pieknej niemki Goerges takze nie zdiwilbym sie gdyby odpadla na samym poczatku rozgrywek u niej to norma na sile szukanie winerow i co za tym idzie jak nie wchodzi to blad za bledem Jesli chodzi o chinke Na Li to nie szukalbym niespodzianki w tym spotkaniu i na tym etapie Na li calkiem niezle sobie poczyna na korcie i kwalifikantka jej nie grozna jak narazie
 
Otrzymane punkty reputacji: +365
wmarczyk10 64

wmarczyk10

Użytkownik
Bobusic(+7.5) -Radwanska A 1 2.5
Myślę zę handi do pokrycia, mecz z Cebula bardzo zmienił nastawienie buków do Agi, myślę że to błąd. Broniła sporo BP na początku meczu, mogło to wyglądać zupełnie inaczej. Nie sugerował bym się tym meczem jeśli chodzi o Agnieszke.
Cornet - Erakovic 2 1.72
Erakovic u siebie, może forma nie jest wyjątkowa jednak Cornet powinna ograć, po takim kursie warto zagrać. Marina przyzwyczajona do klimatu to tez będzie spory plus.
Begu - Rus 1 1.33
Fatalny początek sezonu w wykonaniu młodej holenderki, myślę ze solidność begu wystarczy na gorąco głowe młodej zawodniczki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
szef10 216

szef10

Użytkownik
Też myślałem nad meczem Ana Ivanovic-Melionda Czink, Ana gra w kratkę, ale odpusciłem.
Mam za to dubelka na 1. runde
IRINA-CAMELIA BEGU - ARANTXA RUS 1.39✅
JAMIE HAMPTON - URSZULA RADWANSKA 1.43✅

Holenderka ostatnimi czasy wszystko przegrywa, forma Rumunki bez szału, ale myślę że sobie poradzi.
Uli raczej też nie zobaczymy w 2. rundzie, Hampton gra w miarę równo, bardzo dobrze serwuje, Ula ma talent, ale ciągle ma problemy z kończeniem meczy i utrzymaniem równego poziomu.

AKO 1.987✅
 
moonlight_shadow 87

moonlight_shadow

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis- WTA Australian Open
Spotkanie: Venus Williams- Galina Voskoboeva
Typ: Galina Voskoboeva +1,5 seta
Kurs: 2,35
Bukmacher: unibet
Analiza:

Dzisiaj o 1:00 czasu polskiego dojdzie do pierwszych spotkań Australian Open w tym sezonie. W jednym z takich spotkań rozpoczynających turniej główny dojdzie do pojedynku pomiędzy Venus Williams a Galiną Voskoboevą. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest oczywiście Amerykanka, jednak ja bym nie skreślał przed spotkaniem zawodniczki z Kazachstanu. Jeśli chodzi o Williams to nie trzeba jej nikomu przedstawiać. Ale przed Australian Open grała jedynie w Pucarze Hopmana. W prawdzie 3/3 spotkania wygrała jednak w dwóch grała 3 sety i to nie z jakimiś świetnymi zawodniczkami bo z Scheepers i Johansson. Dlatego prawdę mówiąc nie wiadomo czego można się spodziewać po tej zawodniczce. Jeśli chodzi o Galinę, to po nieudanym turnieju w Auckland gdzie odpadła już w 1 rundzie z Flipkens, przyszedł niezły turniej w Sydney, gdzie wygrywała łącznie 4 mecze (3 mecze w kwalifikacjach) przegrywając w 1/8 finału z Kerber, a wcześniej pokonując takie zawodniczki jak Rus, Vandeweghe, Arvidsson- wszystkie w 2 setach i w 1 rundzie Wickamyer 2-1. Widać że zawodniczka z Kazachstanu powoli łapie formę i sądzę, że dzisiaj jest w stanie urwać co najmniej jednego seta swojej dzisiejszej rywalce.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Nie no sojek teraz to pojechałeś po bandzie..
P.S Nie szukam na siłę sensacji a analizuje na chłodno grę każdej z pań ????

Teraz mój hit:

Na Li- Sesil Karantachewa
typ:2 kurs 13

Po tym co ostatnio gra Li ciężko zakładać, że w AO dojdzie daleko. Jak to jednak z Chinką bywa często po kilku słabych meczach gra przepiękny mecz zbijając Sójka z tropu:p Mam dzisiaj jednak ciche nadzieję, Na Li będzie dzisiaj popełniać błedy a Sesil to wykorzysta i po zaciętym meczu odnieśie zwycięstwo ????
Domyślam się że nigdy nie widziałeś meczu Sesili ponieważ nigdy byś czegoś takiego wówczas nie napisał. Ten typ to własnie szukanie niespodzianki na siłę w pełnym słowa tego znaczeniu. Na Li nie ma formy bo przegrała z dobrą Agnieszką Radwańską tak? No dobra, więc zobacz jaką formę ma dziewczyna która według Ciebie wygra z Na Li. No to ja Ci pomogę. Pani S. Karantachewa ostatni mecz przegrała urywając dosłownie 3 gemy w całym meczu z dziewczyną z 208 miejsca w rankingu która ma 20 lat i strzelam że na oczy nie widziała po drugiej stronie siatki TOP30 rankingu WTA. Wcześniej S. Karantchewa grała z V. Solovieva, dziewczyna z 185 miejsca w rankingu, przegrała znowu, urwyając 5 gemów w całym meczu. Opis zawodniczki sobie daruje ponieważ to totalna otchłań. Na Li tymczasem wygrała w tym roku już jeden turniej w Shenzhen, i przegrała dopiero z Agnieszką Radwańską w drugim turnieju w półfinale. Na Li w tym roku ma fantastyczną serię 8 zwycięstw i jedną porażkę dosłownie z Polką. Jeżeli Na Li nie formy to ja się pytam jaką forme ma jej rywalka. Sojek szukasz niespodzianki i to ekstremalnej według mnie i nie pisz że tak nie jest. Na Li może nie mieć formy w kontekście wygrania AO ale nie w porównaniu do jej rywalki w 1R..
Z jednym się zgadzam Na Li nie zajdzie daleko.. no ale bez przesady nie skończy na pierwszej rundzie z taką rywalką.
by scotratez​
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 54

domeltomek

Użytkownik
Nie rozumiem masowego grania na Coco, ja pójdę w drugą stronę... Cirstea jest dla mnie lepszą zawodniczką, bardziej doświadczoną i broni tutaj punktów za 3 rundę. Jest dla mnie wyraźną faworytką tego spotkania. Po takim kursie warto spróbować.
Ja w pełni to rozumiem, grałem przeciwko Soranie z Bratchikovą, grałem przeciwko Soranie z Davis. Rumunka jest w fatalnej formie, sam nie wiem czy nie dorównuje w tym aspekcie Goerges (ta prezentuje się meeega fatalnie). Styl Sorany jest prosty, ofensywa, ofensywa i jeszcze raz ofensywa. Jak jest forma, troszkę regularności i uderzenia wchodzą to robi wynik. Niestety tutaj strzał za strzałem ląduje na aucie, Davis nie musiała robić nic więcej niż tylko regularnie przebijać (meczu z Niną niestety nie oglądałem). Granie Sorany w takiej formie? Nie dla mnie i tego nie polecam.

Jeżeli chodzi o grę w drugą stronę wypowiedzieć się nie mogę bo amerykanki nie widziałem, jednak jeżeli prezentuje się przyzwoicie powinna spokojnie poskładać ładną Soranę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom