>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Promocja w Bet365: 10E - Darmowy zakład na Ligę Mistrzów

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Zobacz do działu Liga Mistrzów. Znajdziesz tam masę typów na dzisiejsze mecze.
Dodam od siebie, że jak ktoś nie ma konta w Skrill to ma jeszcze szansę na dodatkowe 10 euro za nic. Wystarczy wpłacić 40E na Bet365 i od Skrill otrzymacie 10E.
Jak ktoś dobrze pokombinuje i nie ma konta w Skrill to ma szansę jeszcze lepiej na tym wyjść
Więcej o promocji Skrill poczytacie klikając na &gt; ten link &lt;
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Szkoda, że dzisiaj MAN CITY nie wygrało miałbym 40zł * 3,5 = 140zł a tak tylko wygrałem 2złote za to, że PSG trafiło...
Więc jeśli dzisiaj zagrałem jutro już nie mogę ?, czy już koniec?.
 
B 0

bebok

Użytkownik
Postawiłem 30 zł przed meczem na Milan nie siadł ,na żwyo na PSG siadło,to wkońcu mi oddadzą za ten mecz z Milanem ?Bo ja już się gubie na czecie piszą mi że nie oddadzą:-(
 
B 0

bebok

Użytkownik
No dobra ale babka mi przed postawieniem pisała że jak postawie przedmeczem np. 5 zł na na żywo np. 10 zł.to mi zwrócą 5 zł
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Pisze w regulaminie, że zwracają stawkę postawionego pierwszego zakładu. Na pierwszy mecz postawiłeś 5zł to niezależnie ile obstawisz na live to w przypadku przegranego kuponu otrzymujesz 5zł.
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
zagrane przez przypadek , nie wiedziałem ze jest promo

zakład postawiony dokładnie 20:45 i 33sek

z zakładki na żywo. 3 mecze za 50 PLN. Mam rozumieć że nawet 40 zwrotu już nie otrzymam bo można było zagrać za max 40 , tak ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mogłeś grać nawet za 400pln pierwszy zakład, ale zwrot masz maksymalnie do 40pln. Grasz za 20zł, otrzymujesz max 20zł.
Tylko single się kwalifikują do promocji. Zagrałeś tripla, a to Cię eliminuje z promocji.
 
campeone2000 50

campeone2000

Użytkownik
Sprytny bet365 10min przed rozpoczęciem kolejki udostępnił zakłady w zakładce &quot;na żywo&quot;, które nie kwalifikowały się jednak do zwrotu. Nie rozumiem co to za polityka. Na żywo, to na żywo, czyli w przypadku LM od 20:45. Wszystkie wcześniejsze nie powinny być podpisywane jako &quot;na żywo&quot;. Rozumiem, że buk zarabiać musi, ale takie zagrywki są słabe. Dodam tylko, że w historii zakłady te (z 20:40) podpisane są jako &quot;flash&quot;, czyli to także wskazuje na to, że bet traktuje je jako zakłady na żywo.
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
postawiłem przed meczem singla za 40 złotych , wyczaiłem w regulaminie
&quot;Wartość darmowego zakładu będzie równa stawce największego pojedynczego zakładu przedmeczowego, aż do maksimum 40 PLN*&quot;
wiec pusciłem za 1 pln na żywo i czekałem na 40 złotych zwrotu
zwrócili mi 1 pln, support nie potrafi logicznie wyjaśnić , piszą tylko że regulamin jest jasny i wypisują mi ze trzeba było na żywo też za 40 zeta puscić...
a w regulaminie o czyms takim nie wspominaja... jak pisze że oddadzą tyle ile wynosił singiel przed meczem to tyle powinni wracać
support sie rozłacza bo wszystko jest dla nich git...
 
S 9

sebek2301

Użytkownik
postawiłem przed meczem singla za 40 złotych , wyczaiłem w regulaminie
&quot;Wartość darmowego zakładu będzie równa stawce największego pojedynczego zakładu przedmeczowego, aż do maksimum 40 PLN*&quot;
wiec pusciłem za 1 pln na żywo i czekałem na 40 złotych zwrotu
zwrócili mi 1 pln, support nie potrafi logicznie wyjaśnić , piszą tylko że regulamin jest jasny i wypisują mi ze trzeba było na żywo też za 40 zeta puscić...
a w regulaminie o czyms takim nie wspominaja... jak pisze że oddadzą tyle ile wynosił singiel przed meczem to tyle powinni wracać
support sie rozłacza bo wszystko jest dla nich git...
czytanie ze zrozumieniem....
jakbys na zywo postawil jeszcze raz za 40zł, to by ci zwrocili w przypadku gdyby ci zaklad na zywo nie wszedł te 40zł i tyle. postawilem na zywo za 1zł i ci nie weszło wiec oddali ci 1zł
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
czytanie ze zrozumieniem....
jakbys na zywo postawil jeszcze raz za 40zł, to by ci zwrocili w przypadku gdyby ci zaklad na zywo nie wszedł te 40zł i tyle. postawilem na zywo za 1zł i ci nie weszło wiec oddali ci 1zł
gdzie w regulaminie pisze ze trzeba obstawić na żywo za tyle samo ???
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
benqsimens, wiadomo o co chodziło i nie udawaj greka, aczkolwiek jakby się doczepić do tego regulaminu, to w sądzie być może byś i wygrał ;)
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Panowie, przecież to jest proste wszystko do zrozumienia ;)
Odnoszę jednak wrażenie, że niektórzy na siłę nie wiem czego szukają. Stawiamy przed meczem jakiś bet z LM, ważne by to nie było w sekcji na żywo.
Później sobie gramy na live jakieś zdarzenie i jeśli nam nie wjedzie to dostajemy zwrot gotówki za ten zakład - do 40zł.
Cała filozofia - tak mi się wydaje. Jednak chyba nie dla wszystkich.
 
Do góry Bottom