>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 04.10.2012 (czwartek)

Status
Zamknięty.
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 4 października

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, WTA, Pekin
Spotkanie: Angelique Kerber - Caroline Wozniacki
Typ: dokładny wynik 2-0
Kurs: 2,50
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Dunka miała wczoraj przegrać z Hsieh, ale ta po pierwszym wygranym secie, zaprzepaściła mnóstwo okazji na zamknięcie tego w dwóch partiach, prowadziła 3-0 i miała 4 piłki na 4-0, których nie wykorzystała, potem miała kilka bp przy podaniach Karoliny i też nie dała rady (Wozniacki prawie wszystkie gemy do 40, oprócz ostatniego), ponownie doszło do tb, którego przegrała i w trzecim popłynęła, do czego nas zresztą przyzwyczaiła polegając z Zakopalovą ostatnio. Caro maraton na korcie, napięty grafik, sporo ciężkich spotkań. Czas odpocząć. Wypadałoby, żeby Kerber ją wykończyła, tak jak to Li uczyniła z Petrovą (również zmęczoną, choć może bardziej ze względu na warunki fizyczne). Ostatnie dwa spotkania, oba w tym roku, wygrała Niemka w dwóch setach, w tym jedno w finale w Kopenhadze, drugie na mączce w Stuttgarcie. Nie pozostawia złudzeń, moim zdaniem wygra z Wozniacki i to raczej w 2 partiach, a potem ogra Sharapovą w ćwierćfinale (mocno czekam na kursy na to spotkanie).

⛔100
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, ATP Tokio
Spotkanie : Troicki - Raonic
Typ : Troicki +1,5 seta
Kurs : 2,07
Bukmacher : Pinnaclesports
Analiza :

To się chłopaczki spotkali już w drugiej rudzie. Dwóch amatorów mocnego serwowania, ale niestety dalej przejdzie tylko jeden.


Prosto z mostu, bo nie ma co owijać w bawełnę.
Raonic to jeden z najlepiej podających graczy na świecie, ale co jeszcze robi dobrze? Mocno bije z forehandu, tego nie można mu odmówić, na pewno z dnia na dzień, tygodnia na tydzień i tak dalej, robi postępy bo jest to zawdonik bardzo młody. Gorzej z bieganiem i właśnie w tym elemencie rzemiosła tenisowego, upatruję szans Troickiego, na urwanie przynajmniej jednego seta.

Troicki nie jest graczem tak mocno zbudowanym jak młody Kanadyjczyk.
Na pewno o niebo lepiej biega, nie tracąc przy tym wiele na możliwościach serwisowych. Obu panów różni 3cm wzrostu, tak to bardzo mało, biorąc pod uwagę, że każdy ma powyżej 190 cm.
Raonic ciągle pracuje nad returnem, ale o tyle, o ile lepiej odbiera serwisy, tak samo mozolnie porusza się po korcie w porównaniu z Andersonem, Isnerem czy Querrey.
Wystarczy, że Serb pogra trochę nie siłą, a techniką i mam tu na myśli nie tylko dropshoty, ale też slice&#39;y, wtedy Raonic się zmęczy i będzie się denerwował, a jak wiadomo nigdy nie wyszło mu to na dobre.

z/0
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, Pekin WTA, 10:15, 4.10.2012
Wozniacki - Kerber
typ: 2
1,57
William Hill
Analiza
Jutro w spotkaniu trzeciej rundy turnieju WTA w Pekinie spotkaja sie dwie zawodniczki polskiego pochodzenia, ktore aktualnie reprezentuja inne barwy. Mowa tu o Dunce, Karolinie Wozniackiej oraz Niemce, Andzelice Kerber. Faworytka spotkania wydaje sie byc Niemka. Obie panie spotykaly sie jak do tej pory trzykrotnie. Dwukrotnie w tym roku i dwukrotnie w Kopenhadze, w 2011 roku gora byla Karolina. Dwa spotkania w tegorocznym sezonie wygrywala jednak Kerber, bez straty seta. Sadze, ze w dniu jutrzejszym powinno byc podobnie, a juz pisze dlaczego. Nawierzchnia w Pekinie jest ta sama co byla na wielkoszlemowym turnieju w Nowym Jorku. Karolina w Nowym Jorku przegrala juz w pierwszej rundzie i widac, ze nie czuje sie na tej nawierzchni zbyt komfortowo. Wozniacki bardzo meczyla sie z dwoma poprzednimi przeciwniczkami. Zarowno w spotkaniu ze Scheepers jak i Hsieh tracila sety i zwyciezala dopiero po trzech partiach, byla bliska odpadniecia z turnieju. Dunka ponadto moze byc juz troche podmeczona ostatnimi intensywnymi tygodniami, turniej w Seulu, Tokio i teraz w Pekinie. Niemka odpuscila Seul, by skoncentrowac sie m.in. na tym turnieju. Widac, ze czuje sie tutaj dobrze, w pierwszej rundzie miala wolny los, w drugiej oddala zaledwie dwa gemu Hiszpance Arrubarenie Vecino. Niemka gra ofensywny tenis, dobrze serwuje, dobrze czuje sie wiec na kortach twardych. Potrafi grac z Dunka, natomiast Karolina jest chyba obecnie na fali dolujacej jesli chodzi o forme. Mysle, ze Kerber to w dniu jutrzejszym wykorzysta i to Niemka wygra jutrzejsze spotkanie.

✅57
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europejska
Spotkanie: Lazio - Maribor
Typ: over 2.5
Kurs: 1.91
Bukmacher: bwin
Analiza:
Lazio nie najgorzej rozpoczęło sezon w Seria A obecnie są na czwartym miejscu i grają naprawdę dobrą piłkę. W pierwszym meczu bezbramkowo zremisowali w Londynie z Tottenhamem, i był to bardzo dobry wynik. W drugiej kolejce podejmują w Rzymie Słoweński Maribor. Goście notują jak na razie świetny sezon w lidze niepokonani bilans 10-2-0 bramki 28:6, w pierwszym meczu LE pokonali dość pewnie 3:0 ekipę Panathinaikos słynąca z dobrej defensywy sprawiając tym samym małą niespodziankę. Oglądałem dwa spotkania tej ekipy i naprawdę jest to zgrana, grająca ciekawą piłkę ekipa tworząca kolektyw. Faworytem gospodarze jednak gości stać w tym spotkaniu na niespodziankę i na pewno nie przestraszą się rywala. Najważniejszą sprawą jest to ze obie drużyny lubią grać ofensywny futbol i taki powinniśmy w tym spotkaniu zobaczyć, Lazio przed własną publiczności będzie atakować a gości też nie pozostaną im dłużni bo nie mają nic do stracenia tym bardziej że defensywa Lazio to nie jest ich najmocniejszy punkt.

⛔100
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Europy
Spotkanie: Panathinaikos - Tottenham Hotspur
Typ: Tottenham Hotspur
Kurs:2.00
Bukmacher:William hill
Analiza:
Przed nami druga kolejka Ligi Europejskiej . Na czwartkowy wieczór przygotowałem dla was spotkanie wyjazdowe Kogutów z pogrążoną w sporych problemach drużyną z Aten . Oczywiście jeśli ktoś przyjezdża na tak trudny teren jak Grecja to kursy nie są niskie i nie ma się temu dziwić ale to na naszą korzyść gdyż ten mecz to dla mnie bardzo dobry BET na drugą kolejkę . Pierwsza kolejka dla obu tych zespołów rozpoczęła się całkowicie odwrotnie o tyle wielką niespodzianką był blamaż zespołu z Grecji z drużyną Mariboru aż 3:0 co remis 0:0 Tottenhamu u siebie z Lazio można uznać za dobre rozpoczęcie Ligi Europy . Obecna forma tych zespołów też jest z wielką korzyścią na zespół z Anglii widać że siła ofensywy zaczyna łapać rytm sezonowy i się rozpędza czyli tacy gracze jak Bale , Defoe czy Lennon jutro będą stanowili o wyniku tego meczu . W ligach drużyna z Grecji również zawodzi jedynie jedna wygrana a tak to same porażki i remisy a drużyna z Angli po ostatnim meczu z czerwonymi diabłami na pewno urosła na sile mentalnie i psychicznie i jutro pojadą na 100% po 3 pkt . W takim meczu nie ma wyboru Panathinaikos totalnie nie przypomina zespołu sprzed kilku lat i niestety jutro odniesie 2 porażkę w Lidze Europy tak to wygląda w mojej opinii . Dla bardziej odważnych Tottenham -1 a dla nie lubiących ryzyka Koguty x2 , 2DNB po również korzystnych kursach do jakiegoś dubelka ???? . Pozdro

⛔100
 
K 423

kar512

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europejska
Spotkanie: Neftchi Baku - Inter Mediolan
Typ: Wygra obydwie połowy - Inter Mediolan
Kurs: 4.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Już jutro o godzinie 18:00 zaczną się drugie spotkania fazy grupowej Ligi Europejskiej.W jednych ze spotkań zmierzą się Inter Mediolan z azerbejdżańskim Nefchi Baku.Drużyna z azarbejdżanu w swoiej lidze gra w kratke na cztery rozegrane mecze wygrali dwa i dwa przegrali i obecnie zajmują 9 miejsce w tabeli z dorobkiem 6 punktów. Nefchi Baku Jako pierwszy zespół z Azerbejdżanu w historii piłki nożnej przeszedł do fazy grupowej Ligi Europejskiej.W pierwszej kolejce Nefchi Baku grając
na wyjezdzie zremisowało z Partizanem 0:0.Jeśli chodzi o Nerazzurrich to w lidze ostatnio wygrali 2:1 Fiorentiną i obecnie zajmują 3 miejsce w tbeli z dorobkiem 12 punktów.Inter w pierwszej kolejce fazy grupowejLigi Europejskiej zremisował na swoim stadionie 2:2 z rosyjskim Kazan.W drużynie z Włoch Z pewnością na boisku nie zobaczymy dwóch strzelców bramek w ostatnim meczu ligowym - Antonio Cassano i Diego Milito. braknie także defensywnej dwójki: Samuela i Chivu. Możemy spodziewać się bardzo młodego składu.myślę że to że to Inter wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku i młodzi zawodnicy coś ustrzelą chcąc pokazać się trenerwi.Stawiam 3:0 dla Interu.
Prawdopodobne składy:
Inter: S. Handanović - Y. Nagatomo, J. Jesus, A. Ranocchia, Jonathan - J. Obi, E. Cambiasso, W. Gargano, M. Benassi, P. Coutinho - M. Livaja

Neftchi Baku: S. Stemenković - R. Malikov, D. Cruz, T. Guliyev, I. Mitreski - Flavinho, Allesandro, A. Abdullayev, R. Amirjanov - B. Nasimov, F. Guliev

Absencje:

Inter: D. Stanković (kontuzja), M. Mariga (kontuzja)

Neftchi: -

⛔100
 
I 51

inoddswetrust

Użytkownik
Spotkanie: PSV - Napoli
Typ: 2
Kurs: 3,66
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza: Nie wiem dlaczego ten kurs jest tak wysoki , ale to już problem bukmacherów.
Mimo meczu wyjazdowego , dla mnie faworytem jest dobrze dysponowana drużyna gości . Nie przemawiają do mnie zbytnio ostatnie wysokie wygrane zespołu z Eindhoven , bo poziom Eredivisie jest obecnie mizerny . Personalnie zespół gości prezentuje się lepiej i jako drużyna są lepiej zgrani . Napoli świetnie radzi sobie w Serie A i równie dobrze zainaugurowało Ligę Europy . Ich defensywa tworzy monolit ( to nie jakieś ogórki z Veenlo ) , a mają też kim zaatakować . PSV zanotowało wpadkę na Ukrainie i w jutrzejszym meczu będzie grało pod presją , co z reguły nie służy zespołowi . Dla mnie Napoli inkasuje jutro komplet punktów i praktycznie zapewnia sobie awans z grupy już teraz .

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
raiders 164

raiders

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Europy
Spotkanie: Rosenborg - Bayer Leverkusen
Typ: Bayer Leverkusen
Kurs:2.10
Bukmacher:bet365
Analiza

Aptekarze jadą na mecz do zimnej norwegi nie ma co się dziwić ze są faworytami jat to sugerują kursy .Drużyna gra coraz lepiej z meczu na mecz i mam tu na myśli samą grę ,konstruowanie akcji ,utrzymywanie się przy piłce .Bayer w lidze nie przegrał od 3 spotkań strzelając 6 bramek tracąc 2 .W pierwszej kolejce LE podejmowali u siebie Metalist Kharkov i tylko oni sami wiedzą jak tego meczu nie wygrali ... bo jak mnie pamięc nie myli to mieli przewagę totalną.Oddali 27 strzałów z czego 16 celnych !!! razili nieskutecznością okropnie ,ta sama nieskuteczność miała miejsce w meczu ligowym z M&#39;Gladbach który zremisowali 1-1 przełamanie nastąpiło w meczu z Augsburgiem .
Nie ma co tu zbytnio porównywać lig gdyż Norweska liga to kopciuszek przy Niemieckiej BL ,nie mniej jednak Rosenborg w lidze zajmuje 3 miejsce i legitymuje się bilansem 7-5-1 26:10 na własnym boisku .
W eliminacjach odprawili naszą Legię co nie było trudne , odprawili z kwitkiem Szwajcarskie Servette dzięki bramce strzelonej na wyjeździe .
W pierwszej kolejce LE pokonali na wyjeździe Rapid Wiedien 1-2 co można już uznać za niespodziankę ... jednak myślę ze na Niemców to za mało .
Oba zespoły spotkały się w LE w sezonie 2010/11 oba spotkania wygrali aptekarze 4:0 u siebie 0-1 na wyjeździe .
SPodziewam się zaciętego spotkania ,ale myślę ze z upływem minut Rosenborg padnie a tacy zawodnicy jak Kissling ,Schurle ,Bellarabi,Hosogai zrobią swoje i 3pts przywiozą do Leverkusen
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: MLB - American League, godz. 1.05
Spotkanie: Boston Red Sox u New York Yankees
Typ: New York Yankees over 5
Kurs: 1.8
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Ostatni mecz sezonu zasadniczego. Faworytem i to zdecydowanym tego spotkania są gospodarze. Yankees muszą wygrać, aby wygrać całą dywizję East w AL. Mogą też przegrać i liczyć na porażkę Orioles. Ja jednak obstawiam, że Yankees nie zrobią nikomu prezentu i sami rozstrzygną kto wygra East (AL). W tej chwili prowadzą w dywizji z 94 wygranymi. Orioles mają o 1 wygraną mniej i mecz z Rays na wyjeździe. Spodziewam się ich wygranej. W meczu z Red Sox spodziewam się sporej ilości runs po stronie gospodarzy. Daisuke Matsuzaka, RHP 1-6, 7. 68 ERA to pitcher gości. Sezon fatalny i jak słychać będzie to ostatni mecz tego gracza w barwach Red Sox. W ostatnich 4 grach zaliczył 13.1IP gry i dał 20 runs (w każdym dawał przynajmniej 4 runs). Właściwie zagrał tylko jeden dobry mecz w sezonie, 7PI i 0R z Royals, ale to było dawno temu. Dzisiaj Yankees muszą wygrać i Matsuzaka będzie miał problem z zatrzymaniem pałkarzy Bronx Bombers.

✅80
 
L 21

liver

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Europy
Spotkanie: AIK - Dnipro
Typ: 2
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet365

Z jutrzejszych spotkań wybrałem akurat te, ponieważ wysoki kurs na Ukraińców zachęca. Dnipro jest zespołem o klasę lepszym, a gospodarzom nie pomoże nawet atut własnego boiska. Obydwa kluby powinny stawić się w najmocniejszych składach. Dnipro w poprzedniej kolejce LE pokazało, że będzie się liczyć w walce o awans z grupy nawet z 1. miejsca. AIK natomiast doznało bolesnej porażki z Napoli. W swoich ligach obydwaj rywale radzą sobie nieźle i zajmują 3. miejsca. W przerwie między kolejkami LE, AIK rozegrało 3 mecze, z tego wygrało tylko 1. Ukraińcy w ostatniej kolejce ligowej doznało porażki, ale grali z bardzo wymagającym przeciwnikiem - Szachtarem. Dodając do tego 2 dni więcej odpoczynku graczy Dnipro i jedno spotkanie więcej Szwedów w okresie między kolejkami LE, nie pozostaje mi nic innego jak postawienie &#39;2&#39; na kuponie.

✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
domin0 7

domin0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Europy
Spotkanie: Helsingborgs IF - FC Twente
Typ: FC Twente
Kurs:2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Druga runda LE, grupa L.
Mistrz Szwecji podejmuje 6. drużyne ubiegłego sezonu ligi Holenderskiej. Szwedzi o ile reprezentację mają na niezłym poziomie, o tyle ligę słabiutką. Nawet tam Helsingborgs nie jest pewną drużyną, ostatnio notuje słabe wyniki(2 remisy,1 porażka w 5 ostatnich meczach ligowych). W I rundzie LE ulegli 1:0 Levante.
Inaczej ma się sprawa z goścmi. Twente wygrywa w Eredivise(wygrało 6 z 7 spotkań) i przewodzi w tabeli. W pierwszej kolejce pucharów wywalczyli 1 punkt z Hannoverem. Myślę że znajdujący się w takiej formie Holendrzy będą chcieli zgarnąć komplet punktów by pewnie wywalczyć awans do dalszej rundy rozgrywek &quot;ligi mistrzów dla ubogich&quot;. No bo jeśli nie z jutro to kiedy? Z mocniejszym Levante, mocniejszym Hannoverem? Kurs 2,05 dość dobry, sądze że mecz skończy się wynikiem 1-2 dla Twente.
⛔100
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Debel
Mecz: Paes L./Stepanek R. - Knowle J./Polasek F.
Data: 03.10.2012 06:00
Typ: 2
Kurs: 4.10
Bukmacher: Unibet
Analiza: W pierwszej rundzie turnieju ATP w Tokio dojdzie do starcia deblowego pomiędzy parą Paes/Stepanek, a Knowle/Polasek. Faworytami w tym starciu jest Leander Paes wraz z Radkiem Stepankiem, jednak ja nie jestem już tego tak pewien. Według mnie szanse na zwycięstwo obydie pary mają równe, o ile nie z minimalną przewagą dla zawodników, na których dzisiaj stawiam. Knowle/Polasek podczas swojego występu na US Open pokonali w pierwszej rundzie 6:3, 6:4 parę Verdasco/Marrero, następnie 6:4, 6:0 Stakhovsky/Troicki, a także 6:1, 3:6, 6:4 parę Lindstedt/Tecau, co jest warte podkreślenia. W ćeirćfinale odpadli, a pokonali ich...Paes i Stepanek, którzy wygrali 6:3, 6:4. Ostatnio Knowle/Polasek odpadli już w pierwszej rundzie podczas turnieju w Kuala Lumpur. Przegrali 3:6, 6:2, 4:10 z Fleming/Hutchins. Oglądałem jednak mecz Fleminga i Hutchinsa w starciu z Mariuszem Fyrstenbergiem i Mariuszem Matkowskim to mogę powiedzieć, że Fleming/Hutchins zaprezentowali się bardzo dobrze. Paes/Stepanek swój ostatni występ zaliczyli podczas US Open, gdzie dotarli do samego finału, gdzie pokonali ich bracia Bryanowie 6:3, 6:4. Na swojej drodze do finału Paes/Stepanek pokonali parę Brown/Kas 6:3, 6:3, Belluci/Souza 7:5, 7:6, Levine/Matosević 6:1, 6:3, wspomnianego wcześniej Knowle i Polaska, a w półfinale ich rywale (Granollers i Lopez Marc) skreczowali przy stanie 6:6. Zwycięstwo jest sprawą otwartą - to napewno, jednak szanse według mnie są równe, lecz mam lepsze wrażenie robi na mnie Knowle i Polasek.

⛔100
 
K 17

kris1804

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europejska
Spotkanie: Neftchi Baku - Inter Mediolan
typ 1
kurs. 4.2
Może niektórym wydać sie dziwny typ na 1 mimo że Inter bedzie zdecydowanym faworytem stawiam na piłkarzy z Azerbejdzanu. Wiadomo piłkarze z włoch nie traktuja poważnie ligi europejskiej a tym bardziej piłkarze Interu beda przed derbami z Ac Milanu wiec wystapia w osłabionym składzie poniewaz trener bedzie oszczedzal piłkarzy przed derbami

Kiepska analiza
 
michupo 79

michupo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europejska
Spotkanie: Atletico Madryt - Victoria Plzen
Typ: 1 (handicap 0:1)
Kurs: 1.67
Bukmacher: Tobet
Analiza: Druga runda fazy grupowej Ligi Europejskiej, spotkanie grupy C, godzina 21,05. Atletico Madryt przyjmie u siebie drużynę z Czech, która w ubiegłym sezonie zakończyła ligowe rozgrywki na trzecim miejscu.

Atletico Madryt jest w świetnej formie, wygrali ostatnie siedem spotkań (sześć na siedem z nich zakończyło się overami). Pierwszy mecz Ligi Europejskiej przez dwoma tygodniami wygrali z izraelskim Hapoelem Tel Aviv 3-0. W tym meczu udziału nie brał Falcao, najlepszy strzelec zespołu.

Czesi nie odznaczają się niczym szczególnym, pierwszy mecz wygrali u siebie 3-1 z portugalską Academicą, przeciętną drużyną z Portugalii. Zajmują drugie miejsce w lidze przegrywając jedynie bilansem bramkowym z FK Jablonec. Trzeba jednak przyznać, że liga hiszpańska prezentuje wyższy poziom w porównaniu do ligi czeskiej.

Podsumowując, Hiszpanie w obecnej formie nie powinni mieć problemów z wygraną. Wysoką wygraną.

⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Mecz: Anzhi M. - YYB.
Data: 04.10.2012 18:00
Typ: Powyżej 4,5
Kurs: 4.50
Bukmacher: bet365
Analiza:

YBB to drużyna z ligi szwajcarskiej czyli takiej w której dużo się strzela, atakuje. Mamy świetny przykład, na 6 ostatnich meczy YBB padło aż 30 bramek, co nam daje średnią 5 bramek na mecz.
3:5 Szwajcarzy przegrali z Liverpoolem, a padło tam aż 8 bramek. Anglicy wyszli drugim składem. Jak będzie w Rosji? Trudno powiedzieć, inne warunki do gry, ale Anzhi to klub w który wpompowane zostały miliony rubli, ściągnięcie Eto, Traor o czymś świadczą. Myślę, że spokojnie goście coś wrzucą do bramki, a i również mocno się otworzą, wtedy gospodarze wrzucą minimum te 2-3 bramki.
Dodam do tego, że drużyna z Rosji też lubi sporo strzelać, ale i tracą bramki w prawie każdym meczu. Potrafią też wygrać wysoko jak np. z Krasnodarem 5:2.

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Z 2

zielpl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Liverpool FC - Udinese Calcio
Typ: 1
Kurs: 1,65
Bukmacher: bwin
Analiza:
Liverpool rozkręca się z meczu na mecz, Luis Suarez jest w znakomitej formie i dodatkowo z Udinese grają u siebie. To prawda, że jeszcze w tym sezonie nie udało się im odnieść zwycięstwa na własnym stadionie (w Premier League), ale miejmy na uwadze fakt, iż The Reds grali z takimi potęgami jak Man Utd, Man City, Arsenal. Każda czarna seria musi się kiedyś skończyć. Liczę na pewne zwycięstwo drużyny z Anglii, ponieważ Udinese ostatnio nie zachwyca. Po 6 kolejkach Serie A mają 6 pkt i zajmują odległe 15 miejsce w tabeli.

⛔100
 
P 3

pablodeath

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Mecz: Anzhi M. - YYB.
Data: 04.10.2012 18:00
Typ: Anży Machaczkała -2 bramki @ 3.40
Kurs: @ 3.40
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Anzhi z tego co zauważyłem gra w LE pierwszym garniturem również nie znalazłem wzmianki nigdzie by na jutrzejszy mecz szykowany była druga 11 , jak wszyscy pamiętamy 2 garnitur Live pokonał ich na wyjeździe bez większych problemów więc nie sądzę żeby pierwszy skład Anzhi miał jakieś problemy z rozjechaniem YBB.
Więc po takim kursie warto zagrać ????

Kiepska analiza.
 
A 22

admek69

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Spotkanie: PSV - Napoli
Typ: over 2,5 gola
Kurs: 1,80
Bukmacher: bwin
Analiza:
2 kolejka grupowej fazy Ligi Europejskiej, odbędzie się 04.10.2012 r. Jednym z meczy jaki będzie można obejrzeć jest mecz pomiędzy PSV Eindhoven, a Napoli. Nie wiem dlaczego, ale uważam że kurs na gości jest troszkę zawyżony, więc postaram się skupić na tym zakładzie. Gospodarze w Eredivisie zajmują 3 lokatę z bilansem bramek +18. A goście w serie A znajdują się na 2 miejscu z bilansem bramek +10. Forma obu drużyn prezentuje się następująco; PSV 4-0-1, natomiast Napoli 4-1-0. Jak wiemy obie drużyny są mocne w offensywie i myślę, że ustrzelą parę ładnych brameczek. W LE Napoli wygrało ostatni mecz pewnie pokonując u siebie AIK Stockholm aż 4:0. Drużyna PSV uległa na wyjeździe 2:0 z Ukraińskim Dnipro. Myślę, że gracze tacy jak Locadia oraz Cavani pokażą się ze swojej lepszej strony i zrobią co do nich należy.

✅80
 
P 66

pekin66

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europejska
Spotkanie: Hannover 96 - UD Levante
Typ: Która drużyna zwycięży obie połowy? 1
Kurs: 4.15
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Witam
Kontynuuje stawianie w tym trybie po 2 udanych podejsciach licze na trzecie.
Moj faworyt, gospodarze to niejako male zaskoczenie poczatku sezonu. Po 6 spotkaniach maja dobry bilans spotkan: 3 wygrane 1 remis 2 porazki ( spowodowane glownie slabymi wystepami na wyjazdach), ich bilans bramek to:14:9. Maja na koncie 10 oczek i zajmuja 5 lokate. Jesli chodzi o inauguracje LE zaczeli od remisu z Twente, ktore gra dosc dobrze na przelomie ostatnich kilku tygodni. Do tego typu sklonila mnie bardzo dobra gra Hannoveru na wlasnej murawie ( ostatni raz ulegli u siebie Man. Unt. w towarzyskim spotkaniu 11.08.2012r. , natomisat w lidze sa niepokonali od listopada zeszlego roku).
Goscie natomiast nie graja tak dobrze, po 6 meczach maja: 2 wygrane 1 remis 3 porazki. Z ujemnym bilansem bramek (7:13) maja najgorsza obrone zaraz za Atl. Bilbao. 7 punktow jak narazie daje im odlegla 13 lokate. Nawyjezdzie nie wyrywaja czesto ( ostatni raz w eliminacjach do LE , jesli chodzi o lige to musimy sie cofnac do 21.03.2012r) tracac przy tym duzo goli ( w samej lidze w 3 ost meczach na wyjezdzie maja bilans 3 porazek z 9 straconymi bramkami ).
Podsumowywujac niemieccy pilkarze maja kadrowo silniejszy zespol oraz przewage wlasnej murawy ktora przy takim rywalu daje im bardzo duze szanse na wysoka wygrana.

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom