>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

4 kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej - 08.11.2012 - czwartek

Status
Zamknięty.
pirelli 739

pirelli

Forum VIP

Kursy od Bet365

Do czwartku jeszcze kilka dni, ale już powoli możemy zacząć analizować i komentować najbliższe mecze 4 kolejki fazy grupowej Ligi Europejskiej.
PLAN TRANSMISJI TELEWIZYJNYCH


Zapraszam do aktywności w temacie :smile:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Apetycznie wygląda kurs na Anży. Na Anfield toczyli dosć wyrównane boje ale piękna bramka Downinga ( nietypowo brzmi) pozbawiła ich pkt. W Machaczkale zadanie będzie dużo trudniejsze Anży u siebie leje po kolei wszystkich jak leci, dodatkowo Rodgers pewnie standardowo na LE dokona jakiś rotacji w składzie (ogrywanie młodzieży) więc rewanż powinien być udany. W Anglii pucharowicze mają dość ciężkie terminarze ligowe, więc może to się poodbijać w Europejskich Pucharach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Tak na szybko (Post będzie edytowany) patrząc co wydarzyło się w ostatniej kolejce oraz widząć podjescie i formę niektórych zespołów bardzo ciekawie wygląda parę typów .

Plzen 1.42
- Widać że Czesi naprawdę chcą się pokazać z jak najlepszej strony w Europie dlatego dają z siebie 100% u siebie i na wyjazdach a co za tym idzie wyniki jest to drużyna która zaraz po Atletico wyjdzie z tej grupy bez większych problemów teraz mecz u siebie z drużyną z Izraela która u siebie przegrała 1:2 co patrząc na cieżki teren w Izraelu dla drużyny z Czech był to nie lada sukces ale czemu się tu nie dziwić jak zostawiają całe swoje serce na boisku jedna z peffek na Lige Europy jedna z wielu !
Sporting - Genk x2 2.18
Naprawdę drużyna z Belgi uwierzyła w swoje umięjetności i obecnie zajmuję pierwszej miejsce w swojej grupie . Każdy raczej wie i widzi jak obecnie gra drużyna Sportingu to już nie to samo co kilka lat temu obecnie wielki kryzys w tym klubie i priorytetem na pewno będzie poprawienie pierw sytuacji w lidze w Portugali niż awans do kolejnej rundy Pucharu Europy co lekko się spełnia 3 mecze 1 pkt no nie tak to miało wyglądać .Typ oczywiście przeciw Sportingowi ale drużyna Genk to nie są też jacyś chłopcy do bicia tylko solidna drużyna typ dość asekurancki i po takim kursie to aż szkoda nie spróbować a typ ma dużą szansę wejścia patrząc co dzieje się z drużyną gospodarzy .Genk dość solidnie na wyjazdach gra dlatego myślę że drużyna z Belgii wywiezie choćby jeden pkt z Portugalii a moim zdaniem pokusi się nawet o 3 pkt które o bardzo ich przybliżą do 1/16 .
Molde-Steua 1/1x 2.68/1.49
Na dzisiaj ostatni typ który bardzo mnie interesuję to spotkanie drużyny Molde z zespołem Rumuńskim . Kursy wystawione przez bukmacherów z pewnością w jakims stopniu są przyczyną porażki drużyny Norweskiej na wyjeździe 2:0 lecz patrząc jaki skład tam poleciał z racji grania o mistrzostwo kraju w następny weekend to nie ma się co dziwić że odnieśli porażkę teraz czas na rewanż w moim odczuciu tutaj zdecydowanym faworytem będzie drużyna Molde która prezentuję dość solidny futbol który spokojnie powinien wystarczyć na ekipe z Rumunii . Gospodarze Ligę Europejska nie olewają na pewno nie u siebie wygrana 2:0 z ekipą Niemiecką Stuttgart jest tego przykładem . Molde na pewno mierzy w awans a do tego wygrana u siebie w tym momencie jest bardzo ważna a po takich kursach również żal nie spróbować co pierwsze jest dość sporym ryzykiem zawsze może wpaść remis to kurs 1.49 jest do brania i na pewno z tego skorzystam .
//Dziwne trochę kurs na gości spada nie wiem dlaczego ;)
Wszystkie kursy z Betsonic .
To nie wszystkie typy które przyszły mi do głowy na tę kolejkę Ligi Europy kolejne już w następnych dniach .
 
S 5

srebny21

Użytkownik
Anzhi - Liverpool
typ1
stawiam na gospodarzy w lidze super ida i zajmuja 2-3 miejsce za to goscie cienko co do meczu Anzhi napewno wystawi optymalny sklad na ten mecz aby zajc pierwsze miejsce w grupie a co do angielskiego zespołu obstawiam ze zagra rezerwami bo w sobote lub niedziele ma mecz na wyjezdzie z chelsea i bedzie bardziej skupiona na tym meczu
Academica - Atl. Madryt
typ x2
Jak kazdemu wiadomo Hiszpanie przegrali ostatni mecz ligowy i tak sadze ze na mecz z zespolem Portugali ktory gra koszmarnie w lidze zagraja na remis i pojada na ten mecz rezerwowym skladem nie sadze zeby trener Atl. Madryt zabrał do portugali swoich najlepszych zawodników bo tez sie skupiaja na lidze hiszpanskiej
AIK- Psv
typ x2
Co do meczu Psv napewno nie bedzie sie broniło w szwecji i tak sadze ze wtym meczu duzo bramek nie zobaczymy moim zdaniem to spotkanie zakonczy sie remisem jak poprzedznie
Basel- Videoton
typ 1
Jaka narazie basel w lidze europejskiej spisuje sie słabo ma zaledwie 2 punkty w tym przegrana z zespolem gosci 2-1 mam nadzieje ze sie obudza gospodarze w tym meczu bo to ostatni dzwonek aby awansowac do kolejnej rundy tych rozgrywek mam nadzieje ze pokaza to co grali rok temu w LM

Leverkusen- Rapid W.
typ 1
W pierwszym spotkaniu obu zespołów padł wynik az 4-0 zespół niemiecki grał na wyjezdzie a co do meczu gospodarze może nie rozbija az tak wysoko Rapida ale sadze ze wygraja 2-1 i dzieki temu juz beda mieli zapewniony udzial w 2 rundzie tych rozgrywek

Edit Groven: Podaj kursy to ułatwi postrzeganie typów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Sparta Prague 1:1

Typ: 1X
Kurs: 1.87



Na początek kontrowersyjny typ. Wielu zapyta dlaczego? Już mówię... za walkę, za ambicję i za chęć pokazania się z jak najlepszej strony swoim kibicom. Hapoel Ironi Kiryat Shmona z 1 punktem na swoim koncie gra o życie u siebie ze Spartą Praga. Tylko 3 punkty dają im szansę na awans do kolejnej rundy. Zaczęło się od remisu na piekielnie trudnym terenie w Bilbao 1:1 w Hiszpanii. Potem był najpiękniejszy mecz 2 kolejki fazy grupowej Ligi Europejskiej! Mowa o heroicznej walce z Lyonem i ostatecznie porażka 3:4 u siebie. Do Pragi jechali nieco przytłumieni, nieco podłamani i 3:1 przegrali ze Sparta. Teraz odwet będzie. Jest zapowiadana walka na całego. W Izraelskiej ekipie ostatnio nastąpiło przełamanie. Hapoel Acre został pokonany 1:0 przez drużynę Shmona. Wygrana z 4 siłą ligi podbudowała nieco zespół Hapoel Ironi Kiryat Shmona, który do pojedynku ze Spartą przystępuje w bojowych nastrojach. To będzie &quot;święta wojna&quot; albo my albo oni. Myślę, że kibice przyjdą licznie na stadion Hapoelu wspierać swoich piłkarzy i dodadzą im otuchy podczas meczu. A Sparta? Zwolniła tempo. Czemu? Już opowiadam.. Ostatnie 2 spotkania to tylko 2 remisy. Pierwszy bardzo wymęczony w pucharze Czech z przeżywającą kryzys drugoligową FK Viktoria Žižkov, potem w lidze remis ze średniakiem ligowym Mlada Boleslav, a teraz wyjazd do Izraela gdzie kibice gospodarzy są gotowi oddać życie za swój klub. Wróżę ciężki mecz dla Sparty Praga. Zwycięstwo czy aż tak bardzo jest im na chwilę obecną potrzebne? Mają na koncie 6 pkt, w przypadku porażki z Hapoel Ironi Kiryat Shmona nadal nie stracą 2 pozycji w grupie, więc nie ma się co spinać. Bardziej powinno im zależeć na wygraniu w lidze z 1. FC Brno, dzięki czemu będą mogli wskoczyć nawet na pozycję lidera Gambrinus Liga. Kiryat Shmona jeśli przegra ten mecz to tylko na własne życzenie, bo jeszcze szansa awansu jest i to od nich zależy czy ją wykorzystają. Terminarz mają bardzo dobry bo 2 mecze pod rząd grają u siebie. Teraz ze Spartą, później z Bilbao. A Sparta na wyjazdach jest do ogrania. W rozgrywkach grupowych punktowała jedynie u siebie. Na wyjeździe przegrała z Lyonem po słabym meczu. Kusi czysta 1 po wyje..anym kursie 4.00! Dla odważnych na singla polecam!

Athletic Bilbao - Olympique Lyon 2:3

Typ: Obie strzelą? - TAK
Kurs: 1.57



Tutaj króto i na temat, bez zbędnych wywodów. Obydwie ekipy bramkostrzelne. Mają na szpicy wspaniałych piłkarzy takich jak: Aduriz (2 bramki w ostatnim meczu z Granada) Muniain, Gomis, Lisandro itd.. 5:2 ostatnio Lyon w lidze pokonał Bastię, generalnie w ostatnich 3 meczach ligowych zdobył 8 bramek. Nie wspomnę o Lidze Europejskiej gdzie maja bilans 8-5 we wszystkich 3 spotkaniach. Bilbao na swoim obiekcie czuje się jak ryba w wodzie. Wszystkie dotychczasowe mecze w grupie I z udziałem Ol. Lyon i Bilbao kończyły się BTS. W bezpośrednim starciu nie może być inaczej. Gourcuff powoli się rozkręca, jeśli wyjdzie mu mecz jest w stanie tak dogrywać na centymetry, że zawodnikom z Lyonu wystarczy dostawiać jedynie nogi. Athletic z racji 1 punktu na swoim koncie musi zaatakować Lyon. A Ci doskonale czują się z kontry. Jeśli padnie powyżej 3,5 gola nie będę zdziwiony. BTS - wg. mnie insider 4 kolejki fazy grupowej Ligi Europejskiej. Planuje pograć go w duecie z...

Olympique Marseille - Borussia Moenchengladbach 2:2

Typ: 1 DNB
Kurs: 1.42


Mathieu Valbuena, Ayew, Cheyrou, Andre Pierre Gignac, Loic Remy to tylko niektóre z gwiazdozbioru Ol. Marsylia. Bardzo ciężkie czeka ich zadanie bowiem przyjeżdża do nich solidna niemiecka firma - Borussia Moenchengladbach. Grupa C jest wg. mnie jedną z najbardziej wyrównanych spośród wszystkich grup. Borussia po remisie w 1 kolejce 0:0 z outsiderem grupy AEL Limassol, potem nieoczekiwanie przegrała u siebie aż 2:4 z Fenerbahce. W ostatniej kolejce przyszło ożywienie. 2:0 z Ol ympique Marseille i w sumie 4 oczka na koncie niemieckiej drużyny. Wicelider Lique 1 po nieco słabszej dyspozycji w lidze wraca na właściwe tory. Wygrana 0:2 z AC Ajaccio w miniony weekend jest dobrym prognostykiem przed meczem w Lidze Europejskiej. Bramki dla OM w tym meczu zdobyli bracia Ayew. Andre zdobył gola w 55&#39; minucie, zaś Jordan na trzy minuty przed końcem podwyższył na 0-2. Na tym etapie LE Marsylia tylko jeden raz grała u siebie. Było to spotkanie z AEL Limassol wygrane aż 5:1. Pozostałe 2 spotkania zakończyły się remisem na wyjeździe z Fenerbahce i porażką z Borussia 2:0. Niemiecka drużyna nie jest w najlepszych nastrojach, niedawno odpadli z Fortuna Düsseldorf w rozgrywkach DFB Pokal a w lidze zremisowali u siebie z SC Freiburg 1:1. Pozycja drużyny Borussia Moenchengladbach nie jest wesoła. Dopiero 11 miejsce jak na 4 ekipę z poprzedniego sezonu jest zdecydowanie poniżej oczekiwań. Po stronie Gladbach zabraknie prawdopodobnie kontuzjowanego Luuka de Jonga. Myślę że Marsylia z takim potencjałem nie przegra tego meczu. Dla gości remis będzie dobrym wynikiem. Jeśli takowy padnie zwrotem kasy się zabezpieczam. Marsylia gra przepięknie dla oka, stawiają na ofensywę, ich akcje są konstruowane z polotem, czasami zapominając o defensywie. A Borussia konsekwentnie ten sam schemat. Gramy swoje - ryzyko jest twoje. Tylko że czasami ta gra nie daje efektów. A we Francji jakoś nie widzę ich aby dominowali nad Marsylią, stąd typ na gospodarzy. Mocne 1 DNB.
Informacja dzisiejsza:
Elie Baup będzie miał do dyspozycji najlepszy skład jakim dysponuje.
źródło
To mnie utwierdza w typie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
W 30

walsystem

Użytkownik
Tylko te mecze bym był zdecydowany jutro stawiac , Hannover na bramki ponieważ bedzie im zależąło wbic jak najwiecej bramek w jutrzejszym spotkaniu, Metalist jest drużyną o klase lepszą od Rossenborgu nie ma co wiecej opisywac można postawic pewną 1. Każdy mecz bedzie obfitował w bramki w meczach faworytów warto sie skoncentrowac na bramki lub pewne zwycięstwa ekip.

Hannover - Helsingborg
1.druzyna strz.gola w obu polowach Typ: tak
Kurs :1.75

Met.Charkow - Rosenborg Tron.
handi 0:1 Typ: 1
Kurs: 2.12
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Spotkanie:
Andżi Machaczkala - Liverpool (1połowa)
Typ: 1
Kurs: 2,30
Bukmacher: bwin
Analiza:
Dla Rosjan ten mecz będzie stanowił większy priorytet niż dla drużyny Liverpoolu która w ten weekend ma przecież mecz z Chelsea.
Trener nie zabrał na to spotkanie Suareza i Gerrarda a w wywiadzie powiedział że da szanse zmiennikom aby odpocząć na mecz ligowy.
Andżi u siebie w europejskich pucharach gra znakomicie, wygrała 4 kolejne mecze. Największą gwiazdą jest oczywiście Samuel Eto’o, ale nie on jest najlepszym strzelcem zespołu, a Lacina Traore, który nie zagrał na Anfield. U siebie jednak zagrają z pewnością bardziej nastawieni ofensywnie i Traore powinien wystąpić od pierwszej minuty.Biorąc pod uwagę jaką siłą na własnym boisku jest Machaczkała oraz fakt, że Liverpool zagra w eksperymentalnym składzie to klub z Rosji jest faworytem meczu. Atak Liverpoolu bez Suareza nie powinien stanowić wielkiego zagrożenia dla obrony Machaczkały. Gospodarze często wygrywają pierwsze połowy a kurs na to zdarzenie jest zachęcający.
Kadra Liverpoolu na mecz z Anży:
Jones, Gulacsi. Cole, Assaidi, Coates, Downing, Wilson, Carragher, Coady, Yesil, Flanagan, Wisdom, Robinson, Suso, Shelvey, Morgan, Sama, Pacheco, Henderson
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 150

spasny

Użytkownik
Dziś ciekawie wygląda również spotkanie Partizana z Interem. O Interze i jego serii pisałem już w temacie przed meczem Juve-Inter - wspaniała seria 9 meczy wygranych i same zwyciestwa na wyjazdach od początku sezonu. Powołani na dzisiejszy mecz nie wyglądają źle - najbardziej widać brak 2 środkowych obrońców mianowicie Samuela i Ranocchi, ale za to ofensywnie Inter jedzie do stolicy Serbii w pełnej okazałości - Cassano, Milito, Palacio i Livaja. Znając życie to dziś zapewne Stramaccioni da odpocząć Milito, ale Palacio czy Cassano i oczywiście młody Livaja na pewno pojawią się od pierwszych minut. Dlatego dobrą opcją na dzisiejsze spotkanie wydaje się być Inter over 1.5 gola. Z uwagi na braki w obronie Partizan może coś tutaj ustrzelić, więc na zwycięstwo lub nawet handi na Inter trzeba troszkę uważać z większą stawką. Do tego baaardzo fajnie wygląda kurs na strzelca bramki - Guarin. Freddy ostatnio z Juve dał genialną zmiane, dziś zapewne wyjdzie od pierwszych minut - a wiadomo, Guarin gra bardziej ofensywnie niż reszta dzisiejszych pomocników, dlatego za mniejszą stawkę aż grzech nie spróbować ????
Dlatego:
Inter over 1.5 gola @ 2.00 @ bet365
Guarin - strzelec gola @ 5.50 @ bet365

Miłego dnia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 34

bsg

Użytkownik
Mam pytanie czy ktoś się orientuje o jakichkolwiek osłabieniach Genk na mecz ze Sportingiem bo kurs na ten mecz dla mnie w fortunie 4.8 ? Zastanawiam się dlaczego jest aż tak duży przecież Sporting gra taki piasek że to jest koniec w tym sezonie w lidze Portugalskiej wygrali 1 mecz na inauguracje a teraz to już tylko dramat ..
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna:EUROPA: Liga Europejska - Runda grupowa
Spotkanie:FC Copenhagen - Stuttgart
Typ: oba strzelą
Kurs: 1,65
Bukmacher:Expekt
08.11.2012 19:00

Analiza:
Czwarta kolejka rozpoczynająca mecze rewanżowe w lidze europejskiej.Ostatnie spotkanie nie należało do porywających gdyż był bez bramkowy remis.jak będzie dziś? Myślę że na stadionie w Kopenhadze w końcu doczekamy się bramek i cudownych interwencji.Obie drużyny powinne uzyskac przynajmniej po jednym golu na swoim koncie.Bilanse obu drużyn to 2:2 gospodarzy i 2:4 gości.Oba zespoly od dwoch spotkań w LE nie strzeliły bramki a więc dziś powinne się przełamać i strzelić przynajmniej po jednej .W swoich ligach strzelają przeciwnikom to dlaczego w lidze europa im sie nie uda.Ostatnie spotkanie nie poszło ze skutecznością ale dziś myślę że oba zespoły coś trafią.Inny stadion , inni kibice powinni zapewnić nam emocje oraz bramki miedzy tymi drużynami.
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska, godz 19
AIK Stockholm - PSV Eindhoven
TYP: under 3 (w przypadku trzech goli zwrot)
KURS: 1.71
BUK: Pinnacle Sports

Analiza:

Dzisiaj o godzinie 19 rozpocznie się rewanżowe spotkania w Lidze Europejskiej a ja wybrałem mecz pomiędzy AIK a zespołem PSV. Faworytem tego meczu są goście lecz ja bym tego taki pewien nie był więc swoje przypuszczenia wyjaśnię dalej w tej analizie. Gospodarze muszą w tym meczu liczyć na trzy punkty jeśli chcą wyjść z grupy. Gospodarze tego meczu w lidze europejskiej zgromadzili jeden punkt i znajdują się na ostatniej pozycji. Dwa pierwsze mecz przegrali z Dnipro i Napoli natomiast zespół który w meczu z PSV w Holandii był skazany na porażkę zdołał wywieść jeden punkt a PSV ledwo co ten punkt uratował. Szwedzi w tamtym spotkaniu zaprezentowali się bardzo dobrze i dlaczego w tym meczu miało być by inaczej a warto dodać że grają na własnym terenie i tak łatwo PSV nie będzie. Będzie to bardzo wyrównane starcie gdzie o końcowym sukcesie zadecyduje szczegół, błąd którejś z drużyn. AIK w lidze szwedzkiej zajęła czwarte miejsce gdzie w ostatnich trzech meczach zdobyła pięć punktów i w ten sposób straciła mistrzostwo i uplasowała się na czwartej pozycji. Zostało im jeszcze mecze w lidze europejskiej ale muszą zdobyć trzy oczka aby myśleć o awansie a łatwej grupy nie mają. Natomiast PSV w lidze europejskiej znajduje się na drugiem miejscu z dorobkiem czterech oczek. A więc i oni nie są pewni dlatego też muszą ten mecz wygrać. W lidze holenderskiej są na drugim miejscu z dorobkiem 27 oczek. Tracą do lidera jeden punkt. PSV w tym meczu nie zagra w pełnym składzie ponieważ nie zagra poważnie kontuzjowany Ola Toivonen. Do końca urazu nie wyleczył Mark van Bommel oraz po ostatnim meczu ligowym na urazy narzekają Kevin Strootman i Jeremain Lens. A więc jak widać sami kluczowi zawodnicy PSV. Ostatni dwójka nie wiadomo czy zagra dopiero się to rozwiąże przed meczem. Na pewno w bramce nie zobaczymy Tytonia który stracił na stałe miejsce w pierwszym składzie. Szkoda lecz taki życie bramkarza. Ja w tym meczu postanowiłem zagrać under 3 ponieważ nie sądzę aby padło więcej goli niż dwa. W ostatnim spotkani zremisowali oni ze sobą 1:1 a w tym meczu uważam że może paść taki sam wynik lub zwycięstwo gościu lub gospodarzy 1:0. W tym meczu jeśli chodzi o wytypowanie zwycięscy jest bardzo trudne ale jeśli chodzi o over lub under to sądzę że under 3 w tym meczu padnie dlatego też wybrałem ten mecz bo kurs jest bardzo interesujący. W przypadku trzech goli będzie zwrot ;)
 
G 7

gacek810

Użytkownik
Witam. Orientuje się ktoś może dlaczego tak duży kurs na Videoton, sprawdziłem jest to drużyna grająca dość równo, strzelająca ostatnio przynajmniej dwie bramki na mecz, nie tracąc w dwóch ostatnich meczach ani jednej. Drużyna która po ewentualnym zwycięstwie w Bazylei znacznie przybliży się do wyjścia z grupy. Jakoś Fc Basel za mną nie przemawia, to już nie ta drużyna co kiedyś która przyczyniła się do wyeliminowania MU z LM, wróże im odpadnięcia z dalszej rywalizacji w LE. Ma ktoś jakieś info, może trener drużyny z Węgier chce dać odpocząć podstawowym zawodnikom? chodzi może o ich następny mecz w lidze o przysłowiowe 6punktów z Kecskemeti?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ma ktos jakie info na temat skladow na dziesiejszy mecz Udinese,Twente,Levante i OM?
W Marsylii na pewno zagra Joey Barton bo w Ligue1 pauzuje, kadra wąska więc rotacji mało.
Przewidywany skład : Marseille : Mandanda – Abdallah, Fanni, Mendes, Morel – Barton, Kaboré – Amalfitano, Valbuena, A. Ayew - Rémy.
Tu masz Twente - Levante -&gt; http://www.marca.com/eventos/marcador/futbol/2012_13/europa_league/1a_fase/jornada_4/grupo_l/twe_lev/
a tu masz notke jaki skład Udine zamierza wystawić -&gt; http://www.gazzetta.it/Calcio/Squadre/Udinese/
Wszystko da radę znaleśc, tylko trzeba troche chęci.
 
S 26

siemek0

Użytkownik
Anża - Liverpool
typ 1
kurs 1.73
Bet365

Analiza:
Krótko i na temat Liverpool po raz kolejny olewa sobie LE grając na wyjeździe.Najwieksze gwiazdy z Gerrardem i Suarezem zostały w Angli.W weekend Liverpool czeka bardzo ważny i trudny mecz z Chelsea i widać że dla nich priorytetem jest własnie liga angielska a nie europejska.Do Rosji z kolei przyjechała młodzież która ma zdobywać doświadczenie na arenie miedzynarodowej.Raz już taki manewr wypalił w meczu z Young Boys Berno zakończonym zwyciestwem Liverpoolu 5:3.Anża to nie Berno 5 goli na własnym stadionie strzelić sobie nie da natomiast młoda defensywa The Reds po dzisiejszym meczu może wpaść w kompleksy.Anża od poczatku LE czyli od eliminacji bardzo poważnie podchodzi do każdego meczu nie tak jak inne drużyny m.in Liverpool , Newcastle , Inter itd.Kurs jak najbardziej do wziecia (chociaż troche spadł). Myśle że Anża spokojnie pokona dziś Liverpool i przybliży sie do awansu do fazy pucharowej.I na koniec ciekawostka: Dzisiaj są urodziny Guusa Hiddinka więc wygrana z Liverpoolem bedzie świetnym prezentem.
 
kamilk_stk 2

kamilk_stk

Użytkownik
FC Copenhagen - Stuttgart
3.00 na WilliamHill

Copenhagen, hm u siebie praktycznie nie do pokonania, ostatni przegrany mecz byl z West Hamem w lipcu tego roku, ścisk w grupie duży, tak wiec 3pkt na wage zlota jesli mysla o dalszej grze w Lidze Europejskiej. Stuttgart na wyjazdach nie moze sie wstrzelic, do tego w niedziele zagraja wazny mecz z Hannoverem. Spodziewam sie wyrownanego spotkania a przy takim kursie za drobne mozna zagrac.
 
troglak 312

troglak

Użytkownik
atletico da rade?
Ja bym powiedział, że tym razem nie dadzą rady. Awansu już są pewni. Do zajęcia 1 miejsca w grupie wystarczy im zwycięstwo z Viktorią Plzen, z która zagrają w przyszłej kolejce w Czechach. Na dobrą sprawę remis byłby całkiem dobrym wynikiem.
Ważne absencje Academiki:
H. Cabral (lewy podstawowy obrońca), ostatnio też nie grał, reszta nieobecnych to głównie rezerwowi.
Ważne absencje Atletico:
Diego Costa (kontuzja), reszty nie zabrał trener, a są nimi: R. Falcao, A. Turan, C. Rodriguez, Gabi, Juanfran, J. Miranda, D. Godin.
Ostatni mecz na Vicente Calderon był męczarnią, gdzie Atletico wygrało tylko 1 bramką. Dzisiejszy mecz to spotkanie wyjazdowe, co napewno utrudni sprawę zespołowi z Madrytu. Warto dodać, że Academica w tym sezonie na własnej ziemi jeszcze nie wygrała (nie licząc zwycięstwa w pucharze ligi) notując przy tym 2 porażki i 3 remisy.
Dla mnie dzisiaj 1 DNB 3.45, 1x 2.06 i Under 2.5 2.00 Betsson ✅ 2:0 ✅ to typy z duża szansą powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 16

mefius

Użytkownik
Data: 8.11.2012 godz. 21:05
Dyscyplina: Piłka nożna, uefa
Spotkanie: Twente - Levante
Typ: over 2,5
Kurs: 1,73
Bukmacher: Pinnacle
Jeśli gospodarze chcą jeszcze powalczyć o wyjście z grupy, trzy punkty muszą zostać dzisiaj w Holandii. Twente zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem tylko trzech punków co nie jest zadowalającym wynikiem. Mimo że w Eredivisie trzymają poziom z zeszłego sezonu (są liderem tabeli), w pucharach ich występy nie są tak efektywne jak w lidze. Dwa remisy i porażka w pierwszych trzech meczach fazy grupowej UEFA z pewnością nie zachwyca, tym bardziej że oczekiwania były większe. Gdyby Twente wygrało dzisiejsze spotkanie, już tylko punkt dzieliłby gospodarzy od drugiego miejsca i awans byłby w zasięgu ręki. Z drugiej strony Levante z pewnością tanio skóry nie sprzeda. Dwa tygodnie temu drużyna z Hiszpanii triumfowała 3:0 a cenne punkty zdobyte na wyjeździe tylko umocniłyby dobrą pozycję w tabeli. W tym meczu wszystko się może zdarzyć, nie wykluczam również zwycięstwa gości. Myślę że w tym spotkaniu padnie dużo bramek, do tej pory wszystkie mecze z udziałem Twente zakończyły się overowo (2:2 z Hannoverem, 2:2 z Helsingborgiem, 3:0 z Levante i ostatni ligowy z Feyenordem 3:0. Ciężko tu typować zwycięzcę, oba zespoły grają ofensywną piłkę, więc prawdopodobne jest że padnie dużo goli.
 
troglak 312

troglak

Użytkownik
Wiele absencji pobranych z Pozagra.com
Lazio without:
Juan Pablo Carrizo (GK, 0 Ap/0 Gl)
Abdoulay Konko (DF, 10 Ap/0 Gl)
Dias (DF, 10 Ap/0 Gl)
Mobido Diakité (DF, 0 Ap/0 Gl)
Luciano Zauri (DF, 0 Ap/0 Gl)
Marius Stankevicius (DF, 0 Ap/0 Gl)
Cristian Brocchi (MF, 4 Ap/0 Gl)
Ederson
(MF, 3 Ap/1 Gl)
Tommaso Rocchi (FW, 3 Ap/0 Gl)
Antonio Rozzi (FW, 0 Ap/0 Gl)
source/statistics: sslazio.it, legaseriea.it
Rosenborg without:
Erik Mellevold Bråthen (GK, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
Lars Arne Togstad (DF, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
John Chibuike
(MF, 23 Ap/4 Gl, 1395 Min)
Tarik Elyounoussi
(FW, 10 Ap/0 Gl, 774 Min)
source/statistics: rbk.no
Club Brugge without:
Sven Dhoest
(GK, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
Jim Larsen
(DF, 3 Ap/0 Gl, 270 Min)
Fredrik Stenman
(DF, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
Jonathan Blondel
(MF, 11 Ap/1 Gl, 978 Min)
Victor Vazquez
(MF, 9 Ap/1 Gl, 675 Min)
Lior Refaelov
(MF, 8 Ap/5 Gl, 507 Min)
Thomas Meunier
(MF, 6 Ap/4 Gl, 506 Min)
Thibaut Van Acker
(MF, 6 Ap/0 Gl, 279 Min)
Niki Zimling
(MF, 3 Ap/0 Gl, 226 Min)
source/statistics: clubbrugge.be, jupilerproleague.be
Newcastle United without:
Steve Harper (GK, 4 Ap/0 Gl)
James Perch (DF, 9 Ap/0 Gl)
Danny Simpson (DF, 6 Ap/0 Gl)
Ryan Taylor (DF, 1 Ap/0 Gl)
Dan Gosling (MF, 12 Ap/1 Gl)
Hatem Ben Arfa (MF, 10 Ap/2 Gl)
Jonas Gutierrez (MF, 10 Ap/0 Gl)
Haris Vuckic (MF, 0 Ap/0 Gl)
Demba Ba (FW, 10 Ap/7 Gl)
source/statistics: nufc.co.uk
Olympique de Marseille without:
Nicolas Nkoulou (DF, 10 Ap/0 Gl, 900 Min)
Sénah Mango (DF, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
Leyti N&#39;Diaye
(DF, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
Alexander N&#39;Doumbou (MF, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
Kevin Osei (MF, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
André-Pierre Gignac
(FW, 9 Ap/5 Gl, 715 Min)
Billel Omrani (FW, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
source/statistics: om.net, ligue1.com
Inter without:
Andrea Ranocchia (DF, 11 Ap/1 Gl)
Walter Samuel (DF, 7 Ap/1 Gl)
Cristian Chivu
(DF, 0 Ap/0 Gl)
Ibrahima Mbaye (DF, 0 Ap/0 Gl)
Matteo Bianchetti (DF, 0 Ap/0 Gl)
Philippe Coutinho
(MF, 5 Ap/1 Gl)
Wesley Sneijder
(MF, 5 Ap/1 Gl)
Ricardo Alvarez (MF, 5 Ap/0 Gl)
Joseph Duncan (MF, 1 Ap/0 Gl)
Joel Obi (MF, 1 Ap/0 Gl)
Dejan Stankovic
(MF, 0 Ap/0 Gl)
Mariga (MF, 0 Ap/0 Gl)
source/statistics: inter.it, legaseriea.it
FC København without:
Johan Wiland
(GK, 11 Ap/0 Gl, 990 Min)
Sölvi Ottesen (DF, 5 Ap/1 Gl, 362 Min)
Mustafa Abdellaoue
(FW, 5 Ap/2 Gl, 217 Min)
Igor Vetokele
(FW, 3 Ap/1 Gl, 128 Min)
Søren Frederiksen (FW, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
source/statistics: fck.dk, danskfodbold.com
Napoli without:
Roberto Colombo (GK, 0 Ap/0 Gl)
Gianluca Grava (DF, 0 Ap/0 Gl)
Omar El Kaddouri (DF, 0 Ap/0 Gl)
Leandro Rinaudo (DF, 0 Ap/0 Gl)
Bruno Uvini (DF, 0 Ap/0 Gl)
Camilo Zuñiga
(MF, 8 Ap/0 Gl)
Rapid Wien without:
Brian Behrendt
(DF, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
Steffen Hofmann
(MF, 12 Ap/2 Gl, 968 Min)
Muhammed Ildiz
(MF, 12 Ap/0 Gl, 902 Min)
Markus Heikkinen
(MF, 9 Ap/0 Gl, 459 Min)
Christopher Drazan
(MF, 5 Ap/1 Gl, 309 Min)
Kristijan Dobras
(MF, 1 Ap/0 Gl, 5 Min)
Guido Burgstaller
(FW, 13 Ap/3 Gl, 937 Min)
Deni Alar
(FW, 13 Ap/2 Gl, 902 Min)
Louis Schaub
(FW, 4 Ap/0 Gl, 184 Min)
source/statistics: skrapid.at
Olympique Lyonnais without:
Mathieu Gorgelin (GK, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
Mouhamadou Dabo (DF, 9 Ap/0 Gl, 783 Min)
Michel Bastos (MF, 4 Ap/3 Gl, 207 Min)
Arnold Mvuemba (MF, 3 Ap/0 Gl, 110 Min)
Rachid Ghezzal (MF, 1 Ap/0 Gl, 13 Min)
Alassane Pléa (MF, 1 Ap/0 Gl, 1 Min)
Sidy Koné (MF, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
Jimmy Briand
(FW, 10 Ap/1 Gl, 415 Min)
Yassine Benzia (FW, 4 Ap/0 Gl, 46 Min)
source/statistics: olweb.fr, ligue1.com
Maribor without:
Dragan Topić (GK, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
Rajko Rep
(MF, 5 Ap/0 Gl, 215 Min)
source/statistics: nkmaribor.com
Sporting without:
Khalid Boulahrouz
(DF, 4 Ap/0 Gl, 340 Min)
Danijel Pranjic
(DF, 4 Ap/0 Gl, 309 Min)
Santiago Arias (DF, 1 Ap/0 Gl, 45 Min)
Daniel Carriço
(DF, 1 Ap/0 Gl, 11 Min)
Pedro Mendes (DF, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
Bruno Pereirinha
(MF, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
Jeffrén
(FW, 5 Ap/1 Gl, 178 Min)
Diego Rubio (FW, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
source/statistics: maisfutebol.iol.pt, lpfp.pt
PSV without:
Ruud Swinkels (GK, 0 Ap/0 Gl)
Erik Pieters
(DF, 0 Ap/0 Gl)
Kevin Strootman (MF, 11 Ap/4 Gl)
Mark van Bommel (MF, 7 Ap/2 Gl)
Jeremain Lens (FW, 11 Ap/3 Gl)
Ola Toivonen
(FW, 7 Ap/3 Gl)
source/statistics: psv.nl
Borussia Mönchengladbach without:
Amin Younes
(DF, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
Filip Daems
(DF, 9 Ap/0 Gl, 810 Min)
Luuk de Jong
(FW, 7 Ap/2 Gl, 547 Min)
source/statistics: borussia.de, bundesliga.de

Reszty nie można skopiować, więc wypiszę tylko tych, którzy grali w tym sezonie:


Bordeaux without:
Ludovic Obraniak 905 min 11/3
Abdou Traore 23 min 1/0
Jussie 347 min 8/0
Henri Saivet 449 min 10/2
Marc Planus 765 min 9/0
Maritimo without:
GK: Ricardo Ferreira 90 min 1/0
Goncalo Abreu 101 min 3/0
Rodrigo Antonio 99 min 2/0
Udinese without:
M. Benatia 7/0
G. Pasquale 5/0
G. Pinzi 7/0
L. Muriel 2/0
G. Angella 2/0
G. Silva 2/0
Allan 10/0
Maicousel 6/2
Barreto 4/0
Young Boys:
Christoph Spycher 8/1
Josef Martinez 5/1
Academica:
H. Cabral 6/0

Atletico M.:
Diego Costa (kontuzja), reszty nie zabrał trener, a są nimi: R. Falcao, A. Turan, C. Rodriguez, Gabi, Juanfran, J. Miranda, D. Godin.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom