>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4 Kolejka Premier League 15-17.09.2012

Status
Zamknięty.
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Ja chyba jeden zwróciłem uwagę na jeden bardzo istotny moment z tego meczu. Mianowicie przy 1-1 i najprawdopodobniej jeszcze przed golem Felliainiego Neville faulował na połowie Newcastle jednego z piłkarzy gości, który wychodził z ciekawą kontrą. Dla mnie to była ewidentnie kartka, a jako że kapitan Evertonu miał juz na swoim koncie żółtko to powinie wylecieć z boiska. i wtedy można mówic również o skrzywdzeniu Newcastle. Nawet mina Nevilla po tej sytuacji świadczyła, że zdawał sobie sprawę, że powinien dostać drugą żółtą, ponieważ z wielkim niepokojem i strachem spoglądał na sędziego. Ogólnie to sedziowanie na tragicznym poziomie. Aż wstyd, błąd za błędem.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Ja chyba jeden zwróciłem uwagę na jeden bardzo istotny moment z tego meczu. Mianowicie przy 1-1 i najprawdopodobniej jeszcze przed golem Felliainiego Neville faulował na połowie Newcastle jednego z piłkarzy gości, który wychodził z ciekawą kontrą.
Tak ;) Tylko, gdyby sędzia uznał (prawidłową) bramkę Evertonu, ta sytuacja nie miałaby miejsca ???? Teraz można gdybać. Bądź co bądź, to Everton został oszukany... Szkoda, bo zasłużyli na wygraną.
PS. O ile Ci chodzi o kontrę, po bramce (której sędzia nie zaliczył, bo uważał, że piłka nie przeszła całym obwodem linii bramki)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dopóki UEFA nie pozwoli na wprowadzenie powtórek video to takie babole właśnie będą cały czas. Przy takiej technice jak teraz wzbranianie się przed tym jest po prostu śmieszne i żałosne. Ile jeszcze drużyn zostanie poszkodowanych ?
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Tak Tylko, gdyby sędzia uznał (prawidłową) bramkę Evertonu, ta sytuacja nie miałaby miejsca Teraz można gdybać. Bądź co bądź, to Everton został oszukany... Szkoda, bo zasłużyli na wygraną.
PS. O ile Ci chodzi o kontrę, po bramce (której sędzia nie zaliczył, bo uważał, że piłka nie przeszła całym obwodem linii bramki)
Właśnie nie. Ja jestem niemal pewien, że miało to miejsce niedługo po pierwszej bramce Ba. Jeszcze przed nieuznanymi golami. Ale realizator nawet jednej powtórki nie dał po tym zdarzeniu więc teraz się o nim nie będzie mówiło, ale pokazał kilka razy nieuznane bramki i o tym będzie się mówiło :p Ale pamiętam mine nevilla i jestem pewien, ze tam czerwona była!

Mi zaimponował znowu Pardew. Ten mecz powinni przegrać ze 4-0 gdyby grali tak jak w pierwszej połowie. A on spokojnie Anite na prawą strone obrony, Ba do przodu i juz zupełnie inaczej grał i Ben Afra i Cabaye. Druga połowa majstersztyk, szkoda tylko, ze tyle błędów sędziego.
 
dani222 144

dani222

Użytkownik
Jeden mecz w jednym dniu i zapewne 80 % z was grało w stronę Evertonu, dwóch porównywalnych zespołów z powodów słabości defensywnych Newcastle, już nie patrzycie na całość ale na ostatni mecz... Z doświadczenia wiecie że to za proste, nie może być tak przewidywalne żeby w takim meczu Everton miał być na 1.60 choć pierwsza połowa to potwierdzała, ale goście totalnie nic nie grali !
 
M 135

mhm

Użytkownik
nawet gdyby tak bylo to musza wygrac 2 na 3 mecze zeby byl MINIMALNY przod. Poza tym duzo ludzi to gralo po kursie 1,57 i nizszym. W Anglii nie gra sie takich kursow. Tak jak pisalem, United gra z Tottenhamem niedlugo. Kurs 1,57 i spadnie. Raczej tego nie dotkne bo to jest Anglia!
 
koroson 5

koroson

Użytkownik
nawet gdyby tak bylo to musza wygrac 2 na 3 mecze zeby byl MINIMALNY przod. Poza tym duzo ludzi to gralo po kursie 1,57 i nizszym. W Anglii nie gra sie takich kursow. Tak jak pisalem, United gra z Tottenhamem niedlugo. Kurs 1,57 i spadnie. Raczej tego nie dotkne bo to jest Anglia!
Ale nie rozumiem o czym Ty mowisz...My mowimy tutaj o ewidentnym bledzie a dokladnie 2 bledach sedziego.Co do tego ma kurs?Everton z gry mial przewage z akcji bramkowych mial przewage.Everton byl po prostu lepszy zostali skrzywdzeni,a kurs nie gra tu zadnej roli
 
W 10

wilus1

Użytkownik
&quot;Koroson&quot; Ja wnioskuję,że to forum bukmacherskie i dyskutuje się tu o typach i kursach,a nie pieprzy o meczu jaki to był mega ???? jesteś fanem piłki nożnej to idź na forum piłkarskie czy coś takiego... On to piszę , bo w poprzednim poście wyraźnie napisał,że w ryzyko kursu należy wliczyć błędy sędziowskie,kartki etc dlatego pisze,że taka jest Anglia i kursu na United nie ruszy,bo to może być taki sam babol i z takimi ryzkami jak &quot;oszukana drużyna&quot; trzeba się liczyć,a takie kursy w Anglii mają mocno wliczone w swój kursik to ryzyko dlatego odradza tego. Taka rada typerska, w końcu od tego jest to forum , nie? ????

I jest tu taka mocna dyskusja o tym , dlatego ,że wtopiliście pieniądze,a gdyby magicznym sposobem everton wyszedł z mega fajną akcją i zrobił w 90+ 3-2 nikt prawie by o błędach nie pisał ... W końcu wygrali, dlatego mówi,aby nie brać takiego kursu,bo źle to się może kończyć,dlatego iż drużyna jest lepsza gra znacznie lepiej,a remisuje, bo kartki,sędzia,kontuzja itd itd;) Nie warto po prostu ????

Rozumiesz już?
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Widzę że mecz wczorajszy wywołał sporo dyskusji ja niestety jak mówiłem nie mogłem go obejrzeć ale z przyjemnością obejrze powtórkę.Nie ukrywam że wynik mnie ucieszył bo tak jak mówiłem padł remis...ale nie mam zamiaru się z tego powodu szczycić...Słyszę że Everton zostal skrzywdzony bo bramek im nie uznano na pewno jest to żal dla tych co grali na Everton ale i przede wszystkim dla Piłkarzy Moysa jak wspominał Miki... Nie zawsze futbol i decyzje sędziowskie są sprawiedliwe jednak i my gracze musimy się z tym liczyć:?
Mhm nie wiem czemu piszesz że żal Ci wszystkich co grali po 1,65 czy tam po jakim by nie było kursie na Everton,bo tu przecież kurs nie ma nic do tego....Kursy nie grają w piłkę tylko piłkarze....i na pewno gdyby sędziował to spotkanie ktoś inny to ja musiałbym przełknąć gorycz porażki a Ci co stawiali na Everton wygrali by;)Nie uważam też żeby smieszne było granie na faworytów po takim kursie w Premier League bo faworyci też wchodzą....i to znacznie częsciej niż tego typu zdarzenia..Akurat w tej kolejce padlo 5 remisów i faworyci w nie których z tych spotkan zawiedli badz jak w tym przypadku po prostu zostali skrzywdzeni przez los...
Ja szanuje każdego typy i przemyślenia bo wiem jak to jest....nie raz sam gram takie mecze nie raz też zgrzytalem zębami bo przegrywałem przez złe decyzje sędziów a czasem po prostu przez gorszą dyspozycje faworyzowanej prze zemnie drużyny...ale cóż mogę na koniec tylko powiedzieć że to uroki bukmacherki i nasze ryzyko zawodowe ???? że nikt nie wie nigdy do końca jak mecz się ułoży i to też jest piękne że każdy ma tam swoje jakieś założenia typy w głowie analizuje przebieg meczu przed jego rozpoczęciem a i tak finalne rozwiązanie koryguje los który nie zawsze dla wszystkich jest sprawiedliwy:?
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
A mi osobiscie nie zal nikogo, ani Evertonu ani obstawiajacych. Jest tak jak pisza ludzie wyzej, kazdy mecz - doslownie kazdy - niesie w sobie znamiona ryzyka wiekszego badz mniejszego. Skoro mamy 3 mozliwosci 1 X 2 to znaczy, ze szanse na kazdy z tych wynikow wynosza w przyblizeniu 33%. A kursy na Everton wczoraj sugerowaly, ze te szanse oscyluja w granicach 10% - 15% maks. Stad mega value na gosci co zreszta prawie sie sprawdzilo... I kolejne mecze United - Spurs, Tottenham - QPR czy Everton - Soton tez sa zaklamane i nalezy grac na gosci ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
A mi osobiscie nie zal nikogo, ani Evertonu ani obstawiajacych.
Nie żal Ci kibiców, którzy oglądają mecz gdzie główne show kradną sędziowie ?
Stad mega value na gosci co zreszta prawie sie sprawdzilo...
Prawie się sprawdziło ? Gdyby były powtórki video albo sędziowie byliby wyspani to Everton wygrał to spotkanie 4-2. Everton strzelił dwa prawidłowe gole. Dziękuję dobranoc.
A i żeby była jasność, nie obstawiałem tego spotkania, ale oglądałem i coraz bardziej irytuje mnie to, że sędziowie wypaczają wyniki spotkań czy to w Polsce czy Anglii czy na Sri Lance i w Tajlandii. Jak długo ta farsa jeszcze będzie trwała ?
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Nie żal Ci kibiców, którzy oglądają mecz gdzie główne show kradną sędziowie ?Prawie się sprawdziło ? Gdyby były powtórki video albo sędziowie byliby wyspani to Everton wygrał to spotkanie 4-2. Everton strzelił dwa prawidłowe gole. Dziękuję dobranoc.

A i żeby była jasność, nie obstawiałem tego spotkania, ale oglądałem i coraz bardziej irytuje mnie to, że sędziowie wypaczają wyniki spotkań czy to w Polsce czy Anglii czy na Sri Lance i w Tajlandii. Jak długo ta farsa jeszcze będzie trwała ?
Nie, nie zal mi kibicow bo bledy sedziowskie od zawsze wpisane byly w kazdy sport - tez w pilke nozna ????

A jak myslisz, czy bukmachera obchodza te 2 prawidlowo zdobyte bramki, czy wynik na wyswietlaczu 2-2 po 94min ? Kurs od poczatku byl obarczony bardzo duzym ryzykiem i dalsze dywagacje naprawde nie wniosa nic nowego. Dla mnie licza sie kursy i szacowanie ryzyka, show i widowisko mnie nie interesuja ;)
 
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Swensea - Everton - 22/09/2012 13:45 CET - Liberty Stadium
OVER 2.25 goals @ 1.87 10/10 pinnaclesports
Ja tutaj nie zamierzam czekac na wiadomosci co do dostepnosci Nikica&#39;y Jelavic&#39;a dla David&#39;a Moyes&#39;a i atakuje ta linie pelna stawka juz dzis (w przypadku, gdy padna tylko dwa gole mam zwrot polowy stawki) - moja linia -&gt; 2.75...
Chorwat musial opuscic boisko w przerwie wczorajszego spotkania i wszedl za niego Victor Anichebe i zdobyl bardzo ladna bramke. Tak w ogole, to The Toffies w tym spotkaniu strzelili 4 bramki, ale nie wiedziec czemu, dwie z nich nie zostaly uznane...
Everton to poukladana ekipa, a jej sila jest zespolowosc i determinacja - jak juz ida do przodu - a ostatnio zdarza sie im to czesto - to ida cala druzyna, a stale fragmenty gry w ich wykonaniu potrafia zaskoczyc najtezsze defensywy w PL. To zgrany kolektyw o niesamowitej ambicji i woli walki. Od praktycznie kilku sezonow razem trenuja, a ich najwyzszym transferem byl bodajze Fellaini, ktory zreszta &#39;ma muchy w nosie&#39; i zapowiada zmiane otoczenia najpozniej na zakonczenie obecnego sezonu.
Labedzie Michael&#39;a Laudrup&#39;a takze &#39;graja football na tak&#39; - 10 bramek strzelonych w 4 meczach powinno budzic respekt. Szczerze to musze przyznac, ze watpilem w to, ze beda oni grali o cos wiecej niz utrzymanie - a tu prosze - 7 punktow po 4 kolejce! Szkoleniowiec poczynil latem calkiem udane zakupy - Michu czy Pablo Hernandez - i jestem ciekaw, jak bedzie wygladala ich sytuacja na koniec roku kalendarzowego...
Moim zdaniem sobotnia inauguracja spotkan 5-tej kolejki PL to bedzie festiwal strzelecki obu druzyn, bo
a/ obie ekipy beda chcialy powetowac sobie slabsza forme - zdobyly po jednym punkcie w swoich ostatnich dwoch meczach i mysle, ze oba team&#39;y zagraja &#39;o pelna pule&#39;,
b/ spotkania z The Villans czy Srokami obnazyly wszystkie slabosci ich gry defensywnej - tylko w inauguracyjnych spotkaniach PL te ekipy zachowaly czyste konta bramkowe...
GL
Prosze kompetentna osobe o przeniesienie tego postu do odpowiedniego dzialu ;)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nie, nie zal mi kibicow bo bledy sedziowskie od zawsze wpisane byly w kazdy sport - tez w pilke nozna
Tak, tylko to co się dzieje ostatnio to nie są pojedyncze przypadki pomyłek tylko olbrzymie babole wielbłądy powtarzające się co kolejkę, co spotkanie. Przy obecnej technice, którą mamy, czyli sprawdzenie czy gol padł czy nie w ciągu góra 10 sekund nadal podtrzymujesz swoje zdanie ?
A jak myslisz, czy bukmachera obchodza te 2 prawidlowo zdobyte bramki, czy wynik na wyswietlaczu 2-2 po 94min ?
Oczywiście, że nie obchodzi, ale mnie kibica człowieka obchodzi. I widzę jaka jest technika i nie mam zamiaru dalej oglądać takich wielbłądów, bo wypaczają wyniki spotkań i sportu.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Tak, tylko to co się dzieje ostatnio to nie są pojedyncze przypadki pomyłek tylko olbrzymie babole wielbłądy powtarzające się co kolejkę, co spotkanie. Przy obecnej technice, którą mamy, czyli sprawdzenie czy gol padł czy nie w ciągu góra 10 sekund nadal podtrzymujesz swoje zdanie ?Oczywiście, że nie obchodzi, ale mnie kibica człowieka obchodzi. I widzę jaka jest technika i nie mam zamiaru dalej oglądać takich wielbłądów, bo wypaczają wyniki spotkań i sportu.
Ja bym żadnej techniki nie pchał do piłki nożnej.Taka ją stworzyli i niech taka zostanie , zawsze jest o czym podyskutować (kontrowersje).
Rozumiem tez ludzi którzy grali Everton i teraz płaczą no ale cóż taki jest sport.Nie uznali im w poniedziałek dwóch prawidłowych goli to za kilka spotkań zapewne im to się zwróci bo dostaną jakiegoś niesłusznego karnego czy coś podobnego.
Z drugiej strony popatrz też na to że gdybyś np stawiał remis w tym meczu czy x2 to bys nawet o żadnej wprowadzanej technice do piłki nożnej tutaj nie wspomniał ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Z drugiej strony popatrz też na to że gdybyś np stawiał remis w tym meczu czy x2 to bys nawet o żadnej wprowadzanej technice do piłki nożnej tutaj nie wspomniał
Napisałem już wyżej, że nie obstawiałem tego spotkania i wynik był mi bukmachersko totalnie obojętny, ale oglądałem to spotkanie i te wielbłądy po prostu porażają...To co się ostatnio dzieje na boiskach z decyzjami sędziów to nie są błędy tylko wielbłądy i babole. Osobiście dłużej tego oglądać mi się nie chce, bo nie wygrywa sport i rywalizacja tylko wygrywa sędzia i jego decyzje. W koszykówce np powtórki video uratowały ten sport przed błędnymi decyzjami sędziów. Oczywiście nie w 100% ale nie zdarza się to już tak często, że sędzia decyduje o wyniku spotkania. W tenisie siatce to samo. Tylko piłka sie przed tym wzbrania. No, ale to nie ten temat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom