>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour - Szanghaj, 07-14.10.2012

Status
Zamknięty.
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
W jutrzejszym półfinale w Szanghaju na przeciw siebie staną dwaj najlepsi tenisisci tego sezonu. Dotychczasowe pojedynki pomiędzy Rogerem a Andym były dość wyrównane, co widać nawet w h2h, jednak w największych imprezach to właśnie Murray ustępował miejsca niekwestionowanemu mistrzowi ze Szwajcarii. Roger to typ gracza, który w jeden dzień może zagrać bardzo słabe spotkanie po czym w kolejnej rundzie pokazać maks swoich możliwości. Bez fajerwerek było właśnie na początku z Lu, niemrawo w kolejnej rundzie z Wawrinką i dziś rutynowo, ale skutecznie z Cilicem. Mimo wszystko do spotkań z TOPem zawsze podchodzi poważnie i tego też spodziewam się jutro w starciu ze Szkotem, który na pewno ma jeden ze swoich lepszych sezonów w karierze, ale w turniejach &quot;best of 2&quot; Federer zawsze będzie &#39;moim&#39; faworytem. O stylach obu graczy pisać nie trzeba czy wgłębiać się bardziej w ich dyspozycje, ponieważ przed samym meczem nie ma to wielkiego znaczenia. Stawiam zdecydowanie na Federera spodziewając się jednocześnie kolejnego, bardzo przyzwoitego na poziomie show, jaki obaj gracze potrafią nam zafundować.

Roger Federer - Andy Murray @ 1,85 PinnacleSports
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
hmmmm 113

hmmmm

Użytkownik
Panowie Murray jaki dzisiaj był ********* na korcie. ************ rakietę, rzucił ją o kort i wziął nową. Zobaczcie jaki nerwus, a grał z takim Stepankiem który grał o tak ooo.
Federer jutro wygra z Andym bo jest o wiele bardziej konsekwentny w swojej grze. Andy sobie nie poradzi. W Tokio się męczył z takim Wawrinką i przegrał jeszcze z Raoniciem. A tu znowu dzisiaj się męczył z takim Stepankiem.

Dla mnie Federer 10/10 daje, obojętny jaki kurs będzie to i tak go gram.
1.90 bet365 *
(pewnie spadnie do 1,40)
A powiedz mi że tak pozwolę sobie zapytać jak tenisista łamie rakietę (co nie jest niczym nadzwyczajnym w tym sporcie) działa na jego niekorzyść w kolejnym meczu ba powiem więcej według mnie jest to + bo widać że mu zależy dlatego typ 10/10 z takimi argumentami dla mnie to czysta bajka :zoltakartka:
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
A ja widze to troszke inaczej, Murray jest jaki jest - owszem, ma swoje humorki ale forme ma naprawde dobra, niedawno przeciez pokonal samego Djoko, a to juz jest wyczyn (Pomine wpadke z Raoniciem). Niby Roger jest faworytem, fakt - tez bym tak typowal, ale nie sadze, ze bedzie to mecz jednostronny. Federer to klasa, ale skoro Berdych go ogral, to Murray w formie mu nie urwie seta? (Wawrinka to zrobil wczoraj). Bez wiekszego wnikania w szczegoly widze tutaj 3 setowy pojedynek, a wiec
Roger Federer v Andy Murray - over 2,5 set&#39;s @ 2,25 (bet365)
⛔ prawie dobry typ.. heh
 
G 32

gosc83

Użytkownik
Federer-Murray
Typ:1
Kurs:1.75
Bukmacher:Expekt
Przeglądając (wyczekując)oferty na wielkiego mistrza z zamkniętymi oczami biorę tą o kursie 1.75, Murray jak to Murray psychika jednak w najtrudniejszych momentach trochę siada , dokładając do tego lepszy tenis Rogera widzę piękne value, można powiedzieć że ten kurs jest pewniejszy od wielu innych o kursie 1.40, warto ponieważ lokaty
75% zdarzają się baaardzo rzadko, to nie Amber Gold zapewniam i pozdrawiam życząc wysokich wygranych.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Federer(-1,5g) - Murray 1 @ 2,07 | Pinnacle

Zbytnio nie kibicuję Federerowi, ale taki kurs na niego myślę, ze warto zagrać na spokojnie. Oglądałęm jego mecz z Wawrinką i Ciliciem, zagrał spokojnie, przeczekał momenty, w których jego rywale grali na najwyższym poziomie, a potem ich dobijał wygrywając sety i w konsekwencji mecze. Dziś wydaje mi się, że Federer sobie spokojnie poradzi z Murrayem, chodź wcale nie musi to być w 2 setach. Myślę, że ten mecz to będzie rewanż za IO, gdzie Federer gładko przegrał i sądzę, że dziś zobaczymy przedsmak turnieju mistrzów. Co do Murraya to nie jest taki świetny jak podczas WImbledonu, IO czy USO. Zbytnio mnie nie przekonywuje, w Tokio porażka z Raoniciem, strata seta ze Stepankiem, jak dla mnie nie jest w stanie wygrać tego meczu. Federer jak dla mnie w tym sezonie faworyt do wygranej turnieju mistrzów, wszyscy wiemy jak potrafi grać, sądzę, że dziś wygra, ale do typu dokładam handi -1,5g. Mam nadzieję, że zobaczymy mecz na najwyższym poziomie oczywiście ze wskazaniem na Szwajcara ????
 
akade 41

akade

Użytkownik
ze bedzie to mecz jednostronny
Wczoraj taki był z Stepankiem, a Radek raczej nie był faworytem tego spotkania. z 3 osoby piszą, że humory ma jakieś Andy. Ale gdyby nie humory Stepanka wczoraj to nie mielibyśmy Murracha w półfinale dziś, cały mecz przegrał na biegu wstecznym. Nie wydaje mi się aby dziś Murray wygrał ( sam postawiłem na Federer&#39;a mocną 1 ), a myślałem i myślę nawet teraz o 2:0, ale kurs w Unibecie nie jest tego wart..
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Wasza podjarka typem na Federera mocno zabawna. Rozumiem zagrać, ale pisanie o jakiś lokatach w tym wypadku jest niedorzeczne. Argument, że Murray męczył się ze Stepankiem można sobie wsadzić wiadomo gdzie. Piszecie jakbyście nie wiedzieli kim jest Andy, przecież ten człowiek praktycznie w każdym turnieju ma jakieś tam kłopoty z niżej notowanymi rywalami. Na USO katastrofę grał w spotkaniu z Lopezem, to samo z Cilicem, jak to się potem skończyło? chyba każdy wie. Poza tym Federer również nie imponuje, nikt jakoś nie wspomina o tym, że mało brakowało a pokonałby go Wawrinka, któremu wystarczyło wygrać tb w drugim secie.

Federer nie ma korzystnego bilansu z Murrayem, nie pasuje mu jego styl gry. Andy wie jak doprowadzić do tego, aby Szwajcar się pogubił i zaczął popełniać całą masę błędów. Tak było na IO i ta było do pewnego momentu na Wimbledonie. Roger nie pokazuje nie wiadomo czego, wręcz powiedziałbym, że od początku USO gra jak na siebie bardzo miernie.

Murray +1.5 gema (1.84) Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Poza tym Federer również nie imponuje, nikt jakoś nie wspomina o tym, że mało brakowało a pokonałby go Wawrinka, któremu wystarczyło wygrać tb w drugim secie.
Pisałem o tym, że Fed przeczekał ten moment i potem wykończył Stana w 3. secie 6-0! &quot;Wystarczyło wygrać tb w drugim secie&quot; - wystarczy Murrayowi wygrać 2 sety, można to samo napisać, żeby wygrał.
 
N 2

najdzel9

Użytkownik
Również nie rozumiem podjarki na Feda...Obu tych graczy to klasa sama w sobie i pewnie zadecyduje dyspozycja dnia.Co z tego ze Andy meczyl sie ze Stepankiem? Twierdzicie ze tak bedzie i dzis? Bo ja wychodze z założenia że mecz meczowi nierówny a Andy wie jak zagrac z Fedem.Ja osobiscie biore kurs 2.00 na Murraya i licze ze w pełni zmotywowany ogra dzis wielkiego mistrza ;) Pozdrawiam!
 
H 32

hardrigar

Użytkownik
Federer dzisiaj kompletnie nie jest sobą, poza kiepskim serwowaniem i masą prostych niewymuszonych błędów nawet zachowanie na korcie i język ciała wskazują, że to nie jest jego dzień. Osobiście złapałem kurs 20 na szwajcara i jak na sytuację w której zakład stawiałem to poszło za przysłowiowe &#39;grubo&#39;. Cały czas mam nadzieję na przebłysk geniuszu, ale Murray gra dzisiaj na prawdę konsekwentnie, solidnie, poprawnie. Może ta przerwa wybije go trochę z rytmu, szkoda tylko, że Fedex będzie miał tylko jedną szansę na odwrócenie losów meczu.
edt: i już... dawno nie widziałem tak bezbarwnego Federera, na prawdę zagrał dzisiaj beznadziejnie. Jeżeli ktoś stawiając w finale na Szkota będzie argumentował to dzisiejszym zwycięstwem, to radzę porządnie się zastanowić. Murray zagrał po prostu &#39;poprawnie&#39;, a zadanie miał łatwe, zbyt łatwe. To że napisałem wyżej, że zagrał konsekwentnie i poprawnie oczywiście podtrzymuję, jedno drugiego nie wyklucza.
 
T 10

tevezz

Użytkownik
Oglądając drugiego seta odniosłem wrażenie, że Szwajcar po prostu nie chciał wygrać tego meczu. Myślę, że w całej swojej długiej karierze nie przegrał swojego podania prowadząc 40-0... A Murray jak to Murray, siła razy gwałt i wszystko wpadało, szczególnie returny. P.S. Siatka po meczu do wymiany, Ferdex podziurawił ją niemiłosiernie.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
To jutro masówka na Murraya, wkońcu dziś pokonał faworyta forum Rogera &quot;Pełne gatki&quot; Federera. Mam nadzieję,że kurs na Djoka dzięki temu wzrosnie ???? i będę mógł konkretniej przyłożyć ????
 
akade 41

akade

Użytkownik
To jutro masówka na Murraya, wkońcu dziś pokonał faworyta forum Rogera &quot;Pełne gatki&quot; Federera. Mam nadzieję,że kurs na Djoka dzięki temu wzrosnie i będę mógł konkretniej przyłożyć
Jezeli dobrze czytam, i czytam ironią z Twego postu. I piszesz tak zaraz po meczu. Co oznacza, że go oglądałeś. To Ci współczuję, gdyż ten mecz wyglądał gorzej niż wczoraj Stepanek - Murry&#39;a. Wygrałeś ciesz się i gratuluje typu.
Ale wstyd moze to być i dla Murray&#39;a i Federre&#39;ra dać taki mecz na półfinał.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Oglądając drugiego seta odniosłem wrażenie, że Szwajcar po prostu nie chciał wygrać tego meczu. Myślę, że w całej swojej długiej karierze nie przegrał swojego podania prowadząc 40-0... A Murray jak to Murray, siła razy gwałt i wszystko wpadało, szczególnie returny. P.S. Siatka po meczu do wymiany, Ferdex podziurawił ją niemiłosiernie.
Sorry, ale jak żyje takich bredni nie widziałem. &quot;Murray siła razy gwałt&quot;? ????, nie no człowieku... określić w taki sposób gre jednego z najwięcej myślących na korcie tenisistów to już zbrodnia. Tak, na pewno Federer przez tyle lat kariery nie przegrał podania z 40:0 ???? . Po meczu jeszcze więcej błaznów niż przed, jeden mądrzejszy od drugiego pocieszają się po wtopie na Federerze. Kolega Hardrigar dawno nie widział bezbarwnego Federera, rzeczywiście szmat czasu od błazenady jaką zagrał z Berdychem na USO. Za głowę się można złapać czytając wypociny niektórych . Który to już raz Federer wywala niemiłosierną ilość ue w meczu? który to już raz gra bezbarwnie? ale i tak po meczu zgraja wielce zdziwionych inteligentów składa to na wszystko, tylko nie na swój głupi typ. Pora się obudzić, to nie te czasy, żeby Federer leciał z każdym po 2:0 i nawet się nie spocił.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
R 32

rado1965

Użytkownik
Nie przesadzaj david barca że wszystko to brednie ,federer zagrał beznadziejnie jak na us open z berdychem tylko jest jedno pytanie czy on w tych 2 meczach chcial wygrac ???????? dzis w 1 secie przy stanie 2-2 przy serwisie swoim robi 4 df w jednym gemie z czego 3 pod rzad .Czy naprawde numer 1 na swiecie nie jest w stanie nie trafic w kort 6 razy pod rzad przy serwisie ?? Ja sie na to NIE NABIERAM bo sportem już tego nazwać nie można.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Nie przesadzaj david barca że wszystko to brednie ,federer zagrał beznadziejnie jak na us open z berdychem tylko jest jedno pytanie czy on w tych 2 meczach chcial wygrac ???????? dzis w 1 secie przy stanie 2-2 przy serwisie swoim robi 4 df w jednym gemie z czego 3 pod rzad .Czy naprawde numer 1 na swiecie nie jest w stanie nie trafic w kort 6 razy pod rzad przy serwisie ?? Ja sie na to NIE NABIERAM bo sportem już tego nazwać nie można.
Albo ta seria podwójnych błędów, jeden za drugim i to w decydującym momencie przy break pointcie dla Murraya. Wydaje mi się, że Federer wszedł już w schyłkowy etap swojego królowania na kortach. Bo to już nie jest incydentalne, to już jest tendencja. Nawet się już do ścisłego finału nie może dotelepać, czy to na USO czy tutaj.
 
H 32

hardrigar

Użytkownik
Kolega Hardrigar dawno nie widział bezbarwnego Federera, rzeczywiście szmat czasu od błazenady jaką zagrał z Berdychem na USO. Za głowę się można złapać czytając wypociny niektórych.
Jestem przekonany, że meczu nie oglądałeś i swoje mądrości opierasz na suchych statystykach. US Open Berdych miał genialne, grał dokładnie wszystko to co najlepsze ma do zaoferowania, a jeżeli siedzi mu serwis to niebezpieczny jest dla każdego, czy to Szwajcar, czy Serb czy ktokolwiek inny. Dzisiaj Federer nie zaprezentował NIC, wyszedł na kort po to, żeby przegrać. Na tym zakończę i nie będę wdawał się w dyskusję z kimś kto uważa, że pozjadał wszystkie rozumy.

Dodam tylko, że jutro biorę grubo Djokovica, możliwe, że nawet 2-0 bo poziom dzisiejszego półfinału był śmieszny, a jedynym zawodnikiem który w tej chwili gra swoje jest właśnie Nole.
 
A 85

aksior

Użytkownik
panowie Murrey czy Djokovic ? ???? kto jakie ma argumenty? jaka forma obu panów, nie widziałem Djokovica w grze jakieś 2 tygodnie, Murrey dzisiaj robił błędy, ale grał tez mądrze!
 
akade 41

akade

Użytkownik
Czytaj opinie, analizuj. Tutaj troche opinii jest. Ja odgrywam na Nadalu dzisiejszą przegraną. Wątpię, aby Murray 3razy pod rzad miał szczęście nic nie grając, Rafa to nie byle kto i nie da mu stać w jednym miejscu jeżeli Andy będzie chciał wygrać na wstecznym. Dzisiejszy mecz Berdych&#39;a z Rafae pomimo, że był 1dnostronny to był ciekawszy od Murray - Federer.


YYYY..Sorry ale to Djokovic gra jutro w finale z Murrayem...
Mój bład, odpowiedź za szybko napisał i za często widzą mi się finały Djoko=Nadal, aczkolwiek jak stawiałem to nie popełniłem błędu. I odnośnie tego co piszę tam to zdanie nadal podtrzymuję..
 
N 2

najdzel9

Użytkownik
Czytaj opinie, analizuj. Tutaj troche opinii jest. Ja odgrywam na Nadalu dzisiejszą przegraną. Wątpię, aby Murray 3razy pod rzad miał szczęście nic nie grając, Rafa to nie byle kto i nie da mu stać w jednym miejscu jeżeli Andy będzie chciał wygrać na wstecznym. Dzisiejszy mecz Berdych&#39;a z Rafae pomimo, że był 1dnostronny to był ciekawszy od Murray - Federer.
YYYY..Sorry ale to Djokovic gra jutro w finale z Murrayem...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom