>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Championship Manager / Football Manager

airborne 105

airborne

Użytkownik
W FM 2011 pamiętam w 2025 roku skonczylem grac i puscilem urlop. Wrócilem na koniec dnia i mialem rok 2055.........

Mistrzem włoch była Bologna..... Milan był w drugiej lidze

w Anglii mistrzem było Newcastle a Liverpool grał w II lidze....

Śmiesznie to wyglądało...

Eksperymentowałem równiez i chodz nie lubie Liverpoolu dlatego objalem tą ekipe w FM 2011.........sprzedalem wszystkich zawodnikow i kupilem samych Polaków którzy grali w Kadrze Polski....

Dalem urlop....i na koniec sezonu Liverpool miał Miejsce 3 ???? .....

Troszke gierka ma błędów...


...

Teraz mam FM 12 nie ma czasu juz na gre co kiedys ze wzgledu na pochlaniajacą prace w banku......

ALe szczerze ? tez jest smiesznie...np. ostatnio Galatasaray skopało mi tyłek w LM 3-0 w 1/8 a gralem Manchesterem United....po czym w rewanzu wygralem 9-0 ???? ........

Moze kiedys poprawią system gry....
 
F 0

freekickzpl

Użytkownik
Haha ;) Tez mialem podobne sytuacje gdy Wolverhampton zdobywal Lige Mistrzow w n-tym sezonie, a Burnley bylo Mistrzem Anglii ;) Dlatego preferuje Fife Manager ;)
 
Y 4

yankes750

Użytkownik
Ja jeszcze wersji z numerkiem 13 jeszcze nie zakupiłem, lecz myślę że w najbliższym czasie się na nią skuszę.
Ostatnio znów zacząłem sobie nową karierę w FM 2012 Borussią Dortmund ????
Ta gra jest po prostu świetna, spędziłem przed nią mnóstwo godzin, rozegrałem setki sezonów i wciąż mi się nie znudziła.
Polecam każdemu ????
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Nie dawno dostałem na urodziny FM-a 2012 i trzeba przyznać, że bardzo duży przeskok jak dla mnie. Ostatnią wersją jaką grałem była 2008 ale to przepaść. W 2012 jest bardzo dużo rozmaitych opcji, które naprawdę fajnie rozbudowują grę ale na początku ciężko przywyknąć.
 
F 84

fanatyk00

Użytkownik
A mi po zainstalowaniu gry nie chce się w ogóle nie chce uruchomić.Po kliknięciu na ikonkę nic sie nie dzieje.Ale to moze przez to ze podczas instalacji nie chciał sie zainstalować dodatek Net Framework czy cos takiego
 
F 84

fanatyk00

Użytkownik
U mnie gra juz działa ale po kilku dniach wywala do Windowsa trzeba czekać za Ctackiem odpowiednim ale czy będzie na czasie tego nie wie nikt
 
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
Pozwolę sobie odkopać temat, ale myślę że warto. Gra ktoś z was jeszcze w FM? Bo ja obecnie troszkę pykam prowadzę teraz BATE i narazie tylko 1/8 Ligi Mistrzów.
 
Do góry Bottom