>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Opóźnienia na stronach bukmacherskich

G 0

grzegorzk

Użytkownik
Niedziela. Spotkanie na szczycie Ligi Hiszpańskiej. Fc Barcelona podejmuje u siebie Atletico Madryt. Mecz od początku był znakomity. Z zagraniem jakiegokolwiek typu miałem duży problem. Z początku chciałem typować brak czystego konta Barcy (kurs około 1.6). Później pomyślałem o typie na brak czerwonej kartki w meczu (kurs około 1.5). W końcu nic nie zagrałem i ze spokojem oglądałem fantastyczne widowisko. Pod koniec meczu około 85 minuty, miałem otwarte dwie strony: bet365, gdzie oglądałem mecz (transmisja tutaj jest szybsza o kilka sekund w porównaniu z Cyfrą +) oraz William Hill, gdzie obecnie mam większość środków pieniężnych.

W końcówce spotkania William Hill udostępniał w swojej ofercie tylko dwa zakłady:
na zwycięzcę meczu oraz na następnego strzelca bramki [5]

Jestem na stronie bet365. Oglądam mecz. Kolejna akcja Barcy i kolejna, już piąta bramka w meczu, w tle słyszę głos komentatora &quot;Messi, Messi !&quot;

Coś mnie podkusiło, szybko przełączam na okno William Hill&#39;a i zaznaczam typ na:
5 strzelec bramki - Lionel Messi - kurs 3
Odruchowo bez większego namysłu wpisuję stawkę 33 Euro.

Ok, klikam &quot;Postaw zakład&quot; i czekam. Typ ładuje się.

Byłem pewien, że w czasie przyjmowania mojego zakładu, zakład zostanie odrzucony.

Oferta na stronie zakładów zostaje zablokowana. (a mój typ wciąż się ładuje)

Sekundę później, patrzę, a mój typ zostaje przyjęty !

Bardzo się zdziwiłem. No dobra, sobie myślę, że pewnie zaraz rozliczą ten zakład po kursie 1.00.

Kilka sekund później, niespodziewanie do mojego konta dodane zostaje 66 Euro! (+ stawka 33E)




Mam więc pytania czy są jakieś strony które podają info szybciej niż któryś z buków?? - może to być siatkówka lub koszykówka
 
cock 756

cock

Użytkownik
Mam więc pytania czy są jakieś strony które podają info szybciej niż któryś z buków??
NIE MA REGUŁY!
Bet365 w tym się specjalizuje i tego pilnuje najbardziej. Zasypiają Betsson, WH, Sportingbet nawet Pinnacle dziś zaspało na Australii w 90 minucie ( ???? ) i zdarza się to na Betfair (rynek nie jest zawieszony).
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Przy nadmiernym wykorzystywaniu tego, nie ma bata by buk tego w końcu nie wykrył. A wtedy to już są różne metody na zapobiegnięciu takim działaniom gracza.
Jednak... może się mylę?
 
cock 756

cock

Użytkownik
Na Betfair zdarza się to notorycznie! Lecz tutaj pada pytanie co w takiej sytuacji?? Np. Gdy pada bramka i zakład nadal jest aktywny np. na over 0.5?? Nie przyjęcie zakładu czy przyjęcie ale później zwrot??
Nic. Betfair umywa ręce. Na Betfair zakładasz się z kimś, więc ten ktoś powinien swój zakład na czas zdjąć. Jak zakład jest przyjety, to słowo się rzekło.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
cock 756

cock

Użytkownik
Chyba sobie jaja robisz??
Dla jaj, przy stanie 1:0 na indyjskiej lidze na bet365 zagrałem all in na over 0,5 gola na BF i przytuliłem. Innym razem all in na kursie 1,07 jakiś mecz w bułgarskiej lidze, po słowie KONIEC na bet365 - na BF był rynek otwarty. Nie mam pojęcia ile ludzi siedzi i pilnuje rynkow live. Nie miałem zwrotów.
A co do umywania rąk przez BF to i mnie parę razy powieźli. Listopadowa zwiecha strony kosztowala mnie, nie ich. &quot;Nie ponoszą odpowiedzialności za wadliwe funkcjonowanie serwisu i błędy na rynkach&quot;.
 
loozak 24

loozak

Użytkownik
Akurat ostatni dzisiejszy mecz się zakończył, mianowicie Ath.Bilbao - Zaragoza.
Wynik??
0-2 wynik końcowy
2 minuty i 19 sekund. Taki czas minął od ostatniego gwizdka i zdjęcia zakładu na under 2.5. gola
Przyjęcie zakładu na Betfair trwa 10 sek. ???? Strasznie mnie to zaintrygowało ????
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Dla jaj, przy stanie 1:0 na indyjskiej lidze na bet365 zagrałem all in na over 0,5 gola na BF i przytuliłem. Innym razem all in na kursie 1,07 jakiś mecz w bułgarskiej lidze, po słowie KONIEC na bet365 - na BF był rynek otwarty. Nie mam pojęcia ile ludzi siedzi i pilnuje rynkow live. Nie miałem zwrotów.

A co do umywania rąk przez BF to i mnie parę razy powieźli. Listopadowa zwiecha strony kosztowala mnie, nie ich. &quot;Nie ponoszą odpowiedzialności za wadliwe funkcjonowanie serwisu i błędy na rynkach&quot;.

Ok mieli zawieche, ale dali ci zwrot czy nie ?
 
loozak 24

loozak

Użytkownik
Właśnie przeczytałem regulamin... I jest tylko coś takiego:
Betfair aims to use its reasonable endeavours to suspend in-play markets at the start of and at the end of the event. However, regardless of what it says in the Market Information, Betfair does not guarantee that such markets will be suspended at the relevant time.
Co daje nam furtkę do takiego grania.
A dalej idąc jeśli ktoś tak gra to może mieć tylko zwrot ????
Wydaje mi się to trochę za łatwe... Ale jak będę miał troszkę kasy to spróbuje tak pograć ????
 
W 30

wladyslaw50

Użytkownik
marathonbet - kilka razy zdarzyło mi się że mieli późniejszy czas rozpoczęcia meczu od czasu rzeczywistego, przeważnie ligi mało popularne a różnica w czasie 15-30 min Przy pierwszym razie byłem przekonany o zwrocie , ale nic takiego nie miało miejsca Teraz z uwagą śledzę czas rozpoczęcia spotkań ????
 
byku1705 547

byku1705

Użytkownik
Sprawa jest prosta, dlugo tak nie pogracie u buka ???? Zamkniecie konta, odebranie w ten sposob zarobionej kasy, w przypadku niewystarczajacej ilosci na koncie, saldo ujemne, to tyle....
 
simon999 11

simon999

Użytkownik
Nie Ty 1 i nie ostatni myslisz, ze to genialna metoda, zreszta wydaje mi sie, ze to domena poczatkujacych :p W kazdym razie tak jak pisali poprzednicy na dluzsza mete to nic nie da, jak akurat siedzisz na live i ogladasz to ok, ale nie zeby miec 10 streamow i 5 liveow otwartych i czatowac ????
 
S 17

siergej

Użytkownik
Możecie mi powiedzieć, co o tym sądzicie?
Na byle jakim streamie, na szybko znalezionym jest 78:01 minuta. Zwykle są opóźnienia na takich streamach z tego co wiem. Na live******** jest już 82 druga minuta meczu, a na betssonie jest dopiero 77:13.
Teraz nie wiem, co sobie myśleć i komu ufać. Czy jeśli postawiłbym po fakcie na betssonie, że np. over 0.5 to betsson mi zaliczy ten zakład, czy nie da rady takiego manewru zrobić? Jeszcze tak se myślę, czy betsson może coś takiego zrobić, że nawet jak bramka padnie w 79 minucie to on zapisze ją momentalnie na live, ale na tą 78 minutę. Co sądzicie? Bo czekam i czekam na bramkę w tym meczu i nadal 0-0.


//:EDIT
To jednak się betsson zabezpiecza. Nie wiem, czy oni to zrobili specjalnie, czy też robią tak zawsze przed meczem, że zamykają wszystkie zakłady chwilę przed zakończeniem regulaminowego czasu gry. Bo aż 3 minuty do 90 minuty, a Ci już zakłady zamknęli. Jak to jest?

 
P 1

piotrekcof1234

Użytkownik
Skoro na transmisji, był ostatni gwizdek, to trzeba było obstawić remis. Wtedy byś się przekonał, ale mecz trwa dalej (dogrywka) jeszcze nic straconego.
 
Do góry Bottom