>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

4 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 06.11.2012 - wtorek

Status
Zamknięty.
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Schalke-Arsenal
Typ: Drużyna gości - Liczba bramek powyżej 1.5
Kurs: 3.05
Bukmacher: Betsson
Jeżeli Arsenal ma wygrać to spotkanie to na pewno nie 0:1. Jeśli bardzo przeciętny jak na LM, Montpellier wbija dwie bramki (z tego co pamiętam to drugą wbili grając w 10), to Arsenal nie strzeli? Nawet jak będą przegrywać po pierwszej połowie to Wenger tak im wytłumaczy błędy w przerwie meczu, że wyjdą i strzelą (a pewnie i wygrają), tak jak to było np. ostatnio z Reading w rozgrywkach krajowych. Dla ciekawostki dodam, że jeszcze wczoraj o 20.45 było 3.20, a kurs ciągle spada. Zresztą Arsenal to stary wyga w LM, mimo, że ostatnio wiedzie im się trochę gorzej, to mimo wszystko stać ich dzisiaj na te dwie bramki. Obstawiam 2:3 dla gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
AC Milan - Malaga CF 1 2.15 paddypower
Z dzisiejszych spotkań zdecydowanie najlepiej wygląda zwycięstwo Milanu po kursie 2.15. Rossoneri sezon rozpoczęli bardzo słabo, zarówno jeśli chodzi i grę jak i wyniki, ale widać od pewnego czasu poprawę zwłaszcza w tym pierwszym elemencie, grają coraz lepiej, potrafią wypracować sobie sporo okazji, wyniki ostatnich spotkań może nie robią szału ale i punkty zaczynają zbierać. Zdarza się im tracić głupio bramki, nie jest to oczywiście jeszcze poziom jakiego oczekiwali by kibice ale idzie ku lepszemu, potrafili przycisnąć Lazio gdy przegrywali już 0:3, potem wyrównane spotkanie z Malagą, gdzie wynik był cały mecz sprawą otwartą, potem trzy punkty z Genuą, potem remis na wyjeździe z Palermo, przegrywali już 0:2 a powinni wyjechać z trzema punktami, niewiele zabrakło. No i ostatni mecz gdzie nie tylko sama gra wyglądała dobrze ale i wynik zadowolił wszystkich, wygrali z Chievo 5:1. Jeśli chodzi o kontuzje, absencje to nie ma wielkich problemów wśród rossonerich, nie mogą zagrać tylko Antonini i Mesbah, wraca natomiast Robinho i Bonera. Nie wydaję się by Massimiliano Allegri mocno zmienił podstawową jedenastkę, na bramce Abbiati, w obronie raczej tylko Bonera powinien wrócić na środek, w pomocy i w ataku jest oczywiście w kim wybierać ale ta pierwsza formacja powinna wystąpić w tym samym zestawieniu, Montolivo i Ambrosini na śrdoku, do tego Emanuelson, Bojan i El Shaarawy a w ataku wydaje się że zagra ktoś z dwójki Pato/Pazzini a Robingho rozpocznie mecz na ławce. Milan zagrać powinien więc w ustawieniu 4-2-3-1 a skład wyglądać następująco: Abbiati; Abate, Bonera, Mexes (Yepes), Constant (De Sciglio); Montolivo, Ambrosini (De Jong); Emanuelson (Boateng), Bojan, El Shaarawy; Pato (Pazzini). Malaga natomiast według mnie po dobrym początku sezonu teraz wygląda dużo słabiej, o ile miejsce w lidze hiszpańskiej i komplet punktów w lidze mistrzów robią wrażenie to jednak ich ostatnie wyniki już nie, jest to przede wszystkim ekipa własnego boiska, a w sobotę przegrali z przeciętnym Rayo, poprzednie wyniki też słabsze. Trener gości Manuel Pellegrini nie będzie mógł skorzystać z Baptisty i Monreala, a niepewny jest występ Recio. Najważniejsze dla Milanu będzie powstrzymanie dwóch świetnych pomocników gości Joacquina i Isco. Malaga powinna zagrać w ustawieniu 4-4-2, prawdopodobny skład gości: Caballero; Jesus Gamez, Demichelis, Weligton, Eliseu; Camacho,Toulalan, Joaquin, Isco; Portillo, Saviola. Wszyscy w Mediolanie zdają sobie sprawę że jest to kluczowe spotkanie w kontekście wyjścia z grupy, na własnym boisku powinni dziś pokazać że Milan jeszcze w tym sezonie może namieszać, jest dziś spora szansa na zgarnięcie kompletu punktów.
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Uważałbym z tymi typami na Arsenal i strzelane bramki przez niego.
W tym sezonie pomimo (pierwszy raz od kilku dobrych lat) paru całkiem przyzwoitych transferów (Podolski, Cazorla, Giroud) grają zwykle słabo i męczą się niemiłosiernie nawet u siebie grając z QPR czy na wyjeździe z Norwich. Ta drużyna nie jest kolektywem, Podolski i Giroud niesamowicie cieniują i nie można na nich opierać całej gry ofensywnej. Cazorla to strzał w dziesiątkę, ale przydałby mu się partner w ataku, któremu mógłby zagrywać prostopadłe piłki (które wychodzą mu znakomicie) takim zawodnikiem byłby Robin van Persie, który zdecydował się niestety opuścić Kanonierów.
Schalke z drugiej strony gra całkiem nieźle, w ostatniej kolejce LM bardzo ładnie wypunktowali Arsenal.
Kibicuje Kanonierom od dłuższego czasu, ale jak zazwyczaj ich gra była przyjemna dla oka i fajnie oglądało się ich mecze to teraz jest to (zazwyczaj) męczące i nie wróżę im sukcesów w tym sezonie. Dlatego też wstrzymałbym się z hurraoptymistycznymi typami na nich w LM.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 16

mefius

Użytkownik
Data: 6.11.2012 godz. 20:45
Dyscyplina: Piłka nożna, LM
Spotkanie: Anderlecht - Zenit
Typ: under 2,5
Kurs: 1,93
Bukmacher: Pinnacle
Na dzisiejszy wieczór zaplanowana jest czwarta kolejka piłkarskiej ligi mistrzów. W grupie C Anderlecht podejmie na własnym stadionie Zenit Petersburg. Obie te drużyny zajmują dolne miejsca w tabeli. Gospodarze plasują się na ostatnim miejscu z dorobkiem tylko jednego punktu wywalczonego na wyjeździe z Milanem (0:0). Dotychczas team z Brukseli nie zdobył ani jednego gola na trzy spotkania, natomiast stracił cztery – trzy u siebie z Malagą, i jednego u siebie z Zenitem. Mimo że w Jupiler League Anderlecht sobie jak zawsze całkiem nieźle, w LM niestety odstaje od rywali którzy są o klasę lepsi. Z drugiej Zenit ma jeszcze realne szanse na wyjście z grupy C i myślę że to goście będą dominować w dzisiejszym spotkaniu. Od drugiego miejsca które zajmuje Milan dzieli go tylko punkt. Dzisiaj Milan musi stoczyć ciężki bój o komplet punktów z liderem, jednak nie wykluczam opcji że po tej kolejce Zenit obejmie drugie miejsce w tabeli. Dlaczego under 2,5? Anderlecht – zero bramek strzelonych. W ostatnim meczu Zenit wygrał z Anderlechtem 1:0 po karnym. Tak jak dwa tygodnie temu, tak i dzisiaj wątpię by w tym spotkaniu padł jakiś kosmiczny wynik. Obstawiam 1:0 dla Zenitu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
edyp 186

edyp

Użytkownik
Real - Borussia
Już dziś o 20:45 czeka nas wielki hit na Santiago Bernabeu. Real Madryt podejmie Borussię Dortmund. W poprzedniej kolejce doszło do mega sensacji, kiedy to mistrz Niemiec pokonał Real 2-1 na własnym stadionie. Pierwszą bramkę w tym meczu zdobył nasz Robert Lewandowski. Dzisiaj czeka nas rewanż. Faworytem jest ekipa Realu. Ale moim zdaniem nie jest to do końca uzasadnione. Borussia w lidze, a Borussia w Europie to 2 odmienne ekipy. Widać to gołym okiem. Ostatnia wpadka w lidze (0-0) podziała na nich tylko jak płachta na byka i dziś zagrają na jeszcze większej motywacji. W Dortmundzie dobrze wiedzą, że remis postawi ich w kapitalnej sytuacji i będą o krok od awansu. Real natomiast jest pewny swego i moim zdaniem na tym mogą się przejechać. Wszyscy potraktowali porażkę w Niemczech jako wypadek przy pracy i, że niby nic się nie stało. Ale jeśli dziś padnie remis, a City pokona Ajax zrobi się bardzo ciekawie. W następnej kolejce City gra u siebie z Realem i jeśli wygra 1-0 lub 2-1 lub wyżej to eliminuje Real z rozgrywek! A wcale to nie jest jakiś nierealny scenariusz. Osobiście właśnie takiego obrotu spraw &#39;życzę&#39; Realowi. Ale Liga Mistrzów to nie koncert życzeń, a to jest forum bukmacherskie. Więc do rzeczy. Wygrana Dortmundu wydaje mi się nierealna i nieosiągalna, stąd też uważam, że typ na remis jest lepszy od np. x2. A dlaczego remis, a nie wygrana faworyta? W Realu prawdopodobnie zabraknie Benzemy. Higuain jest w moim odczucie o 2 klasy gorszym napastnikiem. Do tego atmosfera w klubie i ciągłe newsy o jakiś kłótniach w zespole nie wróżą zbyt dobrze. Borussia natomiast nic nie musi, bez presji, ale za to z ogromną motywacją i zaangażowaniem. Tam jest tak zwane &quot;team spirit&quot;. W Realu tego ostatnio brakuje. I właśnie to zgranie, jedność i motywacja ze strony Borussi weźmie moim zdaniem górę nad techniką i umiejętnościami graczy Realu. Stawiam na remis.✅✅✅✅
 
C 0

czego007

Użytkownik
Real - Borussia (handicap 0:1) 2.15
City - Ajax (handicap 0:1) 2.00

Dzisiaj odbędą się dwa ważne mecze w grupie D, które będą miały dalszy wpływa na układ w tej grupie.Przed najważniejszym spotkaniem staje City, które aby liczyć się w dalszej rywalizacji musi pokonać Ajax, pomimo ostatniej wpadki, City gra na własnym stadionie, przed własną publicznością, jednak patrząc na poczynania City w lidze nie wygląda to dobrze jednak nie porównujmy ligi do pucharów, City będzie chciało się odbić i poprawić swoją sytuacje w grupie dlatego obstawiam pewne zwycięstwo City grając z handicapem. Drugim meczem jest pojedynek Realu i Borussi, poprzedni pojedynek zakończył sie wygrana Borussi 2 :1 , po pierwsze real grał na wyjeździe i nie był to ich dzień, jednak jak real przyspieszał piłkę do Borussia się gubiła a teraz pojedynek przenosi sie na Santiago, gdzie Real gra przed własną publicznością i jest w bardzo dobrej formie co potwierdzają wyniki w lidze , pewna wygrana z Saragossa ???? a jak wiemy Real u siebie gra bardzo dobrze, typuje pewno zwycięstwo Realu , stawiam handicapem a kursy zachęcają zarówno City jak i Realu.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Real - Borussia

Już dziś o 20:45 czeka nas wielki hit na Santiago Bernabeu. Real Madryt podejmie Borussię Dortmund. W poprzedniej kolejce doszło do mega sensacji, kiedy to mistrz Niemiec pokonał Real 2-1 na własnym stadionie. Pierwszą bramkę w tym meczu zdobył nasz Robert Lewandowski. Dzisiaj czeka nas rewanż. Faworytem jest ekipa Realu. Ale moim zdaniem nie jest to do końca uzasadnione. Borussia w lidze, a Borussia w Europie to 2 odmienne ekipy. Widać to gołym okiem. Ostatnia wpadka w lidze (0-0) podziała na nich tylko jak płachta na byka i dziś zagrają na jeszcze większej motywacji. W Dortmundzie dobrze wiedzą, że remis postawi ich w kapitalnej sytuacji i będą o krok od awansu. Real natomiast jest pewny swego i moim zdaniem na tym mogą się przejechać. Wszyscy potraktowali porażkę w Niemczech jako wypadek przy pracy i, że niby nic się nie stało. Ale jeśli dziś padnie remis, a City pokona Ajax zrobi się bardzo ciekawie. W następnej kolejce City gra u siebie z Realem i jeśli wygra 1-0 lub 2-1 lub wyżej to eliminuje Real z rozgrywek! A wcale to nie jest jakiś nierealny scenariusz. Osobiście właśnie takiego obrotu spraw &#39;życzę&#39; Realowi. Ale Liga Mistrzów to nie koncert życzeń, a to jest forum bukmacherskie. Więc do rzeczy. Wygrana Dortmundu wydaje mi się nierealna i nieosiągalna, stąd też uważam, że typ na remis jest lepszy od np. x2. A dlaczego remis, a nie wygrana faworyta? W Realu prawdopodobnie zabraknie Benzemy. Higuain jest w moim odczucie o 2 klasy gorszym napastnikiem. Do tego atmosfera w klubie i ciągłe newsy o jakiś kłótniach w zespole nie wróżą zbyt dobrze. Borussia natomiast nic nie musi, bez presji, ale za to z ogromną motywacją i zaangażowaniem. Tam jest tak zwane &quot;team spirit&quot;. W Realu tego ostatnio brakuje. I właśnie to zgranie, jedność i motywacja ze strony Borussi weźmie moim zdaniem górę nad techniką i umiejętnościami graczy Realu. Stawiam na remis.
Mógłbyś nie wprowadzać innych użytkowników w błąd.

W tej chwili Real ma 6 punktów, a MC - 1 punkt.

Jeśli Twój scenariusz się sprawdzi, to po pięciu kolejkach obie ekipy będą miały po 7 punktów, jednak będzie do rozegrania jeszcze jedna kolejka.

Wiem, że mój post nic nie wnosi do dyskusji. Chciałem tylko Cię poprawić.
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Na dokladke 2 typy juz bardziej na czuja :

Schalke - Arsenal typ : 2 dnb @ 3.25 2/10 BetVictor

Uwazam, ze niemiecki zespol jest bez powodu stawiany za wiekszego faworyta - jesli chodzi o kursy oczywiscie. Robi nam sie spore value na gosci ktorzy moze ostatnio nie powalaja swoja gra ale jednego im odmowic nie mozna - doswiadczenia w tych rozgrywkach. Wyrywkowo sprawdzilem zespol Schalke i okazuje sie, ze od sezonu 05/06 wystepowali oni 3 razy w Champions League (ten sezon jest ich czwartym). Prosta matematyka daje nam 1 wystep na 2 lata co oznacza, ze jest to ekipa nierowna - raz wzwyzkujaca, raz znizkujaca. W tym czasie Arsenal wzial udzial w europejskich rozgrywkach za kazdym razem, zawsze wychodzac z grupy (3 razy z pierwszej pozycji). Dla mnie sprawa wyglada prosto i podopieczni Wengera jada do Gelsenkirchen po punkty i jakies powinni przywiezc.


PSG - D.Zagreb typ : Zagreb to score 1st goal in match @ 6.00 0.5/10 BetVictor

A tutaj doszukuje sie niespodzianki i zaczynam progresje przeciwko ekipom, ktore juz maja komplet punktow i beda sie mierzyc z outsiderami (nastepne w kolejce Barca i United). Stawka skromna.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Naprawdę niektórzy liczą na &quot;niespodziankę&quot; (bo tak można nazwać remis lub zwycięstwo Borussii w dzisiejszym meczu)? To stawiajcie grubo, naprzód! Nieźle się przejedziecie... ;).
 
H 187

h778

Użytkownik
PSG - D.Zagreb typ : Zagreb to score 1st goal in match @ 6.00 0.5/10 BetVictor
A tutaj doszukuje sie niespodzianki i zaczynam progresje przeciwko ekipom, ktore juz maja komplet punktow i beda sie mierzyc z outsiderami (nastepne w kolejce Barca i United). Stawka skromna.
PSG nie ma kompletu punktów.
 
S 6

szeler

Użytkownik
REAL - BORUSSIA
Obie drużyny mają doskonały atak z obroną trochę gorzej, szczególnie teraz drużyna realu. Dlatego proponuje zamiast grania na zwycięzce tego spotkania pograć na inne typy jak BTS, czy over. W tym meczu musi być dużo goli bo i real i borussia mają potencjał strzelecki i uważam, że borussia jest w stanie strzelić na bernabeu, no a real to chyba oczywiste. W tym sezonie czy w ligach czy LM pada duża ilośc goli (nie wiem czy tylko ja to zauważyłem?). Nie wiem czy to tylko plotki ale ostatnio dużo mówi się o kłótni w Madrycie, zazwyczaj kiedy media rzucaja oskarżenia w strone drużyny te chcą udowodnić, że wszystko jest OK. Dlatego uważam, że rozsądne są kursy:
BTS : 1,60 Bwin
Over 2,5 : 1,44 Bwin // żałuje, że nie zagrałem większego overu ;)
( stawka może nie porywa, ale w tym meczu po prostu musi paść pare goli)
Taki dodatek Ronaldo strzeli 1,35 Bwin //cóż dodatek się nie sprawdził, choć okazje miał do strzelenia
( w lidzę się nie udało bo wbiegł mu Esien ale portugalczyk jest w świetnej formie i strzela gole jak na zawołanie)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 35

playmaker-90743

Użytkownik
AC Milan - Malaga CF 1 @2,00 (Fortuna)
Z wtorkowych spotkań Ligi Mistrzów, najlepszym typem wydaje mi się starcie w grupie C, pomiędzy Milanem i Malagą.
Rosso-Neri zanotowali tragiczny start w Serie A. Allegri kompletnie nie trafił z przygotowaniem formy, i na grę Milanu w początkowej fazie sezonu było przykro patrzeć. Ostatnio jednak Milan wraca do tej formy, do jakiej przyzwyczaił w zeszłym roku. Trochę czasu zajęło zastąpienie Ibrahimovicia, Cassano i Thiago Silvy, lecz teraz formą błyska Stephan El Shaarawy, aklimatyzuje się w drużynie Ricardo Montolivo, drużyna wyraźnie staje na nogi.
Zupełnym przeciwieństwem jest zespół Malagi, który po doskonałym starcie, notuje systematyczny regres. W ostatnim meczu z Realem Valladolid zaprezentowali się słabiutko, w tabeli Primera Division spadli już na piąte miejsce. Być może coś wspólnego mają z tym kontuzje kluczowych graczy - dzisiaj na San Siro nie zagrają Jeremy Toulalan, Nacho Monreal i Julio Baptista. Natomiast w Milanie po kontuzji wraca Kevin-Prince Boateng, który jest motorem napędowym drużyny. Ponadto liczę na twardego Nigela de Jonga w środku pola, który powinien zdominować fizycznie technicznie grających Hiszpanów (już współczuje Isco, który może skończyć ten mecz porządnie poobijany), oraz wreszcie zdrowego Alexandre Pato.
Nie twierdzę że ten mecz to tzw. &quot;pewniak&quot;, lecz kurs na Milan wydaje mi się zbyt wysoki, a forma zespołu Malagi przeceniana. Za niewielkie pieniądze - można zagrać.
 
filip_r2 583

filip_r2

Użytkownik
Z wtorkowych meczy dla mnie dzisiaj najlepsze do gry są 4 spotkania.
1.Man City - Ajax AH Typ:City -1 gol @ 1.621
City dało ciała w tej edycji LM już zbyt wiele razy (przynajmniej moim zdaniem) I dlatego myślę że dzisiaj na Emiarates Stadium ograją Ajax który na wyjazdach w EP od lat spisuje się słabiutko. Dla City ostatni gwizdek myślę że od początku rzucą się na rywala i po 90 minutach bedą mieli przewagę 2-3 goli.
PSG - Dinamo Zagrzeb AH Typ:pSG -2 gole @ 1.862
PSG jak dotąd swój jedyny mecz na własnym stadionie rozgrywany w ramach LM wygrało bardzo wysoko z Dynamem dzisiaj przeciwnik jeszcze słabszy z którym muszą wygrać jeżeli chcą się liczyć w walce o 1 pozycję w grupie 2 tyg temu wygrali 2-0 a więc dzisiaj myślę że spokojnie 3-4-5 goli wbiją drużynie przeciwnej w zależności od ich skuteczności.
Real Madryt - Borusia Dortmund AH Typ:Real -1 @ 1.769
Real przed dwoma tygodniami przegrał na terenie Borusi dzisiaj będzie miał okazję do rewanżu na Santiago. Real na wyjazdach miewa wpadki ale u siebie w LM dawno takiej nie mieli i nie sądzę aby się to mogło dzisiaj im przytrafić. Real jest bez dwóch zdań zespołem dużo lepszym aniżeli Borusia i myślę że dzisiaj wynik 3-1 4-1 jest jak najbardziej do osiągnięcia.
Home Teams (Tuesday 8 Matches) Typ:Over 22.5 gola @ 1.826
Ten typ dzisiaj bardzo mi przypadł do gustu. Moim zdaniem sam Real, PSG i City mogą dzisiaj wbić powyżej 10 goli. Schalke, Olimpiakos, Dynamo i Milan swoje też powinni dorzucić może ktoraś drużyna z wymienionej czwórki wbije trójkę. Do tego może Anderlecht w końcu u siebie się przełamie i Over 22.5 jak najbardziej do osiągnięcia.
Wszystkie kurs Pinnacle
 
forzajuve1897 6K

forzajuve1897

Użytkownik
Tak patrzę na ten temat i nigdzie nie znalazłem jakiegoś typu w meczu Olympiakos z Montpellier więc będe pierwszy. Tak naprawdę to pierwsze dwa mecze wtorkowe jakie mi się rzuciły w oko to własnie mecz greków z francuzami i mecz Mialnu. Montpellier zawodzi na całejlini zajmując 14 miejsce w lidze , to samo w lidze mistrzów zaledwie 1 punkt a w bezpośredniej konfrontacji z Olympiakosem ostatnio przegrali. Olympiakos w lidze radzi sobie znakomicie oczywiście liderując i zapewne będa chcieli wywalczyć awans do fazy pucharowej LM w ostateczności do ligi europejskiej a w tej sytaucji dzisiejszy mecz muszą wygrać. Niestety nie mogłem nigdzie znaleść informacji na temat absencji w obydwu drużynach, jakbys ktoś wiedział to będe wdzięczny za info. Jak już wspomniałem wcześniej drugim meczem na który stawiam to Milan , wydaje mi się że to ostatnie zwycięstwo w lidze da im takiego kopa i że wrócą na właściwy zwycięski tor.
Olympiakos - Montpellier 1 @ 2.15
Milan - Malaga 1 @ 1.99
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Popieram stawiających dziś na Arsenal, również opieram swój typ na doświadczeniu, może nie tyle piłkarzy (bowiem to byłoby nieracjonalne mówiąc o drużynie) co trenera Wengera. Sądzę, że Arsene po prostu tak ich dziś poustawia by przynajmniej wywieźć punkt z trudnego terenu, bowiem strata punktów, czyli de facto zerowa zdobycz w dwumeczu z Schalke może wprowadzić sporo nerwowości w kontekście wyjścia z grupy. Osobiście pograłem w tym meczu X2 bowiem raz, że uważam po prostu, że Arsenal tutaj punkty ugra, a dwa - kurs zawyżony na Arsenal, ale to akurat nie ma ta aż znaczenia - po prostu sądzę, ze remis przynajmniej The Gunners dziś ugrają i mimo trudnej sytuacji ostatnio, dziś lekko się przełamią i może nawet pokuszą o zwycięstwo. Polecam X2 po kursie ok. 1,90 w zależności od buków.
Schalke - Arsenal: X2 @ 1.95
Pozdrawiam i powodzenia dziś ;)
p.s. oczywiście ze stawką bez szaleństw ;) Ale to i tak wedle uznania ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Home Teams (Tuesday 8 Matches) Typ:Over 22.5 gola @ 1.826 Ten typ dzisiaj bardzo mi przypadł do gustu. Moim zdaniem sam Real, PSG i City mogą dzisiaj wbić powyżej 10 goli. Schalke, Olimpiakos, Dynamo i Milan swoje też powinni dorzucić może ktoraś drużyna z wymienionej czwórki wbije trójkę. Do tego może Anderlecht w końcu u siebie się przełamie i Over 22.5 jak najbardziej do osiągnięcia.
Typ jest na liczbę goli we wszystkich meczach ogólnie, a nie na trafienia gospodarzy. Sprawdź dokładnie. Bezsensem byłoby typowanie over 22.5 dla drużyn grających u siebie (na każdy z 8 zespołów przypadałaby średnia 2.81 gola, a over 2.5 często nie pada w ogóle w meczu, co dopiero strzelony przez jeden zespół). Jeżeli natomiast jesteś pewien tak wysokich rozstrzygnięć, proponuję postawić over 2.5 dla drużyny (wziąć kilku gospodarzy) i zagrać systemem - kurs byłby pewnie ogromny.
 
filip_r2 583

filip_r2

Użytkownik
Typ jest na liczbę goli we wszystkich meczach ogólnie, a nie na trafienia gospodarzy. Sprawdź dokładnie. Bezsensem byłoby typowanie over 22.5 dla drużyn grających u siebie (na każdy z 8 zespołów przypadałaby średnia 2.81 gola, a over 2.5 często nie pada w ogóle w meczu, co dopiero strzelony przez jeden zespół). Jeżeli natomiast jesteś pewien tak wysokich rozstrzygnięć, proponuję postawić over 2.5 dla drużyny (wziąć kilku gospodarzy) i zagrać systemem - kurs byłby pewnie ogromny.
Skoro tak jest to tym bardziej jest to dla mnie dobre ????
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Olimpiakos - Montpellier
Goście bardzo mocno skomplikowali sobie sprawę przegrywając na własnym stadionie z drużyną Olimpiakosu. Wyniku meczu we Francji nie oddaje na pewno w całości tego co działo się w całym meczu, ponieważ to jednak drużyna gospodarzy stworzyła sobie więcej dogodnych sytuacji, a bramki które stracili w ostatnich 20 minutach to straszna nieporadność w defensywie, jak i błędy indywidualne. Dziś mistrz Francji na pewno nie jest w roli faworyta, to na gospodarzach ciąży większa presja jak i miano faworyta. Można powiedzieć że to spotkanie w dużej mierze wyjaśni na pewno kto zajmie minimum 3 miejsce w tej grupie. Ja ze swojej strony na pewno nie skreślam Montpellier, mają potencjał, zwłaszcza w ofensywie gdzie jest Utaka i Belhanda, którzy ostatnio zdobywali bramki w Ligue 1. Spodziewam się tu otwartego spotkania, Francuzi nie mają nic do stracenia, także styl ofensywny jest jak najbardziej wskazany, gospodarze możliwe że bardziej z kontry, chociaż przyzwyczaili nas do tego że u siebie zawsze grają ofensywnie i o pełną pulę. Myślę że to będzie mecz z dużą ilością sytuacji podbramkowych, dlatego też z proponuję BTS i oceniam ten typ na około 70% powodzenia ;)
BTS / 1.83 Bet365 ✅ 3:1
 
F 0

filemon123

Użytkownik
Co sądzicie o takim typie : Anderlecht-Zenit poniżej 10,5 rożnych ? Po niezłym kurskie 1,75 w STS. Orientuje się ktoś ile Zenit w poprzednich meczach LM miał rogów ? Albo jakaś stronka gdzie to można obczaić. Z góry dzięki.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Dzisiaj mam coś dla osób, które dysponują fajnym kapitałem i chcą się sensownie zabawić. Gramy w singlach:

-Xabi Alonso otrzyma żółtą kartkę 3,00 (Unibet)
-Sergio Ramos otrzyma żółtą kartkę 3,20 ((Unibet)
-Pepe otrzyma żółtą kartkę 3,50 (Unibet)

Uważam, że jeden z tych typów wejdzie na pewno. Dlaczego? Mecz najprawdopodobniej będzie bardzo szybki, podobnie jak pierwsze spotkanie między tymi drużynami na Signal Iduna Park. Różnica jest taka, że tutaj dominował będzie Real a Borussia będzie starała się kontrować. Moim zdaniem najpewniejszym zakładem jest, co widać również po kursach, kartka dla Xabiego Alonso. Jak pisałem - mecz będzie szybki, Hiszpan demonem szybkości nie jest a gra w środku pola. Wokół niego będą się rozpędzać kontrataki przeciwników. Warto zaznaczyć, że Alonso jest bardzo inteligentnym zawodnikiem i wie kiedy przerwać akcję, która może być niebezpieczna. Dodatkowo - Xabi bardzo często łapie kartoniki, ostatnio pauzował z tego powodu w lidze, gdyż zanotował już 5 upomnień od arbitrów.
Dalej - Ramos to typowy Hiszpan. Bardzo krewki, szybko podnosi mu się puls i robi wiele rzeczy pod wpływem emocji. Wystarczy moment, a już będzie biegał z upomnieniem. Warto zaznaczyć, że Sergio (podobnie jak Xabi) otrzymywali kartki w Dortmundzie, zaraz potem obaj odstali kartki w następnym meczu - przeciwko Celcie. Dzisiaj może być tak samo.
Ostatnim zawodnikiem jest Pepe. Zawodnik na swojej pozycji genialny, jednak podobnie jak Ramos - bardzo krewki. Bardzo szybko się &quot;gotuje&quot; (chociaż ostatnio nieco gasi swój entuzjazm), ze względu na emocjonalne przeżywanie meczu i oddawanie serca za koszulkę Realu Madryt. Pepe ostatni raz dostał żółty kartonik w meczu podwyższonego ryzyka - na Ramon Sanchez Pizjuan, przeciwko Sevilli, 15 września, więc to niejako działa dzisiaj na jego niekorzyść. Dzisiaj mecz może być również &quot;podwyższonego ryzyka&quot;, gdyż będzie on prawdopodobnie decydował o 1. miejscu w grupie, więc Pepemu mogą puścić nerwy.
Moim zdaniem warto to pograć.
Słabo, ehh, nie słabo, BEZNADZIEJNIE!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom