>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zakończenie konkursu

Status
Zamknięty.
T 7

tiger32

Użytkownik
A co ma ustawa hazardowa do tego? przecież ona praktycznie nie funkcjonuje. Z tego co wiem to Komisja Europejska nawet sugerowała jej nie prawidłowość. Większość bukmacherów nawet jak sie spytasz co sądzi o tej ustawie to twierdzi że działa na mocy prawa europejskiego stosowanego w każdym kraju Unii Europejskiej. Tak ustawa to pic na wode
 
T 7

tiger32

Użytkownik
Już wygrywałem sporo takich konkursów na stronach typerskich i nigdy żaden bukmacher nie robił problemów tylko bet 365. Jak maja jakąś oferte by jakis gracz wpłacił kasę to sie nie boją przesyłać listy zwykła pocztą czy tez na maila a jak trzeba kase dać to pojawiają się problemy i nie chcą ryzykować LOL
 
T 7

tiger32

Użytkownik
Generalnie Bet365 sponsoruje lige typerów której nazwy nie podam gdzie co miesiąc w puli do wygrania są 2 tysiące złotych. Strona ta funkcjonuje od 2006 i roku i jakoś nigdy bet 365 nie bał się polskiego ustawodawstwa ani nie robił problemów
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Już tak nie przeżywaj bo spamujesz tylko w tym temacie i zawracasz głowę jakbyś wygrał jakieś miliony...
Ma do tego pełne prawo, jego pieniądze uczciwie wygrane. To co , że to nie są miliony tzn , że można zwlekać z ich wypłatą bo nikt się nie upomni? Tutaj się rozchodzi o rzetelność bukmachera..
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ma do tego pełne prawo, jego pieniądze uczciwie wygrane. To co , że to nie są miliony tzn , że można zwlekać z ich wypłatą bo nikt się nie upomni? Tutaj się rozchodzi o rzetelność bukmachera..
Szkoda tylko, że użytkownik Tiger32 ma najwięcej do powiedzenia w temacie konkursowym. W innych działach jego aktywności jakoś nie widzę. Są ludzie którzy też wygrali, ale cierpliwie czekają na pieniądze. Dalsze pisanie w temacie nic nie przyśpieszy. Marcin też chciałby mieć to z głowy, ale jak widać pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tylko w Typach Dnia można wygrać pieniądze.
W konkursach można wygrać bonusy lub freebety (darmowe zakłady).
W konkursie Liga Typerów również miały być bonusy, ale prawdopodobnie nagrody będą wyglądać inaczej.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Polski Rząd, w szczególności Ministra Jacka Kaplica i ustawę hazardową.... Firma Bet365 nie chce ryzykować, dlatego jej interesami marketingowymi na terenie Polski zajmuje się zewnętrzna instytucja. Jako, że forum nie jest przedsiębiorstwem pojawiły się problemy.
Hmmm. Jednego nie rozumiem. Na forum szeroko wyśmiewacie tą ustawę i twierdzicie, że to bubel prawny i nie ma się czego bać, a tymczasem poważny bukmacher jednak się boi.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Główna nagonka przez ustawę jest na firmy, które reklamują firmy bukmacherskie. Sprawa z canal+, z piłkarzami Juventusu, Realu, zawody w skokach w Zakopanych i dużo tak wymieniać. Spraw z graczami nie było.
Niektóre firmy dalej reklamują poprzez np. pocztę e-mail. Tylko jak zauważycie, e-mail jest zlecony przez zewnętrzną firmę, a nie bezpośrednio przez bukmachera.
Tak samo jest z Bet365, reklamą i promocją w PL zajmuje się zewnętrzna firma.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
W konkursie Liga Typerów również miały być bonusy, ale prawdopodobnie nagrody będą wyglądać inaczej.
No i jak tam sie sprawa przedstawia?
tak z ciekawosci, jak wyglada &quot;umowa&quot; z bukiem przed rozpoczeciem turnieju? skoro rozgrywa sie taki konkurs pod egida buka, gdzie na stronie jest pelno jego reklam, gdzie dziesiatki ludzi otwiera nowe konta (bo taki jest regulamin), to chyba i jakis zapis/umowa/email z potwiedzeniem, ze nagrody w takiej i takiej postaci beda wyplacone natychmiast powinien byc tutaj glownym argumentem FB. Troche mnie ta nieudolnosc bawi...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Po raz kolejny powtarzam się. To jest zewnętrzna firma - duża międzynarodowa spółka, która zajmuje się m.in reklamą i kampaniami w internecie takich firm jak empik, ing czy właśnie bet365. Jako, że to firma, potrzebują na każdą &quot;sprzedaż&quot; fakturę, żeby udokumentować księgowość. Faktury osobą prywatnym nie można wystawić, a forum nie jest firmą.
Udało nam się rozwiązać ten problem prawnie. Troszkę mi to nie na rękę, bo mogę mieć problemy z pewnymi urzędami w Polsce. No, ale sprawę pozytywnie dla Was zakończymy.
W tym tygodniu mam dostać przelew, więc wypłata nagród rozpocznie się już wkrótce, myślę że do max 10 dni.
To nie jest tak, że ktoś nie chce wypłacić czy umywa się od odpowiedzialności, czy nieudolność.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom