>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy lepsze od tekstów Steca

krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Moje 3674 podejście do podawania typów. Tym razem na pewno będzie to podejście udane. Co o tym zadecyduje?

- Inteligencja większa niż inteligencja Zarzecznego
- Zmysł wyszukiwania typów lepszy niż u Rutkowskiego
- Nisko ustawiona poprzeczka (jak w temacie - typy &gt; teksty Steca)

Co będzie grane? Zazwyczaj futbol i jakiś tenis, chyba że moi ludzie na tym forum polecą coś, w co warto zainwestować, a czego moje czujne oko nie wychwyciło.

Pierwsze typy, jak mi się zachce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
West Bromwich Albion - Chelsea 1X @1,975 ✅ 2:1
bet365
Gram teraz, bo szczelam, że spadnie.
Jutro opiszę
e: BTW, na forum moda, żeby w poście z typami wstawiać obrazki. Nie będę powielać, w zamian wkleję cytaty z felietonów Steca.
Pozdrawiam.
Wybrany przez ogólnonarodową aklamację Franciszek Smuda jeszcze w przededniu Euro 2012 był fachowcem lubianym, by w dwa tygodnie skarleć do znienawidzonego przybłędy, któremu nie zaproponuje posady nikt w lidze, a piłkarze depczą go w wywiadach jako synonim bezbrzeżnej trenerskiej ignorancji.
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Galatasaray - MU 1 @2,02 ✅ 1:0
pinnacle
Piłkarzom pozostało tylko kontynuować surrealistyczny spektakl, czyli wreszcie zrównać Anglików z murawą. By ich przynajmniej sprowadzić na ziemię, naprawdę nie trzeba płodzić futbolowych arcydzieł. Kto zdjął wczoraj okulary z kompleksami, ujrzał w reprezentacji Anglii to samo, co zwykle w minionych latach. Drużynę torturującą bezstronnych kibiców prymitywnym stylem gry, godną naszych boisk mordęgę w tkaniu sensownych natarć pozycyjnych, poleganie na dłuuugich przerzutach lub rzutach wolnych i rożnych.
 
Do góry Bottom