>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Odzyskanie hasła ...

czoker 86,8K

czoker

Użytkownik
Witam.
Zapomniałem swojego hasła do unibetu (chociaż pewny jestem, że to oni coś pokręcili)
Konto zweryfikowane, wypłacałem wielokrotnie, support na maila wysłał mi coś takiego:

Witam serdecznie !

Dziękuje za kontakt z Unibet w sprawie konta. Uprzejmie informuję, że hasło w Pana przypadku można odzyskać tylko poprzez kontakt telefoniczny z działem obsługi klienta Unibet
Życzę miłego dnia!



Miał ktoś kiedyś taką sytuację?
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Witam.
Zapomniałem swojego hasła do unibetu (chociaż pewny jestem, że to oni coś pokręcili)
Konto zweryfikowane, wypłacałem wielokrotnie, support na maila wysłał mi coś takiego:

Witam serdecznie !

Dziękuje za kontakt z Unibet w sprawie konta. Uprzejmie informuję, że hasło w Pana przypadku można odzyskać tylko poprzez kontakt telefoniczny z działem obsługi klienta Unibet
Życzę miłego dnia!



Miał ktoś kiedyś taką sytuację?
Ale gdzie masz problem?Nie masz telefonu?
 
czoker 86,8K

czoker

Użytkownik
Co wniósł twój komentarz? Zapytałem czy ktoś miała taką sytuację. Uświadamiając cie - nie mam problemu i posiadam telefon.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Mój komentarz wniósł tyle,że skoro mówią,żebyś zadzwonił to należy zadzwonić.Wiem,brzmi skomplikowanie,ale dasz radę.Od tego jest forum żeby sobie pomagać w trudnych sytuacjach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Ja miałem. Podałem odpowiedź na pytanie (to zakładane przy rejestracji) i dali mi nowe.
Oni mają wszędzie napisane, że w sprawie hasła mogą pomóc tylko telefonicznie. Także dzwoń.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
czoker 86,8K

czoker

Użytkownik
Ja miałem. Podałem odpowiedź na pytanie (to zakładane przy rejestracji) i dali mi nowe.

Oni mają wszędzie napisane, że w sprawie hasła mogą pomóc tylko telefonicznie. Także dzwoń.
I takiej odpowiedzi oczekiwałem, dzięki, do zamknięcia.
 
Do góry Bottom