>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Copa Sudamericana 2012

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Universidad de Chile-Emelec 1 @ 1,55 Tobet⛔2:2

Na dzisiejszą noc warto pograć La U, bo po przegranej Recopie, teraz z pewnością chcą zdobyć jakieś trofeum. W lidze wygrali Aperture, także Libertadores 2013 mają pewne. Do tego dochodzi fakt, że są obrońcą tytułu więc motywacja podwójna. W weekend trener Sampaoli z tego co widziałem dał odpocząć wielu podstawowym zawodnikom, by dzisiaj zagrać w najmocniejszym zestawieniu. Z tego co słyszałem, to na tle Santosu nie wyglądali źle, a tutaj rywal, co najmniej o 2 klasy gorszy. Do tego dochodzi fakt, że ekipy z Ekwadoru grają cieniutko na wyjazdach, co nie raz się potwierdzało. Emelec z tego co widziałem też w najmocniejszym składzie ale, to jednak na papierze i tak wygląda gorzej od La U, a własny teren na pewno dodatkowo zrobi swoje więc jak dla mnie warto pograć na gospodarzy, którzy muszą zrobić sobie tutaj przewagę w Santiago, bo rewanż w Guayaquil będzie trudny.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Sao Paulo-Liga de Loja 1 @ 1,24 Tobet⛔0:0 - a jednak zagrali na 0:0 niestety
Rzadko w tym roku gram Copa Sudamericana ze względu na mniejszą ilość czasu na śledzenie tych rozgrywek. Jednak dzisiaj mam fajny typ. Sao Paulo gra u siebie z Liga de Loja i to ekipa z Brazylii jest bitym faworytem tego spotkania. Liga de Loja na ten moment fatalnie prezentuję się w lidze. Zajmują przed ostatnią pozycję, co pokazuję, że po ich dobrej formie nic nie zostało i teraz z pewnością liga, a nie Copa Sudamericana, to ich główny cel, by tam naprostować swoją sytuację. Tym bardziej, że szansa na awans marna, bo Sampa u siebie to ekipa bardzo mocna. Co prawda dzisiaj bez Luisa Fabiano ale Lucas czy Osvaldo w ataku sobie spokojnie dadzą radę, a jak będzie karny, to przynajmniej Fabuloso nie będzie się do niego pchał... :grin: W Ekwadorze padł remis 1:1, tak więc bezbramkowy remis daje awans Sampie ale raczej na 0:0 nie zagrają, gdyż wiele ekip, które tak grały, potem źle kończyły... Moim zdaniem na podbicie kursu, typ idealny do dubla lub jakiegoś tripla.
 
R 32

rado1965

Użytkownik
czy osoba o ksywie kapszti może przestać zamieszczać swoje żenujące typy ? Człowieku podałeś już jakieś 25 typów pod rząd nie trafionych jest to duży wyczyn ale zrób sobie przerwę.jak długo jeszcze chcesz się kompromitować ?
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
TROLL1965.

Nie 25 lecz 10 i była to pierwsza taka seria od kiedy i ja śledzę typy Kapsztiego. Z powodzeniem (i zyskiem) gram chyba wszystkie typy południowoamerykańskie tego człowieka. Oczywiście bilans zysków w ostatn czasie zostal mocno uszczyplony, ale nie zmienia to ogólnej tendencji potwierdzającej, że kapszti zna od podszewki realia tamtejszej piłki.

Pozazdrościć mu wiedzy i rozeznania. Czynnik zwany szczęściem ostatnio jednak zaniemógł. Trudno.
 
R 32

rado1965

Użytkownik
najwidoczniej krótko śledzisz typy nieudacznika kapsztila ja non stop widzę serie nie trafianych zakładów tylko większość na tym forum zakładów przegranych przez tą osobę nie jest odznaczanych na czerwono natomiast wszystkich wygranych zakładów już pilnuje żeby odznaczyć na zielono ,dlatego nadal uważam że ta osoba nie powinna już więcej zamieszczać typów na tym forum a przynajmniej do końca roku powinien zawiesić swoje fantastyczne typowania.
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
kolor nie ma znaczenia. Jak się chce korzystać z czyjejś pracy, warto od siebie dać choć odrobinę energii koniecznej choćby do sprawdzenia wyniku po meczu lub poprowadzenia swojej własnej statystyki. Nawet w tej wersji (przyznaj, że to moja wersja) czuję się nieco jak zwykły żerownik. Sam dla siebie typuję ligę hiszpańską (tylko PD) analizując w miarę moich umiejętności, ale Copa i Brazileiro...tu biorę typy w ciemno..kiedyś od kilku użytkowników tego forum, ale od pół roku już tylko od kapsztiego (na tych innych były dużo większe wahania). Stosuję tylko własny system stawkowania. uważam, że wcale nie jakoś mocno agresywny. Wystarcza mi to do stwierdzenia, że ten....nieco pyszałkowaty człowiek... jest jednak &#39;guru&#39; w temacie rozgrywek piłkarskich w ligach brazylijskich (co najmniej w tym kraju) i w pucharach południowoamerykańskich.
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
czy osoba o ksywie kapszti może przestać zamieszczać swoje żenujące typy ? Człowieku podałeś już jakieś 25 typów pod rząd nie trafionych jest to duży wyczyn ale zrób sobie przerwę.jak długo jeszcze chcesz się kompromitować ?
Nie kompromituj się,że tobie typ nie wszedł i straciłeś kieszonkowe to kapszti ma przestać podawać typy?Po jego analizach widać,że ma sporą wiedzę na temat południowo-amerykańskiej piłki.A,że kilka typów nie weszło,tak się czasami zdarza.Więc zamiast krytykować po fakcie może sam byś zamieścił analizę,a nie piszesz nic nie wnoszące posty.
 
W 181

wyar

Użytkownik
najwidoczniej krótko śledzisz typy nieudacznika kapsztila ja non stop widzę serie nie trafianych zakładów tylko większość na tym forum zakładów przegranych przez tą osobę nie jest odznaczanych na czerwono natomiast wszystkich wygranych zakładów już pilnuje żeby odznaczyć na zielono ,dlatego nadal uważam że ta osoba nie powinna już więcej zamieszczać typów na tym forum a przynajmniej do końca roku powinien zawiesić swoje fantastyczne typowania.
A kto Cię zmusza do czytania tych postów i obstawiania zgodnie z sugestiami Kapszti ?
Jakiś masochista czy co ?
Średnio rozgarnięty gimnazjalista wie,że analizy to tylko zabawa w przewidywanie przyszłości,bo na pewno to będziemy leżeć w trumnach. Ale ja wolę,jak co do kierunków tejże przyszłości wypowiada się osoba,która wie co nieco na temat teraźniejszości,niż kompletny ignorant. A Kapsztiemu wiedzy nie odmówię. Nie oznacza jednak,że on zna przyszłość - spróbuj nie wiem,może do wróżbity ? Albo cyganka prawdę powie i powróży? Z lotu ptaków ?
Moja rada - nie chcesz,nie czytaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
E 0

esardo

Użytkownik
ja jestem expertem z innego forum od lig latynoskich i ostatnie typy jakie nie wchodziły kapsztiemu to nie brak wiedzy a pech i bardzo duże niespodzianki.Czy jego winna, że Gremio nie wygrało bo chciało wejść w do bramki i jeszcze kilka innych meczy.Proponuje rado zachować swoje złote myśli dla siebie bo ***** się znasz a obrażasz kogoś kto zna ten temat jak mało kto.Jak kapszti teraz nic nie będzie pisał to rozumiem, że teraz Ty będziesz od lig latynoskich.
Obawiam się, że jakby tak się stało to byś pisał jak jeden as, że Palmeiras walczy o udział na przyszły sezon w Copa Sudamericana choć ma zapewniony Copa Libertadores.
 
kayo1965 0

kayo1965

Użytkownik
Witam!To mój pierwszy post na tego forum.Gram od ponad roku na bet365. Ostatnio gralem na rożnych w meczu Gremio 2-1 Barcelona 26.10.2012. Przeważnie gram live- przy 1-1 w rzutah okolo 30 min zalożilem na 3+, a potem poprawilem jeszcze jeden zalog =4, na 1-ej polowie.Co ciekawie oglądalem ten mecz i widzialem 3-go rożnego w 38 min. I teraz UWAGA: w 45:09min bet365 zastopowal licznik, a mecz jeszcze TRWAL- gracz Barceloni szpagatem wybil w rożnego, Gremio wykonalo i potem prawie jeszcze ponad minute grali do przerwie.Ja zadowolony, że trafilem dubeltowo czekam...a to nic z wyplaty.Zglosilem na chatie- bezsensowna rozmowa z gosciem, którzy po niekompetentniej rozmowy powiedzial że to gdziesz tam zglosi i dostane odpowiedzi na mailu.No i nic. Dlatego mam taka prośba do was- gdzie moge znalezsć info o tego meczu z podanich kornerów.Z góri dziękuje ????
 
zwirek365 13

zwirek365

Użytkownik
Witam.
Mam takie pytanie, czy ktoś interesujący się tym tematem mógłby podesłać jakąś stronkę gdzie znajdę kadrę Sao Paulo na dzisiejszy mecz i ewentualnie przewidywany skład? Bo ich oficjalna stroną się nie umiem obsłużyć ???? . A może wypowie się ktos bardziej obeznany o tym meczu?
Pozdrawiam
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Witam.
Mam takie pytanie, czy ktoś interesujący się tym tematem mógłby podesłać jakąś stronkę gdzie znajdę kadrę Sao Paulo na dzisiejszy mecz i ewentualnie przewidywany skład? Bo ich oficjalna stroną się nie umiem obsłużyć ???? . A może wypowie się ktos bardziej obeznany o tym meczu?
Pozdrawiam
o to przypuszczalne składy :
São Paulo
Rogério Ceni; Douglas, Rhodolfo, Rafael Tolói e Cortez; Wellington, Denilson, Jadson e Maicon; Lucas e Luis Fabiano
Técnico: Ney Franco
Universidad do Chile
Herrera; González, Rojas, Acevedo e Rodríguez; Martinez, Aránguiz, Lorenzetti e Cereceda; Gutiérrez e Ubilla.
Técnico: Jorge Sampaoli
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Sao Paulo-Universidad Catolica

Sprawa w tym wypadku jest bardzo prosta. Mamy rewanż w największym mieście na kontynencie i wygrywa go bez problemu gospodarz. Sampa już ligę ma w dupie, bo i tak zajmą czwarte miejsce więc mogą się skupić na Sudamericanie i ją wygrać. W weekend z Ponte Pretą wystawili mocno rezerwowy skład by podstawowi zawodnicy mogli sobie odpocząć, bo co by nie mówić, to sezon trudny i spotkań wiele było do rozegrania. Teraz jednak wyciągają najmocniejsze armaty. W ataku Lucas, Luis Fabiano i Osvaldo. Za nimi Jadson, a z boku Paulo Miranda i Cortez będą również groźni. W tej edycji CS u siebie Sampa jeszcze nie straciła gola i tym razem też to powinno nastąpić. Wprawdzie raz już grali rewanż gdy mieli w zanadrzu 1:1 z rewanżu i zremisowali 0:0 z LDU Loja ale to była 1/8 finału więc też trochę inna sytuacja, a i w lidze nie mieli takiej pewnej sytuacji. Teraz liczę na małą powtórkę ze spotkania z La U. Jak dla mnie granie czystej &quot;1&quot; mija się z celem, bo jeśli Sampa ma wygrać, to wygra wysoko, a jeśli nie pokryje handi, to pewnie się skończy 0:0 i też awansują. Jednak dla mnie handi wygląda obiecująco i jeśli zagrają swoją piłkę, to będzie dobrze. Katolików dawno w akcji nie widziałem ale z tego co widziałem w statystykach, to na wyjazdach szału nie robią. W CS mieli 4 wyjazdy i przywieźli dwa remisy, a przegrali dwa spotkania, w tym z Atletico Goianiense czyli spadkowiczem z Serie A w Brazylii... Nie widzę innej opcji jak wysokiej wygranej Sampy.

Sao Paulo(-1) @ 1,88 Tobet
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Pierwszy mecz oglądałem osobiście i powiem że był to chyba pierwszy mój mecz w wykonaniu drużyn z Ameryki Południowej i byłem pod wrażeniem tempa w jakim on jest rozgrywany. Pierwsza połowa w moim odczuciu należała do gości. Potem nieco się cofnęli i Catolica zaczęła atakować. W pierwszej częsci dobre zawody rozgrywał Luis Fabiano. Widać różnicę w rozgrywaniu i w technice na tle innych zawodników Sao Paulo. Mecz chaotyczny. Jedna strona atakowała, strata (często głupia) i akcja przenosiła się na drugą stronę. Sędzia nie biegał - on zapierd..ał, żeby zdążyć za akcją bo tempo na pewno szybsze niż w nie jednym europejskim meczu.
Tym samym dziś popieram typ Kapsztiego bo mam pewien wyznacznik przed typowaniem i sądzę że na swoim terenie Sao Paulo pokaże kto zasługuje na awans.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
jestem świeżo po meczu Sao Paulo nie chciało się grać ,minimalizmem od nich aż kipi ,a Fabiano to powoli niech się zastanawia nad zakończeniem kariery ,dosłownie nic nie pokazał a machał łapkami i gwiazdorzył super.Mecz bardzo bardzo nudny ,mam nadzieję że brazylijska drużyna przeliczy się w finale swoim minimalizmem ,bo niczego nie pokazali.
Ten mecz mógłby się wcale nie odbyć ,na to samo by wyszło.
 
slaviu 343

slaviu

Użytkownik
Ja też oglądałem Sampe w nocy. Miażdżąca przewaga cały mecz, ale nie wiele z tego wynikało. Dużo sytuacji, w tym setki Fabuloso, ale w moim odczuciu brakowało koncentracji. Zbyt pewnie się czuli i podeszli na totalnym luzie do meczu. Dla mnie zaskoczeniem była taka olewka ze strony Universidadu. Nie wyglądali jakby byli zainteresowani awansem do finału i strzeleniem gola, zero determinacji i ryzyka. Dzisiejszy mecz i tak niewiele zmienia, moim zdaniem Sampa w finale odprawi czy to Milionerów czy Tigre (chyba że znów oleją, ale mam nadzieje, że nie i poważnie podejdą do sprawy ???? ).
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
W pierwszej połowie, bo tylko ją oglądałem, Sao Paulo miało znaczącą przewagę ale brakowało wykończenia. Dobrze spisywał się w bramce gości Toselli i to on ratował drużynę przed utratą bramki. Nie stwierdzałbym (przynajmniej po I połowie) że brakowało koncentracji i determinacji, bo przypomina mi się jedna sytuacja gdzie w boczną siatkę trafił ktoś z Sao Paulo i od razu złapali się za głowy z myślą &quot;jak to mogło nie wejść&quot;, a po tej sytuacji Brazylijczycy dalej atakowali jednak tak jak wspomniałem na początku brakowało dokładnego wykończenia i szczęścia.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
boczną siatkę trafił ktoś z Sao Paulo
Fabiano.
I to chyba była jedyna groźna akcja w 1 połowie. Drugiej nie oglądałem. Ogólnie dużo strat w środku pola. Ekipa z Chile mocno cofnięta (czego oni bronili?), Sao Paulo popis podań w bok... Cały urok ligi latynoskiej ???? którą zdarza mi się oglądać bardzo rzadko.
 
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
13.12. Sao Paulo (PAP) - Piłkarze FC Sao Paulo zdobyli Copa Sudamericana (Puchar Ameryki Południowej). W rewanżowym meczu finałowym pokonali na własnym boisku Tigre Buenos Aires 2:0. Rozegrano jednak tylko jedną połowę, bo po przerwie zespół z Argentyny odmówił wyjścia na boisko.
Goście twierdzili, że do ich szatni wtargnęli policjanci, zaczęli ich bić i grozić bronią.

&quot;Wyciągnęli dwa rewolwery. Nie będziemy już więcej grać&quot; - powiedział trener Tigre Nestor Gorosito. Dodał, że funkcjonariusze byli po cywilnemu.

Przedstawiciel południowoamerykańskiej konfederacji (CONMEBOL) Boliwijczyk Romer Osuna potwierdził, że zawodnicy Tigre mogli czuć się zagrożeni.

&quot;Odmówili gry, ponieważ uznali, że nie zapewniono im bezpieczeństwa&quot; - powiedział Osuna telewizji Fox Sports. Z kolei argentyńska telewizja pokazała kilku członków sztabu Tigre z zakrwawionymi twarzami.

Tuż przed przerwą, przy prowadzeniu FC Sao Paulo 2:0, chilijski sędzia Enrique Osses pokazał dwie czerwone kartki - Brazylijczykowi Paulo Mirandzie (FC Sao Paulo) i Argentyńczykowi Gastonowi Diazowi (Tigre). Podgrzało to tylko atmosferę na boisku i poza nim.

Po przerwie na murawę wybiegli tylko Brazylijczycy. Osses czekał 30 minut na drużynę z Buenos Aires, po czym odgwizdał koniec meczu, przyznając zwycięstwo gospodarzom.

Skandal w Sao Paulo rzuca cień na wizerunek Brazylii, która przygotowuje się do mistrzostw świata w 2014 roku. Stadion Morumbi ma być jedną z aren najbliższego mundialu.

Wynik:

FC Sao Paulo - Tigre Buenos Aires 2:0 (mecz przerwany po pierwszej połowie)

Bramki: Lucas Moura (23), Osvaldo (28). Czerwone kartki: Paulo Miranda (FC Sao Paulo, 45+2), Gaston Diaz (Tigre, 45+2). Sędzia: Enrique Osses (Chile).

Pierwszy mecz 0:0. Puchar zdobył zespół FC Sao Paulo. (PAP)
Ma ktoś może dostęp do tych zakrwawionych zdjęć piłkarzy Tigre?
Wiadomo, co władze związku zrobią dalej z ta sytuacją?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom