>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

KSW 20: Symfonia Walki, 15.09.2012

Status
Zamknięty.
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
KSW 20: Symfonia Walki

Data: 15 września 2012
Miejsce: Ergo Arena, Gdańsk, Poland
Transmisja: PPV
Walka wieczoru:
Pojedynek o pas mistrza KSW w wadze półciężkiej
93 kg.: Jan Błachowicz (15-3) vs. Houston Alexander (13-8)

Pozostałe:

Open.: Mariusz Pudzianowski (4-2) vs. Christos Piliafas (4-1)
Open.: Marcin Różalski (2-2) vs. Jerome Le Banner (3-2)
Open.: Karol Bedorf (7-2) vs. Karl Knothe (20-8)
77 kg.: Borys Mańkowski (12-4-1) vs. Rafał Moks (6-5)
70 kg.: Anzor Anzhiev (2-0) vs. Paul Reed (19-9-1)
Open.: Kamil Waluś (2-1) vs. Jacek Wiśniewski (0-0)


Jak poinformowała Federacja KSW na swoim facebooku od najbliższej gali KSW 20, 15 września w Gdańsku/Sopocie prawie wszystkie pojedynki będą się odbywać na powszechnie panującym na świecie dystansie trzy raz po pięć minut. Jedynie wybrane pojedynki będą w drodze wyjątku rozgrywane na starym dwurundowym dystansie, co jest podyktowane podpisanymi wcześniej długoterminowymi kontraktami z zawodnikami. Co więcej w przypadku regularnych walk, KSW rezygnuje z dogrywek, dodatkowe pięć minut będzie zarządzane w wypadku remisu tylko w walkach wieczoru i pojedynkach o pasy.
Pozwoliłem sobie założyć temat, gdyż jest już wiele informacji o gali i jest o czym dyskutować. Największa zmiana to rundy 3 x 5 co ucieszyło praktycznie wszystkich fanów MMA. Jeszcze wprowadzą łokcie i będzie git :cool: Po raz pierwszy wystąpi w ringu były piłkarz Jacek Wiśniewski, oczywiscie w roli freak&#39;a, będzie ciekawie. Czekam na kursy.
Zapraszam do dyskusji i podawania typów.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
A mówili, że babki mają walczyć od KSW 19 po jednej walce na każdej gali. Tu o niczym już się nie wspomina. To niewypał z tymi babkami, wiecie coś?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Jest już oficjalny trailer , więc zapraszam do obejrzenia:
Jest też kilka oficjalnych kursów ;)

bwin
Błachowicz,Różalski , LeBanner , Pudzianowski. Gala zapewne i ciekawa , szkoda że będzie dostępna w systemie PPV. 30zł taka &quot;frajda&quot; będzie kosztowała.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Na bwinie mało tego, więcej jest na Betsejfie ???? .:

20:00 Rafal Moks - Borys Mankowski 1.95/1.80
20:00 Karol Bedorf - Karl Knothe 1.51/2.40
20:00 Anzor Azhiev - Paul Reed 1.36/3.00
20:00 Kamil Walus - Jacek Wisniewski 1.25/3.70
21:00 Marcin Rozalski - Jerome Le Banner 3.55/1.27
22:00 Mariusz Pudzianowski - Christos Piliafas 1.33/3.10
23:00 Jan Blachowicz - Houston Alexander 1.28/3.45
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Według mnie kolejny raz przesadzony kurs na rywala Pudzianowskiego i trzeba z tego kursu skorzystać.Christos Piliafas to nie Butterbean czy Sapp którzy samym wejściem na ring się zmęczyli..bilnas 4-1 i 4 wygrane przez KO to dobry wynik jak na poczatek kariery.
Myślę że to dobry przeciwnik dla Mariusza i kurs 3,10 biorę w ciemno.
Różalski od Le Bannera powinien dostać bęcki.Robia na siłe gwiazdę z Różala a zawodnik z niego żaden. 1,27 to dobra i pewna lokata.
Ponadto Waluś powinien wybić z głowy MMA byłemu piłkarzowi Górnika czy Cracovii Jackowi Wiśniewskiemu 1,25 też nie wygląda źle.
I na koniec 1,28 na Błachowicza nie godne ryzyka.Alexander to były zawodnik UFC chociaż jest już wiekowy(40lat) i najlepsze lata ma za sobą (o ile takie były) to może okazać się wymagajacym rywalem dla Janka.Obaj w swojej karierze pokonali Sokoudjou.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ponadto Waluś powinien wybić z głowy MMA byłemu piłkarzowi Górnika czy Cracovii Jackowi Wiśniewskiemu 1,25 też nie wygląda źle.
Z Walusia też żaden fighter MMA, a były siłacz i strongman. Rywale równi sobie jeśli chodzi o &quot;doświadczenie&quot; jak dla mnie. Waluś na pewno silniejszy, ale znowu Wiśniewski szybszy, zwinniejszy i pewnie lepsza kondycja. Może to dla prawdziwych fanów MMA przykre, ale mnie ciekawi ta walka ???? , a szczególnie właśnie postać Wiśniewskiego, który od zawsze uchodził za zadziornego i nie odpuszczającego piłkarza. Ciekawe jak się to przełoży na MMA. Gdzieś coś pisało, że kiedyś trenował walki i teraz do tego powrócił.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Gdzieś coś pisało, że kiedyś trenował walki i teraz do tego powrócił.
Tak trenował gdzieś tam boks w Zabrzu kilka lat temu ale i Pudzianowski podobno trenował karate i co z tego jak on do pasa nogi nie uniesie.
Z Walusia też poczatkujący zawodnik ale on już w ringu oficjalnie był a Wiśniewski zadebiutuje.
Jeśli chodzi o warunki fizyczne wzrost na korzyść Wiśniewskiego ale wagowo o ponad 30 kg cięższy Waluś.Jak się spotkają w parterze to może być śmiesznie ????
 
betlej 184

betlej

Użytkownik
Super ciekawie wygląda kurs na przeciwnika Pudziana. Tak jak kolega wyżej pisał Christos to nie Sapp czy Butterbean i nie zmęczy się w drodze do ringu. Hmmm może inaczej, uderzyć potrafi, jeden celny cios i po Mariuszu. Kursy mocno przesadzone.

Różal też nie jest w formie i jeżeli Le Banner nie odwali czegoś takiego jak Jego poprzedni przeciwnicy to porażka fightera z Płocka jest raczej pewna.

Pokuszę się zagrać za drobne na Wiśniewskiego który podobno lubił uliczne bijatyki swojego czasu, a kondycja powinien przewyższać przeciwnika. Jeżeli mądrze to rozegra powinen pokonać byłego strongmena.
 
D 4

dankho

Użytkownik
Moje typy na tę galę:
Borys Mankowski
Karol Bedorf
Anzor Azhiev
Kamil Walus
Jerome Le Banner
Mariusz Pudzianowski
Jan Blachowicz
Trzeba jednak wziąć pod uwagę że wszystkie walki prócz tej Pudziana zakontraktowane są na 3 rundy. Problem z kondycją może mieć więc w trzeciej rundzie Jan Błachowicz, braki doświadczenia może wykazać Anzor.
Mimo wszystko wierze w bardzo dobre zapasy Anzora i jego wygraną przez decyzje oraz poddania Janka w drugiej rundzie.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Pokazuję zmiany kursów na KSW 20, w porównaniu z 20.08.2012, obecne są z teraz, czyli 26.08.2012

20:00 Rafal Moks - Borys Mankowski 1.95/1.80 ==&gt; 2.00/1.75
20:00 Karol Bedorf - Karl Knothe 1.51/2.40 ==&gt; 1.45/2.60
20:00 Anzor Azhiev - Paul Reed 1.36/3.00 ==&gt; 1.29/3.40
20:00 Kamil Walus - Jacek Wisniewski 1.25/3.70 ==&gt; bez zmian
21:00 Marcin Rozalski - Jerome Le Banner 3.55/1.27 ==&gt; 4.00/1.22
22:00 Mariusz Pudzianowski - Christos Piliafas 1.33/3.10 ==&gt; 1.38/2.85
23:00 Jan Blachowicz - Houston Alexander 1.28/3.45 ==&gt; bez zmian

Podsumowując, na 4 faworytów kursy spadły, na jednego (Pudziana) wzrosły, zaś na dwie walki kursy pozostały bez zmian.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Mankowski-Moks 1,70 bah
Nie wiem czemu ale sa zawodnicy ktorych darzy sie sympatia a drugich nie. Takim fighterem jest Borys. Nie znam go w rzeczywistym zyciu, widzialem raz na zywo na Iron Fist w Szczecinie (genialna walka z Abramiukiem ktora powinien wygrac szybko a sam zostal pokonany w ten sposob..) oraz sporo wywiadow. Zawodnik pozotywny, ambitny i na pewno mocny co pokazal ostatnio z Naruszczka.
O Moksie nie chce sie wypowiadac, jest z mojego rodzimego miasta i slyszalem co nieco. Na pewno byl to material na kalsowego zawodnika jednak zycie pokierowal jak pokierowal. Ostatnio porazka z mocnym Saidovem na punkty, wczesniej przegrane z Enamoto i Magomedovem. Bilans 6-5 nie powala.
Kluczowa dla mnie jest sprawa przygotowania zawodnikow. W sieci mozna znalezc wiele filmikow z obozami i treningami Borysa natomiast Moksa nic. Moksa widzialem jedynie w Miedzyzdrojach na bramce w Scenie (Cipek tez tam cos robil ale nie wiem).
Ogolnie rzecz biorac Mankowski ma chyba wiecej ambicji i bardziej przywiazuje wage do tego sportu niz Berserker. Podejrzewam ze to bedzie najlepsza walka gali i mozliwe ze bardzo wyrownana jednak stawiam na Mankowskiego.
 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Soltysiao, z samym typem się zgadzam, jednak co do przygotowań, to uważam, że Moks też się nie obija. Za przykład wystarczy podać obóz w Starym Kaleńsku, gdzie zjawiło się ponad 140 zawodników, gdzie wielu było na mega poziomie. Wiele osób przyznaje, że to jeden z lepszych, jeśli nie najlepszy taki obóz sparingowy w Europie. Czołówka polska+wielu bardzo mocnych zawodników z Europy, więc miał z kim porobić.
Jednak co do typu, to uważam, że jeśli Borys nie da się złapać w jakieś głupie poddanie(a moim zdaniem już dojrzał na tyle, że się nie da;) to zwycięży na punkty. Kurs dobry. Warto.
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Między innymi Pascal Krauss pojawił się na tym obozie, więc Moks miał kogo podpatrywać i z kim popracować także myślę, że obaj z Borysem dadzą mocną, fajną walkę, która raczej nie zakończy się przed czasem. No chyba, że któryś zostanie trafiony w szaleńczym ataku ????
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Pudzianowski-Piliafas 2,80 betsafe
Z jednej strony nie chce mi sie wierzyc zeby Pudzian to przegral jednak z drugiej nie ma on zadnych argumentow zeby wygrac.. Jak widze kelnerow z jakimi wygrywal Piliafas to nie wiem co sadzic bo to kelnerzy ktorzy w zyciu nie wygrali walki.. przegral nawet z gosciem ktory po walce z nim mial bilans 1-3.. Ale z kim tak naprawde wygral Pudzian ? Z Najmanem ktory dostal baty od Koksa i Salety ? Z Kawaguchim ( ktory przyjechal po wyplate ), z Eschem (bez komentarza ), z Sappem ( bez komentarza x2). Gdy doszlo do pojedynku z konkretnym zawodnikiem ( ktory i tak jest kiepski na tle swiatowym) Thompsonem to dwukrotnie przegral*.
Decyzji raczej tutaj nie bedzie bo Grek nigdy 3 rund nie przewalczyl i bedzie dazyl do nokautu. Jesli prawda jest ze ma kilkanascie amatorskich walk ( Pudzian tego nie ma) to jakies podstawy posiada. Pudzian nigdy nie bedzie dla mnie fighterem tak jak Malysz nie bedzie kierowca rajdowym. On nie potrafi wyprowadzac ciosow on poprostu pcha reke a to nie o to chodzi. Piliafas jesli trafi to zrobi krzywde bo Pudziana szczeka tak naprawde nigdy nie zostala jeszcze przetestowana i najwyzszy czas to uczynic.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Soltysiao jeśli szukasz niespodzianki, to weź pod uwagę walkę Janka Błachowicza. Wszyscy robią z niego gwiazdę, ale jak dla mnie jest to średniej klasy zawodnik. To właśnie w pierwszej walce z Sokoudjou pokazał jak daleko jeszcze Jankowi to klasowego zawodnika. Rewanż owszem wygrał, ale w pierwszej walce został zniszczony. Houston Aleksander to doświadczony zawodnik, i mimo wieku 40 lat nadal groźny fighter. Mocno bije, ciężko go przewrócić, a pamiętajmy, że polscy zawodnicy są kulawi z zapasów, tak więc raczej Janek będzie miał problem przenieść walkę do parteru. Natomiast nie wiem jak będzie z góry, myślę jednak, że będzie unikał walki w parterze. Zawodnik idący cały czas do przodu, więc albo on, albo Janek. Walka będzie wyrównana i jak dla mnie nie ma zdecydowanego faworyta, dlatego warto postawić na Amerykanina po kursie 3.55
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
oltysiao jeśli szukasz niespodzianki, to weź pod uwagę walkę Janka Błachowicza. Wszyscy robią z niego gwiazdę, ale jak dla mnie jest to średniej klasy zawodnik. To właśnie w pierwszej walce z Sokoudjou pokazał jak daleko jeszcze Jankowi to klasowego zawodnika. Rewanż owszem wygrał, ale w pierwszej walce został zniszczony. Houston Aleksander to doświadczony zawodnik, i mimo wieku 40 lat nadal groźny fighter. Mocno bije, ciężko go przewrócić, a pamiętajmy, że polscy zawodnicy są kulawi z zapasów, tak więc raczej Janek będzie miał problem przenieść walkę do parteru. Natomiast nie wiem jak będzie z góry, myślę jednak, że będzie unikał walki w parterze. Zawodnik idący cały czas do przodu, więc albo on, albo Janek. Walka będzie wyrównana i jak dla mnie nie ma zdecydowanego faworyta, dlatego warto postawić na Amerykanina po kursie 3.55
Spokojnie, narazie to. Podobnie moze byc z Anzorem ktory ma 2-0 na kelnerach a Reed to doswiadczony zawodnik. To samo Wisniewski ktory w pilke gral i moze nogami zniszczyc Walusia. Jeszcze ponad tydzien czasu, trzeba poczekac na wypowiedzi ktore zapewne beda na mmarocks ;)
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Ja zagram tasiemke:

Anzor + Waluś + Le Banner = 2.03

Anzor jak ma być mistrzem świata ( a ma na to duże szanse) to zbije na kwaśne jabłko Reeda . Reed moze jest ciut lepszy w parterze ale słabszy fizycznie, duzo gorsza stójka i zapasy.

Za Wiśniewskim trudno znależć jakikolwiek argument. Charakter ? Tak , to był najtwardszy piłkarz w polskiej ekstraklasie. Ale nie będą się bawic w salonowca ( kto wytrzyma więcej klapsów na tyłek) tylko zadecydują umiejetności, doświadczenie i warunki fizyczne.

Podobnie starcie Geronimo z Barbarzyńcą. Różal ze swoimi 103 kg z samą stójką będzie chciał kąsać legende K1. Życzę powodzenia.
Niech nawet nie próbuje przenosić walki do parteru, bo znowu będzie ględził, ze był &quot;zbyt pazerny na dzwignie na noge&quot; tak jak to było w walce z Walentym Overeemem. Żeby wykonać dżwignie na noge to trzeba się jej najpierw nauczyć. A koledzy z Płocka, z którymi ćwiczy submission raczej go dużo nie nauczą.

Pudzianowski-Piliafas 2,80 betsafe

Tu popieram Soltysiao.
Nie mam pojecia co się wydarzy w tej walce. Ale Pudzian nie wygląda mi na faworyta. Pewnie znowu będzie chciał boksować zamiast wchodzić w klincz, przewracać i w parterze uderzac z góry.
Grek walczył z kelnerami ale widac , że sprawny gościu ze świetnymi warunkami fizycznymi.

Jan Blachowicz - Houston Alexander

Odpuszczam.
Z jednej strony Janek z 40 letnim zawodnikiem, który przyjeżdza po czek nie może przegrać.
Ale przypomina mi sie walka z Soko oraz walka Houston - Soko.
Dwa lata temu na Strikeforce Houston starł sie z Sokodjou.
Walka potoczyła się troszke niestandartowo. Sokodjou zbijał na kwaśnie jabłko przez pierwszą runde Houstona. Wydawało sie, że za moment bedzie koniec walki. Ale Houston pokazał megacharakter, nie odpuścił, miał wystarczająco duzo kondycji, żeby w drugiej rundzie rzucić się na Soko i jego zmusić do uznania wyższości.
 
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
Pudzianowski-Piliafas 2 2.60 Unibet
Nie lubie pisać że jestem czegoś pewien ale w tym przypadku tak własnie jest. Pomijając umiejętności czysto sportowe, ważnym faktem jaki udało mi sie znaleść na forach i portalach to fakt że Pudzian do tej walki przygotowuje sie w Polsce. Ostatnimi czasy zawsze wybierał sie do USA gdzie trenował u specjalistów z American Top Team. Teraz na kilka dni przed walka nie wie nawet kto stanie u niego w narożniku co jest bardzo wymowne. Ludzie znajdujący sie gdzieś w otoczeniu pudziana twierdzą że Mariusz nie przygotowuje sie specjalnie mocno do tej walki. Natomiast co do Piliafasa to jest to jego pierwsza wielka gala i nie ma wątpliwości co do tego że bedzie przygotowany na 200% bo to jest poprostu jego wielka szansa . Do tego naprawde dobry boks + solidny parter . Nie ma opcji na szybki atak Pudzianowskiego i KO, jak to ma w zwyczaju, nie z Piliafasem. Ja tu widze pewne zwyciestwo Piliafasa a kurs 2.6 w dalszym ciągu spada i spadać będzie . Więc nie ma na co czekać tylko brać jak najszybciej.
 
F 24

faulik

Użytkownik
KSW
Kamil Waluś - Jacek Wiśniewski 2 3,8


Walus slabsza wersja pudziana , oddycha rekawami po 2 min walki. Moim zdaniem jest miekki. Ostatnie 2 walki wygral ale walczyl z leszczami. Wisnia tez nalezy do kategori leszczy i leszczykow ale ma jeden atut KONDYCJE i mega charakter. Walus bedzie dążył do szybkiego skonczenia walki. Jak Wisnia wytrzyma pierwsze 2 min to wygra walke. WALUS JEST SLABY!! Ocencie sami co Walus prezentuje:

http://www.youtube.com/watch?v=-B946GsofWg
http://www.youtube.com/watch?v=tnRd7rVPin4
http://www.youtube.com/watch?v=GWwarR9E6io
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom