>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

14 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 30.11 - 03.12.2012

Status
Zamknięty.
M 135

mhm

Użytkownik
a jak dla mnie to w warszawie sa klopoty z kasa i nie wiem czy po kursie 2,1 warto grac wyjazd w lidze polskiej. Nikt tego nie bierze pod uwage ale król nie placi kasy wiec i pilkarze moga miec w nosie wygrana.
 
homel 918

homel

Użytkownik
raczej nie moga miec w nosie tylko np taki Dawaszwili bedzie dawal z siebie wszystko bo chce uciekac z burdelu a jak slabo bedzie gral to gdzie ucieknie?
kazdy chce sie wypromowac, zwlaszcza ze paru mlodych tam gra chłopaków
wie ktos jaka pogoda w Gliwicach?
 
kierpcuch 16

kierpcuch

Użytkownik
Cały dzień w Gliwicach temp. powietrza trzyma się koło 0 do -1. W czasie meczu czyli od 18.30 będzie na małym minusie. Teraz żadnych opadów, prawie bezwietrznie., pełne zachmurzenie. Prognoza bez opadów w czasie meczu.
Mecz typu wróżenie z fusów. Przedostatnia runda, Polonia jest rewelacją jak na warunki przygotowania przed sezonem, Piast ugrał już ilość punktów obiecującą utrzymanie - szczególnie przy wyniku dwójki outsiderów. Obie drużyny ostatnio spuściły z tonu.
Z Teodorczyka robią już straszaka, który zagra lub nie zagra... Ważniejsze, że w Piaście na pewno nie zagra Klepczyński (kartki), a zagra pewnie Cuerda, któremu dziennikarze przypisywali już przejście do MMA i walkę z Bobem Sappem.
Warunki sprzyjają ochoczemu bieganiu, Eurosport kręci, Piast nie zmieni radosnego stylu na zachowawczy, Polonia stwarza wiele sytuacji podbramkowych.
Over 3,5 jak nic.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Piast od początku sezonu gra ofensywną piłkę i nie jest to wybryk jednego meczu. Dlatego do tej pory nie zaliczyli ani jednego remisu, bo albo świetnie wejdą w mecz albo przegrają po koncercie bezradności. Polonia jak na polskie warunki również stara się grać w piłkę i mecze ogląda się z przyjemnością. Nie wiem dlaczego wielu z Was stara się doszukiwać ukrytego dna. &quot;Remis zadowoli obie ekipy&quot;, &quot;Król nie płaci pieniędzy to im nie zależy&quot;. Piłkarze wychodzą na boisko i wszystkie problemy pozaboiskowe odchodzą w niepamięć. W obu drużynach mamy kilku młodych i ambitnych piłkarzy, którzy chcą pokazać się z jak najlepszej strony w każdej kolejce. Każdy chce wygrać, a patrząc na myśl trenerską obu szkoleniowców to myślę, że zapowiada się niezły mecz. Kursy na under spadły niesamowicie - ja gram w drugą stronę.
Piast Gliwice - Polonia Warszawa 1:1
Powyżej 2,5 gola 2,25 Bet365 ⛔
 
diegoray 33

diegoray

Użytkownik
Składy:
Piast Gliwice: Dariusz Trela - Damian Zbozień, Fernando Cuerda, Łukasz Krzycki, Paweł Oleksy - Matej Izvolt, Mariusz Zganiacz, Mateusz Matras, Ruben Jurado, Tomasz Podgórski - Wojciech Kędziora
Rezerwowi Piast: Jakub Szmatuła, Jan Buryan, Jan Polak, Tomasz Bzdęga, Artis Lazdins, Radosław Murawski, Tomas Docekal
Polonia Warszawa: Sebastian Przyrowski - Aleksandar Todorovski, Marcin Baszczyński, Adam Kokoszka, Djordje Cotra - Adam Pazio, Tomasz Hołota, Łukasz Piątek, Tomasz Brzyski - Władimer Dwaliszwili, Daniel Gołębiewski
Rezerwowi Polonia: Mariusz Pawełek, Wojciech Szymanek, Mateusz Gliński, Siergiej Goliatkin, Mateusz Michalski, Miłosz Przybecki, Paweł Wszołek
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom