>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Włoska 2012/2013

Status
Zamknięty.
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP



Początek rozgrywek: 29 września

Oficjalna strona ligi: www.legabasket.it


Lista zespołów:


Montepaschi Siena
EA7 Armani Milano
Pallacanestro Cantu&#39;
Banco di Sardegna Sassari
Saie3 Bologna
V. L. Pesaro
Umana Venezia
Cimberio Varese
Sidigas Avellino
Vanoli Cremona
Angelico BiellaVirtus Roma
Sutor Montegranaro
Juvecaserta
Trenkwalder Reggio Emilia
Enel Brindisi



Mistrz: Montepaschi
Wicemistrz: EA7 Emporio



Superpuchar 22/09 godz:19:00
Siena-Cantu

Zapraszam do podawania typów z Lega A,pucharu Włoch oraz niższych lig.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Aktualne składy


EA7 MILANO
Omar Cook (USA-Montenegro) - Rok Stipcevic (Croatia) - Jacopo Giachetti
Keith Langford (USA) - Gianluca Basile
Malik Hairston (USA) - Alessandro Gentile
Antonis Fotsis (Greece) - Nicol Melli
Ioannis Bouroussis (Greece) - Richard Hendrix (USA) - David Chiotti (USA-Italy)


MONTEPASCHI SIENA
Bobby Brown (USA) - Aleksandar Rasic (Serbia)
Marcelus Kemp (USA) - Daniel Hackett - Matt Janning (USA)
David Moss (USA) - Marco Carraretto
Viktor Sanikidze (Georgia) - Kristjan Kangur (Estonia) - Tomas Ress
Mario Kasun (Croatia) - Benjamin Eze (Nigeria-Italy) - Luca Lechtahler


MAPOORO CANTU&#39;
Jerry Smith (USA) - Jonathan Tabu (Belgium) - Jakub Kudlacek (Czech Rep.)
Pietro Aradori - Nicolas Mazzarino (Uruguay-Italy) - Andrea Casella
Jeff Brooks (USA) - Manuchar Markoishvili (Georgia)
Maarty Leunen (USA) - Marko Scekic (Serbia)
Marco Cusin - Alex Tyus (USA-Israel)


BANCO DI SARDEGNA SASSARI
Travis Diener (USA) - Mauro Pinton - Tony Binetti (USA-Italy)
Drake Diener (USA) - Brian Sacchetti
Marvis &quot;Bootsy&quot; Thornton (USA) - Giacomo Devecchi
Michal Ignerski (Poland) - Manuel Vanuzzo
Tony Easley (USA) - Dane Diliegro (USA-Italy)


CIMBERIO VARESE
Mike Green (USA) - Andrea De Nicolao
Adrian Banks (USA) - Erik Rush (USA-Sweden)
Ebi Ere (USA-Nigeria) - Bruno Cerella (Argentina-Italy)
Dusan Sakota (Serbia-Greece) - Achille Polonara
Bryant Dunston (USA) - Janar Talts (Estonia)


UMANA VENEZIA
Keydren Clark (USA-Bulgaria) - Ivan Zoroski (Serbia)
Alvin Young (USA) - Tim Bowers (USA)
Yakhouba Diawara (France) - Guido Rosselli
Szymon Szewczyk (Poland) - Tommaso Fantoni - Francesco Candussi
Eric Williams (USA-Bulgaria) - Daniele Magro


SIDIGAS AVELLINO
Mustafa Shakur (USA) - Valerio Spinelli
Dwight Hardy (USA-Congo) - Nicholas Crow
Jeremy Richardson (USA-Georgia) - Chris Warren (USA-Panama)
Nikola Dragovic (Montenegro) - Ndudi Ebi (Nigeria)
Linton Johnson (USA) - Paul Biligha


SAIE3 VIRTUS BOLOGNA
Giuseppe Poeta - JR Bremer (USA-Bosnia) ? - Matteo Imbr
Kenny Hasbrouck (USA) - Riccardo Moraschini - Jonathan Person (Sweden)
Ricky Minard (USA) - Viktor Gaddefors (Sweden)
Steven Smith (USA) - Jakub Parzenski (Poland)
Angelo Gigli - Richard Mason Rocca (USA-Italy)


VIRTUS ROMA
Jordan Taylor (USA) - Lorenzo D&#39;Ercole
Phil Goss (USA) - Ade Dagunduro (USA-Nigeria)
Luigi Datome - Olek Czyz (Poland)
Bobby Jones (USA) - Alessandro Tonolli
Gani Lawal (USA-Nigeria) - Peter Lorant (Hungary)


ANGELICO BIELLA
Russell Robinson (USA-Guinea) - Nemanja Jaramaz (Serbia)
Ramone Moore (USA) - Tommaso Raspino - Marco Lagan
Linos Chrysikopoulos (Greece) - Matteo Soragna
Julian Mavunga (USA-Zimbabwe) - William Magarity (Sweden)
Craig Brackins (USA) - Roberto Chiacig ? - Gino Cuccarolo ?


V.L. PESARO
Reggie Hamilton (USA) - Andrea Traini
Paul Marigney (USA) - Daniele Cavaliero
Antwaine Barbour (USA) - Alessandro Amici
Lamont Mack (USA) - Simone Flamini
Andrea Crosariol - Valerio Amoroso


VANOLI CREMONA
Aaron Johnson (USA) - Fabio Ruini
Jarrius Jackson (USA) - Luca Vitali
Lance Harris (USA) - Janis Porzingis (Latvia)
Shawn Huff (Finland) - Roberto Cazzaniga
Andrija Stipanovic (Croatia) - Tuukka Kotti (Finland)


JUVE CASERTA
Nic Wise (USA) - Stefano Gentile
Eric Chatfield (USA) - Marco Mordente
Zygimantas Jonusas (Lithuania) - Giuliano Maresca
Stevan Jelovac (Serbia) - Dario Cefarelli
Jeleel Deji Akindele (Nigeria) - Andrea Michelori


SUTOR MONTEGRANARO
Ronald Steele (USA) - Fabio Di Bella - Lorenzo Panzini
Daniele Cinciarini - Kyle Johnson (Canada-UK)
Tamar Slay (USA) - Giulio Perini
Christian Burns (USA) - Luca Campani
Zach Andrews (USA) - Valerio Mazzola - Aaron Johnson (USA-Italy)


TRENKWALDER REGGIO EMILIA
Dominic James (USA) - Andrea Cinciarini
Mladen Jeremic (Serbia) - Donatas Slanina (Lithuania)
Donell Taylor (USA) - Demian Filloy (Argentina-Italy)
Michele Antonutti - Ojars Silins (Latvia)
Greg Brunner (USA-Switzerland) - Riccardo Cervi - Arminas Urbutis (Lithuania)


ENEL BRINDISI
Jonathan Gibson (USA) - Robert Fultz
Scottie Reynolds (USA) - Matteo Formenti
Jeff Viggiano (USA-Italy) - Klaudio Ndoja (Albania-Italy)
Antywane Robinson (USA) - Andrea Zerini
Cedric Simmons (USA-Bulgaria) - Jerai Grant (USA)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Dzisiaj superpuchar włoch i moim zdaniem nie opłaca sie tego ruszać.Jakoś nie mam zaufania do przebudowanej sieny,nie wiadomo jak dzisiaj zagrają.Cantu też została przebudowana ale nie w tak dużym stoopniu jak Siena.Nie udało sie zdetronizować Sieny rok temu i napewno Cantu dzisiaj powalczy o ten puchar bo jest okazja z tego względu że tak słabej kadrowo Sieny nie było już lata.Kurs na Siene nie kusi i dlatego polecałbym albo ten mecz odpuścić albo lekko pociągnąć na Cantu chociażby z handi.Na forach ludzie mają też wątpliwości jak Cantu podjedzie do tego spotkania wobec eliminacji do euroligi w tygodniu.Też nad tym myślałem i wydaje mi sie że nie powinno być z tym problemu.Można też próbować under w tym spotkaniu,Cantu ma bardzo dobrze poukładana defensywe i to udowadniali już w sparingach.To bedzie kluczowe w starciu z nową atletyczną Sieną.
Moje propozycje których osobiście nie gram ale może komuś sie przydadzą.
Cantu(+6) 1.96 ✅✅✅
under 145 1.93
⛔⛔⛔
Cantu 3.23 ✅✅✅
Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
No i sie udało,właśnie przed momentem nastąpił nowy rozdział w Lega A.Siena pierwszy raz od kilkunastu lat przegrała mecz o coś w lidze.Brawo Cantu!!!
Siena zdetronizowana.

SIENA - CANTU
73:80
Na uwage zasługuje świetna postawa MVP Lega Due Alex Tyusa który zdobył 18pkt.Markoishvili dołożył 15,Jerry Smith 14 a Jeff Brooks 11.W zespole Sieny najlepiej wypadł Bobby Brown i Sainikidze,odpowiednio 18 i 17pkt.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Vanoli Cremona - Virtus Bologna
Bologna 2.11 3/10
✅✅✅ 63:74
Pinnacle
Nie wiem dlaczego taki kurs,szukałem co nieco na temat kontuzji,braków etc. i nic.Mam swoją małą grupe w ktorej zlokalizowane są zespoły które w tym sezonie zaliczam do grupy spadkowej i wśród tych kilku ekip jest właśnie Cremona.W lato zakontraktowali szereg graczy z których tylko 4 znam... Stipanovic,Vitali,Huff,Harris.Kojarze jeszcze fina Kotti ale nie moge za dużo o nim powiedzieć.Oprócz tego przyszło kilku graczy z Lega Due,nie kojarze bo nie śledze Due na bieżąco.Tak czy siak pozbywając sie Richa,Perkovica,Cinciariniego,Lighty i Antonelliego 90% składu poszło w cholere.Zespół jest nowy,świeży i niezgrany.Sparingów nie bede wspominał bo za dużo nie pograli a w większości wypadli słabo.To taki zlepek przypadkowych graczy gdzie dopiero za 2-3 tygodnie będzie widać jakieś rezultaty.Bolognia też nieco przebudowana,pisałem przy okazji turnieju w turcji gdzie wypadli bardzo dobrze ulegając minimalnie faworyzowanej galacie i miażdżąc kubań w meczu o trzecie miejsce.Bolognia ma o wiele bardziej doświadczony rooster gdzie kilku graczy może zrobić różnice w tym spotkaniu.Bolognia ma też przegrane kilkanaście spotkań przed sezonem gdzie prezentowali sie naprawde dobrze ku mojemu zdziwieniu bo na początku ich skreślałem.Trafione transfery Smitha,Gaddeforsa czy Masona Rocca sprawiły że zespół bedzie grozny.Włodarze mają w planie pozyskanie jeszcze dwójki graczy a pieniądze na to są dlatego po cichu licze na pierwszą 5-6.Uważam że ten kurs jest nieadekwatny do poziomu i doświadczenia obu ekip.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Enel Brindisi - Cimberio Varese
Varese 2.19 3/10
✅✅✅ 110:118
Pinnacle
Pierwszy dog wyłapany,czas na następny.Varese zaiponowało mi swoją grą w preseason.Wygrywali praktycznie wszystko i wysoko kończą efektownym triumfem w turnieju zorganizowanym w Varese czyli u siebie ogrywając Albe Berlin po thrillerze.Co ciekawe w jednym z wygranych sparów zmierzyli sie właśnie z Brindisi gdzie obnażyli ich wszystkie słabości ogrywając rywala 88:73.Z bardzo dobrej strony pokazał sie wtedy niezawodny Sakota zdobywając 21pkt.O jeden punkt więcej dołożył Polonara,doświadczony włoch pozyskany tego lata z Teramo.Dużo zmieniło sie w tym zespole w porównaniu do poprzedniego sezonu.Ze starego składu został tylko Janar Talts i od niego zaczęto budować zespół.I przyznam że udało sie stworzyć bardzo dobry team który jest w gronie moich czarnych koni.Fajne jest też to że w drużynie tego świetnego coach Vituciego odrazu wszystko zagrało.Rzadko zdarza sie sytuacja kiedy całkowicie nowa drużyna rozumie sie od samego początku.Tak jest z Varese,sparingi nie kłamią.Brindisi również ma ciekawy zespół na papierze.Wprawdzie udało sie ściągnąć Reynoldsa i Robinsona z Turcji ale reszta nie zachwyca.Nie wydaje mi sie by drużyna prowadzona przez pana Bucchiego była grozna w tym roku.Trzech chimerycznych czarnych to nie jest gwarancja sukcesu.Bardziej przekonuja mnie zdecydowania drużyna Varese.Enel pokazał swoje słabości w meczu z Sieną.Zagrali przyzwoitą pierwszą połowe ale wystarczyło ich przycisnąć w obronie i Siena odleciała.Przy okazji wyszły braki w przygotowaniu fizycznym niektórych graczy bo z tego co słyszałem ledwo co trzymali snie na nogach w drugiej połowie.Kurs napewno jeszcze spadnie,chociaż wolałbym by wzrósł na Varese a spadł nieco na Enel.Podobnie jak przy spotkaniu Bologni zdecyduje sie na wygraną gości.

Spory jest kurs na Rome,nowa drużyna Czyża i Lawala całekim udanie zaprezentowała sie przez sezonem.Niewątpliwie ich największym problemem jest krótka ławka,pierwsza piątka mocna ale ławka prezentuje sie słabo.Do Pesaro przyszło dwóch doświadczonych włochów w osobach Crosariola i Amoroso.Hamilton,Mack i Barbour to kolejne wzmocenia.Ni jest zle ale coś ciągnie mnie ku drużynie Czyża ale zrezygnuje z grania na nich - kompleks Romy.Ten kto obserwował moje granie w temacie wie ile razy wtapiałem na nich w poprzednich latach.Dlatego spasuje,zobaczymy co pokażą.
Roma wygrała 76:71
 
F 2

facecik83

Użytkownik
Mój typ na dzisiaj to Avellino handi -7.5 1.83 3/10 maja nowy mocny sklad u siebie zawsze sa mocni a na inauguracje sezonu sa bardzo zmotywowani . w sparingach tez pokazali sie z dobrej strony
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Tak,Avellino powinni wygrać na sporym luzie.Grają dzisiaj z Montegranaro którą obok Bielli uważam ze najsłabszą ekipę w tej lidze.W Avellino jak juz pisałem przy okazji sparów zbudowali bardzo mocną paczke i to powinno zaprocentować w sezonie.Inny wynik niż wygrana dzisiaj nie wchodzi w gre.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 195

kosmos111

Użytkownik
Bipop Carire Reggio Emilia - Montepaschi Siena
typ: Montepaschi Siena (-6.5) ⛔⛔⛔ 56:61
Kurs: 1.70
betgun
Takie coś ode mnie. Gospodarze to beniaminek, rok temu po rundzie zasadniczej mieli najlepszy bilans, ale w finale przegrali z Enel Brindisi. Bez bicia się przyznaje, że zbyt wiele o tej drużynie nie wiem. Jest znany z PLK Slanina, jest Cinciarini, Brunner, rzuca się w oczy ponad 140-kilogramowy (WTF?) center Dequara, lider reprezentacji Malty. Skład bez szaleństw, raczej środek tabeli będzie na koniec sezonu sukcesem.
Z drugiej strony mistrz, ale mistrz po sporym tuningu. Odszedł trener Pianigiani, nie ma już Zisisa, Andersena, Aradoriego, Lavrinovicia, nie ma też lidera McCalleba. Na parkiecie nie ujrzymy już również charakterystycznej fryzury Stonerooka, który zakończył karierę. Na szczęście Siena to uznana marka w Europie, więc parę nazwisk udało się ściągnąć, Hackett, Brown czy Rasić to gracze znani, którzy teraz powinni hasać po obwodzie, pod koszem zaś jest ograny we Włoszech Sanikidze, wspierany centymetrami Kasuna i doświadczeniem Kangura. Skład na pierwsze oko słabszy od zeszłorocznego, co może oznaczą problemy w lidze czy pucharach, ale kto wie? Sparingi drużyny wypadły nieźle, zwycięstwo m.in. nad Fener, czym na pewno utarto nosa byłym graczom. Potem porażka w Superpucharze z Cantu oraz na inaugurację ligowe zwycięstwo w &quot;stylu Sieny&quot;, czyli blowout z Brindisi. Widać, że do optymalnej formy brakuje jeszcze sporo, ale potencjał jest i to najważniejsze. Final4 Euroligi raczej byłoby sporą niespodzianką, ale dzisiejsi gospodarze to nie Real czy Barca, potencjał na pewno jest dziś dużo większy po stronie Montepaschi. Każde zwycięstwo będzie zgrywało ze sobą ekipę Banchiego, jeden beniaminek lekcję już dostał, czas na kolejnego. Mecz na RaiSport1, więc niedługo będzie można powiedzieć coś więcej o gospodarzach.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Pierwsza kolejka prawie za nami,oto wyniki wszystkich weekendowych spotkań:
Vanoli Cremona - SAIE3 Bologna 63-74
Enel Brindisi - Cimberio Varese 110-118
EA7 Emporio Armani Milano - Juve Caserta 97-71
Sidigas Avellino - Sutor Montegranaro 74-82
Scavolini Banca Marche PU - Virtus Roma 71-75
Banco di Sardegna Sassari - Angelico Biella 79-67
Trenkwalder R.Emilia - Montepaschi Siena 56-61
We wtorek jeszcze Cantu zagra z silną Venezią,bedzie co oglądać.
Blaise dzisiaj Varese zagrało słabo w obronie ale gwarantuje że jeszcze pokażą dobra defensywe ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 195

kosmos111

Użytkownik
Dobra, Siena obejrzana. Brawa dla beniaminka, mega ambitna gra, widać, że Brunner robi tam dużo dobrego, ale trochę jednak brakuje strzelców.
Siena masakryczne niezgranie, gubili obrone, odpuszczali strzelców za 3pkt, poza tym (póki co) Hackett i Brown to chyba jakąś pomyłka. Pierwszy wygląda na totalnie zagubionego, a skuteczność z poprzedniego sezonu totalnie wyparowała, nawet osobiste seryjnie marnowane. Brown z kolei na siłe stara się chyba zastąpić McCalleba, choć nie jest nawet w 1/4 tak dobry. Już w meczu z Cantu mi się nie podobał, gdzie zaliczył bodaj 8 strat ale dziś. Zero zespołowości, akcje tylko pod siebie, do tego iście szalone decyzje (przy -7 w 3q bawić się w podania za plecami?). Brak tam dobrego kreatora, ale brak też lidera. Nie widzę tego zespołu, jeśli jedynym graczem, który będzie próbował kreować akcje po koźle będzie Moss....
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Cantu - Venezia
Venezia(+8.5) 1.90 2/10
⛔⛔⛔
Bet365
Cięzki to będzie mecz z pewnością.Zespół Cantu który rewelacyjnie wszedł w sezon zagra u siebie z Venezią która wg. mnie ustrzeli top4 w tym roku.To już jest rywal z wyższej półki,wzmocnienia jakie poczynili utwierdzają mnie w tym.Nie dość że już w poprzednim roku byli mocni to są jeszcze mocniejsi i bogatsi w doświadczenia z poprzedniego sezonu.Do teamu przyszedł rewelacyjny Yakhouba Diawara,gwiazda Varese z poprzedniego sezonu.Marconato z Cantu,Zoroski,Wiliams to kolejni gracze którzy zasilili szeregi Venezi.Skład mocny i budzi respekt,stać ich na wiele i mam nadzieje że to udowodnią.Tak jak pisałem Cantu weszli mocno w sezon ale czy nie wyjdzie to w jutrzejszym meczu?A więc tak zmęczenie napewno,to sie musi wkońcu ujawnić.Do tego dochodzi jeszcze euroliga która grają już za tydzien a to jest ich priorytet.Jest szansa dla Venezi nawet na wygraną co napewno będzie trudne z tego względu że Cantu na ich parkiecie jest niezwykle ciężko pokonać.Ale Venezii sie to udało zwyciężając Cantu w poprzednim sezonie właśnie na ich parkiecie.Ciężki mecz do typowania dlatego zagrane lekko ale jak sie uda to będe mega zadowolony.Lubię Cantu ale jutro trzeba kibicować drużynie Szewczyka ;)
Keydren Clark (USA-Bulgaria) - Ivan Zoroski (Serbia)
Alvin Young (USA) - Tim Bowers (USA)
Yakhouba Diawara (France) - Guido Rosselli
Szymon Szewczyk (Poland) - Tommaso Fantoni - Francesco Candussi
Eric Williams (USA-Bulgaria) - Daniele Magro
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Kawał dobrej roboty odwala Wilq w działach tematycznych. Ten typ jest moim zdałem perełką z jutrzejszych spotkań.
Oglądaliśmy Cantu na tle przeciwników którzy albo byli za słabi na nich albo już na tyle zmęczeni że nie nawiązali walki. (tutaj mowa o kwalach do Euroligi)
Superpuchar Włoch i detronizacja Sieny to super sprawa ale jaka to Siena (tylko nazwa została, bez Bo to już nie to samo).
NO i teraz pierwszy mecz w lidze a bukmacherzy ustawiają kursy jakby grali z ogórkami. TAK NIE JEST i dlatego podpisuję się pod typem Wilq-a rękami i nogami i sam go gram.
Jak Venezia zatrzyma podkoszowych Cantu to będe spokojny o wynik.
 
G 11

grek2000

Użytkownik
Dalibyście spece jeszcze propozycje na over,under punktowy?
Z h2h wynika over 148.5
05/02/2012 A1 Cantu vs. Umana Reyer Wenecja 73:78 23/10/2011 A1 Umana Reyer Wenecja vs. Cantu 76:80
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Panowie Venezia ponoć bez Bowersa i Szewczyka a więc chciałem przestrzec przed mocnym graniem na nich.O ile Bowers zagra na 60% o tyle Szewczyk raczej napewno nie zagra.Czasami dowiadujesz sie za pózno o pewnych rzeczach.
 
maniek44 18

maniek44

Użytkownik
Ja osobiscie pogralem grubo na over 74,5 w pierwszej polowie, Cantu mocno zaczyna swoje spotkania wystarczy zobaczyc na polowki eliminacji euroligi Cantu z Le Mans 1pol. Cantu rzucilo 44 , z Nymburgiem 43 , z Lukoilem 48 , ogolnie graja mega szybki basket a Venezja z tym skladem mysle w pierwszej polowie dotrzyma im kroku, w calym spotkaniu nie mysle by Venezja mogla zagrozic tak grajacej ekipie Cantu , zmeczenia po elinacjach tez nie biore pod uwage, ostatni mecz 28 spotkan w lidze dotychczas nie bylo , mysle ze ten over powinien wejsc bez problemu , kolego wilQ swietna robota w dziale basketu szacunek , napisz co myslisz o moim typie pozdro
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Virtus Bologna - Armani Milano
Milano 1.44 4/10
⛔⛔⛔ 67:62
Pinnacle
No nic wczoraj nie wyszło,dzisiaj musi być lepiej.Bolgnia zagra u siebie z Milano i z całym szacunkiem dla Bologni ale ten mecz prawdopodobnie przegrają.O ile sie nie myle już 3lata nie mogą poradzić sobie z drużyną pana Armaniego.I w tym sezonie sie na to nie zanosi gdyż są oni jeszcze mocniejsi niż byli.Piorunujacy początek sezonu zanotowali gracze milano wygrywając i robiąc blowoout w meczu z Casertą.Scariolo w tym roku chce wygrać zarówno Lega A jak i zaistnieć w eurolidze.On doskonale zdaje sobie sprawe że w lidze każdy mecz trzeba wygrać bo chętnych na obalenie hegemoni Sieny jest jeszcze kilku.Ja juz nie będe sie rozpisywał na temat składów bo pisalem kilka razy.Bolognia ma ciekawą pierwszą piątke,Milano ma mocną pierwszą piatke i ciekawych zmienników.I tutaj jest dla mnie największa przewaga - ławka.Bolognia wygrała z Vanoli ale nie był to rywal zbyt wymagający.Nie gram handika bo jest dość podejrzany aczkolwiek mały ale ja jednak wybieram czysty win który śmiało można skleić w jakimś dublu.
Mamma mia co też oni zrobili?na 20sek przed koncem proawdzić 64:62 i przegrać 67:64....pozostawie to bez komentarza.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik

Druga kolejka przed nami i szereg ciekawych spotakań.Przypomne Bolognia grała już z Milano wczoraj i wygrała po piorunującej końcówce.Czeka nas dosyć cieżka kolejka i poza zdecydowaną wygraną Venezi nad beniaminkiem w pozostałych spotkaniach trudno cokolwiek przewidzieć.Najbardziej ciekawi mnie jak zachowa sie Avellino.W pierwszym spotkaniu nieoczekiwanie przegrali ze słabą drużyną Montegranaro,kto wie czy właśnie w meczu z Varese nie odpalą.Kurs jest ogromny ale Varese raczej nie przegrywa u siebie stąd taka różnica.Reszta spotkań cieżka łacznie z meczem Cantu gdzie przyjdzie im grać pierwsze wyjazdowe spotkanie w tym sezonie.
Zapraszam do dyskusji.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
K 195

kosmos111

Użytkownik
Ciężki mecze do typowania w tej kolejce, więc postanowiłem rzucić okiem na Lega Due, które przecież rusza w tym tygodniu. Do ciekawego spotkania dojdzie dziś wieczorem.
Beniaminek, Pallacanestro Trento, podejmie w swojej hali Sigma Barcellone. Kursy na to spotkanie są wyrównane, choć według mnie faworytami, i to sporymi są gości.
Jak wspomniałem Trento awansowało właśnie z Nazionale A do Lega Due. Takie sukcesy niosą jednak takie minusy, iż traci się najlepszych graczy. Tak też było w tym przypadku, drużynę opuścił Pazzi (13ppg, 6.6rpg), Santarossa (11ppg), Negri (9.3ppg). Kadrę uzupełniono włoskimi graczami, o których wiele powiedzieć nie mogę, bo ich po prostu nie znam, ale doszło też kilku graczy zagranicznych jak Umeh z NY Phantoms (12ppg) i Elder z Veroli (12ppg). Dziury więc można powiedzieć załatano, ale skład na kolana nie rzuca, Lega Due raczej nie podbiją.
Z drugiej strony Sigma Barcellona, drużyna, która od kilku sezonów próbuje się przebić do najwyższej klasy, ale zawsze jej trochę brakuje. 2 sezony temu porażka w półfinale rozgrywek posezonowych z Monferrato (późniejszym zwycięzcą), rok temu znowu porażka w półfinale z Brindisi (późniejszym zwycięzcą). Szczęścia też jak widać im trochę brakuje, ale potencjał jest tam naprawdę spory, do tego władze klubu chyba mają już dość czekania i postanowiły jeszcze bardziej wzmocnić roster. Do Sigmy sprowadzono takie nazwiska jak Bucci, Melvin Sanders (z Hacettepe), z Tofas Bursy sprowadzono Greena, a z Napoli Troya Bella, który z tego co pamiętam miał chyba nawet epizod w NBA, a w poprzednim sezonie Lega Due notował ponad 23ppg.
Cóż, to dopiero pierwsza kolejka, do sparingów dokopać mi się nie udało, ale jak dla mnie to Sigma Barcellona jest zespołem o większym potencjale, stawiającym sobie dużo ambitniejsze cele. Potencjał jest, trzeba teraz tylko dobrze rozpocząć sezon. Według mnie warto spróbować.
Pallacanestro Trento 2009 - Sigma Barcellona
Typ - Sigma Barcellona
Kurs - 1.85
gamebookers 72:81 ✅✅✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom