>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

raiders 164

raiders

Użytkownik
Jeszcze się nie wypowiadałem, a gram tam od dawna, więc może parę złych słów na temat ich live, które jest niezłe na tle innych bukmacherów, ale można się kilku rzeczy przyczepić:
- blokowanie zakładów na live (czasami wszystkich, czasami poszczególnych, często w momentach, gdy akurat chce się coś zagrać)
???? takie uroki live .. wszystkie buki tak robią więc jak chcesz coś zagrać nie czeka się do ost chwili .

- często tak długo przetwarza zakład, że zdążą go zawiesić zanim uznają, nawet jeżeli nie została jeszcze rozegrana następna piłka
A jaki masz limit i na koncie ? z doświadczenia wiem ze na niezlimitowanym koncie przyjmuje zakłady live w 2-3 sek ,na koncie z limitem nawet 25sek przyjmuje zakład
- marna oferta handicapów w tenisie. zazwyczaj jest jeden w stylu +2,5 i -2,5 oraz azjatycki, a powinien być szerszy wybór, np. człowiek chce postawić, że to underdog wygra z ujemnym hc, a nie ma czegoś takiego
???? to graj u innych co mają taką ofertę ,a najlepiej to grać w 3-4 firmach jednocześnie i łapiesz najlepsze kursy/opcje .
 
K 33

kovalem

Użytkownik
Wkurzające zaczyna być to, że strasznie długo rozliczają zakłady. U mnie jeszcze wiszą z godziny 16,00! ????

Na chacie za to proszą o cierpliwość..

Kpiny ????
 
bet365_support 0

bet365_support

Użytkownik
Jak jest z dokumentami na Bet365? Czy szybko zatwierdzaja? robia jakies problemy? Jakie sa wymagane przed wyplata?
Wypłaty realizujemy jak najszybciej oraz nie robimy żadnych problemów przy weryfikacji, jeśli klient współpracuje i przesyła odpowiednie dokumenty, jeśli o nie poprosimy.
To temat opinie, więc proszę nie zadawać tutaj pytań - mam takie wytyczne od adminów.
 
D 0

danny7

Użytkownik
Zanim zacząłem grać,dużo czasu na tym forum poświeciłem czytania opinii na temat buków. Wybrałem bet365 i wcale tego nie żałuje. Szybko rozliczają zakłady,szybka wpłata,dobre kursy. Nic tylko grać;) Polecam !
 
T 0

typerlbn

Użytkownik
potwierdzenie zamieszkania trzeba im wysylac przy wyplacie?? heh... a jak ten bonus ma byc obracany ? kazde wydarzenie ma miec kurs min. 1,5 czy AKO kuponu wystarczy ze jest wieksze od 1,5 ??
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
potwierdzenie zamieszkania trzeba im wysylac przy wyplacie?? heh... a jak ten bonus ma byc obracany ? kazde wydarzenie ma miec kurs min. 1,5 czy AKO kuponu wystarczy ze jest wieksze od 1,5 ??
Przeczytałeś warunki obrotu?
  1. Jakiekolwiek zakłady zawierające selekcje z kursami niższymi niż 1,50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Wypłaty realizujemy jak najszybciej oraz nie robimy żadnych problemów przy weryfikacji, jeśli klient współpracuje i przesyła odpowiednie dokumenty, jeśli o nie poprosimy.
To temat opinie, więc proszę nie zadawać tutaj pytań - mam takie wytyczne od adminów.
Często wysyłają list z kodem ????
 
S 7

soccerman

Użytkownik
Ostatnio strasznie popsuła im się jakość obsługi zakładów i klienta... Wczoraj wieczorem zagrałem sobie taki bet live na Euroligę:

...i zapomnieli rozliczyć mi mecz w Belgradzie po IV kwarcie, w której było 16:13 (29 pkt.). Rozliczyli później, jako zakład... przegrany - bo dodali 23 pkt., które padły w dogrywce.
Piszę maila wkrótce po rozliczeniu tego meczu (wczoraj o 23.10), do dziś nie ma żadnej odpowiedzi... Napisałem po północy kolejnego, przez system wiadomości na stronie, też zero odpowiedzi.
Mam nadzieję, że do rozpoczęcia dzisiejszych meczy w Eurolidze ktoś zareaguje, bo nie chce mi się wydawać kasy na dzwonienie na jakieś zagraniczne numery ;] Tak czy inaczej, mają u mnie minusa, za zamrożenie tej kasy.
 
S 7

soccerman

Użytkownik
To jeden z najsolidniejszych buków z bardzo bogatą ofertą a na &quot;live&quot; to poza konkurencją.Zabrzmi to banalnie ale trzeba czytać regulamin. ????
No to sobie zostawię 1 EUR, żeby oglądać tam mecze na live ????
Wiem, że &quot;trzeba czytać regulamin&quot;. Tyle, że jest jeszcze coś ważniejszego niż regulamin - infrastruktura zaufania. Gdy idę do banku i korzystam z jakiegoś produktu bankowego, to ufam sprzedawcy i samej instytucji, nie czytam kilkunastostronnicowej umowy, nie sprawdzam, czy i gdzie mnie zrobią w ch***, bo po pierwsze im ufam, po drugie szkoda mi czasu...
Gdy korzystam z bukmachera i widzę przed IV kwartą zakłady na &quot;Total Points&quot; i na kwartę, i świadomie wybieram under w IV kwarcie licząc na równy mecz do samego końca i brak fauli taktycznych w końcówce, to czuję się oszukany... Bo po co wystawiają osobne zakłady na Total Points i na IV kwartę, skoro do IV kwarty wliczają ew. dogrywki?
Nie wspomnę o tym, że nie raczyli odpowiedzieć na maila do tej pory i gdyby nie forum, pewnie bym nawet nie wiedział, że to kwestia ich chorego, nielogicznego rozliczania zakładów na kosza..
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Tyle, że jest jeszcze coś ważniejszego niż regulamin - infrastruktura zaufania .
Czesław Miłosz by się nie powstydził takiego określenia.
Gdy idę do banku i korzystam z jakiegoś produktu bankowego, to ufam sprzedawcy i samej instytucji, nie czytam kilkunastostronnicowej umowy, nie sprawdzam, czy i gdzie mnie zrobią w ch***, bo po pierwsze im ufam, po drugie szkoda mi czasu...
Nie wiem ile masz lat,ale z takim podejściem naprawdę życzę powodzenia w dorosłym życiu???? Moim zdaniem powinieneś pomyśleć nad rozbudową swojej infrastruktury myślenia:]
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Ma chłopak trochę racji bo jak masz total w I,II,III kwarcie to nie ma żadnych dogrywek, zaczyna się IV kwarta i mamy zakłady total na mecz i total na kwartę, skoro gramy total na kwartę to nie powinno wliczać się żadnych dogrywek, jeśli mamy ochotę zaryzykować ewentualną dogrywkę gramy total na mecz i tyle ????
No ale regulamin jest regulaminem i powinniśmy go znać, niedawno też naciąłem się na krecz w tenisie. Mój zawodnik wygrał 1 seta, 2 seta wygrywał, jego przeciwnik skreczował. Oczywiście zgodnie z regulaminem otrzymałem zwrot ????
Jednakże mimo tych smaczków bet365 to jeden z najsolidniejszych buków ????
 
S 7

soccerman

Użytkownik
Czesław Miłosz by się nie powstydził takiego określenia.
To nie z Miłosza lecz z wydanej w zeszłym roku książki &quot;Finanse po zawale&quot; Paula H. Dembinskiego (Obserwatorium Ekonomiczne w Genewie).
Nie wiem ile masz lat,ale z takim podejściem naprawdę życzę powodzenia w dorosłym życiu???? Moim zdaniem powinieneś pomyśleć nad rozbudową swojej infrastruktury myślenia:]
Cyferki w Twoim nicku tłumaczą trochę arogancję i ignorancję. Uświadomię Cię więc młodzieńcze, że zanim istniał świat, jaki znasz z autopsji - świat oparty na transakcjach, w których każdy każdego stara się oszukać, w świecie, także w biznesie, dominowały relacje oparte na wartościach (jakiejś etyce) i wzajemnym zaufaniu, które pozwalało oszczędzić czas na czytanie kilkunastostronnicowych umów czy regulaminów... Dopiero w tym wieku zamieniono relacje na transakcje. Transakcja to akt, który polega tylko na zbieraniu owoców. A gospodarka nie może polegać tylko na zbieraniu owoców. Trzeba też uprawiać, troszczyć się, rozumieć, czego im trzeba.
Jeśli spotykam się z firmą, która tego nie rozumie - bez względu na to, czy to jest bank wciskający mi kiepski fundusz inwestycyjny, sklep osiedlowy sprzedający zepsute produkty czy bukmacher dla którego IV kwarta kończy się w dogrywce, to się z taką firmą po prostu rozstaje ???? Mam nadzieję, że zrozumiałeś, bo prościej chyba się tego nie da wytłumaczyć.
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
soccerman mialem taka sama sytuacje z kwarta, z tym ze za drobniaki. regulamin jest regulaminem i minusowanie bukmachera z tego powodu jest dziecinne. formalnie wszystko jest ok
z kreczem jest tak samo, ciekawe czy jakby zawodnik ktorego postawiliscie przegrywalby, to tak samo niechetnie byscie przyjeli wiadomosc o kreczu
bet365 procz tego ze mi wisi troche kasy :) jest swietny i tyle w temacie
 
Do góry Bottom