>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Władimir Kliczko (58-3; 50KO) - Mariusz Wach (27-0; 15KO) 10.11.2012

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


Nieco ponad tydzień. Tyle czasu zostało do życiowej walki Mariusza Wacha. Starcie gigantów, pod takim hasłem promowana jest ta walka i nie ma się czemu dziwić patrząc na gabaryty obydwu zawodników.

Po Gołocie,Adamku,Sosnowskim kolejny Polak stanie przed szansą zdobycia mistrzowskiego pasa królewskiej kategorii. Żadnemu jak dotąd się nie udało. Wiking będzie pierwszy? Patrząc na kursy raczej nie można mieć wątpliwości, ale obóz Wacha &quot;gwarantuje&quot; życiową formę na 10 listopada. Dodatkowo przygotowania Władka zostały zaburzone śmiercią jego wieloletniego trenera Emmanuela Stewarda, musi mieć to jakiś wpływ na jego psychikę.
Wach warunkami fizycznymi nie ustępuje Kliczce jak większość ostatnich jego rywali, ba! Polak jest trochę wyższy, zasięg mają taki sam. W ostatnich 7 walkach Wiking nokautował swoich rywali najpóźniej do 6 rundy, może ni było to top HW ale znane nazwiska. Zadanie wydaje się być niewykonalne, ale boks już nie takie cuda widział i trzeba być optymistą ;)

Sportingbet oferuje takie kursy:



Zachęcam do dyskusji ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
przemasso 38

przemasso

Użytkownik
Under 10.5
Kurs: 1.36
b365

Mariusz wielokrotnie w udzielanych wywiadach powtarza, że nie ma nic do stracenia. Wie, że na punkty na pewno nie wygra i będzie ryzykował. To jedyna droga do pokonania Włada. Marzy mi się scenariusz z walki Włada z Sandersem, ale przejdźmy do realiów. Skończy się zapewne tak samo jak z innymi, czyli ustawienie lewym prostym olbrzymiej głowy Wacha i skończenie potężnym prawym.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Po takim kursie grać taki bet?! Wach odstaje umiejętnościami ale warunki fizyczne ma nawet minimalnie lepsze od Kliczki, znokautowanie takiego kolosa, który nie przegrał żadnej walki i nie jestem pewien, ale w zawodowej karierze nie leżał nawet na deskach, to nawet dla Kliczki będzie to duży problem i moim zdaniem Kliczko wygra wyraźnie ale na punkty. Wiem oczywiście że Wach nie mierzył się z czołówka HW, ale nie byli to też jacyś amatorzy.
 
przemasso 38

przemasso

Użytkownik
Nie będzie dla niego żadnym problemem położenie Wacha na deski. Mariusz nie ma obrony, nigdy nawet nie został sprawdzony choćby z rywalem średniej klasy. A rekord Włada mówi sam za siebie. 58 wygranych z czego 51 przed czasem. Pozatym w ostatniej walce zniszczył Thompsona który jest tylko 4cm niższy od Wacha. Oczywiście nie wykluczam tutaj jakiejś sensacji, ale także tylko przez KO i to maksymalnie do 3 rundy. Potem już tylko będziemy oglądać egzekucję. Mimo tego wierzę w Mariusza ????
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Panowie &quot;wielki leb&quot; Wach nie ma szans z Kliczkiem , nie wiem po jaka cholere bracia decyduja sie na takie walki, moze mi to ktos wytlumaczyc, po co dawac walke o pas malo znanemu Wachowi ktory nie wlaczyl nigdy z jakism lepszym bokserem tylko z kelnerami.
dla mnie ta walka to zenada bo Kliczko wybiera sobie coraz gorszych rywali (Wach to juz przesada moim zdaniem co z tego ze jest wielki jak ma zero pojecia o boksowaniu, na dodatek ma leb wielki jak dynia, przynajmniej Kliczkowi bedzie w niego latwo trafic ???? )
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Panowie &quot;wielki leb&quot; Wach nie ma szans z Kliczkiem , nie wiem po jaka cholere bracia decyduja sie na takie walki, moze mi to ktos wytlumaczyc, po co dawac walke o pas malo znanemu Wachowi ktory nie wlaczyl nigdy z jakism lepszym bokserem tylko z kelnerami.
dla mnie ta walka to zenada bo Kliczko wybiera sobie coraz gorszych rywali (Wach to juz przesada moim zdaniem co z tego ze jest wielki jak ma zero pojecia o boksowaniu, na dodatek ma leb wielki jak dynia, przynajmniej Kliczkowi bedzie w niego latwo trafic ???? )
bracia już nie mają wyboru, wszystkich pobili, a jak pojawia się jakaś gwiazdka to za dużo kręci nosem. Wach to opcja dochodowa, Polacy już są nakręceni na tą walkę, wcześniej o Wachu pewnie mało kto słyszał, od jakiegoś czasu jego popularność wzrosła o jakieś 500%, Polacy wykupią PPV, polacy zapewnią oglądalnośc, Polacy zapewnią zysk. Stąd wybór na Wacha.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dla mnie to po raz kolejny walka typowo komercyjna, nastawiona na zysk m.in z reklam, PPV etc. walka
Dlatego moim zdaniem walka będzie trwała kilka dobrych rund, może nawet do ostatniej i wówczas i tak wygra na punkty Kliczko.
Bet365 oferuje zwycięstwo Kliczko w rundach 7-9 po kursie 3,75 oraz zakład, że wygra w rundach 10-12 po kursie 4,50. Uważam, że są to bardzo prawdopodobne typy.
Witalij wygrał ze Sosnowskim oraz z Adamkiem w 10 rundzie. Wiemy, że to były jednostronne pojedynki, ale Kliczko &quot;miał czas&quot;, bo być może więcej kasy zarobił, tego na 100% nie wiem.
Władimir z żadnym Polakiem nie walczył, ale w historii ma dużo walk, które kończył późno (tj. po 7 rundzie).
To tyle od laika boksu.
 
przemasso 38

przemasso

Użytkownik
Dla mnie to po raz kolejny walka typowo komercyjna, nastawiona na zysk m.in z reklam, PPV etc. walka
Dlatego moim zdaniem walka będzie trwała kilka dobrych rund, może nawet do ostatniej i wówczas i tak wygra na punkty Kliczko.
Bet365 oferuje zwycięstwo Kliczko w rundach 7-9 po kursie 3,75 oraz zakład, że wygra w rundach 10-12 po kursie 4,50. Uważam, że są to bardzo prawdopodobne typy.
Witalij wygrał ze Sosnowskim oraz z Adamkiem w 10 rundzie. Wiemy, że to były jednostronne pojedynki, ale Kliczko &quot;miał czas&quot;, bo być może więcej kasy zarobił, tego na 100% nie wiem.
Władimir z żadnym Polakiem nie walczył, ale w historii ma dużo walk, które kończył późno (tj. po 7 rundzie).
To tyle od laika boksu.
Władymir nie oszczędza swoich rywali w przeciwieństwie do Vitalija, i gdy jest okazja to kończy. Zobaczymy ile zajmie czasu młodszemu z K2 trafienie Wacha czystym lewy-prawy prosty, co powinno zwiastować koniec walki. Twierdzicie, że śmierć Stewarda podłamie Włada? Przeciwnie! Będzie jeszcze bardziej zmotwowany.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Twierdzicie, że śmierć Stewarda podłamie Włada? Przeciwnie! Będzie jeszcze bardziej zmotwowany.
Nie wiem, ale ja tu nie widze motywacji. Można tak sobie gadać, ale jak jesteś z taką osobą kilka lat,dzień w dzień, treningi, rozmowy, czy bycie w narożniku i z dnia na dzień to się kończy to nie ma możliwości aby tego nie odczuć. Zwycięstwo pewnie i zadedykuje Stewardowi, ale jego brak na pewno będzie odczuwalny.
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Steward był tym kto stworzył Włada jako boksera.Śmiem twierdzić że gdyby nie to to Wład miałby jescze kilka porażek i więcej desek zaliczonych. Kliczko na bank zadedykuje ewentualne zwycięstwo Emmanuelowi ale to nie będzie tak że będzie chciał urwać głowe Waszce ale będzie robił swoje.Ciekaw jestem jak zareaguje jego narożnik w razie gdyby Wład został trafiony?? Może być połoch.Wład będzie walczył swoje bo inaczej nie potrafi-półdystansu nie ma,na wojne nie idzie bo to nie jego styl. Wach jeśli Kliczko się odsłoni to może trafić a wtedy będzie ciekawie.Jedyna szansa Wacha, zreszta sam wie, to nokaut. Szkoda że nie miał wartościowych sparingpartnerów ale może jakiś lucky punch wejdzie.Nie wierze żeby też Wach rzucił sie ostro do przodu bo poprostu szybko tlenu by zabrakło a nie wiadomo czy to coś by dało.Wach będzie raczej czekał na swoją okazje i oby się doczekał.

Poza warunkami i dobrym ciosem nie ma nic ale to i tak sporo bo ostatni dwaj przeciwnicy włada nawet tego nie mieli.

Moim zdaniem to UD wysoko dla Kliczki ale mam NADZIEJE NA CUD
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
Ja również powielam opinie, że walka to typowo komercyjna zagrywka teamu kliczków. Wach należy do nielicznej grupy bokserów, z żadną porażką na koncie. To jest fajny argument do promocji walki, działa na podświadomość potencjalnych widzów. Można dużo marketingowego chłamu na podstawie tego wytworzyć. Jednak każdy rozsądny wie, że Wach jest słabym - trudno użyć innego przymiotnika - pięściarzem i jedyną szansą Wacha jest albo zawał Kliczki, wylew lub ewentualnie potknięcie się i nadzianie na sierpową torpedę Mariusza.
 
akade 41

akade

Użytkownik
A mi się wydaje, że powoli nadchodzi koniec braci Kliczko. 2pojedynki wstecz i ten oprysk Cissora - pokazał on, że można z nimi walczyć jak równy z równym w ringu. Po za ringiem to on był na poziomie płyty chodnikowej..
Dodać można to co się dzieję - śmierć trenera, podkupienie przez Kliczko sparingmenów,
dla mnie nie wróży to dobrze.

Kwestia najbardziej realna dla mnie to over na rundy.
1dna reklama 30/45sekundowa kosztuje 125.000$. Także
tutaj szukać można niespodzianki - a raczej zarobku - ponieważ
bracia w ostatnich walkach tak właśnie kończą swe pojedynki
over 8.5 2.12
over 9.5 2.55
to jest to co narazie oferuję Unibet. Mam nadzieję, ze do soboty
dorzuca over 7.5 za jakieś 1.70.
Osobiście zagrałem już Wacha - dogram drobnie remis i bede szukał
tego overa.
 
F 19

footbalfan

Użytkownik
Za drobną kwotę można zaryzykować na Wacha.Kiedyś zawsze nadejdzie koniec jakiegoś zawodnika.Kliczko swoje już zdobył.Wach to taki Antonio Silva z UFC, również duży człowiek, kilka razy był stawiany za nie faworyta a wygrał np z Fedorem czy też Travisem Browne.
 
B 0

baboon

Użytkownik
Kiedyś zawsze nadejdzie koniec jakiegoś zawodnika.
Oczywiście,ale jeszcze nie teraz. Młodszy brat jest w świetnej formie i nie ma prawa przegrać z takim słabym bokserem jakim jest Wach. Pamiętacie jak starszy Kliczko pastwił się nad Adamkiem? A Wach jest gorszym bokserem niż Adamek.
Wynik może być tylko jeden - Kliczko wygrywa przed czasem.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Co do overu na rundy, wszystko zalezy jak bedzie sie prezentowal Wach, jesli Kliczko uzna, ze nic mu kompletnie nie grozi z Wacha strony, bedzie sie bawil z nim nawet 10-12 rund. Jesli natomiast Wach bedzie probowal znokautowac Vlada i bedzie szedl na niego i wdawal sie w bijatyke, walka nie potrwa dluzej niz 5-6 rund.
Wg mnie Vlad przez KO/TKO to lokata.
 
M 0

michalman

Użytkownik
Ja jednak zaryzykuje te 20-30zł na Wacha, gdyż na ostatnim treningu pokazał jakie postępy poczynił. Schudł ponad 10kg co tylko pokazuje, że bierze te walkę na poważnie. Znacznie poprawił dynamikę. Do tego Kliczko będzie czuł presje &quot;że musi wygrać&quot; dla swojego niedawno zmarłego trenera. Wach nie raz pokazywał, że ma mocną głowe i umie się bronić, a walczył z wyższymi i cięższymi niż Kliczko. Co do &quot;lepszości&quot; Adamka nad Wachem to się nie zgodzę. Adamek to pompowany ciężki, a Wach &quot;naturalny&quot;. Wach ma znacznie więcej argumentów niż Adamek czy Sosnowski. Jeśli Kliczko wygra, to tylko ma punkty. Jeśli Wach, to przez nokaut.
Pozdrawiam
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Sorry michalman ale kompletnie sie nie zgadzam z Twoimi typami, rzekl bym nawet, nie wciskaj glupot forumowiczom, bo sa jeszcze w stanie w to uwierzyc ;)
a za drobne na Wacha czemu nie, cuda sie zdarzaja, ale jak chcesz juz sie pobawic tym typem, to tylko Wach przez KO/TKO bo na punkty to Ci nawet cuda nie pomoga ;)
polecam betsafe trzy pierwsze typy over to jakies 95% szans na trafienie.
Liczba rund
powyżej 3.5 1.18 poniżej 3.5 4.25
Liczba rund
powyżej 4.5 1.28 poniżej 4.5 3.35
Liczba rund
powyżej 5.5 1.42 poniżej 5.5 2.60

Liczba rund
powyżej 6.5 1.60 poniżej 6.5 2.20
Liczba rund
powyżej 7.5 1.75 poniżej 7.5 1.96
Liczba rund
powyżej 8.5 1.96 poniżej 8.5 1.75
Liczba rund
powyżej 9.5 2.25 poniżej 9.5 1.57
Liczba rund
powyżej 10.5 2.50 poniżej 10.5 1.45
fajna tez oferta w bwinie spokojnie mozna celowac w zakres 5-10
Round Betting
Władimir Kliczko (UKR) w 1. rundzie 19.00
Władimir Kliczko (UKR) w 2. rundzie 17.00
Władimir Kliczko (UKR) w 3. rundzie 11.00
Władimir Kliczko (UKR) w 4. rundzie 10.00
Władimir Kliczko (UKR) w 5. rundzie 10.00
Władimir Kliczko (UKR) w 6. rundzie 10.00
Władimir Kliczko (UKR) w 7. rundzie 10.00
Władimir Kliczko (UKR) w 8. rundzie 11.00
Władimir Kliczko (UKR) w 9. rundzie 11.00
Władimir Kliczko (UKR) w 10. rundzie 11.00
Władimir Kliczko (UKR) w 11. rundzie 11.00
Władimir Kliczko (UKR) w 12. rundzie 15.00
Władimir Kliczko (UKR) on points (full distance)
lub dla odwaznych
Mariusz Wach (POL) w 1. rundzie 81.00
Mariusz Wach (POL) w 2. rundzie 81.00
Mariusz Wach (POL) w 3. rundzie 81.00
Mariusz Wach (POL) w 4. rundzie 81.00
 
F 19

footbalfan

Użytkownik
Baboon, nie takie rzeczy widział świat boksu, czy też sportów walki:cool:
To że Witalij Klitschko wygrał z Adamkiem, to inna sprawa.Każdy bokser ma swój styl i swoją technikę, pozdro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom