>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytanie o bonus 100%

K 0

kukiz1987

Użytkownik
Witam mam konto w gb i mysle o depozycie na mecze eliminaci mś , konto mam objete bonusem 100% do 100 zł i teraz mam pytanie , na chłopski rozum powinienem wplacic to 100 zł i odrazu dostac dodatkowe 100 zl bonusu prawda ? tak jak zreszta jest wszedzie , jednak napisałem do supportu z pytaniem czy faktycznie tak jest odpisali mi cos takiego
Kwota bonusu dodawana jest do salda konta dopiero, gdy użytkownik spełni warunki obrotu. Mianowicie należy postawić zakłady o kursie min. 1.7 równe sześciokrotnej wartości bonusu w ciągu 90 dni.

Po spełnieniu tych warunków bonus zostanie dopisany do konta automatycznie i będzie go Pan mógł wypłacić od razu.


Jak jest naprawde ?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
No a jak ma być, tak jak piszą.
DOXXbet ma podobnie. Niewiele buków ma takie chore zasady ale są. Po prostu obracasz tą stówką razy 6 po 1.70 i po spełnieniu tego warunku dopisują Ci bonusową 100 i koniec. Możesz nią grać albo wypłacić od razu.
 
K 0

kukiz1987

Użytkownik
Dziwne na stronie pisze co innego a mowia co innego
Poznaj fascynujący świat BETTING. Gdy tylko dokonasz pierwszej wpłaty, zasilimy Twoje konto kwotą do PLN 100!
 
K 0

kukiz1987

Użytkownik
ja mam normalnie na zakłady tez , jak sie loguje to nęka mnie to cały czas wplac 100 zl i otrzymaj dodatkowo 100 zł bonusu konto robiłem miesiac temu max
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
ja mam normalnie na zakłady tez , jak sie loguje to nęka mnie to cały czas wplac 100 zl i otrzymaj dodatkowo 100 zł bonusu konto robiłem miesiac temu max
Konto mam już ze 3 lata ale info o promo żadnego nie mam. Mniejsza z tym bo i tak promo nieciekawe.
Kwota bonusu dodawana jest do salda konta dopiero, gdy użytkownik spełni warunki obrotu. Mianowicie należy postawić zakłady o kursie min. 1.7 równe sześciokrotnej wartości bonusu w ciągu 90 dni.
Wpłacasz stówę , masz 3 miesiące na zagranie w sumie za 600zł po nie mniejszym kursie niż 1.70. Robisz ten obrót to wtedy dostajesz bańkę, którą możesz od razu wypłacić. Tak support pisał to tego się trzymaj.
 
Do góry Bottom