>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Angielska piłka w najlepszym wydaniu III

konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Miałem Wam na dziś ogarnąć tabelę i poprawić top 25 ale korzystam trochę z innego kompa, a ten gdzie są tabele lekko nawalił więc do jutra musicie wytrzymać.
Przy okazji prosiłbym Valverde o dosłanie niku z WH.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Poprawiłem i zaaktualizowałem tabelę. Miałem trochę kłopotów technicznych i stąd ten poślizg.
Dziś kończymy zabawę więc kilka organizacyjnych spraw.
1. Niki za top 25 z 12 kolejki jak i z głównej tabeli będę zbierał ja. Jak zbiorę wszystko to przekaże tradycyjnie Marcinowi.
2. Mam nadzieję iż oczywiste jest to, że w przypadku jednakowej ilości pkt o miejscu będzie decydowało łączne AKO z 12 kolejek.
3. Zrobię sobie listę osób typujących we wszystkich kolejkach, wstawię ją tutaj do weryfikacji i administracja wylosuje 3 osoby , które załapią się na freebeta.
W razie wątpliwości śmiało pisać
 
dutchman-robin 2,6K

dutchman-robin

Użytkownik
Obliczyłem przed chwilką 12 ostatnią ???? kolejkę naszego najlepszego konkursu ???? Dzięki wszystkim za dobra zabawę,podziekować trzeba również sponsorowi naszej zabawy firmie WilliamHill.No to pozostaję czekać na następną edycję ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
Dzieki za mega szybkie podliczenie. Dzieki za prowadzenie oraz za pomysl na chyba najfajnieszy konkurs na tym forum - szczegolnie po zmianach w punktacji ogolnej (1-25 itd). Dzieki za walke do samego konca! No i jak wspomnial poprzednik, nalezy podziekowac sposnorowi.
Pozdrawiam i mam nadzieje do zobaczenia w przyszlej edycji!
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Również dzięki za miłą rywalizację. Na szybko gdzieś w TOP5 chyba się załapałem w generalce. ???? czekam na jakieś oficjalne tabele i gratuluje najlepszym ???? do zobaczenia w następnej edycji!
 
Do góry Bottom