>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Wiśle[ 09.01] & Zakopane [11-12 stycznia]

Status
Zamknięty.
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
No STS tez jest internetowy jakby nie patrzeć, z mnoznikiem 0,88 i tak wychodzi 1,84 na Hule,co wydaje mi sie dobrym betem,o ile nie będzie ładnie pod narty to Krzysiu nie da rady,zwłaszcza,że na bank wczorajszy skok mu wszedł na psychike.
 
omerta 968

omerta

Użytkownik
Widzial ktos pare z Mietusem na dzis obojetnie z kim ?
Z Hulą w STS (na Miętusa 1.57, na Hulę 2.10) ;)
Ze względu na brak czasu, proponuję mały kupon w STS.
Andreas Kofler - Wolfgang Loitzl
| Kofler @ 1.45
(STS)

Zdecydowanie zwycięstwo Koflera. Co prawda w Wiśle przegrał nieznacznie z Loitzlem, ale to był inny konkurs i inne warunki. Austriacy wczoraj drużynowo zawiedli (w dużej mierze ze względu na brak Schlirenzauera). Dziś indywidualnie mogą być ponownie mocni. Kofler od dłuższego czasu nie może wejść do czołowej 10 i musi nastąpić przełamanie. Wczoraj już w nieoficjalnych wynikach konkursu był razem z Wolfgangiem na miejscu 6. Miał dwa przyzwoite, równe skoki i na powtórkę liczę dzisiaj. Loitzl pod względem odległości krócej. Stawiam na Koflera, bo jego w przeciwieństwie do Wolfganga stać na błysk.
Dmitrij Wassiliew - Take Takeuchi
| Wassiliew @ 1.40
(STS)
Japonia wczoraj nie weszła do serii finałowej w drużynówce. Takeuchi może nie zawiódł, bo oddał pozytywny skok, ale reszta? Dramat i to może się dziś udzielić Japończykowi. Wassiliew wręcz przeciwnie - oczywiście indywidualnie. Potrafi odpalić, o czym wszyscy wiemy (odległość 131 m wczoraj). Brakuje stabilności i powtarzalności, ale myślę, że z pokonaniem Take nie powinien mieć żadnych problemów.
Kofler nie wchodzi do 30, Wassiliew znowu nierówno.
Bez komentarza.
 
sportowiec2012 14

sportowiec2012

Użytkownik
Andreas Kofler - Wolfgang Loitzl
| Kofler @ 1.45 (STS)

Zdecydowanie zwycięstwo Koflera. Co prawda w Wiśle przegrał nieznacznie z Loitzlem, ale to był inny konkurs i inne warunki. Austriacy wczoraj drużynowo zawiedli (w dużej mierze ze względu na brak Schlirenzauera). Dziś indywidualnie mogą być ponownie mocni. Kofler od dłuższego czasu nie może wejść do czołowej 10 i musi nastąpić przełamanie. Wczoraj już w nieoficjalnych wynikach konkursu był razem z Wolfgangiem na miejscu 6. Miał dwa przyzwoite, równe skoki i na powtórkę liczę dzisiaj. Loitzl pod względem odległości krócej. Stawiam na Koflera, bo jego w przeciwieństwie do Wolfganga stać na błysk.

Zakład ten jest dostępny w Totomixie. Typ jak najbardziej bardzo dobry i warty zagrania według mnie.
Chyba źle zrobiłem cytat.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Typ: Anders Jacobsen miejsce 1-3
Kurs: 2,25
Bukmacher: Unibet
Wynik: ✅
Typ: Anders Jacobsen wygra zawody
Kurs: 7
Bukmacher: Milenium
Wynik: ✅
Jacobsen zawiódł mnie trochę w Turnieju Czterech skoczni, mimo pewnego drugiego miejsca (stawiałem na zwycięstwo). W Zakopanem pogoda płata figle i dyktuje warunki. Trzeba skakać daleko, bo współczynnik za wiatr nie jest praktycznie żadną rekompensatą. Dzięki temu, że Norweg trafiał tu wczoraj na kiepskie warunki (2 razy na 4 oddane próby), mamy tak dobry kurs na niego. Dużo mniejszy był wcześniej, bo został okrzyknięty faworytem, gdy Schlierenzauer ogłosił, że się nie pojawi na Wielkiej Krokwi. Myślę, że warto skorzystać. W drugim treningu wczoraj skoczył najdalej, bo 132 m (ale notą przegrał z Ammannem) i wczoraj pierwszy skok w drużynówce (128 m) także nie był zły, ale można było oczekiwać od niego dużo więcej. Jeżeli nie trafi na wiatr w plecy i odda dwa równe, dalekie skoki, to moim zdaniem podium ma w kieszeni, a może nawet pokusi się o zwycięstwo. Jak przegra tylko ze Stochem, to zły nie będę. ;)
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Żyła - Matura - Wank ( Żyła ) za 1,95r w Millenium

Pobieram Piotrka bo skacze na fantazji i jest w gazie. Wczoraj potwierdził formę z Wisły, więc dzisiaj nie przewiduję dramatu. Wank totalnie bez formy, a Matura to na dzień dziejszy jest parę metrów za naszym przesympatycznym Piotrkiem. Powinno być dobrze

Kot - Ammann - Freund ( Kot ) za 3,60 w Millenium

Tu już bardziej po kursie, no bo jak nie pobrać coś takiego. Szwajcar wprawdzie się budzi, ale to jeszcze nie to. Niemiec tutaj solidny, ale Polak solidniejszy, jak głowa wytrzyma i nie trafi na złe warunki, to sobie poradzi. Dla mnie kurs bomba i wchodzę .
 
michaju 21

michaju

Użytkownik
Zakopane HS134 kwalifikacje, Puchar Świata (M)
Vassiliev - Fannemel 2 @ 2,80 STS ✅
Fannemel wygrał 1 trening, w drugim słabo. Wczoraj w drużynówce nie skakał. Vasisiliev w treningach średnio (120m). Wydaje mi się, że powinni w kwalifikacjach skoczyć podobnie co do odległości. Liczyć się będą pewnie noty, więc mam nadzieje ze Vassiliev wyląduje w standardowy dla siebie sposób i Norweg okaże się lepszy. Szanse oceniam na 50-50.
Mietus K.-awans do konk.? Nie @ 7,00 Millenium ⛔
Wczoraj zawalił. Jeżeli jest słaby psychicznie to może się załamać i powtórzyć skok w kwalifikacjach z wczorajszej drużynówki. Mam jednak nadzieję, że zrehabilituje się za wczorajszy popsuty skok.
Zakopane HS134, Puchar Świata (M)
Kofler Top 3 @ 5,50 Betsafe ⛔
Kofler wczoraj w drużynówce skakał dość nieźle. Wydaje mi się, że lubi te skocznie. W poprzednich latach z tego co pamiętam zawsze był gdzieś wysoko.
 
1 0

1krzysiek1

Użytkownik
Witam. Ja mam w bet365 niestety mało typów na skoki, ale może jakiś 1 polecicie, bo coś tak czuję, że bym sobie dziś puścił coś dodatkowo ze skokami w Zakopanem.
H2H klas. końcowa:
Stoch 1.33
Kot 3.00
Jacobsen 1.57
Bardal 2.25
Ammann 1.44
Loitzl 2.65
Hvala 1.76
Velta 1.90
Freund 1.62
Freitag 2.20
Morgenstern 1.71
Wellinger 2.00
Zyla 1.66
Kranjec 2.10
Vassiliev 1.66
Prevc 2.10
Hlava 1.83
Wank 1.83
Koudelka 1.62
Kornilov 2.20
Pozdrawiam i czekam na sugestie ????

dawid// To może sam napisz coś o typach ;) i wtedy może ktoś podyskutuje, bo wklejenie całej oferty od bukmachera w działach tematycznych nie przejdzie i post będzie usunięty.
 
D 39

domuji

Użytkownik
No bet365 się postarał, praktycznie nic do grania jak dla mnie. Kofler - Lloitzl macie po 1,83 na każdego jednak dla mnie to zdecydowanie no bet.
Wybieram:

Kamil Stoch
- Maciej Kot 1,33 bet365 ✅
Kamil w każdej serii próbnej duuuużo lepszy od Maćka, w konkursie mimo, że chyba dwa wspaniałe skoki Kota ( sprzyjające warunki ) i tak Kamil przed Kotem, polecam do jakiegoś dubla.
Kot - Hvala (1 runda) 2,35 bet365 ✅
W Wiśle bardzo słabe treningi Kota, w konkursie wystrzelił. W Zakopanem również bardzo słabe treningi i w drużynówce wystrzelił przypominam znów o świetnych warunkach. Jaka Hvala czuje się w Zakopanem dobrze, oba treningi z Maćkiem wygrane, wczoraj Maciek wygrał z Jaką jedynie o 2,6 punkta mimo iż oddał jak na siebie niemalże perfekcyjne skoki. Ryzyko może i jest, ale coś czuje, że przeczucie jest dobre a i statystyki też przemawiają w niezłym procencie ku temu.
Kraft - Freitag (1 runda) 1,83 Bet365 ✅
1 trening - Kraft 41, Feitag 16. 2 trening Kraft 3, Freitag 9. Konkurs drużynowy - Freitag 14, Kraft 15 (w tym jeden bardzo słąby skok). Widać, że Freitag jest dużo bardziej powtarzalny. Szkoda, że typu nie ma H2H w całym konkursie lecz myślę, że Freitag da rade. Kraft nienajlepiej czuje się w Polsce, w Wiśle słaby konkurs w Zakopanem też bez błysku, Freitag stabilnie.
Freund - Freitag 1,62 Bet365 ⛔
Nie ma się co rozpisywać. Freund dużo l lepszy w treningach jak i wczorajszym konkursie, gram śmiało. Cały sezon też pokazuje iż Freund &gt; Freitag
Po kwalifikacjach dorzucony Jacobsen win po 8@ więc dzisiaj kapitalny dzień, skoki = zarobek ????
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Kot - Hvala (1 runda) 2,35 bet365
W Wiśle bardzo słabe treningi Kota, w konkursie wystrzelił. W Zakopanem również bardzo słabe treningi i w drużynówce wystrzelił przypominam znów o świetnych warunkach. Jaka Hvala czuje się w Zakopanem dobrze, oba treningi z Maćkiem wygrane, wczoraj Maciek wygrał z Jaką jedynie o 2,6 punkta mimo iż oddał jak na siebie niemalże perfekcyjne skoki. Ryzyko może i jest, ale coś czuje, że przeczucie jest dobre a i statystyki też przemawiają w niezłym procencie ku temu.
W przypadku Kota nie sugerowałbym się wynikami treningu.Nie sądze aby była to tylko kwestia kombinezonu (jak sam Maciek twierdzi),ale w treningach staruje w tym słabszym i wtedy skacze na poziomie 30-40 miejsca,w lepszym jest w top10.Jednakże para wyrównana,Hvala na pewno zmotywowany wczorajszym zwycięstwem,coprawda wg. mnie jest on bardziej nieobliczalny od Kota,ale kurs adekwatny.Jeśli wiatr będzie sprawiedliwy obaj powinni byc wysoko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom