>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Mój system na bukmachera

K 0

krystian22

Użytkownik
Jestem nowy na tym forum więc witam was wszystkich.
Chciałbym wam przedstawić mój sposób grania niskimi kursami.
Mój sposób jest taki że plan gry rozkładam na 5 dni stawka od jakiej zaczynam to 500zł można od większej mniejszej wszystko zależy od waszego kapitału a więc tak wybieram w każdym dniu kurs od 1,15 do 1,30
pokażę wam na prosty sposób np:
poniedziałek- stawiam kurs 1.15x500zl przy trafieniu mamy 575zł
wtorek-stawiam kurs 1.18x575=678,5zł
siroda-stawiam kurs 1.16x575=787zł
czwartek-stawiam kurs 1.15x787=905
piatek-stawiam kurs 1.17x905=1058
i w tym momęcie kończę chodzi o to żeby uzyskać kurs 2.00zł bardzo ważne jest żeby dzienny kurs był 1.15 i nie gramy pużniej dopiero na nastepny dzień tu sie liczy cierpliwość.
Dla przykładu codziennie będe wrzucał typ z kursem od 1,15 do 1,30
Real Betis-atletico Madrid
poniżej 4,5 gola kurs 1,12
 
halus 7

halus

Użytkownik
Granie va banque nigdy nie jest dobrym rozwiązaniem. Kurs 1,15 może równie łatwo wtopić jak kurs 3,0. Do tego takie kursy są często zaniżane.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Dla przykładu codziennie będe wrzucał typ z kursem od 1,15 do 1,30
Real Betis-atletico Madrid
poniżej 4,5 gola kurs 1,12
Już łamiesz pierwsze swoje założenie.
poniedziałek- stawiam kurs 1.15x500zl przy trafieniu mamy 575zł
Jedno pytanie - a co jak przegrasz? Myślisz, że jak będziesz grał kursy &lt;1,30 to przegrywać nie będziesz? ;)
wtorek-stawiam kurs 1.18x575=678,5zł
Czyli grasz za to co wygrasz. A co jak przegrasz w czwartek powiedzmy? Jeden dzień do szczęścia, które może Ci nie dopisać.

Czysta ruletka.
 
chelseaa 10

chelseaa

Użytkownik
Już łamiesz pierwsze swoje założenie.

Jedno pytanie - a co jak przegrasz? Myślisz, że jak będziesz grał kursy &lt;1,30 to przegrywać nie będziesz? ;)

Czyli grasz za to co wygrasz. A co jak przegrasz w czwartek powiedzmy? Jeden dzień do szczęścia, które może Ci nie dopisać.

Czysta ruletka.
Gość opisuje swoj system, wyrażnie napisał co i jak, wiec poco sie srasz?. Ruletka jest nawet wtedy kiedy wstajesz rano i żyjesz, a drugiego dnia sie nie obudzisz.
Nie wiem poco te pesymistyczne posty, oczywiste jest to że nie ma 100%wego systemu na zarabianie , wszystkie mają wady i zalet , a ten jest jak wiekszość ????
Powodzenia , ale patrze na mecz i już 1:1 a mamy 33minute, ????
 
K 0

krystian22

Użytkownik
Ja wiem że moge przegrac nie ma 100% systemu najlepiej jest wyłapac kursy na live albo postawic przed meczem a na live w razie poważnego zagrozenia zmniejszac straty
ten kurs na atletico podałem na szybko bo już mecz sie rozpoczynał
 
K 0

krystian22

Użytkownik
Ale wy macie podejście przecierz wiadomo że można przegrac ale lepiej stracić w piaty dzień niż niekturzy wpłacą np 1000 zł pograja pare godzin na live i stracą wszystko tu chodzi o przemyslane decyzie etc możesz rozłożyć to na 2 dni uzbierac kurs 1,45 i na drugi dzien też 1,45 wejdzie grasz od nowa na trzeci dzień tu chodzi żeby niewciągac się że zara jak wygramy to stawiamy nastepne kupony chodzi tu o cały plan etc
 
stachu88 1K

stachu88

Użytkownik
Według mnie granie takich kursów przez dłuższy okres czasu opłacalne nie jest, a tym bardziej granie all-in cały czas to czyste szaleństwo.
 
D 77

dalik

Użytkownik
Sposób dobry ale dobór spotkań i stawkowanie początkowe po ciulu fest
Po 1 - Atletico - Betis - już jest 2:3 ????
Po 2 - nigdy nie stawia się underów
Po 3 - jak masz 500zł to rozbij to na 5x100 i graj od 100 każde
Po 4 - proponuję grać na over 0.5 lub over 1.5
Po 5 - Dobre to , że piszesz o cierpliwości na jedno spotkanie na dzień
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Krystian czy Ty jesteś pusty ?
1. Już wtopiłeś, jak na razie jest 2-3.
2. Zagrałeś za 500zł kurs 1.12 na u4,5. Dlaczego nie zagrałeś kursu 1,2 na o0,5 w 2 połowie ? Sory ale wystarczy trochę pomyśleć. Co jest bardziej prawdopodbne: u4,5 czy o0,5 w drugiej połowie ? ... No właśnie...
3. Odstaw ten &quot;system&quot;.
4. Jak to jest pochwalić się na forum swoim &quot;systemem&quot;, aby za 2h popłynąć z 500zł, o ile wogóle je postawiłeś.
5. Przemyśl sobie to co napisałem w punkcie 2. i zacznij myśleć przy obstawianiu. Czasami lub nawet bardzo często znajdziesz zakład o wyższym kursie, który jest bardziej prawdopobny.
Pozdro
 
E 3

emarti

Użytkownik
Kolejny już dzień mojego testowania. I pozytywnie.
Jak oceniacie sposób grania: stawiamy 100 zł na mecz z kursami ~1.2; 1.3 kontra 2.5 do max wzwyż. Najlepiej kontra 8.00 w górę. Stawiamy tą stówę na mały kurs w tym meczu np. 1.2 gdzie teoretycznie oczywiście jest większa szansa na wygraną 20 zł z tej stówy. I tak powiedzmy codziennie... W skali miesiąca mając codziennie 20-30 zł robi nam się mały plusik do wypłaty z pracy ???? O ile nie powinie nam się noga :sad: Nie gramy tylko va bank! Jednak ważne jest aby obstawiać mecze 1.2; 1.3 przeciwko 2.5 wzwyż. Ktoś już w ten sposób się bawił? Ja bawię się złotówką od kilku dni i każdy mecz nawet piłki wodnej na której się nie znam wchodzi. Ze złotówki wygrywam 30 gr ale ze stówy byłoby to już 30 zł. Mój test wychodzi za udany i zastanawiam się nad postawieniem 100 zł.
Najważniejsze aby przebrnąć przez pierwsze 5 meczy i potem mamy już &quot;ich&quot; stówę a swoją możemy odłożyć na bok.
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Kolejny już dzień mojego testowania. I pozytywnie.
Jak oceniacie sposób grania: stawiamy 100 zł na mecz z kursami ~1.2; 1.3 kontra 2.5 do max wzwyż. Najlepiej kontra 8.00 w górę. Stawiamy tą stówę na mały kurs w tym meczu np. 1.2 gdzie teoretycznie oczywiście jest większa szansa na wygraną 20 zł z tej stówy. I tak powiedzmy codziennie... W skali miesiąca mając codziennie 20-30 zł robi nam się mały plusik do wypłaty z pracy ???? O ile nie powinie nam się noga :sad: Nie gramy tylko va bank! Jednak ważne jest aby obstawiać mecze 1.2; 1.3 przeciwko 2.5 wzwyż. Ktoś już w ten sposób się bawił? Ja bawię się złotówką od kilku dni i każdy mecz nawet piłki wodnej na której się nie znam wchodzi. Ze złotówki wygrywam 30 gr ale ze stówy byłoby to już 30 zł. Mój test wychodzi za udany i zastanawiam się nad postawieniem 100 zł.

Najważniejsze aby przebrnąć przez pierwsze 5 meczy i potem mamy już &quot;ich&quot; stówę a swoją możemy odłożyć na bok.
Zagraj 5 razy za 100zł, a napewno noga Ci sie podwinie. Ludzie wy już teraz wszystko nazywacie systemem... jakbyście odkryli coś naprawdę genialnego.

emarti, grasz najprostszym sposobem, starszym niż zakłady bukmacherskie... Ten sposób prędzej czy później doprowadzi Cię do strat.
 
E 3

emarti

Użytkownik
Zagraj 5 razy za 100zł, a napewno noga Ci sie podwinie.
Twierdzisz że grając za 1 zł można wygrać a stawiając 100 zł przegram? Według takiego rozumowania buk musiałby dogadać się z drużynami aby taki człowieczek jak ja przegrał tą stówę :) A za złotówkę pozwalają mi wygrywać 20 - 30 groszy :) To się nie trzyma kupy... Nie twierdzę że za każdym razem może się udać ale szanse są znacznie większe niż obstawiając mecz z kursami 2.3 kontra 2.5.
Chyba że możemy tutaj wziąć pecha pod uwagę i wyczerpanie się dla mnie dobrej passy :) Grając przez 2 tygodnie złotówką i trafiając wszystkie mecze biorąc wreszcie 100 zł przegram bo limit mi się już wyczerpał...
Wydaje mi się że jeżeli nie będziemy pazerni i będziemy grać rozważnie to po 5 meczach trafnie wytypowanych mamy swoją stówę w kieszeni i stratni nie jesteśmy.
 
Do góry Bottom