>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Władimir Kliczko (58-3; 50KO) - Mariusz Wach (27-0; 15KO) 10.11.2012

Status
Zamknięty.
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Niby pewne ale nie rozumiem calkowicie stawiania WAGI CIEZKIEJ po takim kursie. Niby praktycznie pewne zwyciestwo Kliczki ale on nie ma mocnej szczeki tak naprawde od paru lat nie dostal a przeciez nokautowali go przecietniacy. Dla Wita mam dużo wiecej szacunku i sympatii, walczy cholernie niewygodnie i nie ma pojedynczego ciosu jak Władimir ale jest wielkim mistrzem.Przypadkowo wskoczyła mi w rece ponownie walka Wita z Adamkiem . Wymowny bylo zblizenie na twarz obu panów Adamek zmasakrowany a Kliczko jakby dopiero z szatni wychodził, ot taka refleksja.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Nigdy się tu nie udzielałem w temacie sportów walki, ale oglądam boks regularnie i ten kurs @ 1,17 w Fortunie na Kliczkę to jakiś żart?
Tak jak BukmacherTSW pisał. Granie takich kursów w HW to spore ryzyko. Ciężka nie jedne cuda już widziała, jakiś lucky Punch Wacha i może być ciekawie tym bardziej, że Władko deski kilka razy w karierze wąchał. Wach to ciężki z prawdziwego zdarzenia, wzrost,waga,zasięg,siła(?) nie to co Adamki,Hucki,Cunninghamy czy inne Mormecki.
Reasumując, aby Wach wygrał z Kliczko musi to mniej więcej wyglądać tak ;)
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Ja tam natomiast szukałbym czegoś w stronę Wacha. Przede wszystkim boks to specyficzna dyscyplina w której nie zawsze lepszy wygrywa. Dalej z poza sportowego punktu widzenia ewentualna porażka Włądymira była by myślę pozytywnym bodźcem dla HW. Informacja że ktoś naglę pokonał jednego z braci wstrząsnęła by światem boksu i choć trochę wyrwała go z uśpienia &quot;bo ile można w kolo oglądać to samo&quot;:&gt;
Jeżeli chodzi o Kliczkę to moge napisać że są oni praktycznie idealnymi bokserami jeżeli chodzi o proporcje, warunki i umiejętności do HW. Podczas gry walczyli z kimkolwiek zawsze można było wymieniać słabsze aspekty budowy rywala: niski, mały zasięg, słabe nogo (Solis) wielki i workowaty (Wałujew) itd zaś w stosunku do braci nie ma się absolutnie do czego przyczepić. Wach natomiast tutaj może się rywalowi postawić, nieco wyższy nieco większy zasięg, porównywalna waga, ma czym uderzyć.
Kolejna sprawa to fakt że w niedawnych wyborach na Ukrainie partia braci dostała 12-14% ? głosów i stanowi realną opozycję do władzy. Myślę że po zakończeniu kariery bedą szli w tą strone, nawet mówi się o kandydacie na prezydenta. Jak wiadomo obaj są bardzo ogarniętymi ludzmi a nie jakimiś wrakami ludzie co po zakończeniu kariery nie potrafią sensownego zdanie wyraźnie wypowiedzieć. Nie mnie jednak połączenie polityki ze sportem może źle się odbić na tym drugim choć Vitali tutaj więcej się udziela.
Na koniec jeszcze napisze że dla mnie mimo że młodszy Władymir to jest sporo gorszy od Vitalija.
Mariusza od razu bym nie skreślał, to że dla przeciętnego zjadacza chleba żyjącego w erze Adamków, Sosnowskich czy Najmanów jest on mało znany albo anonimowy to nie znaczy że musi być gorszy. Ostatnio walczył tylko w stanach, oczywiście że dzisiaj wielkich szans mu nie daje ale inwestować fortune w sytuacji że o wyniku może zdecydować jakieś szczęśliwe trafienie, potknięcie itd.
 
B 0

baboon

Użytkownik
Podczas gry walczyli z kimkolwiek zawsze można było wymieniać słabsze aspekty budowy rywala: niski, mały zasięg, słabe nogo (Solis) wielki i workowaty (Wałujew)
Z Wałujewem bracia nie walczyli. Proponowali mu ponad 2 miliony $, ale Bestia ze Wschodu i tak nie chciała iść na pewną przegraną.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Przede wszystkim boks to specyficzna dyscyplina w której nie zawsze lepszy wygrywa.
Ziomku z Juventusu, zgadza sie ale można powiedzieć , że w każdym sporcie tak jest ;)
nformacja że ktoś naglę pokonał jednego z braci wstrząsnęła by światem boksu i choć trochę wyrwała go z uśpienia &quot;bo ile można w kolo oglądać to samo&quot;:&gt;
Powiedziałbym nawet , że trafiłby do nazwijmy to do top3 sensacji w historii nowożytnego boksu jeśliby wygrał. Taki Sosnowski choc szans w ogóle nie miał, walczył chociaż o jakieś śmieszne mniej lub bardziej mistrzostwa .Wach troche przespał pewien moment kariery, ma bogatą przygode amatorską ale walczył przez dłuższy czas z anonimami. Tu doświadczenie bedzie ogromnie ważne jeszcze przed wejściem.
Na koniec jeszcze napisze że dla mnie mimo że młodszy Władymir to jest sporo gorszy od Vitalija.
Dlaczego?
Ostatnio walczył tylko w stanach,
Tu jest ból bo jaki by nie mieć stosunek do USA dla mnie tam jest miejsce najwiekszego boksu to jest mekka. Miedzy innymi dlatego irytuje hegemonia braci, którzy przenieśli boks do Niemiec.
 
B 0

baboon

Użytkownik
Tu jest ból bo jaki by nie mieć stosunek do USA dla mnie tam jest miejsce najwiekszego boksu to jest mekka. Miedzy innymi dlatego irytuje hegemonia braci, którzy przenieśli boks do Niemiec.
A ja jestem wdzięczny braciom, że od lat udowadniają, że boks na najwyższym poziomie to nie tylko USA. Zresztą nie tylko oni. Kiedyś faktycznie poza Stanami niewiele się działo. Ale od jakiegoś czasu obserwujemy dynamiczny rozwój boksu europejskiego. Ile teraz amerykanie posiadają pasów? Zdecydowana większość to Latynosi i Europejczycy (plus Azjaci w najlżejszych kategoriach). Coraz częściej to amerykanie jadą do Europy na walki o pas, a jeszcze kilkanaście lat temu takie coś we łbie by się nie mieściło.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Fakt z tym Wałujewem mnie poniosło;p
Vitalija uważam za lepszego tak po prostu ???? on z dwójki braci pierwszy sie pokazał, zawsze świetnie kondycyjnie przygotowany itd
Też mam sentyment do gal w USA, niby fajnie że ten ciężar sie przeniósł na Europe ale tutaj niektóre gale w tym największe to takie wałki idą że szok ???? może troche dlatego na wyrost po cichu lidze na jakąś porażkę Kliczki.
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
panowie co powiecie na taki zakład jaki oferuje betsafe

MARIUSZ WACH ROZBIJE ŁUK BRWIOWY WŁADIMIROWI KLICZCE
TAK 4,70
NIE 1,15



???
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
panowie co powiecie na taki zakład jaki oferuje betsafe
MARIUSZ WACH ROZBIJE ŁUK BRWIOWY WŁADIMIROWI KLICZCE
TAK 4,70
NIE 1,15

???
Niezłe . Brawo za wyszukanie wkoncu to boks , Wach moze dostac łomot i nie dotrwac do 5 rundy a jeden cios siadzie i plus. Za drobne jak najbardziej
 
B 0

baboon

Użytkownik
Chyba mnie nie zrozumiałeś , a mi nie chce sie teraz tłumaczyć...
Zrozumiałem, spokojna Twoja rozczochrana ????
ale tutaj niektóre gale w tym największe to takie wałki idą że szok
A w USA nie ma wałków? Masz tu amerykańskie wałki z ostatniego roku jakich nie powstydziliby się niemieccy oszuści:
- Abril-Rios
- Campillo-Cloud
- Pacquiao-Bradley
 
homel 918

homel

Użytkownik
Sędzie powinien przerwac walke a nie czekac z tym mordobiciem do konca 12 . Bokser ktory nie umie zadawac ciosow walczy o mistrza. 0 umiejetnosci pokazal Wach, bo z gębą taką się urodził, wytrzymałej szczeki nie wycwiczyl. No jedyny plus ze chcial dotrwac do 12 rundy , po walce nawet sie usmiechnal ze sie udalo ^^
beda jaja jak sie okaze ze zadnych zlaman nie ma Wachu haha po takich petardach
 
F 19

footbalfan

Użytkownik
Miażdżąca przewaga Kliczki.Chyba każdy w końcówce 5 rundy poczuł te emocje, po ciosie Wacha, który ma niesamowite serce do Walki!!! Kondycyjnie również bardzo dobrze, zabrakło zdecydowanie doświadczenia;).
 
przemasso 38

przemasso

Użytkownik
W sumie to się tylko tak twardej gęby Wacha nie spodziewałem, reszta była wiadoma, czyli brak szybkości i beznadziejna technika Mariusza. Jego lewe proste są tak tragiczne, że masakra. Pozatym dziwi mnie czemu nie atakował tak jak w 5 rundzie. Przecież wiedział, że nie wygra a mimo to tylko te pseudo lewe proste wyprowdzał.
Do tego to zadowolenie po walce trenera i Vikinga, że dotrwał do końca...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Sędzie powinien przerwac walke a nie czekac z tym mordobiciem do konca 12 . Bokser ktory nie umie zadawac ciosow walczy o mistrza. 0 umiejetnosci pokazal Wach, bo z gębą taką się urodził, wytrzymałej szczeki nie wycwiczyl. No jedyny plus ze chcial dotrwac do 12 rundy , po walce nawet sie usmiechnal ze sie udalo ^^
beda jaja jak sie okaze ze zadnych zlaman nie ma Wachu haha po takich petardach
Co Ty wiesz o zabijaniu ... :razz:

A tak na poważnie. Nie wiem, czy oglądałeś trochę ostatnie walki braci ale ta dzisiejsza była jedną z ciekawszych w ostatnich miesiącach/latach. Thompson,Mormeck,Charr,Sosnowski,Adamek,Johnson. Tam też była żenada, gorsza od tej dzisiejszej. Wach przynajmniej nie stał ja wieloma gardami i nei uciekał po ringu jak Adamek. Fakt, że brał wszystko &quot; na ryj&quot;, ale przynajmniej ciekawie było jak w 5 rundzie trafił Władka i trochę gong pomógł. Żeby nie było, nie mam na myśli, że tu Wach skończył by Władka, ale z chęcią kilanaście sekund dłużej pooglądałbym Władka w takiej defensywie.
Kliczko widać był podrażniony, widać było, że po 5 rundzie zabawa się skończyła i szukał tego nokautu ale go nie znalazł dzięki dzielnej postawie Wacha. Przegrał wyraźnie ale wstydu nie narobił. Trochę więcej pracy na treningach i jeszcze kilka dobrych walk przed nim.
 
przemasso 38

przemasso

Użytkownik
Nie wiem, czy oglądałeś trochę ostatnie walki braci ale ta dzisiejsza była jedną z ciekawszych w ostatnich miesiącach/latach. Thompson,Mormeck,Charr,Sosnowski,Adamek,Johnson
Zobacz sobie jak Vitalij wyglądał po walce z Johnsonem. Reszta się zgadza. Porównałbym dzisiejszą walkę do walki Vita z Brigsem. Też tylko stał w ringu i zbierał wszystko na morde.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Zobacz sobie jak Vitalij wyglądał po walce z Johnsonem. Reszta się zgadza. Porównałbym dzisiejszą walkę do walki Vita z Brigsem. Też tylko stał w ringu i zbierał wszystko na morde.
ale wynik walki z Johnsonem bardzo podobny. Wach przynajmniej tyle frajdy dał że jak to pisał BukmacherTSW &quot;lutnął Kliczce&quot;. Briggs znowu dał tyle frajdy bo to był dobry materiał ile ludzka głowa może czystych i soczystych uderzeń zebrać w ciągu 30min. Briggs zbierał zdecydowanie czyściejsze i zdecydowanie mocniejsze ciosy od Vitka aniżeli Viking do Władka. Mariusz się starał, probował tym lewym prostym (dość prymitywnym) coś dziabać no ale nie ma co się oszukiwać, że na braci raczej rywali nie ma.
Władko widać, chciał poskładać Mariusza, ale mu sie nie udało, widać tez było, jak po walce to wielkie ciśnienie z niego zeszło bo jednak Wach do samego końca był niebezpieczny bo pewno miał w bani ten cios z końca 5 rundy.
 
homel 918

homel

Użytkownik
Prawda tez jest taka ze dmuchany balonik i sie dalem wciagnac. No czego wiecej mozna bylo sie spodziewac po Wachu? Techniki to on nie mial nigdy, niby 2 lata treningu profesjonalnego, duzy skok itp pierdoly ,jak sie nie ma talentu to tylko pozostaje kondycje trenowac. Z pustego to i dzidzi amorozo nie naleje. Jak na niego niezle, imho wstydu sobie nie narobil , a moze i nawet dostanie od NIemcow szacun za wytrzymalosc. Ale na prawde niemilo bylo ogladac jak oklada rodaka Kliczko. Jak worek , sparing typowy, szkoda ze mimo takich warunkow Wachu nie umie ich wykorzystywac. Teraz troche moze pozarabiac ; dac sie poobijac prospektom i emeryturka
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom