>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

praca jako sprzedawca RTV, a kasa fiskalna

K 358

koeman66

Użytkownik
Mam taki problem... na koniec roku konczy mi sie umowa, jestem po operacji i dwumiesiecznej przerwie, wrocilem do pracy i nie wiem co sie dzieje... Pracuje troche wolniej i bardziej sie oszczedzam (lekarz zalecil) no i jestem teraz ciagle obrazany przez swojego przelozonego (przeklenstwa, wyzwiska, krzyki i tym podobne = czysty mobbing, kierownik przymyka na to oko i ma to w czterech literach, dla tych na &quot;gorze&quot; liczy sie tylko ilosc produkcji i zysk) i wiem, ze nie dostane nastepnej umowy (musieliby dac mi umowe na stale, bo trzecia umowa jest na stale), a z obserwacji widze, ze wszystko zmierza ku mojej degradacji! Zamierzam zmienic cos w swoim zyciu, gdyz dosc mam juz pracy w zakladach produkcyjnych, wszedzie gdzie pracujesz, a nie masz znajomosci, dostajesz po d...e!Znam sie troche na RTV, ostatnio szukali sprzedawcy do sklepu z RTV, ja nigdy w zyciu nie pracowalem jako sprzedawca, w zwiazku z czym mam pytanie zapytanie! Na stanowisko sprzedawcy dostaja sie ci, ktorzy maja skonczony kurs na obsluge kasy, ile kosztuje taki kurs i ile trwa????????
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
pracowałem w sklepie 7 miechów i nic o żadnym kursie na obsługę kasy nie słyszałem. nie ma takiego kursy, ani takich wymagań. będziesz musiał się jej zwyczajnie nauczyć obsługiwać, tak jak np. komputera ????
chyba, że się coś zmieniło przez ostatnie 2 lata, chociaż w to wątpie.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
dowiedz się czy to o typowego sprzedawce na kasie chodzi czy o takiego co stoi przy stoisku i doradza klientom, oczywiście jak klient sie juz zdecyduje to trzeba go skasować i wystawic paragon
 
K 358

koeman66

Użytkownik
mysle, ze pracodawca lepiej patrzy na tego, ktory ma kurs i papier... wiadomo, ze lepiej miec papier i cos juz potrafic niz na miejscu w pracy uczyc sie od podstaw...
 
Do góry Bottom