>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2012

Status
Zamknięty.
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Po pierwsze będzie go krył najlepszy obrońca ligi, po drugie będzie musiał skupić się na bronieniu samego Howarda
Oj nie można się z tym zgodzić ;) Howard z przed kontuzji , tak obrońca 1 jeden jeśli chodzi o wysokich ale teraz ... nie sądzę :cool: Dużo brakuje do starego Howarda z Magic przed urazem , szczególnie w obronie .
Knicks @ 1.38 Pinnacle 8/10✅
Knicks -4.5 @1.61 bet365
4/10✅
Knicks HT/FT @ 1.74 bet365
3/10✅

Kurs mały ? dla mnie do tłustego dubelka z Bamberg idealny :cool: Lakers w dupie , jeszcze bardziej niż z misiem Brownem . Bardzo defensywny coach i w tym był nawet niezły , defense potrafił zorganizować . Teraz prowadzi ich Wąsacz i obrona to ostatnie co on ma w głowie ... Już widzę jak Knicks rozrywają obronę extra passami i szukają czystych trójek , bardziej bym się martwił o Dwighta bo przeciwko Knicks jeszcze w barwach Magic miał fatalne 9.3 pkt na mecz . Chandler po pokryje a dodatkową robotę w obronie zrobi Woodson który potrafi robić poprawki w czasie meczu w przeciwieństwie do Mike&#39;a który cały mecz katuje to samo .
Problemy z obroną ogromne w Lakers , ale atak ? Ataku praktycznie nie ma , ciągłe ISO dla Kobego to nie jest to czym da się wygrywać nawet z Cavs.
Role players nie trafiają , Artest nie potrafi kozłować , nie ma nawet pół słabego rozgrywającego , nie ma ławki .
Nie ma co się rozpisywać , Knicks są lepsi na ten moment , takiego meczu nie mają prawa odpuścić a wręcz przeciwnie pełna mobilizacja i chęć pojechania po Lakers i Wąsaczu .
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
G 0

guzio

Użytkownik
Jestem nowy na forum i mam pewną wątpliwość odnośnie zakładów, które tutaj umieszczacie. Mianowicie, czy mógłby mi ktoś wyjaśnić co oznacza zwrot &quot;x/10&quot;, który pojawia się po zakładzie ? Dla przykładu widać powyżej, że Maroon postawił na Knicks 1.38 i do tego 8/10 ?
 
T 0

traken

Użytkownik
Jestem nowy na forum i mam pewną wątpliwość odnośnie zakładów, które tutaj umieszczacie. Mianowicie, czy mógłby mi ktoś wyjaśnić co oznacza zwrot &quot;x/10&quot;, który pojawia się po zakładzie ? Dla przykładu widać powyżej, że Maroon postawił na Knicks 1.38 i do tego 8/10 ?
Chodzi o wysokość stawki, dla jednego 10/10 może oznaczać np. 200zł, czyli maksymalną stawkę jaką stawia. Wtedy 8/10 oznacza 160zł. 10/10 to mega pewka (jeśli takie istnieją), natomiast 1/10 to stawka najmniejsza jaką stawiamy &quot;rekreacyjna&quot;.
 
D 2

dominatorx

Użytkownik
New York Knicks - L.A. Lakers
Typ: Handicap ( 0 : 7 ) L.A. Lakers @ betsafe.com 1.91

Idealny mecz do zakładu &quot;live&quot;. Idealny gdy Handicap wzrośnie do ~12 punktów :cool: Marzenia ściętej krowy? Knicks musieliby prowadzić różnicą 14 punktów. :] Się zobaczy. Czy urośnie do tylu? Lakers jeśli już chcą komuś coś udowodnić... pokazują to zazwyczaj w I kwarcie. Dlatego jak ktoś nie chce mieć dodatkowego handicapu i tym samym większego prawdopodobieństwa wygranej... +7 też wydaje się dobrą kalkulacją. H2H Ostatnie 10 meczy wyraźnie na korzyść Lakers. Wyraźnie? Deklasacja, w stosunku 9 do 1. Tylko jedna porażka, w ostatnim meczu. Lakers w ostatnich 5 meczach aż 4 porażki, we wszystkich byli blisko, z UTAH najdalej, przegrali 110-117, 7 punktami. Knicks to przede wszystkim Carmelo Anthony ale też T. Chandler. Lakers wiadomo: Kobe Bryant i Dwight Howard. Wyżej cenię tych drugich. Carmelo w ostatnim meczu zagrał na niespotykanej dla siebie skuteczności: dwójeczki -&gt; 15-24 .625, trójeczki -&gt; 5-7 .714. Z BKN zagrał wybitnie. Czy z Lakers to powtórzy? Zawodnik, który oddaje w meczu nawet 50 rzutów (z osobistymi), nawet z przeciętną obroną Lakers tego nie powtórzy, nie jest w stanie. Dlaczego? Los Angeles zdominują ten mecz na tablicach, ponad 46 zbiórek na mecz, druga siła w lidze, Melo tym samym nie ponowi swoich akcji. Forma u gości jak wiadomo tragiczna, starterzy Jordan Hill, Chris Duhon nic nie wnoszą do gry. Ale to jest NBA, nic nie trwa wiecznie, każdy mecz jest inny, tym razem powinno być już inaczej, lepiej.

Pees. Pozdrowienia do @maroona, NIKT tutaj nie jest w stanie mu podskoczyć. ;)

Edit: 14 punktów? :d Mój błąd, nie przy kursie 1.30 na gospodarzy :d Wystarczy prowadzenie +6 i śmiało wchodzę do gry. Zakłady live to czysty zysk, wystarczy być tylko cierpliwym. ;)
_________________________________________________________________

New York Knicks 116
Los Angeles Lakers 107


Czysty zysk :grin: Bukmacherstwo to zabawa dla cierpliwych ludzi :cool: +12 weszło bezproblemowo :] C. Anthony zagrał TYLKO 22:55 minuty, rzucił 30 punktów, po 2 kwartach wypracował 19 punktową przewagę i... dał zarobić. Skończyło się na +9 a było przed końcem meczu i +6.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Cos mi mowi, ze Lakers dzisiaj ostro powalcza, handi +7 wyglada bardzo obiecujaco w betsson, To bedzie takze wielka batalia shooterow, Melo VS Bryant ja tu widze dzisiaj niezla wojne, z ktorej zwyciesko wyjdzie Kobe
Kobe over [email protected] betsson pobieram bardzo chetnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawid23 189

dawid23

Użytkownik
Knicks - Lakers (under 206.5) @ 1.90 Bet365
DAntoni wraca do MSG, Lakersi ostatnio przegrywają z kim popadnie, dzisiejszy mecz puszczają w TNT, jak dla mnie wystarczająco dużo żeby Fejki zagrały mecz na miarę tych z playoffów czy coś w tym stylu, głownie chodzi mi o większe zaangażowanie w obronie niż dotychczas. Knicks do słabych defensyw zdecydowanie nie należą, u siebie tracą średnio 91.2 punktów, oraz są jedną z tych drużyn, która nie forsuje tempa, mają średnio 94.1 posiadań na mecz co daje 28. miejsce w lidze.

Atlanta Hawks - Charlotte Bobcats (+10) @ 1.90 Bet365
Atlanta znowu overrated na własnym parkiecie (2-7-1 ATS), oraz 0-4 ATS będąc faworytem o 8 oczek lub więcej. Obie drużyny spotkały się w zeszłym miesiącu, gdzie Hawks wygrali 94-91. Atlanta pewnie wygra to spotkanie, ale +10 punktów jak dla mnie jest to duże value, 4. kwarta może okazać się decydująca, albowiem Atlanta gra 3 mecz w ciągu 4 dni.

Portland Trail Blazers (+7) - San Antonio Spurs @ 1.90 Bet365
Trail Blazers +7 w Rose Garden, nie mogę tego przegapić. Do składu PTB wraca Batum ( jest questionable, ale wczoraj już normalnie trenował i sam mówi, że raczej wystąpi dzisiaj ), na pewno poprawi skuteczność drużyny na obwodzie. Aldridge w formie, seria 4 double-double z rzędu i średnia 22.5 points i 11.3 rebounds *last 4*. Portland dzisiaj przed szansą rewanżu, ostatnio porażka na własnym parkiecie 112-109, nawet 35 punktów Batuma nie pomogło bo Spurs rzucali na skutecznośći 57.1%. Spurs zagra b2b, chociaż w ich przypadku nie wygląda to najgorzej (4-1 SU , 4-0-1 ATS - jedyna porażka z Miami,wtedy grała ławka Spurs). Do tego Spurs mają bilans 2-8 ATS w 10 ostatnich spotkaniach w Rose Garden.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
coreq93 806

coreq93

Użytkownik
SAS - PORTLAND
OVER 201
WILLHILL
1.91

Postanowiłem napisać coś od siebie na dzisiejszą noc NBA, mamy dizś niewiele meczy aczkolwiek mimo to udało mi się wyciągnąć jeden ładny typ który wg mnie powinien gładko siąść.
Potężna ofensywa z San Antonio przyjeżdża do niezbyt rozgarniętej obrony Portland.
W ostatnim meczu SAS i 2 ostatnich spotkaniach Portland nie padł over więc myślę że dzisiaj się to zmieni, wszyscy wiemy że obie drużyny potrafią zdobywać punkty, tym bardziej że obie ekipy przystąpią do spotkania bez większych osłabień.
W ostatnich trzech meczach h2h padło minimum 210 punktów, w dodatku w prawie każdym meczu SAS pada 200 punktów.
Kolejną statystyką którą mogę przytoczyc jest O/U Ostryg - 10 overów przy zaledwie 4 underach, natomiast gracze Portland idą równo majac bilans 4-4-1.
Statystyki nie kłamią a kurs jest kuszący, jeśli najlepsze strzelby (Aldridge,Duncan,Parker) nie zawiodą to dzisiaj możemy zobaczyć conajmniej około 220 punktów, tymbardziej że obrona Spurs nie należy do wybitnych
nawet jeśli naprzeciw stanie ofensywa Trail Blazers
Pozdrawiam
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Dziś nocka z TNT, więc dogi powalczą, dlatego dziś o handicapie i ML zapominam... ale... dziś tylko wpadł mi w oko jeden typ:

New York Knicks - Los Angeles Lakers
under 209
1.80
expekt
5/10

Niewątpliwie hitowy pojedynek w dniu dzisiejszym. Lakers po trzech porażkach z rzędu, przyjdzie zmierzyć się póki co najlepszej ekipie na wschodzie. Knicks przed własną widownią mają bilans 8-0! Dlatego unikam w takim dniu, przy takich rywalach handi czy ML, choć czuję że dziś większość z dogów powinna postawić ciężkie warunki faworytom.
Jeśli Lakers mają zamiar wdać się w nowojorską strzelaninę, to może amunicji może im zabraknąć już po pierwszych dwóch kwartach.
Największą ozdobą będzie pojedynek Melo - Kobe, jednak jeśli Kobe postanowił sobie przed meczem, że chce być jedynym killerem z Los Angeles, to tym lepiej dla typu. Jeśli jednak wejdzie gra zespołowa, to musi i być defensywa - taka, która w drugiej części meczu z Cavalires na wyjeździe była solidna i wygrana Cleveland Cavaliers to zasługa, że w końcówce nie stracili rytmu, bo drużyna D&#39;Antoniego odrabiała straty, ale w końcowych akcjach ktoś na ławce LAL podmienił ostrą amunicję na ślepaki.

Lakers w ostatnich pięciu rozegranych meczach notują średnio 104 punkty, tracąc 105. Knicks średnio zdobywają 102 punkty , tracąc 97.
Lakers w wyjazdowych spotkaniach w ataku średnio zdobywali 101 punktów, tracąc 103, zaś New York Knicks w roli gospodarza w obecnym sezonie notuje 105 punktów, tracąc zaledwie 91.

Bilans over/under Knicks jako gospodarza, to 4-4, a Lakers na wyjazdach 4-5.
Ale ten mecz przecież to nie tylko pojedynek strzelecki Melo - Kobe.
To będzie pojedynek trenerów na ławce Woodson vs. D&#39;Antoni. Ten pierwszy jako gospodarz będzie chciał powstrzymać duet Kobe - Howard, jest w stanie tego dokonać i ma do tego odpowiedni zestaw zawodników.

Powodzenia!
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Dziś raczej w stronę undera trzeba grać w NY , Brewer na zmanę z J.R jak weźmie Kobasa w obroty to nie ciekawie może być dla Lakers jak się inni nie stawią na mecz .

Atlanta - Bobacts Under 193.5 @ 1,85 bet365 ⛔
3/10
Panowie ale nas buki rozpieszczają tymi kursami na undery w meczu Hawks , kilka oczek za dużo moim zdaniem i 187.5 byłoby idealne . B2b dla jednych i drugich , Hawks postawią obronę i tym raczej wygrają .
3 mecz w tym sezonie między tymi zespołami , padały odpowiednio wyniki 192 oraz 185 . Under moim zdaniem .
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pele_ 268

pele_

Użytkownik
Kobe Bryant powyżej 31 pkt kurs 1.85 (Betsson) 31 pkt ZWROT

Carmelo Anthony powyżej 29 pkt kurs 1.85 (Betsson) ✅ 30 pkt

Na główny cel biorę te dwa typy. To spotkanie będzie wielkim pojedynekiem dwóch najlepiej średnio punktujących graczy w NBA. Kobe około 30 pkt na mecz, Melo około 28 pkt na mecz. Jak dla mnie obydwoje będą chcieli pokazać swoją wyższość i udowodnić kto jest lepszy. Jak wiadomo Lakers grają fatalnie a jedynym zawodnikiem który regularnie zdobywa dużą ilość pkt jest właśnie Bryant. Natomiast Knicks bardzo dużo piłek gra na Melo, a on dopełnia formalności zdobywając wiele punktów.

Na szybko dorzucam także dwa typy, które jak dla mnie są warte uwagi:

- Atlanta Hawks - Charlotte Bobcats : Liczba punktów poniżej 192.5 pkt kurs 1.91 (Betsson) ⛔
- Portland Trail Blazers - San Antonio Spurs : Tony Parker powyżej 21 pkt kurs 1.85 (Betsson) 21 pkt ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Atlanta Hawks – Charlotte Bobcats
Typ: Handi Bobcats + 10 pkt
Kurs: 1.87 ⛔⛔⛔ E: Szkoda gadać...Hawks (b.dobry mecz:rezerwy duże punkty i minuty, dobra skuteczność i mnóstwo trójek). Bobki - jeden wielki shit dziś zagrali.
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Początkowo chciałem grać handi na PTB, ale nagle rzucił mi się w oczy kosmiczny kurs na Bobki (gram za drobne), a potem ujrzałem tego pewniaka:smile: Krótko zapodaję więc analizę:

Hawks - ja tam cały czas nie mogę się do nich przekonać, mają wyniki, ale jak dla mnie na dłuższą metę nie zasługują na swoją obecną pozycję na Wschodzie. Ok, przyznaję, że wyniki robią wrażenie:na 10 ostatnich gier wygrali 8 spotkań (m.in z Grizzlies, LAC,Denver), ale mieli też pod drodze łatwy kalendarz- 2 mecze z Wizards czy Orlando). Warto zwrócić uwagę że jak wygrywają to różnicą max 11 pkt (po kolei: 6, 10, 9, 4, 3, 11,10, 1) , a średnia to ostatnio 6,75 pkt.

Bobki- ostatnio cieniują - 9 porażek pod rząd (sic), ale ostatnie mecze grali z naprawdę mocnymi ekipami: LAC,GSW,SAS,MIL, NYK,OKC). Stawiam ten typ na bazie ostatnich bezpośrednich gier. 2 razy lepsi byli Hawks (u siebie i na wyjeździe), ale spójrzmy na wyniki:
24.11.2012 CHA 91:101 ATL
29.11.2012 ATL 94:91 CHA
Ostatni mecz na styk i dziś myślę będzie podobnie. Bobki 3 ostatnie mecze siedzieli na tyłku na własnym terenie, a Hawks byli w trasie, więc poziom zmęczenia będzie u nich wyższy.

Straty: gospodarze bez Stevensona, a Bobki bez Thomasa.

Polecam i pozdrawiam

BTW. Za drobne gram czysty win Charlotte-kurs w Uni 5,90, więc grzechem nie spróbować;)
 
boston255 60

boston255

Użytkownik
Portland Trail Blazers - San Antonio Spurs ⛔
Typ : -5 San Antonio
Kurs : 1.61
Bukmacher : Bet 365
Dziś krótko San Antonio rozdrażnieni po przegranej u siebie z Utah powalczą dziś napewno o wygraną, dlatego skromnny handi 5 pkt bez problemów powinien wejsc . Myślę ze Portland do tej pory radzi sobie niezle u siebie bilans póki co na + , co do SAS no to bilans wyjazdów 11-3 mówi wszystko dlatego po zachęcającym kursie gram na Spurs -5 pkt i mam nadzieje ze niespodzianki nie będzie .
Powodzenia &gt; 2 typ to czysty win dla Knicksów ✅
Bez niespodzianek bym prosił dzisiejszej nocy ????
 
B 144

bombaaa

Użytkownik
Szybko, krótko i na temat:
New York Knicks - Los Angeles Lakers
Typ: -2.5 Knicks
Kurs: 1.53 ✅
Buk: Unibet
Wygrana Lakers&#39;ów dzisiaj w Nowym Yorku?? No way...
Bez porządnego rozgrywającego, bez Gasola i z Howardem, który męczy się przy osobistych. Co jeśli Bryant nie będzie miał dnia? a nawet jeśli będzie mieć ( Lakersi 1-10 gdy Bryant rrzuca więcej &gt;30 )
Knicks zmotywowani ostatnim zwycięstwem nad Brooklyn , uciekli spod spadającego topora, było tragicznie na początku meczu a potrafili się obudzić. Anthony w fantastycznej formie, 79pkt w dwóch ostatnich meczach , ciągnie grę Knicks. Felton wraz z Chandlerem , liczę na sporą poprawę z ich strony. Kidd w końcu się wkomponował w zespół. Tak czy siak ... w tym meczu widzę tylko 1 możliwość wygrana Knicks.
Good luck
 
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
chyba cos pomyliles kolego bo lakersi sa 1-10 ale gdy kobe rzuca wiecej niz 30 pkt a nie mniej,
w dodatku sa 1-11 w meczach w ktorych ma 20 lub wiecej rzutow, wnioski sie same nasuwaja.
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Portland Trailblazers-San Antonio Spurs
TYP San Antonio Spurs 1 kwarta remis zwrot
Kurs: 1,57
Godz: 14.12.2012 04:30
buk Pinnacle

Gram 1 kwartę ponieważ rożnie w meczu może być, goście sa zdecydowanym faworytem tego spotkania. Nie ma co porównywać formy obu drużyn, po prostu smugi graja fatalnie, fakt maja sporo problemów kadrowych.Zawsze u siebie była to bardzo groźna drużyna- trudny teren dla najlepszych zespołów nba .Ostrogi maja bardzo fajnie poukładany zespól, graja szybki ofensywny basket. Po wczorajszej porażce w samej koncowce troszkę na własne życzenie ,myślę ze dzisiaj od początku meczu będą dominować.Portland 3 mecz z rzędu. U siebie 1 zwycięstwo i porażka z drużynami zdecydowanie słabszymi nisz SAS, w obu poprzednich spotkania bardzo słabe 1 kwarty przegrane odpowiednio z SAC 30-18 i TOR 20-19.Ostrogi wczoraj bardzo dobra 1 kwarta wygrana 28-22, troszkę słabiej zagrała ławka, ale reasumując kurs w granicach 1,55-1,6 warty pogrania.⛔
 
grabowski 36

grabowski

Użytkownik
Hmmm... Może i tak jest, ale komu ma podawać? 3-ciemu rozgrywającemu jakim jest Duhon , czy może Howardowi , który wczoraj będąc sam na sam z koszem nawet nie potrafi zdunkować piłki, która sprituje prawie w trybuny.... Kobe nigdy nie grał nadwyraz zespołowo , a teraz kiedy praktycznie nie ma komu dogrywać widać to jak na dłoni i tyle... Bez Gasola i Nasha mogą zapomnieć o czymkolwiek, tylko teraz niech awansują do PO, ale mają jeszcze 59 meczy więc czas pokaże.
chyba cos pomyliles kolego bo lakersi sa 1-10 ale gdy kobe rzuca wiecej niz 30 pkt a nie mniej,
w dodatku sa 1-11 w meczach w ktorych ma 20 lub wiecej rzutow, wnioski sie same nasuwaja.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Brawo panowie , masa udanych typów o to chodzi ???? Główne danie wieczoru czyli Knicks nie zawiedli i dali zarobić . Żaluje że nie brałem Portland +7 jak ktoś tu wcześniej podawał bo ty był naprawdę dobry typ .
Co do meczu Lakers :
-Knicks od początku gwałcili ich pick&amp;rollami , Artest nie wiedział co się dzieje , kompletnie nie nadążał za Melo (później Ebanks nawet nieźle sobie radził)
-Howard i jego obrona . Raymond Felton jechał z nim cały czas i rzucał layupy z przed nosa . Dodatkowo tylko 7 zbiórek + kilka oddanych OR w ostatnich minutach które zakończyły mecz , Chandler go zniszczył w tym meczu
-Artest co mnie zdziwiło bardzo na + w ofensywie , widać było że mu zależy i nie dość że trafiał to kreował sobie pozycję , kilka penetracji (bardzo nieporadnie wyglądających ale skutecznych) parę razy też zajął fajnie pozycję na post up
- Jodie Meeks i jego 2-9 za trzy punkty (większość z czystych pozycji) albo Jamison i jego 21 min (1-3 FG , WTF?) . Meeks nie potrafi nic innego jak być spot up shooterem , jak nie trafia trójek to co on ma do zaoferowania? Jamison powinien sobie dać spokój jak ma tak grać ...
-Jak Duhon jest na parkiecie to Lakers grają 4na5 zawodników , szczególnie w ataku .
-żeby nie kontuzja Melo to zakończyło by się przykrym blow outem , moim zdaniem ten faul zasłużył na flagrant . Anthony najlepszy w karierze , selekcja rzutów na mistrzowskim poziomie , to samo JR Smith (nie wiedziałem że to powiem) . Co do Smitha to Woodson chyba wybił mu cały debilizm z głowy bo na razie spisuję się wzorowo i nie odwala dziwnych akcji jak kiedyś .
-Ronnie Brewer to tak zajebisty obrońca że po prostu brak słów , ma tak szybkie ręce że mogłby kraść portfele w autobusach ;) Przechwyty , hustle 100% , przykleja się do obrońcy i siedzi na nim nawet w szatni.
-Jason Kidd to jest gość , stary dziad , bierze po raz kolejny do krycia najlepszego gracza przeciwnika i robi to mądrze . Kilka razy zmusił Kobego to niestabilnego jumpera , bardzo na plus. W ataku nie ma co się rozpisywać , profesor .
-Sheed wykopany z grobu daję 8 pkt , 3 zbiórki i przyzwoitą obronę w 12 min. Podoba mi się to
Niektórzy mówią że NYK siedzial rzut i wszystko trafiali ale... przecież oni w większości rzucali z wide open pozycji więc co w tym dziwnego . Ile łatwych punktów po wejsciach na kosz czy pick&amp;roll z Chandlerem (14 FT).
Jak się zostawia takiego kllera jak Steva Novak za 3 pkt pustego to nie można mówić że komuś siedzi , on ma pewniejszą trójkę niż layup ????
Kobe miał coś z plecam i pokazywał to całemu światu po 59 razy na kwartę ???? Hejterzy Braynta twierdzą że rzuca za dużo i tu leży problem Lakers , śmiech mnie ogarnia .
10-24 FG , 5-11 za trzy
10 zbiórek
6 asyst
miał tez co prawda 5 strat
To co on ma jeszcze robić ? jakby go zabrać tak jak Melo Knicks , to Lakers by nie wychodzili z 70 pkt w żadnym meczu .
Howard pasywny , co z tych 20 pkt , Knicks sobie to wliczyli przed meczem , zero agresji , wymierania presji na obronie jak to robił Chandler.
Howard stoi i czeka aż piła mu w ręce wpadnie i nic więcej . Pick&amp;rolla nie ma z kim zagrać oprócz KB to prawda ale mogliby częściej próbować .
Na koniec jedno , jak można być takim debilem żeby grać Robertem Sacre w miejsce Jordana Hilla ? ???? Wiadomo że wąsaty go nie lubi z poprzednich lat i jechali się w wywiadach kiedy ich drogi się rozeszły . Ale nie może trener NBA walić focha zwłaszcza kiedy ma bilans 9-14 .
Później będą typy , dziś bardzo ciekawa noc się zapowiada i jest sporo fajnych betów ;)
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Hey,

dla mnie ta noc była jak rollercoaster ???? Główne uderzenie poszło na handi Bobków, ale już pisałem jaka to padaka była, więc szkoda się powtarzać. Po prostu brak słów(Bobasy powoli równają w dół do poziomu WAS). Na szczęście szybko zareagowałem i widząc, że szykuje się blowout zagrałem na livie zakład na hit w NY (under 225 pkt), no i emocje miałem zagwarantowane do końca hehe Ostatecznie totał był 223 pkt, ale serce mi zamarło w ostatniej akcji meczu (Kobe rzuca za 3 pkt w ostatnich sekundach i pudłuje). Poza tym zagrałem typ, który pierwotnie miałem cisnąć czyli czysty win PTB (złapałem za ok. 3 zeta na livie), więc generalnie mimo wszystko noc in plus.

Dziś na pierwszy rzut oka value widzę w graniu na Cavs, Jazz, Rakiety lub Wilki.

Szczegóły później.

Pozdro
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
gdzie Ty widzisz value na rakiety?chyba value na celtów,ja rozumiem Twoją miłość do rakiet kótre ostatnio nie grają NIC ciekawego co w sumie było do przewidzenia ale value???
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom