>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

14 Kolejka Premier League 27-28.11.2012

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


Już jutro i we środę kolejna kolejka Premier League. W innych ligach grają głównie puchary, w Anglii walka na całego w ligach. Po trochę spokojniejszej 13 kolejce ta wtorkowa i środowa zapowiada się bardzo grubo. Mecze na dnie, mecze w czubie tabeli, mecze derbowe czy tzw za 6 pkt tak jak mecz Arsenalu z Evertonem określił Wojtek Szczęsny. Czerwona latarnia ligi - ekipa QPR wybierze się na Stadium of Light gdzie też nikomu wesoło nie jest. Jutro już na ławce gości powinien zasiąść już Harry Redknapp to może w końcu drużyna zacznie grać na miarę potencjału drzemiącego w piłkarzach. W sobotę postraszyli na Old Trafford Czerwone Diabły, i całkiem przyzwoicie się zaprezentowali. Ciekawe jak będzie jutro. Co ciekawe jutro 2 spotkania, i oba o tym samym znaczeniu. Bo sytuacja Aston Villi jak i Reading wygląda bardzo podobnie do Sunderlandu czy QPR.

Znacznie ciekawiej będzie we środę. Everton na Goodison będzie gościł Arsenal. Everton na fali remisów, Kanonierzy nieobliczalni. świetne widowisko się zanosi. Derby Londynu na Stamford Bridge. Na Emirates Arsenal z Fulham stworzyli kapitalne widowisko, zobaczymy czy podobnie będzie w niebieskiej części Londynu, gdzie nie dzieje się dobrze. Słabe wyniki, seriami tracą pkt, zwolniony Di Matteo, Benitez za managera gdzie kibice jawnie wyrażają swój sprzeciw i ogólnie kiepska atmosfera. Fulham może pokusić się o pkt, tym bardziej że dają ku temu mocne argumenty. Inna rewelacja sezonu - WBA po serii 4 zwycięstw z rzędu tym razem wybierze się na równie gorący teren do Walii na mecz ze Swansea. Ładna passa WBA, ale komplet pkt z Liberty Stadium wywozi się bardzo trudno więc ciekawe czy ekipa Clarka zanotuje 5 zwycięstwo z rzędu, czy jednak czas już na jakąś stratę pkt. Nowy stary lider podejmie na własnym obiekcie beniaminka z Londynu. Już inna ekipa z Londynu w niedzielę na Old Trafford napsuła sporo krwi MU, WHU to znacznie mocniejszy rywal niż QPR więc nie będzie to spacerek dla Fergiego i drużyny. Taką małą wisienką na torcie będzie pojedynek Tottenhamu z Liverpoolem na WHL.

Cała masa bardzo fajnych kursów w WilliamHill:



Zachęcam do dyskusji ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
No to może jako pierwszy rozpocznę:
⚽Sunderland vs QPR
Mecz dwóch zespołów,które ewidentnie zawodzą w tym sezonie.Dla bukmacherów faworytem tego meczu są gospodarze lecz ja widzę to całkiem inaczej.Sunderland jest na tyle w słabej formie,że nie zdobycie dla Londyńczyków jakiegokolwiek punktu będzie równe tragedii.Goście z nowym wreszcie porządnym szkoleniowcem Harrym Redknappem,który w przeciwieństwie do swojego poprzednika wie co zrobić aby klub ten wyszedł na prostą.Będzie to jego debiut i wydaje mi się,że efekt nowej miotły zadziała i w tym przypadku.Porównując ostatnie spotkania rozegrane przez oba zespoły to dużo bardziej podobało mi się to w jaki sposób goście tego spotkania zagrali na Old Trafford z MU niż gospodarze z WBA.QPR ma lepszych zawodników niż piłkarze ze Stadium of Light i wydaje mi się,że pokażą to dobitnie w jutrzejszym meczu.Kolejną rzeczą jest to iż ten mecz wydaje mi się być gwoździem do trumny Martina O&#39;Neila,którego czas w tym klubie wyraźnie dobiega końca.Stąd mój typ to:
@1,571 X|2|✅
⚽Wigan vs Man City
Na DW Stadium zmierzy się drużyna Wigan z obecnym mistrzem Anglii,Manchesterem City.Według mnie The Citizens nie będą mieli łatwej przeprawy w tym spotkaniu.Gospodarze to zespół potrafiący grać w piłkę i na pewno jakiś opór postawią.W ostatecznym rozrachunku wydaje mi się jednak że mecz zakończy się zwycięstwem gości jedną-dwoma bramkami.Ostatni mecz z Chelsea potwierdził bardzo dobrą grę formacji defensywnej w ostatnich spotkaniach.Bardzo dobry mecz Zabalety i młodego Nastasica+kapitalny Kompany,który jak prawdziwy kapitan mimo kontuzji zagrał i został jeszcze na koniec wybrany przez Sky Sports zawodnikiem meczu.Skłania to do tego iż Wigan będzie bardzo trudno zdobyć choćby jednego gola w tej konfrontacji.W tamtym sezonie City na ich boisku wygrało 0:1 po bramce Dżeko i wydaje mi się,że tym razem będzie podobnie.The Citizens nie mogą pozwolić sobie na kolejny remis i ich napastnicy powinni zadbać o to aby strzelić właśnie jedną-dwie bramki i zmazać plamę po słabym spotkaniu przeciwko Chelsea(głównie Aguero).Moje typy na ten mecz:
@1,85 City wygra i poniżej 4,5 goli
@2,30 Wigan poniżej 0,5 gola

⚽Manchester Utd vs West Ham
W tym meczu według mnie nie będzie niespodzianki.Goście może i nie należą do ligowych słabiaków ale nie wątpliwie czują się dużo lepiej i pewniej na własnym obiekcie.Utd w ostatniej kolejce męczyło się z QPR,bo myślało,że wygra to spotkanie na stojąco.Jednak kilkanaście minut po bramce dla gości było już po zabawie.Wydaje mi się,że WHU stać w tym meczu na zdobycie jakiejś bramki ale o punkty będzie im szalenie ciężko_Ostatni mecz przegrali na wyjeździe zresztą z Tottenhamem,który jakąś specjalną formą nie imponuje.MU natomiast wrócił na fotel lidera i nie wydaje mi się,że będzie chciał tak szybko z niego spaść.Na pewno do derbów będą chcieli być nr.1 i w takim spotkaniu punktów stracić nie mogą.Tak jak już wcześniej wspomniałem WHU stać na bramkę i BTS jest bardzo prawdopodobny lecz po kursie 1,40 nie do grania jak dla mnie.Stąd mój typ po trochę lepszym kursie:
@1,615 MU wygra i powyżej 2,5 goli
Wszystkie kursy ze Sportingbet.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Fajnie wygląda na pierwszy rzut oka kurs na WBA, czy jakieś dodatkowe handicapy, czy drał noł bety. WBA gra przede wszystkin cierpliwą i poukładaną piłkę. Może nie jest to jakiś superofensywny futbol ale przede wszystkim skuteczny. Clark poskładał drużynę która w tym sezonie może osiągnać fajny wynik. Swansea natomiast ciągle prezentuje efektowny aczkolwiek nie do końca efektywny styl. z Liverpoolem sprzyjało trochę szczęście bo IMO LFC było lepsze. Mecz 50/50 a kurs fajny na WBA. Jutro przemyślę bliżej coś tym.
 
m1cha1008 1,5K

m1cha1008

Użytkownik
Przeglądając typy odrazu rzucił mi się w oczy mecz dwóch najsłabszych ekip ostatnich tygodni, mianowicie Sunderlandu oraz QPR. Obydwie drużyny w ostatnich tygodniach dostawały od każdego niezależnie czy były lepsze czy gorsze od swoich rywali ( wyjątek z Fulham). Więc teoretycznie zapowiada się wyrównane spotkanie ale według mnie z lekkim wskazaniem na gości. Odrazu się przyznam, że nie kieruję się tutaj jakąś porywczą grą ze strony QPR ani żadnymi analizami taktycznymi czyli szukaniem wad i zalet obu ekip itp. W tym przypadku kieruję się tylko tym, że każda seria kiedyś się kończy i drużyna z takimi nazwiskami jak goście z Londynu muszą kiedyś wygrać.

typy
QPR @ 3,30 Bwin
x2 @1,62 Bwin
QPR over 1,5 @ 3,00 Bwin
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
No to zacznę ja, liczę na przełamanie QPR. Sunderland jest jak najbardziej w ich zasięgu. Postawa QPR jaka jest nie muszę mówić, ale nie oszukujmy się pierwsze kolejki ich nie rozpieszczały, mają już za sobą bardzo ciężkie wyjazdy z takimi ekipami jak Spurs, WBA, MU, Stoke, Arsenal. Nie będę mówił,że nie dawali plamy bo dawali chociażby w domowych potyczkach z Soton czy Reading.
W QPR podobnie jak w innym londyńskim klubie zmiana szkoleniowca ale ta z Loftus Road jest genialna i wierzę,że Harry zrobi z tą ekipą coś dobrego, na pewno nie pozwoli im spaść.
Przed QPR jednak trudne zadanie, bowiem z Sunderlandem ostatni raz wygrali w 1991 roku, wygrywając na ich terenie 0-1. Od tamtej pory w Championship i Premier League rozegrali 10 spotkań z czego 7 wygrały Czarne Koty i padł 3 razy remis.
W tych ostatnich 10 spotkaniach aż 8 razy pokrywany był over 2.5 za który bet365 daje 2.05.
Sunderland u siebie też nie zachwyca jak na taką ekipę, która robiła wyniki głównie w domu, obecnie są cieniem takich lat. W bieżącym sezonie u siebie wygrali zaledwie 1 i 2 razy zremisowali a więc Stadium Of Light nie jest jakąś twierdzą. Na pewno nie zagra kontuzjowany Brown, nie wiem co z kapitanem Kotów, który został zmieniony podczas meczu z WBA.
W QPR nie zagra Ji, Zamora i Johnson. Czytałem gdzieś wypowiedź Harrego, który zganił postawę graczy QPR i skwitował to słowami,że nie potrzebuje zawodników, którym jak nie idzie rozkładają ręce. Tak więc moim zdaniem nie będzie nowy szkoleniowiec się szczypał i twierdzę,że jak ktoś zawiedzie to mimo statusu gwiazdy może zostać odesłany na ławkę.
Kurs zachęca do gry w stronę gości bo muszą zacząć punktować, remis jest prawdopodobny ale QPR w opcji 0,+0.5 po kursie 2.00 wygląda obiecująco. Dodatkowo wspomniany wcześniej over 2.5 bramki.
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
Southmapton zaczyna się powoli rozkręcać, trzy ostatnie mecze 7 oczek co w kontekście 4 oczek po 9 kolejkach może sygnalizować przebudzenie. Norwich do wyjazdowych potentatów nie należy, w prawdzie nie przegrał po za domem od 3 kolejek, ale rywale jak reading czy av nie byli to umówmy się nie są topowe teamy, a remisy z Evertonem czy Kogutami wcale nie oddają tego co się działo, bo podział punktów nie należy do sprawiedliwych. Rozbicia 1-4 przez Chelsea czy 0-5 przez Fulham nie trzeba chyba komentować. Oczywiście, Święci to też żadna topowa ekipa, ale wierzę w ich odrodzenie i u siebie z takim rywalem jak Norwich powinni wygrywać
Southmapton 2.20

@Swansea 2,25

a może i nawet specyficzne Wigan 6.00 ;)
 
B 94

bart7890

Użytkownik
Aston Villa - Reading
spotkanie strefy spadkowej, a jak wiadomo każde takie spotkanie jest dla tych drużyn bardzo ważne, więc walki nie zabraknie. nie widzę w tym spotkaniu z całą pewności zwycięstwa gości, którzy bardzo marnie się prezentują i co jakiś czas urwą remis, no poza wygraną z Evertonem, ale to na własnym terenie. wyniki gospodarzy może nie zachwycają, ale trzeba wspomnieć, że terminarz nie był dla nich ostatnio łaskawy, przegrali z City 0-5, i z United 2-3 i wlasnie w tym spotkaniu AV prowadziło już dwiema bramki jednak nie udało się odeprzeć naporu rywala. w ostatniej kolejce bezbramkowy remis z Arsenalem jest moim zdaniem dobrym wynikiem i napawa optymizmem przed spotkaniem z Reading. zabezpieczę się jeszcze typem draw no bet, ponieważ kurs na AV jest przyzwoity.
Aston Villa DNB @ 1.42
---------
Stoke - Newcastle
w tym spotkaniu wyciągnę zupełnie inny typ, mianowicie mniej niż 1.5 bramki do przerwy. nie będę się specjalnie rozpisywał, Stoke gra w tym sezonie bardzo solidnie u siebie, straciło tylko 1 bramkę w 6 spotkaniach! Newcastle natomiast ostatnio w moim mniemaniu gra słabiej i nie spodziewam się jakiegoś nagłego przebłysku stąd tez taki typ.
Mniej niż 1.5 bramki @ 1.34
-----------
Wigan - Manchester City
co do tego spotkania to zastanawiam się nad zagraniem City, ale chciałbym poznać czyjeś zdanie na temat tego spotkania.
kursy: Betsafe
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
niepokojących wieści z obozu Newcastle ciąg dalszy

&quot;Jeżeli ktoś myślał, że Newcastle wyczerpało limit pecha na ten sezon, myślał źle. Do długiej listy kontuzjowanych zawodników klubu dołączył właśnie Steven Taylor. Wciąż brak oficjalnej informacji odnośnie stanu zdrowia piłkarza, ale prawdopodobnie nie zobaczymy go już na boisku w tym roku.

Na mecz ze Stoke City do składu wróci zawieszony za czerwoną kartkę Fabricio Coloccini. Kapitan Srok miał do spółki z Taylorem uporządkować grę tylnej formacji i pozwolić ofensywie rozwinąć skrzydła. Tymczasem Steven Taylor opuścił wczoraj boisko utykając. Zawodnik ma problem ze ścięgnem udowym i - zdaniem Alana Pardew - jego rozbrat z futbolem potrwa kilka tygodni.

&quot;&#39;Mamy dużo kontuzji&quot; - powiedział Pardew w rozmowie z &quot;Evening Chronocle&quot;. - &quot;Teraz mamy kolejną. Steven Taylor jest kontuzjowany. Naciągnął ścięgno udowe&quot;.

Alan Pardew jest w nie lada tarapatach kadrowych. Jak sugeruje &quot;Evening Chronicle&quot;, meczowa osiemnastka na spotkanie ze Stoke City wybierze się sama, bowiem Newcastle nie posiada więcej zdolnych do gry zawodników. Pardew pokłada wiarę w kilku młodych piłkarzach, ale zastanawia się, czy jest to właściwy moment, by wprowadzać ich do drużyny.
 
J 0

jaycobbb

Użytkownik
2.Sunderland - Queens Park Rangers (Powyzej 1.5) 1.30 Tobet
46 % 28 % 26 %
Według statystyk gospodarze są faworytem , dodając do tego to iż w ostatnich 5 meczach tych drużyn Sunderland za każdym razem wygrywał. Wiadomo ze nowym trenerem QPR został Redknapp który z totenhamem z ostatniego miejsca awansował do pucharów , lecz nie wydaje mi się żeby w tak krótkim czasie wprowadził jakieś znaczące zmiany choć kto wie...nie mam pewności wydaje mi sie ze obie zespoły strzela na pewno po bramce , statystyki obu druzyn: over 1.5 SunderlandPonad:8 (66.7%)Poniżej:4 (33.3%) QPRPonad:10 (76.9%)Poniżej:3 (23.1%) Mecz będzie otwarty ponieważ remis nic nie daje obu drużynom.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Absencje w dzisiejszych meczach:
Sunderland:
W. Brown
QPR: H. Ephraim, Ji-Sung Park, B. Zamora, A. Johnson
Aston Villa: J. Bennett, C. Herd, C. N&#39;Zogbia, R. Dunne, G. Gardner
Reading: J. Karacan, D. Guthrie, A. McCarthy
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Rozkład gier w tej 14 kolejce wygląda wybronie i aż żal, że wszystkie hitowe mecze o tej samej porze, no ale to uroki grania kolejki w środku tygodnia.
Zanim jednak hity to dzisiaj dwa mecze ważne w kontekście układu dolnych rejonów tabeli.
Aston Villa - Reading
Typ : Aston Villa @ 1,95 b365✅1:0
Na Villa Park mocno wierza, że ten mecz będzie zwycięski. AV w ostatnim czasie miało baardzo wymagający kalendarz, u siebie gościli MU i Arsenal oraz wyjazd do City. Ugrali 1pkt, ale dali z siebie wszystko, momentami ich gra mi się podobała. Z United przecież prowadzili 2-0, na Etihad Stadium przy 0-1 sędzia okradł ich i podyktował za nic karnego dla City i się posypali, a wcześniej Hart ratował The Citizens przed utratą bramki, a groźny tam był Benteke.
W poprzednią sobotę nie dali poszaleć Arsenalowi. Mogli nawet wygrać przy odrobinie szczesćia, ale strzał Holmana końcówkami palców na poprzeczke sparował Szczęsny. Problemem jest na pewno niewiadoma czy zagra dzisiaj Ron Vlaar.Byłaby to spora strata.
Reading nie jest jednym z tych zespołów, które jako beniaminek podbijają w pierwszym sezonie ligę. Słabo się prezentują szczególnie na wyjazdach. Może i w ostatnim meczu z Wigan mogli ugrać jakieś punkty ale po prawdzie byłoby to niesprawiedliwe, Raz, że fatalny błąd Al-Habsiego, dwa, że to Wigan przeważało no i wreszcie Jordi Gomez skompletował hattricka w 92min i Atleci wygrali 3:2. W meczach które widziałem Reading mi się nie podobało. Głownymi argumentami za Villą jest mecz u siebie, dość dobra postawa w meczach z czołówką ligi, ciekawa ofensywa z Benteke, Weimannem i Agbonlahorem na czele. No i statystyka bezpośrednich meczów która mówi, że Reading na 4 wizyty na Villa Park za każdym razem wracała na tarczy. Lekko próbuję AV w dzisiejszy wieczór.
Aston Villa (Possible, 4-4-1-1): Guzan; Lichaj, Lowton, , Clark, Stevens; Westwood, Bannan, Weimann, Agbonlahor; Ireland; Benteke.

Reading (Possible, 4-4-2): Federici; Gunter, Morrison, Gorkss, Shorey; Robson-Kanu, Leigertwood, Tabb, McAnuff; Le Fondre, Roberts.

Sunderland- QPR
Nie tykam się tego meczu. Ciekaw jestem co zrobi Harry Redknapp. Na Old Trafford niby prowadzili 1-0, ale mecz z obu stron wyglądał beznadziejnie. Zawiodło bardziej MU które pewnie myślało, że wygraja na stojąco bo tak grali do momentu utraty bramki. Dopiero jak stracili gola nieco przyspieszyli akcje i swój cel osiągneli. Kadrowo QPR wygląda fajnie, ale czy Harry zrobi z tego drużyne ? Hughesowi się nie udało.
Sunderland zawodzi może nie w takim stopniu jak ich dzisiejszy rywal, ale zawodzi. Nie tego sie spodziewalem po tej ekipie. Grają mega defensywnie, akcji ofensywnych jak na lekarstwo. Zbyt zachowawcza gra, AV z poprzedniego sezonu mi się przypomina od razu.. a na ławce przeciez Martin O&#39;Neill. Rzut monetą kto wygra, a najbardziej pasuje mi remis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Sunderland – QPR
Styl gry Sunderlandu nie podoba mi się. Czarne Koty grają dramatycznie w tym sezonie, brak im często stylu, bardziej skupiają się na defensywie i przeszkadzaniu przeciwnikowi, a atak to przede wszystkim Fletcher. Często, nawet jak grają u siebie, to nie potrafią zdominować przeciwnika. Zwycięstwa Sunderlandu – tylko dwa w tym sezonie – gdyby sędzia nie pokazał w obu przypadkach czerwonej kartki przeciwnikowi, pewnie tych zwycięstw by nie było. Jedyne co można pochwalić w grze drużyny O&#39;Neilla to defensywa – 16 bramek straconych w 12 meczach to całkiem przyzwoity wynik. Jednak z QPR może zabraknąć w defensywie ważnego ogniwa - O&#39;Shea, który zmaga się z drobnym urazem. Poza tym wątpliwy jest występ Cattremole&#39;a.
Widzę tu szanse dla QPR na zdobycie punktów, jednak wstrzymam się z typem na X2. Myślę, że Harry Redknapp poukłada zespół. Jak do tej pory był to zlepek indywidualności i najemników, którzy przyszli grać za kasę. W ostatnich meczach aż żal było patrzeć chociażby na Taarabta, który nieudolnie próbuje kiwać pół drużyny przeciwnika, po czym traci piłkę. QPR ma dobrych zawodników i myślę, że rękę Redknappa powinniśmy zobaczyć już w meczu z Sunderlandem.
Moim typem na ten mecz jest BTS. Sunderland może zagrać bez O&#39;Shea w obronie, a to spore osłabienie. Mogą to wykorzystać gracze QPR, którzy na 7 meczów wyjazdowych strzelali w 5, a nie potrafili jedynie pokonać defensywy Arsenalu i Stoke. Sunderland z kolei ma duże szanse na strzelenie bramki, bo staje naprzeciw najsłabszej defensywie w lidze. Spodziewam się otwartego widowiska.

Sunderland – QPR
Typ: BTS
Kurs: 1,75
Stawka: 4/10
Buk: Bwin
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Chelsea - Fulham
Kolejne derby Londynu zwiastują kolejny ciekawy mecz. Na Stamford Bridge przyjeżdża ekipa Fulham. Benitez już po chrzcie bojowym w meczu z MC. Tutaj rywal trochę łatwiejszy i szansa na pierwsze zwycięstwo w Chelsea. The Blues w ostatnim meczu głównie starali się nie przegrać i kontrolować mecz w obronie, a i sami w końcowych minutach starali się wydrzeć punkty Obywatelom. Jednak fakt pozostaje taki, że mamy sporo zawirowań w drużynie gospodarzy, zmiana trenera, duża rotacja składem i bardzo wątpliwa przyszłość w LM. Ostatnie spotkania również nie nastrajają pozytywnie. 5 spotkań ligowych bez zwycięstwa, w tym dwie porażki i do tego jeszcze baty od Juve. Nieobecni dalej Lampard, Terry i Sturridge. Fulham ostatnio jest chwalone, mi też podoba się ich gra, bardzo dobrze gra Berbatov. Jednak oprócz wrażeń wizualnych mamy też wyniki, a te ostatnio dobre nie są. Fulham ma również serię 5 spotkań bez zwycięstwa, co więcej ostatnie 2 spotkania przegrali. Ostatnia porażka 1-0 na wyjeździe ze Stoke jakoś ujdzie, bo tam punkty tracą i ci najwięksi, ale porażka 2 kolejki temu z Sunderlandem u siebie w rozmiarach 1-3 już jest niepokojąca. Faktem jest, że spotkanie ustawiła głupia czerwona kartka Hangelanda, że Fulham miał przynajmniej tyle samo sytuacji co Sunderland i grali dobre zawody pomimo gry w osłabieniu i pomimo zmian spowodowanych kontuzjami. Jednak ostatecznie dali się wypunktować u siebie drużynie Sunderlandu, który jest po QPR największym rozczarowaniem ligi w tym sezonie. Nieobecni w tym meczu to właśnie pauzujący Hangeland, który jest podstawowym środkowym obrońcą, a także wyrużniający sie pomocnik Ruiz (bramka i 5 asyst), Kacaniklic (pomocnik, 2 bramki i asysta), Richardson (pomocnik,5 występów i 1 bramka). Mimo ciekawej gry Fulham, bardziej przypomina to radosną twórczość z dużą niefrasobliwością w obronie i dużym polotem w ataku. Drużyna taka jak Chelsea pod wodzą Beniteza powinna spokojnie wypunktować słabości Fulham.
Chelsea 1,5 Williamhill ⛔
Chelsea wygra do zera 2,70 Unibet ⛔
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Jednak fakt pozostaje taki, że mamy sporo zawirowań w drużynie gospodarzy, zmiana trenera, duża rotacja składem i bardzo wątpliwa przyszłość w LM. Ostatnie spotkania również nie nastrajają pozytywnie. 5 spotkań ligowych bez zwycięstwa, w tym dwie porażki i do tego jeszcze baty od Juve. Nieobecni dalej Lampard, Terry i Sturridge.
Duża rotacja składem ? Hmm nie powiedziałbym bo od początku sezonu mecz w mecz grają niemal ci sami zawodnicy. W ciemno można mówić, że grać będą Luiz, Ramires, Mikel, Hazard, Oscar, Mata, Torres, Ivanovic, Cech. Rotacji tu za dużej nie widzę.
Wypominanie, że nieobecny jest Lampard nie ma już sensu. Era Lamparda tak samo jak era Gerrarda już się kończy. Byli genialni, ale dwa lata temu i wcześniej. Teraz idzie nowe, czas Hazarda, Oscara i reszty.
Z wymienionej przez Ciebie trójki najbardziej będzie brakowało Terrego rzecz jasna. David Luiz jest bardzo dobrym obrońcą, potrafi super wyprowadzać akcje ofensywne, ale zbyt czesto mu się przytrafiaja proste błędy w tyłach i aby być obrońcą klasy światowej na co go stać musi się tych błędów wystrzegać. Ale jest potencjał;)
A Sturridge to się tylko marnuje na Stamford Bridge i jego potencjał nie jest w żadnym calu wykorzystywany.
Drużyna taka jak Chelsea pod wodzą Beniteza powinna spokojnie wypunktować słabości Fulham.
A co Benitez zrobi w kilka dni ? Najpierw mówi, że Cole i Lampard do odstrzału, poza tym ostatnie posady Beniteza to raczej nieudolność w Interze Mediolan. Nie wróżę mu też za dobrze na ławce Chelsea. Brak kontaktu z szatnią i piłkarzami będzie widoczny. Di Matteo przyszedł i widać było różnice w poprzednim sezonie, złapał kontakt, był po prostu członkiem zespołu. Benitez jest tymczasowy i samo to już wiele znaczy... Głupio postawił Abramowicz sprawę. Na pewno po takim kursie nie zagram na Chelsea bo są w mega dołku, a po drugie z City zagrali baaardzo słabo.
Nie tak dawno konrad przypominał ich słaby okres pod wodzą Ancelottiego kiedy przez długi czas nie potrafili się ogarnąć, a przecież mieli równie efektowny start co w tym sezonie, kazdy już piał z zachwytu nad ich postawą. Identyczna sytuacja obecnie.
W Chelsea nie dzieje się dobrze i nie warto tego grać, ale rób jak uważasz.
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Duża rotacja składem ? Hmm nie powiedziałbym bo od początku sezonu mecz w mecz grają niemal ci sami zawodnicy. W ciemno można mówić, że grać będą Luiz, Ramires, Mikel, Hazard, Oscar, Mata, Torres, Ivanovic, Cech. Rotacji tu za dużej nie widzę.
W tej części swojej wypowiedzi opisuję wydarzenia z ostatnich tygodni i tutaj przykładowo w wyjazdowym meczu z WBA z tych pewniaków których wymieniłeś na ławie siedzieli Ramires, Oscar, Mata, Ivanovic, a z poza tego jeszcze podstawowy obrońca Cole.
Wypominanie, że nieobecny jest Lampard nie ma już sensu. Era Lamparda tak samo jak era Gerrarda już się kończy. Byli genialni, ale dwa lata temu i wcześniej. Teraz idzie nowe, czas Hazarda, Oscara i reszty.
O braku Lamparda napisałem tylko po to, aby nie pomijać faktów, jak już piszę o osłabieniach to piszę nie pomijając zawodników, którzy coś tam grają jednak w tej drużynie. Z resztą analizując ostatni mecz z City również pisałem, że z tych braków to tylko brak Terrego może być widoczny.
A Sturridge to się tylko marnuje na Stamford Bridge i jego potencjał nie jest w żadnym calu wykorzystywany.
Nie przesadzałbym z tym jego potencjałem, gracz przyzwoity, ale nie jakiś wybitny. W meczu z WBA pokazał się z jak najgorszej strony marnując bardzo dobre okazje.
A co Benitez zrobi w kilka dni ?
Na przykład postawi większy nacisk na obronę, a nie na atak tak jak RDM? Ja się nie upieram, że Benitez jest wybitnym trenerem, ale potrafi ustawić drużynę taktycznie i swoje sukcesy w karierze osiągnął, a w Interze nie tylko jemu nie wyszło, do tej pory nikomu po Mourinho w Interze jeszcze nie wyszło.
Co do samego typu, to ja jedynie przedstawiam swój punkt widzenia na postawie tego co obserwuję w spotkaniach, na podstawie własnych przypuszczeń. Nikogo nie namawiam do grania tych typu, które przedstawiam, każdy może przeczytać co napisałem i wyciągnąć wnioski dla siebie.
Pzdr i życzę samych udanych typów ???? . (o ile nie stawiasz na Fulham w tej kolejce :p)
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Aston Villa - Reading Fc 1:0
Typ: 1 DNB
Kurs: 1.40

3 bardzo ciężkie spotkania. Miały być 3 porażki, były tylko 2. Tu już należą się brawa dla Aston Villi. Wiecie o czym mówię? O potyczkach Aston Villi z Manchesterem United, Manchesterem City i Arsenalem. Taki szereg meczy pod rząd mógł nieco przytłoczyć graczy Aston Villa. Jaka jest więc forma gospodarzy nie wiadomo, bowiem mecze ze ścisłą czołówką ligi nie jest poprawnym odzwierciedleniem. Goście tego spotkania to latarnia... nie czerwona, a pomarańczowa, bo zajmują przedostatnie miejsce. W końcu szansa dla gospodarzy na zwycięstwo. Rywal w ich zasięgu, co należy wykorzystać. W tym sezonie Reading w 12 spotkaniach zdobył zaledwie 9 punktów (zwycięstwo, 6 remisów i 5 porażek). Reading po słabym początku zaczyna coraz lepiej sobie radzić w lidze. Ale mecze Away nadal bez wygranej = 0-2-4. W zespole gospodarzy z kontuzjami borykają się Bakker i Dunne. Po za tym dalej nie zagrają N’Zogbia, Herd. Nie wiadomo jak wygląda sytuacja Darrena Benta. Jeśli zagra to nie pełne spotkanie. Te osłabienia nie powinny wpłynąć jakoś znacząco na to spotkanie. Atut własnego boiska powinien być w meczu dwóch słabych ekip elementem kluczowym, dlatego myślę, że Reading będzie kontynuował passę bez zwycięstwa. Remisu nie wykluczam, ale ze bardziej skłaniam się ku zwycięstwu gospodarzy. Pogram tak samo jak robson United, ale wolę się zabezpieczyć, bez gumy nie pojadę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League, godz 20.45
Everton FC - Arsenal
TYP: powyżej 3
KURS: 2,47
BUK: Pinnacle Sports
Analiza:
Jutro o godzinie 20.45 rozpocznie się interesujące spotkanie pomiędzy zespołem Evertonu a zespołem Wojtka Szczęsnego czyli Arsenale. W tym meczu pachnie mi zdecydowanie remisem. Faworyta ciężko znaleźć w tym pojedynku ponieważ obie ekipy grają na podobnym poziomie. Gospodarze tego meczu w tabeli ligowej są na piątej pozycji z dorobkiem 21 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie sześć meczy w których to trzy mecze wygrali, trzy mecze zremisowali i warto dodać że żadnego meczu nie przegrali. Strzelili oni w tych meczach 11 goli i stracili siedem bramek. Na wyjeździe rozegrali siedem meczy w których to dwa mecze wygrali, trzy mecze zremisowali i dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 12 goli i stracili 10 bramek. A więc jak widać w tym sezonie spisują się bardzo dobrze i walczą o grę w europejskich pucharach a nawet o ligę mistrzów. Przed sezonem nie powiedziałbym że Everton będzie tak wysoko. W ostatniej kolejce na własnym stadionie zremisowali oni z Norwich 1:1. Po pierwszej połowie wygrywali 1:0 lecz w drugiej stracili gola i musieli się podzielić punktami. Natomiast goście tego meczu Arsenal Londyn w lidze znajduje się na szóstej pozycjo z dorobkie 20 oczek. A więc traci jeden punkt do Evertonu. Na własnym stadionie rozegrali oni sześć meczy w których to trzy mecze wygrali, dwa mecze zremisowali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 16 goli i stracili osiem bramek. Na wyjeździe rozegrali siedem meczy w których to dwa mecze wygrali, trzy mecze zremisowali i również dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach siedem goli i stracili pięć bramek. A więc jak widać mało tracą ale też mało strzelają na wyjeździe więc będzie to ciekawe spotkanie. W ostatniej kolejce bezbramkowo zremisowali oni z zespołem Aston Villi. Moim zdaniem w tym meczu warto zagrać z podbórką ale pachcnie strasznie mi tu remisem i uważam że mecz zakończy się remisem 2:2.
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Fajnie wygląda na pierwszy rzut oka kurs na WBA, czy jakieś dodatkowe handicapy, czy drał noł bety. WBA gra przede wszystkin cierpliwą i poukładaną piłkę. Może nie jest to jakiś superofensywny futbol ale przede wszystkim skuteczny. Clark poskładał drużynę która w tym sezonie może osiągnać fajny wynik. Swansea natomiast ciągle prezentuje efektowny aczkolwiek nie do końca efektywny styl. z Liverpoolem sprzyjało trochę szczęście bo IMO LFC było lepsze. Mecz 50/50 a kurs fajny na WBA. Jutro przemyślę bliżej coś tym.
cytując klasyka: podbijam, popieram, apeluję.
WBA jest w gazie, jutro być może wrócą Olsson i Mulumbu i byłyby to niewątpliwie wzmocnienia, jak pisze Konrad, grają dobrą piłkę i dziwi mnie aż tak wysoki kurs na nich. The Swans oczywiście też nie grają źle, jak na ich możliwości całkiem nieźle nawet, ale ja tu widzę value spore w stronę WBA, na razie pobieram bezpiecznie X2, a jeśli potwierdzą się powroty dwóch ww. to może coś się dogra.



Mimo tych wszystkich osłabień, to kurs poniżej 2 na Stoke jest niski jak dla mnie, Stoke u siebie zawsze solidnie, w poniedziałek dobra pierwsza połowa na Upton Park, druga dużo gorsza. Sroki dla mnie rozczarowanie sezonu jak na razie, ale Pardew zna się na tej robocie, na pewno coś wymyśli i tak jak mówię, kurs na gospodarzy niski, radziłbym uważać.


Do tego jakiś under na Wigan, ale dodatni handicap na The Latics. MC potężny potencja, ale wydaje mi się, że od pewnego czasu nie do końca wykorzystywany przez Manciniego. Oglądałem kilka ostatnich meczów City i wygląda to tak, że raz na jakiś czas odpalą, jednakowoż Wigan u siebie to będzie niewygodny rywal. Pogromu się nie spodziewam. Raczej jakieś 0-1, a może godpodarze pozytywnie zaskoczą?
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Swansea City – West Bromwich Albion
Handicap
Typ: West Bromwich Albion +0.5 @ 1.709 Pinnacle ⛔ 3-1 :;/: dobrze, że chociaż over na plus..
Suma goli
Typ: Powyżej 2.5 @ 1.877 Pinnacle ✅

Spotkanie zespołów w formie, różnica polega na tym, że ta forma prezentowana jest na różnym poziomach, co dobrze pokazuje wykres formy obu drużyn. Swansea nie zaznało porażki w 4 ostatnich meczach, podczas gdy West Bromwich 4 ostatnie mecze wygrało. Subtelna, acz znacząca różnica. Gospodarze prezentują stabilną formę w tym sezonie (4-5-4) i z 17 punktami po 13 kolejkach pewnie usadowili się w górnej części tabeli (9. miejsce). Strzelają średnio 1.38 gola na mecz, tracąc 1.23, co tłumaczy dodatni bilans bramkowy (18-16). WBA obecnie wzlatuje ponad dawno niespotykane poziomy. Z 26 punktami (8-2-3) zajmują 3. miejsce tuż za duetem z Manchesteru. Strzelają blisko 2 gole (1.77) w meczu tracąc niewiele ponad jednego (1.15) w meczu. Ich wyśmienita forma w ostatnich tygodniach i 4 zwycięstwa z rzędu zaowocowała awansem na miejsce gwarantujące udział w Lidze Mistrzów, czego niewielu się spodziewało. Ekipa Swansea dobrze poradziła sobie ze zmianą sztabu szkoleniowego, kiedy to w przerwie letniej Brendan Rodgers przeniósł się na Anfield Road. Styl gry preferowany przez nowego managera Michaela Laudrupa idealnie odzwierciedla to co Łabędzie prezentowały w zeszłym sezonie, co pozwoliło im kontynuować solidną formę również w obecnym. WBA również byli zmuszeni do letniej zmiany managera, kiedy to Roy Hodgson wybrał reprezentację Anglii. Niewielu spodziewało się, że Steve Clarke zmierzy się z solidnym 10. Miejscem zespołu Hodgsona w zeszłym sezonie. Jak na razie nowy manager The Baggies przebija to osiągnięcie kierując jednym z najlepszych zespołów w Premier League. To świetnie zorganizowany, ciężko pracujący zespół z mnóstwem jakości w składzie, który potrafi zdominować każdego przeciwnika. Oba zespoły bez krytycznych osłabień, choć trener gospodarzy może mieć mały ból głowy. Z powodu choroby nie wystąpi napastnik Danny Graham (3 gole), a wątpliwy jest również występ Jonathana de Guzmana, który naciągnął mięsień uda w ostatnim meczu z Liverpoolem. Goście z kolei martwią się tylko o obrońcę Jonasa Olssona (uraz łydki), którego gra zależy od decyzji lekarza. Buki lekko faworyzują Swansea, moim zdaniem niesłusznie, gospodarze wygrali ledwie jeden z 5 ostatnich meczy u siebie (1-3-1). Z kolei WBA wygrało swoje 2 ostatnie mecze wyjazdowe i to w świetnym stylu. Wydaje się więc, że warto wesprzeć typ na gości, bo nawet z podpórką kurs jest całkiem niezły. W 5 ostatnich meczach Swansea strzelano średnio 2.2 goli podczas gdy WBA notuje 3.4 goli na mecz w tym samym okresie. Aż 6 z tych 10 meczy kończyło się powyżej 2.5 goli. Wobec ofensywnego stylu obu ekip moim zdaniem nadal pewniejszy jest wynik overowy w tym meczu.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
W Chelsea nie dzieje się dobrze i nie warto tego grać, ale rób jak uważasz.
Nie dzieje się dobrze i każdy szanujący się kibic Premier League powinien o tym wiedzieć. Wszystko zaczęło się od przegranego meczu ligowego z United u siebie, który wywołał sporo kontrowersji. Bowiem Chelsea była w tamtym meczu zespołem lepszym. A potem było już tylko gorzej. W zasadzie można napisać, że odpadnięcie z Ligi Mistrzów i seria 5 meczy bez wygranej w Lidze. Jednak moim zdaniem takiej drużynie jak Chelsea taka seria nie przystoi. To nie jest Liverpool, na których bym nie zagrał na przełamanie nawet po 37 meczach bez wygranej. To wyższy poziom i inna klasa. Dziś Chelsea ma idealną okazję na przełamanie i moim zdaniem to zrobi. Z Fulham nie grało im się nigdy najgorzej. Fulham wygrało tylko 1 raz z Chelsea przez ostatnie 11 lat (25 meczy). A te ostatnie kiepskie wyniki Chelsea były z wymagającymi przeciwnikami. Porażki z United i WBA, czyli 1 i 3 drużyną ligi. Oraz remisy z aktualnym Mistrzem City oraz Liverpoolem. Dziś przeciwnik dużo słabszy, grają u siebie i muszą wygrać. Bo to jest ostatni moment by ratować sezon chociaż w Premier League. Kursy ~1,50 nie powalają, ale mimo wszystko zagram. Jednak ze stawką nie przesadzam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom