>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

5. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 21.11.2012 - środa

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
5. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 21.11.2012 - środa​


Kursy (Expekt):​


Środowe spotkania 5. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów zapowiadają się bardzo ciekawie. Polskich kibiców na pewno najbardziej zainteresuje pojedynek Ajax-BVB, gdzie niemiecki team będzie mógł przypieczętować awans do fazy pucharowej. W tej samej grupie zostanie rozegrany także szlagier tej kolejki: MC-Real. Wszyscy zapewne pomiętają co działo się w meczu 1. kolejki w Madrycie - liczymy na takie same emocje także teraz. Teoretycznie najłatwiejsze zadanie tego dnia stanie przed ekipami Arsenalu oraz FC Porto, które to zmierzą się u siebie z najsłabszymi zespołami w swoich grupach. Pozostałe spotkania także zapowiadają się interesująco. Pozostaje tylko typować i oglądać ;-)



Aktualne tabele grup A-D:​
(kolorem zielonym oznaczono ekipy pewne awansu do fazy pucharowej LM, natomiast kolorem fioletowym ekipy pewne zajęcia przynajmniej trzeciego miejsca w grupie, czyli w najgorszym przypadku gry w fazie pucharowej LE)​




Zapraszam do dyskusji i pisania analiz
 
M 56

medjyk

Użytkownik
FC Porto - NK Dinamo Zagreb 1 @ 1,15 Bet-at-home ✅
FC Porto - NK Dinamo Zagreb (0:1) 1 @ 1,35 Bet-at-home ✅

To mecz tego typu gdzie zwycięzca może być tylko jeden, szczególnie, że Porto gra u siebie. Dinamo przegrało wszystkie mecze (3x po 2:0 i raz 4:0 z PSG) i nie strzeliło nawet gola, można zatem zagrać nie tylko na zwycięstwo Porto, ale i zwycięstwo z handicapem.

Manchester City - Real Madrid X2 @ 1,35 Bet-at-home ✅
Manchester City - Real Madrid 2 @ 2,15 Bet-at-home ⛔

City po za pierwszym meczem i to właśnie z Realem później nie pokazało prawie nic. Uratowali się 2 razy odrabiając straty i ostatecznie remisując u siebie z BVB i Ajaxem. Real poza pewną wygraną w Amsterdamie nie pokazał jaki jest wielki i teraz jest właśnie taka okazja, tym bardziej, że City ma małe szanse na wyjście z grupy i nie powinno postawić wielkiego oporu potrzebującemu pkt Realowi. Większe szanse na wygraną ma Real i to widać po kursach, ale 3 remis gospodarzy w tej edycji LM też dosyć prawdopodobny, można więc zagrać singla na czysty win Realu lub bardziej ostrożnie X2 i dołączyć wtedy ten typ do jakiegoś kuponu.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Schalke 04 Gelsenkirchen - Olympiakos Pireus
Schalke na własnym stadionie w Lidze Mistrzów jeszcze w tej edycji nie wygrało. Ostatnie dwa mecze u siebie to remisy z Arsenalem i Montpellier. Kapitalna gra na wyjazdach pozwala ekipe Stevensa myśleć nawet o pierwszym miejscu w swojej grupie. Zwycięstwo nad Grekami pozwoli im zapewnić sobie awans.
A co ten awans im da oprócz gry w Lidze Mistrzów na wiosnę i dodatkowych funduszy? Być może nowe kontrakty dla Huntelaara i Holtbyego. Według dyrektora sportowego Schalke Heldta awans do fazy pucharowej CL przekona Holendra do podpisania nowego kontraktu, który będzie zapewniał mu nawet 8 mln euro rocznie!
Ale czy te zwycięstwo z mocnym Olympiakosem jest pewne? Schalke w ostatnim meczu z Bayerem zagrało tragicznie. Huntelaar kompletnie niewidoczny, drużyna popełniła mnóstwo prostych błędów i strat. Po części to zasługa graczy z Leverkusen, którzy zagrali naprawdę koncertowo. W szatni Schalke było gorąco. Farfan schodząc z boiska dał pokaz swojego niezadowolenia i po krótkiej wymianie zdań z Huubem Stevensem uciekł do szatni, Papadopoulos, który ukarany został drugą żółtą kartką schodząc z boiska kopnął w butelkę z wodą, która trafiła w stadionowego spikera. Atmosfera w szatni była bardzo gorąca.
Wydaje się, że piłkarsko i na papierze to Schalke wygląda zdecydowanie mocniej. Nie wiem, jak wygląda sytuacja z Affelayem, ale reszta powinna być gotowa do gry.
Schalke w lidze na własnym stadionie gra bardzo dobrze, pięć zwycięstw i jedna porażka z Bayernem. W LM jak wspominałem dwa remisy. Uważam, że czas na zwycięstwo i pewny awans do kolejnej rundy.
Schalke 1 - 1.42
Schalke(-1) - 2.20
 
C 0

cheese

Użytkownik
Ciekawie zapowiadają się spotkanie w grupie D. Ajax na własnym boisku podejmować będzie Borussię - gdzie dla gospodarzy to raczej ostatni mecz w którym mogą realnie patrzeć na zdobycz punktową z perspektywy własnego obiektu, ponieważ w ostatnim meczu nie dawałbym im raczej szans na chociażby jeden punkcik na Santiago Bernabeu...
Drugie spotkanie to Manchester City - Real Madrid . Man.City ma tylko matematyczne szanse na wyjscie z grupy a przy ich obecnej formie raczej nie wróżyłbym zwycięstwa z Realem.

Zastanawiam się nad zagraniem tych dwóch spotkań za wyższą stawkę - czy zna ktoś może sytuację kadrową City , Realu i Ajaksu ? Jakie są Wasze typy tych dwóch spotkań ?

Mnie się wydaje że Dortmund po powrocie do składu Kuby powinien przypieczętować awans do dalszej fazy rozgrywek i wygrać minimalnie z Ajaksem . Co do drugiego spotkania myślę że Real będzie podrażniony po stracie punktowej z Borussią na własnym stadionie - zresztą w lidze też dobrze się spisali w ostatnich pięciu spotkaniach PD z bilansem bramkowym 18-2 ! Czyli widać że forma rośnie.. Będą chcieli również zapewnić sobie awans w tym spotkaniu bo starcie z ajaksem będzie raczej formalnością...

Liczę na Wasze opinie! ????
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Jak narazie tylko te 2 typy bo odnosnie ich jestem przekonany najbardziej :

Ajax - BVB typ : Ajax -1.0 @ ?? 2/10 ??

Kurs jaki oferuje nam bukmacher na gosci to jakas porazka w kontekscie dwoch rzeczy - tego jak ekipa Kloppa spisuje sie w tym roku na wyjazdach a takze samego faktu, ze mamy do czynienia z Liga Mistrzow oraz przede wszystkim grupa smierci.

Juz pierwsze spotkanie obu ekip pokazalo, ze lekcewazenie holenderskiej ekipy jest bardzo zlym pomyslem i moze sie skonczyc zle. Dzieki Lewandowskiemu upieklo sie BVB i 3 punkty zostaly w Niemczech. Inaczej do sprawy podszedl Mancini w Amsterdamie i zlekcewazyl Ajax troche bardziej - za co slusznie zostali Citizens skarceni i przegrali 1-3.

Gospodarze meczu maja najzwyklejsze w swiecie szanse zeby wyjsc z grupy ale warunek jest jeden - pokonac w srode BVB. Pozniej jeszcze beda musieli patrzec na rywali i sami osiagnac korzystny rezultat na Santiago Bernabeu co bedzie rzecz juz o wiele trudniejsza, ale nie niemozliwa.

Presja i stres jest po stronie niemieckiej druzyny bo to oni rozpalili wsrod swoich fanow emocje i szanse awansu po 1 meczu grupowym. To oni sa teraz na piedestale i &quot;musza&quot; pokazac, ze poprzednie wyniki nie byly przypadkiem. Wg mnie brak takiego doswiadczenia z radzeniem sobie z takimi sytuacjami wyjdzie na Amsterdam Arenie. Natomiast gospodarze nie musza tylko moga, bo i tak skazywani w tej grupie smierci na pozarcie postawili sie Citizens dzieki czemu jeszcze sie licza.

W obliczu sporej masowki ktora szykuje sie na BVB poczekam sobie na wzrosty kursow na gospodarzy. Gram w opcji 2-drogowej tzn. przy zwyciestwie Ajaxu 1 golem dostaje zwrot.



Man City - Real Madrid typ : Man City -1.0 @ ?? 2/10 ??

Skoro grupa smierci to dajmy jeszcze kilka zapasowych oddechow gospodarzom i pozwolmy powalczyc o awans do 1/16 do samego konca. W weekend bylismy swiadkami bardzo fajnej rzeczy - pokazu sil obu ekip na wlasnym podworku. Najpierw o 16 Man City podjelo Aston Ville i zmiazdzylo przyjezdnych 5-0 by pare godzin pozniej byc swiadkami tego samego w wykonaniu Krolewskich - wynik 5-1 przeciwko Athletic Bilbao byl swojego rodzaju odpowiedzia na rezultat Citizens.

Obie ekipy wracaja na wlasciwy tor ale skoro Real wydaje sie byc faworytem do wygrania, dlaczego buki placa tak duzo za ich ewentualne zwyciestwo ? Przekroj kursow od 2.10 do 2.20 to bardzo fajna sprawa grajac na przyjezdnych.

Bylo kilka burz zwiazanych z postawa Manciniego wobec swoich graczy w ostatnim czasie ale wszystko albo wraca do normy, albo narazie topor wojenny zostal zagrzebany i wszyscy doszli do wniosku, ze trzeba sie skupic na graniu. Nawet jesli pilkarze - albo kilku z nich - jest przeciwko Roberto, to wydaje mi sie, ze i tak wazniejszym celem jest na ta chwile powalczyc do konca o twarz, honor a takze jeszcze matematycznie realne wyjscie z grupy.

Jeszcze taki wykaz spotkan Realu Madryt rozgrywanych na ziemi angielskiej :

23/04/03 UCL Manchester U 4 - 3 Real Madrid
08/03/06 UCL Arsenal 0 - 0 Real Madrid
10/03/09 UCL Liverpool 4 - 0 Real Madrid
13/04/11 UCL Tottenham H 0 - 1 Real Madrid

Wychodzi 50/50 z tego wszystkiego takze ryzyko grania na Citizens wcale nie jest takim ryzykiem ;)

Rowniez wstrzymamy sie z kursami bo powinni podskoczyc na Citizens.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Spokojnie, City może wywalczy awans do 1/16, no chyba, że plany pokrzyżuje im Ajax ;).
Co do meczów Realu w Anglii - w 2003 roku był piękny mecz, który w 100% satysfakcjonował Real. Zwycięstwo United było pyrrusowe. Liverpool pokonał Madryt 4:0, gdzie Królewscy byli TRAGICZNI. Obecna drużyna a ta z sezonu 08/09 nie mają porównania. W ostatnim meczu w Anglii po pewnym zwycięstwie 4:0 na Bernabeu Real poleciał na totalnym lajcie na White Hart Lane a i tak udało im się odnieść zwycięstwo.
 
I 1

iksio

Użytkownik
Jeśli chodzi o mecz Manchesteru City z Realem, typuje zwycięstwo piłkarzy z Madrytu. Jeśli chodzi o kadre Realu do dyspozycji Mourinho będą wszyscy zawodnicy z wyjątkiem Marcelo, Higuaina i być może Essiena, który trenuje na siłowni. Po kontuzji wrócił już Khedira, który zagrał ostatnio 25 minut w meczu z Bilbao (strzelił nawet gola), także o środek pola Mourinho nie ma się co martwić. Oprócz tego Di Maria ostatnio dostał ok. 30 minut, czyli w tym meczu powinien spokojnie wybiec od pierwszych minut. Jeśli chodzi o atak to Benzema ostatnio zagrał jeden z lepszych meczów odkąd trafił do Realu. City również wygrało swój mecz gładko 5:0, jednak w LM nie pokazują tego co w Premier League. Na awans City szans już zbytnio dużych nie ma. Niby trener i zawodnicy zapowiadają, że powalczą o LE, ale czy uda się urwać jakieś punkty? Wygrać nie udało się z Ajaxem, dlaczego miałoby się udać z Realem...Jeśli chodzi o kadre Mancini raczej nie ma na co narzekać. Chyba tylko Clichy ostatnio skarżył się na ból, ale na ten mecz powinien być gotowy.
Moje typy: BWIN
Manchester City - Real Madryt typ: Real @ 2.05
Manchester City - Real Madryt typ: BTS @ 1.44
Manchester City - Real Madryt typ: over 2.5 gola @ 1.48
Manchester City - Real Madryt typ: Zespół 2 zwycięży, a w meczu padnie więcej niż 2,5 gola @ 2.70
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Co do kadry City to kontuzje mają Rodwell i Richards.Nie wiadomo czy do dyspozycji Manciniego będzie Lescott,który ostatnie mecze nie grał z powodu jakiegoś urazu.Po za tym wszyscy inni zdrowi.Oto ostatnia wypowiedź Manciniego:
&quot;Nie mamy żadnych szans, aby przejść do następnej fazy. Piłka nożna jest dziwna.&quot; - twierdzi manager Obywateli.

&quot;Przed nami dwa mecze, chcemy grać w Lidze Europejskiej. Możemy dotrzeć do finału, a puchar tych rozgrywek jest ważnym trofeum.&quot;


A tu słowa Kuna:
&quot;To był dobry mecz.&quot; - powiedział Aguero po meczu z Aston Villą. &quot;Prawda jest taka, że kolejne spotkanie również musimy wygrać. Wyjdziemy na boisko i damy z siebie wszystko, żeby pokonać Real&quot;.

&quot;Musimy mieć na uwadze inne wyniki, ale najważniejsze jest to, abyśmy wygrali. Musimy pokazać na co nas stać&quot;.


Wiem,że to tylko słowa ale The Citizens tego meczu na pewno nie odpuszczą i będą chcieli udowodnić wszystkim,że potrafią wygrać z takim klubem jak Real.Ja czuje,że może im się to udać ale podkreślam to tylko moje przeczucia.Real będzie się musiał sporo napocić aby zgarnąć 3pkt w tym spotkaniu.To że wygrali u siebie o niczym nie znaczy.W takim meczu może zdarzyć się wszystko.City może zagrać mecz życia i ograć Real lub goście z Madrytu nie dadzą żadnych szans drużynie Manchesteru.Moje typy na to spotkanie są więc takie:Sportingbet
Manchester City @3,0
Over 2,5 @1,50
BTS @1,40
Benzema strzeli @2,50


Powodzenia dla wszystkich grających to spotkanie.Ja gram za drobne na wygraną City ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hakan 256

hakan

Użytkownik
Kurs 2.15 na wyjazdowe zwycięstwo Realu w kontekście gry poniżej oczekiwań w lidze mistrzów nie kusi. MC spisuje się jeszcze gorzej, grałem przeciwko z Ajaxam a zamierzam grać w starciu z Królewskimi? tak, bo wtedy kursy na The Citizens kompletnie nie zachęcały do gry. Mimo, że wyniki beznadziejne, to nie należy zapominać o potencjale jaki drzemie w zespole. Real, mimo iż miał miażdzącą przewagę w Madrycie to musieli gonić wynik i ledwo ledwo, ale rzutem na taśmę wygrali. W meczu w Dortmundzie Real też nie zagrał na miarę możliwości, w rewanżu liczyłem, że pokażą swoje prawdziwe oblicze, ale nic z tego. Skoro MC było w stanie napsuć sporo krwi na Santiago to tym bardziej u siebie powinni postawić wysoko poprzeczkę.
MC 1x 1,72
Po tym co BVB zrobiło w Madrycie spodziewam się olbrzymiej masówki na Dortmund. A wbrew pozorom Amsterdam to nie jest łatwy teren i tak duża rozbieżność jest wg mnie nieco myląca.
Ajax 1x 1,98

Skoro Bate wygrało 3-1 w Lille to naturalną koleją rzeczy powinno być zwycięstwo u siebie. Z takiego założenia wyjdzie wielu typujących. W zeszłym sezonie była dość podobna sytuacja. Lille przy kursach @1,60 straciło punkty z CSKA remisując 2-2. Wydawało się, że skoro u siebie nie sprostali ciężko będzie im wskórać cokolwiek na trudnym terenie w Moskwie. Lille wygrało 2-0. Teraz rozbieżność w kursach znacznie większa, a wynika to z faktu, że Bate świetnie zaczęło rozgrywki oraz faktu, że Lille przegrało wszystkie spotkania. Ja nie popadam w przedwczesny hurraoptymizm, Valencia, która w lidze na wyjazdach spisuje się fatalnie miała mieć spore problemy na Białorusi, a gładko odprawili gospodarzy 3-0.
Lille x2 1,80
kursy na Chelsea bardzo wysokie, duże osób pogra podwójną szansę po ładnych oddsach.
Przy czym Chelsea podobnie jak Real gra poniżej oczekiwań. z Shakterem wywaliczyli 3 oczka, ale w obu meczach byli gorszą stroną. Stara Dama w Londynie też sprawiła sporo problemów The Blues. Chelsea w lidze mistrzów po za domem już nie takie mocne jak u siebie. Skoro Juve nie przestraszyło się Chelsea na wyjeździe to myślę, że u siebie ich zdominują. Tym razem trap kurs w stronę gości
Juve 1,80
Czerwone Diabły pewny awans i na Galatę 1,90 :d nie sądzę, żeby MU miało przechodzić obok meczu, to nie liga europejska, to liga mistrzów, kasa za wygraną, chęć zakończenia rozgrywek grupowych z najlepszym bilansem punktowym itd po takim kursie nie omieszkam nie zagrać na gości
MU x2 1,82
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
N 66

niepowazny

Użytkownik
Nie wiem dlaczego się tak rzucacie na to Juve jest to drużyna która zapomniała trochę jak grać w LM gadacie ze The Blues słabi, poniżej formy brak Terrego. Torres który strzela &quot;od święta&quot; racja ale co prezentuje Juve remis z Duńczykami? remis z Szahtarem ? Nie zapominajcie ze Chelsea wystarczy remis &quot;postawią&quot; autobus dla niebieskich remis to jak wygrana za 3 punkt. W ostatniej kolejce zmierza się z Duńczykami u siebie i raczej 3 punkty zdobędą . Juve samo sobie skomplikowało grę remisując mecz za mecze w LM i nie mówcie że na nich nie stawialiście i że nie udupiliście kasę (ja stawiałem i co mi przyszło ---- nic) Nie zapominajcie że Chelsea to zeszłoroczny triumfator LM gdzie też wszyscy spisywali ich na pożarcie a tu psikus
Zatem mój typ to x2 jest bardziej wart grania tym bardziej jak ludzie będą uderzać w stronę Juve kursy pójdą w góry i dzięki temu skorzystam
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
Nie wiem dlaczego się tak rzucacie na to Juve jest to drużyna która zapomniała trochę jak grać w LM gadacie ze The Blues słabi, poniżej formy brak Terrego. Torres który strzela &quot;od święta&quot; racja ale co prezentuje Juve remis z Duńczykami? remis z Szahtarem ? Nie zapominajcie ze Chelsea wystarczy remis &quot;postawią&quot; autobus dla niebieskich remis to jak wygrana za 3 punkt. W ostatniej kolejce zmierza się z Duńczykami u siebie i raczej 3 punkty zdobędą . Juve samo sobie skomplikowało grę remisując mecz za mecze w LM i nie mówcie że na nich nie stawialiście i że nie udupiliście kasę (ja stawiałem i co mi przyszło ---- nic) Nie zapominajcie że Chelsea to zeszłoroczny triumfator LM gdzie też wszyscy spisywali ich na pożarcie a tu psikus
Zatem mój typ to x2 jest bardziej wart grania tym bardziej jak ludzie będą uderzać w stronę Juve kursy pójdą w góry i dzięki temu skorzystam
osobiście nie doceniłem Doniecka, piszesz, że remis z Shaktarem, a Chelsea może miało spacerek z nimi? w obu meczach Ukraińcy wysoko postawili poprzeczkę. Owszem, Stara Dama zawiodła z Duńczykami, ale czy w meczu z Chelsea odbiegali od Londyńcczyków i przypominali drużynę, która rzekomo zapomniała jak się gra w LM?
Chelsea i stawianie autobusu :grin: The Blues to nie Celtic przyjeżdżający na Camp Nou, żeby stosowali tego typu zagrywki
nie mierz wszystkich swoją miarą ????
zeszły sezon to inna bajka póki za sterami była Villas Boas to Chelsea prezzentowała się fatalnie i nic dziwnego, że wielu spisało ich na straty. nowa miotła zdecydowanie zmieniła oblicze drużyny
Wątpię, żeby przy takich kursach ludzie uderzali w stronę Juve, ze względu właśnie na double chance, gdzie mamy wyższy kurs niż na tylko jedną szansę wygraną Juve 1,80 vs 1.96 na x2, a ludzie wyjdą z założenia, że przy potencjale Chelsea to idealna okazja przy takich rozbieżnościach w kursach
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Manchester City - Real Madryt
Typ: Manchester City DNB
Kurs: 2.38@Bet365​

Manchester City wcale nie jest taki słaby jak to niektórzy uważają. Zauważmy, że nie przegrali jeszcze w swojej lidze, co o czymś świadczy. Mieli ostatnio sporo problemów wewnętrznych, odsunięcie Balotelliego dało trochę spokoju i teraz wszystko po mału wydaje się wracac na właściwe tory. Mancini jak to Mancini odsuwa całkowicie presje od swojego zespołu mówiąc, ze nie mają juz żadnych szans na awans. Podobna sytuacja miała miejsce w zeszłym sezonie kiedy to mając spora przewagę w lidze nad rywalami zza miedzy stracili ja i nawet tracili w pewnym momencie 8 pkt. Oczywiście Mancini równiez mówił jak to jego zespół nie ma szans na mistrzostwo, ale pamietamy jak to się skończyło. Nie mówie tutaj tego, aby pokazac, że jednak maja jakieś szanse na awans, ale po to, aby uzmysłowic niektórym, ze City absolutnie nie odpuści tego meczu.

Real ma skład bardzo dobry, ale nie najlepszy. Nie jest to idealna druzyna i z tym każdy musi się zgodzic. Główny problem w mojej ocenie to brak napastnika na taki klub. Ani Benzema, ani tym bardziej Higuain nie zapewniaja odpowiedniej skutecznosci i jakości temu zespołowi. Obrona równiez do ma troche dziur. W LM Real stracił dotad bramki w każdym meczu. Łącznie ta liczba wynosi 7 czyli jak na 4 mecze to bardzo dużo. Na swoim podwórku ta liczba jest miejsza, ale ratuje ich własny stadion gdzie stracili tylko 3 gole. Na wyjazdach ta liczba wynosi 6 co równiez nie jest rewelacyjnym wynikiem. Mecz chociazby z Borussią, a w zasadzie oba mecze, pokazały, ze Real ma kłopoty z konstruowaniem akcji zespołowych. Ich siła leży w indywidualnościach, jako drużyna przez długie fragmenty nic nie pokazywali. Pierwsza połowa z Borussią była bardzo słaba, cały mecz ledwo wyciagnięty. A juz wtedy mówiono, że zbiją Borussię, że na wyjeździe nie grali na maxa. Rzeczywistośc okazała się inna. Druzynowych akcji było jak na lekarstwo i tak podejrzewam będzie w środę. Ctiy nie jest pod żadną presja. To co miało byc na nich wylane, juz zostało wylane. Wszyscy sie prawie pogodzili o odpadnieciem. To moze im w tym meczu pomóc. Kiedy ostatnio City grało bez presji zdobycia 3 pkt? Chyba własnie z Realem i tam byli bardzo bliscy zdobycia nawet 3 pkt. Pamietajmy, ze jest to zespół, który posiada takuch piłkarzy jak Aguero, Tevez, Kompany, Nasri, Silva, Yaya Toure czy Hart/ Oni maja niezwykły potencjał, który nie był w stanie pokazac swojej siły na przestrzeni wszystkich kolejek, ale jest bardzo spora szansa na to, ze ta jakośc pokaże się w tym meczu. W kontrze spokojnie sa w stanie zranic Real. Aguera, Tevez obsługiwani bedą przez Silve, a on juz potrafi zagrac dobrą piłke. Atak pozycyjny nie lezy im w tym sezonie i to widac jak na dłoni, ale w tym meczu kilkakrotnie na pewno oddadza pole Realowi i bedą mieli szanse na kilka kontr.

Kursy powinny byc w ojej ocenie 50/50. Real wcale nie jest taki mocny, a City takie słabe. Jak City wyjdzie na boisko jak jedna druzyna, która ufa trenerowi to spokojnie moga pokonac Real. Real bez dobrego napastnika nie jest dobrą opcja na zainwestowanie w nich pieniędzy. stawiam na City
 
N 66

niepowazny

Użytkownik
No tak Hakan zapomniałeś dodać co zrobił di matteo w meczu z barcelona? Jeśli uzna ze nie wygra meczu zrobi to samo co w meczu z Barcą rok temu ... Chodź sam bym tego niechciał bo The Blues to silna ofensywę i oczekuje dobrego spotkania. Już nie kozacz że odpuściłeś mecz juve z dunczykami i nie stawiałeś ani złotówki na nich ... ;] I nie mierzę wszytskich lecz wiekszość forum pewnie utopiła kaskę na tym meczu.
Nie zapominaj że to LM a nie ligowe potyczki , ja osobiście uważam ze liga włoska jest mniej atrakcyjna (czyt. poziom niższa) od PL ale to moje osobiste zdanie. Nie masz żadnych argumentów ani nie napisałeś dlaczego Mocarskie juve jest tutaj faworytem prócz tego ze nie przegrywają na swoim stadionie ... jeśli Inter wygrał to dlaczego The blues nie mogą? A to że Juve musi to wiesz musi to na rusi ... pozdrawiam

Zapomniałem dodać ( właśnie czytam ) że Vucinic nie zagra ... parę &quot;napadu&quot; mają tworzyć Quagliarella oraz Giovinco co do Fabio to świetny zawodnik ale jak oglądałem parę spotkań z udziałem Giovinco to naprawdę ... takiego &quot;samoluba&quot; nie widziałem dawno

Faktycznie zgadza się tak jak kolega napisał poniżej Vucinic jest w skladzie na ten mecz ... Sorki za wprowadzenie w błąd ... A co do Giovinco niechaj siedzi do konca meczu na ławce ;)
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
Zapomniałem dodać ( właśnie czytam ) że Vucinic nie zagra ... parę &quot;napadu&quot; mają tworzyć Quagliarella oraz Giovinco co do Fabio to świetny zawodnik ale jak oglądałem parę spotkań z udziałem Giovinco to naprawdę ... takiego &quot;samoluba&quot; nie widziałem dawno
Vucinic zagra podobno, zdążył się wykurować więc atak Quag-Vucinic najpewniej, a w końcówce wejdzie Giovinco
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów, godz 20.45
RSC Anderlecht - AC Milan
TYP: 1 DNB (zakład bez remisu)
KURS: 2,05
BUK: William Hill
Analiza:
Jutro o godzinie 20.45 rozpocznie się bardzo ciekawe spotkanie w lidze mistrzów w grupie C gdzie Anderlecht podejmie na własnym stadionie Milan. Oba zespoły walczą nadal o drugie miejsce które jest premiowane awansem do kolejnej fazy rozgrywek ligi mistrzów. Kursy są bardzo interesujące i bukmacherzy uważają że większe szanse na zwycięstwo mają goście tego meczu lecz ja uważam że gospodarze powinni być faworytem tego meczu. Gospodarze w lidze mistrzów są na trzecim miejscu z dorobkiem czterech oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni dwa mecze i jeden mecz wygrali oraz jeden mecz przegrali. Wygrali oni z Zenitem 1:0 a przegrali z Malagą 0:3. Na wyjeździe również rozegrali dwa mecze i jeden mecz zremisowali i jeden mecz przegrali. Zremisowali oni z Milanem 0:0 i przegrali z Zenitem 1:0. A więc jak widać potrzebują tego zwycięstwa aby spełnić swoje marzenia i awansować dalej. W ostatnich meczach Anderlecht zaczął bardzo dobrze się prezentować to już nie jest ta sama drużyna która zremisowała bezbramkowo w pierwszym pojedynku z Milanem to jest drużyna nowa która nabrała świeżości oraz złapała kapitalną formę. Nowa chodzi mi w sensie psychicznym a nie transferowym ???? . W lidze belgijskiej powrócili oni na fotel lidera z dorobkiem 34 oczek i mają przewagę nad drugim zespołem czterech oczek. W ostatniej kolejce pokonali oni na własnym stadionie zespół który obecnie jest na szóstym miejscu 1:0. Dominowali w tym meczu lecz jak widać chcieli wygrać jak najmniejszym wysiłkiem bo pewnie już myśleli o meczu z Milanem. Natomiast goście tego meczu w lidze mistrzów są na drugim miejscu z dorobkiem pięciu oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni dwa mecze w których to dwa mecze zremisowali jeden z Anderlechtem a drugi z Malagą 1:1. Na wyjeździe również rozegrali dwa mecze w których to jeden mecz wygrali i jeden mecz przegrali. Wygrali oni z Zenitem 3:2 a przegrali z Malagą 1:0. A więc jak widać kompletnie zespół Milanu rozczarowuje lecz nie tylko w lidze mistrzów ale także w lidze Włoskiej gdzie znajduje się na 12 pozycji z dorobkiem 15 oczek. W ten sposób tracą 17 punktów do Juventusu i nie mają już szans na pierwsze miejsce lecz pewnie będą walczyć o europejskie puchary. W ostatniej kolejce zmierzyli oni się z Napoli na wyjeździe i przegrywali już 2:0 lecz udało im się odrobić straty w drugiej połowie i zremisowali 2:2. Moim zdaniem ten mecz zakończy się zwycięstwem gospodarzy a sądzę że padnie również mniej niż 2.5 gola więc stawiam na skromne zwycięstwo 1:0 dla Anderlechtu ;)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ajax Amsterdam - Borussia Dortmund
Czyste konto: Borussia Dortmund - Nie 1,36 bet365
Ajax ma jeszcze szanse na awans i wcale nie jest na straconej pozycji, nie takie rzeczy się zdarzały w Lidze Mistrzów. Muszą po prostu te spotkanie wygrać, nie mają nic do stracenia, grają u siebie gdzie dużo strzelają. Więc o siłę ataku oraz mobilizację ze strony holendrów nie mamy co się martwić. Do tego w poprzedniej kolejce wypuścili wyjazdowe zwycięstwo z Manchesterem City prowadząc 0:2, zakończyli mecz z wynikiem 2:2.
Borussia w Lidze Mistrzów pokazuje, że jest to zupełnie inna drużyna niż w meczach u siebie. Na 6 wyjazdowych meczy w LM w każdej stracili bramkę, razem aż 13. Może i krótko, ale wątpię by Ajax Amsterdam nie strzelił u siebie bramki przy takich okolicznościach.
 
E 0

emil1910rts

Użytkownik
Na jutro ciekawą opcją jest zagranie na Arsenal z handicapem. Kanonierzy potrzebują zwycięstwa by przybliżyć się do awansu i kto wie: może postarać się jeszcze o 1 miejsce w grupie. Wydaje się że forma Arsenalu rośnie, derby z Tottenhamem dobrze prognozują - jest moc w ofensywie. Goście bez szans na awans. Arsenal ma o co grać a na Emirates gra często spektakle także 2 bramkami chłopcy Wengera są spokojnie w stanie wygrać.
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Kurs jaki oferuje nam bukmacher na gosci to jakas porazka
To prawda. Borussia jest tu faworytem, powinna mieć komplet zwycięstw i Real oglądać w lusterku wstecznym i to na dalekim horyzoncie. Póki co lusterko się przydaje i nie sądzę, by po 5 kolejce miało się to zmienić. Borussia z Ajaxem przegrać nie powinna, bo Ajax zawdzięcza swoją pozycję temu, że Obywatele grają na poziomie Lecha Poznań. Na Real raczej zepną poślady, bo cień szansy na awans wciąż mają. Real na Etihad nie wygra. Nie ma co patrzeć na ligę hiszpańską, bo tam albo są kalafiory, ale sędziowie mają Real w swojej opiece. W lidze hiszpańskiej też musi być &quot;rywalizacja&quot;, a przynajmniej jej pozory. Obywatele to inna półka niż większość klubików w Hiszpanii. A Real nie jest przyzwyczajony do rywalizacji. Zresztą Real nie musi rozrywać płuc. W ostatniej kolejce stuknie Ajax i awans ma.
Ajax - Borussia X
City - Real 1
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Jutro jak dla mnie bardzo 3 ciekawe spotkaia które mnie interesują tylko i wyłącznie pod kątem czysto bukmacherskim a mianowicie są to dwa spotkania w grupie smierci oraz spotkanie Porto z Dinamem .
Ajax vs Borussia tutaj jak również i w spotkaniu Realu z City widzę pewniutki over 2.5 bramki i korci aby mocno zagrać tripla Over 2.5 w dwóch meczach grupy smierci oraz Porto -1 to jak dla mnie minimalna kara dla zespołu który przyjedzie do Portugalii .W każdym z tych spotkań siła ofensywa drużyn jest bardzo mocna 2 bramki dla Borussi to dla mnie minimum a do tego dochodzi ofensywnie usposobiony Ajax który dużo strzela ale też traci natomiast gdy spojrzymy na drugie spotkanie z tej grupy tutaj też spotkają się mocno ofensywne drużyny City i Real strzelają bardzo dużo bramek i mają też słabsze momenty w defensywnie co tacy gracze jak Ronaldo czy Silva bedą chcieli jutro wykorzystać i przechylić szale zwycięstwa na swoją korzyść . Natomiast do trzeciego meczu to jak dla mnie bedzię totalny pogrom do którego dojdzie w Portugalii . Porto będzie chciało zmiażdżyć rywala u siebie i zapewnic sobie awans do kolejnej rundy i do Francji po prostu pojechać rozegrać tylko formalny mecz bo awans tak czy inaczej będą mieli zapewniony dlatego patrząc na siłe rażenia Porto jutro moim głównym typem bedzię :
Porto -2 2.16 Betsafe ✅
lecz ja skuszę się na Porto -3 za 3.50 w William hill ⛔
i do tego dochodzą te 2 overy
Ajax-Dortmund over 2.5 1.59✅
City - Real Over 2.5 1.56⛔
Porto -2 2.16✅
Betsafe AKO 5.36
⛔
Bardziej obawiam się overu w Amsterdamie niż Porto -2 ;)
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Anderlecht - A.C. Milan
Typ: 2
Kurs: 2,57
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Anderlecht w gazie! po kilku słabszych występach zaczel wygrywać w lidze i nawet w LM z Zenitem. Ale ja typuje w tym meczu drużynę gospodarzy która patrząc ze strony statystycznej nie powinna wygrać tego spotkania ale interesuję się całą ligą włoską i oglądając ostatni mecz Milanu na bardzo trudnym terenie w Neapolu gdzie zagrali dobry mecz i do zwycięstwa zabrakło trochę szczęścia mogę śmiało twierdzić że ich gra jest dużo lepsza od wyników jakie uzyskują, zespół dopiero otrząsa sie po odejściu ich najwiekszych gwiazd ale wydaje mi się że Milan idzie w dobrym kierunku i chcąc awansować do kolejnej fazy musi ten mecz wygrać, a Belgowie są jak najbardziej w zasięgu Milanu w obecnej formie. Po kontuzji powoli odnajduje się Robinho, do formy wraca też Boateng i to oni powinni wspierać będącego w wielkiej formie
El Shaarawy&#39;ego. Jak dla mnie bardzo zachęcający kurs na to spotkanie aby zagrać za grubszą kase.
✅✅✅ wynik: 1:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom