>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kalendarze świąteczne 2012

Status
Zamknięty.
S 55

stacho27

Użytkownik
Dostał ktoś spiny za wczorajszą wpłatę w unibecie?
Ten unibet leci sobie w kulki najpierw wałki z tą promocją ze zwrotem stawki za zakład a teraz nie dają spinów ja a także mój kumpel mamy ten sam problem także nie polecam...
 
act 8,6K

act

Użytkownik
Dostał ktoś spiny za wczorajszą wpłatę w unibecie?
Ten unibet leci sobie w kulki najpierw wałki z tą promocją ze zwrotem stawki za zakład a teraz nie dają spinów ja a także mój kumpel mamy ten sam problem także nie polecam...
odpisali mi, że mają problemy techniczne i spiny zostaną dopisane najpóźniej do 19 w piątek
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
odpisali mi, że mają problemy techniczne i spiny zostaną dopisane najpóźniej do 19 w piątek
Mi to samo odpisali odnośnie zwrotu za zakład mobilny... zobaczymy ;)
edit: można już odebrać bonus, czyli jednak sobie poradzili z problemami technicznymi...
 
G 0

gruszek

Użytkownik
@mazitbg
Ten zwrot dostałeś do dostępnych bonusów?
Bo u mnie nadal susza, nie wiem czy lecą aż tak w kulki, czy trzeba do nich z mordą, żeby zwrócili... Parodie odstawiają.
 
Y 23

yapa

Użytkownik
*
Dołączył: 04.10.2010
Postów: 1
@mazitbg
Ten zwrot dostałeś do dostępnych bonusów?
Bo u mnie nadal susza, nie wiem czy lecą aż tak w kulki, czy trzeba do nich z mordą, żeby zwrócili... Parodie odstawiają.
mi tez nie zwrocili
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Nie otrzymałem zwrotu, więc kontaktuję się z live chatem gdzie dowiaduję się, że nie spełniłem wymagań, po skopiowaniu ich konsultantowi do chatu i pytanie oto, czego nie spełniłem informacji już nie uzyskuję, jestem tylko zbywany, że pana konto zostało już poprawnie sprawdzone i tak w koło.. na koniec jeszcze mi proponuje pisać skargę do ich licencjodawcy
 
G 0

gruszek

Użytkownik
mam tak samo jak rpg. Nigdy więcej nie zagram na tym bukmacherze, po co robić promocje z których potem sie nie wywiązuje. Czarna rozpacz i dno - wszystkim bede to o Unibecie przekazywał. Szkoda, że tak traktują swojego klienta.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Nie wiem czy już było pisane, czy nie, ale informatycy Tobetu zrobili ten sam błąd, co rok temu i zmieniając sobie datę w systemie na 31 grudnia widzimy wszystkie promocje
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 55

stacho27

Użytkownik
U mnie spinów na unibecie nie ma. Zawiodłem się bardzo na tym bukmacherze i więcej tam pieniędzy nie wpłace. Powinni dawać jakieś rekompensaty za ten cały bałagan
 
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
xxx777xxx, chodzi o promocję ze środy
Piątego dnia naszego Świątecznego Kalendarza czas na zabawę w Kasynie! Dziś, tylko przez jeden dzień, możesz wykorzystać 3 free spiny na Disco Spins! Dodatkowo, jeśli złożysz depozyt dzisiaj- dosatniesz kolejnych 15 spinów!

Codziennie, aż do Wigilii, mamy nową niespodziankę. Nie zapomnij zajrzeć do Kalendarza jutro!

Jak to działa:
Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto Unibet, wejdziesz do lobby Kasyna, otworzysz ‘Disco Spins’ i możesz zaczynać darmowe rundy! Złóż depozyt dzisiaj, a dostaniesz 15 dodatkowych spinów.


Wygrane z darmowych spinów to środki bonusowe, dla których obowiązują zasady Unibet.
 
Y 23

yapa

Użytkownik
Czy możecie wejść na czat unibetu? Bo ja wpisuje swoje dane, klikam wejdź i okienko po prostu znika.
Dziękuję za kontakt z Unibet w sprawie bonusu. Uprzejmie informuję , że niestety nie znalazłem Pana na liście uprawnionych do bonusu co wskazuje na to, iż nie spełnił Pan któregoś z warunków promocji. Bardzo mi przykro
no to tyle :&gt;
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Chyba wszystko zależy od tego na kogo się na tym chacie w Unibecie trafi. Ja kontakowałem się w jednej sprawie też odnośnie kalendarza z jakąś babką i mimo, że nie potrafiła wyjaśnić od razu, to za jakąś godzine otrzymałem telefon z Unibetu i wszystko się wyjaśniło.
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
@mazitbg

Ten zwrot dostałeś do dostępnych bonusów?

Bo u mnie nadal susza, nie wiem czy lecą aż tak w kulki, czy trzeba do nich z mordą, żeby zwrócili... Parodie odstawiają.
Tak dostałem do ręcznej aktywacji w sekcji &quot;oferty bonusowe&quot;. Trzeba się czasami z nimi dogadać na live chacie albo przez maila, tylko tak normalnie, powiedzmy &quot;grzecznie&quot; to wtedy idzie dojśc do porozumienia ;)
 
A 13

augusthwdp

Użytkownik
Dostał ktoś zwrot z Ligi Europejskiej, mówię o osobach obstawiających mecz Sportingu. Mi na czacie napisali, że zwrot mi nie przysługuję i że to nie ich wina, że przełożyli mecz... edit: Chodzi i promo z Unibetu ????
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
Czy ktoś jeszcze nie otrzymał zwrotu 20 PLN za zakład mobile na wtorkowe mecze LM?
Rzekomo nie mają mnie na liście, jednak doskonale sprawdziłem, że zarejestrowałem się nań...
Parodia. ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom