>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Kolarstwo 2012 - Vuelta a Espana (18.08-09.09)

Status
Zamknięty.
S 145

superg

Użytkownik
Tu to trochę wróżenie z fusów na ten moment. Z takich ucieczek ciężko przewidzieć kto wygra. Jak bym musiał to bym grał Lagutina albo Seeldrayersa. Ja odpuszczam, nawet nie sprawdzałem kursów. Ewentualnie na ostatnim podjeździe można będzie zobaczyć jak kto wygląda i łapać kurs w odpowiednim momencie
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Regulamin niby zabrania typow live ale chyba w kuponach a nie dziale.
Jeśli to nie będzie suchy typ to na pewno możne zostać. Dział tematyczny to zazwyczaj nie jest Quasi Czat więc jakieś jednozdaniowe albo puste frazesy nie mają tu miejsca, ale typy live i jakaś rzeczowa dyskusja nawet w tracie etapu jest WSKAZANA ????
W ucieczce są:
David de la Fuente, Kevin Seeldrayers, Andrey Kashechkin, Ruben Perez Moreno, Vicente Reynes, Sergey Lagutin, Lloyd Mondory, Simon Geschke, Antonio Piedra Perez, Pablo Lastras
Ucieczka na pewno dojedzie bo ma 14 min przewagi i nikomu nie chce się gonić. Ale na finałowym podjeździe na bank będzie mocne tempo. Purito powiedział że jeśli dzisiaj będzie tak ciężko jak wczoraj to on nie wjedzie na tą górę :razz: więc to znak dla Saxo Banku na miazgę na podjeździe.
Z ucieczki Lagutin i Seeldrayers na papierze to najmocniejsi górale, ale wygra De La Fuente.
 
S 145

superg

Użytkownik
Zgadzam się że jutro Saxo nie będzie gonić tak zaciekle jak dzisiaj i ucieczka może iść na metę. Chyba że Katusha będzie chciała gonić, ale wątpię. Dlatego granie zawodników będących dalej w generalce ( takich którym pozwolą ewentualnie odjechać) to trochę loteria.
Ja na razie zagrałem w Sportingbecie:
Roche - Niemiec 2 @ 2.70
Kawał kursu, Roche ma Tour w nogach i powoli gaśnie. Ciężko pogodzić te dwa wyścigi co widać po Froomie który jedzie na rezerwie. Dzisiaj Roche wygrał minimalnie z Przemkiem, ale to tylko dlatego, że Niemiec znów nisko zaczął podjazd i jak się porwało po wyjściu Majki został z tyłu i musiał odrabiać. NOga jest, jutro Przemek pojedzie mądrzej i Rocha objedzie, zobaczycie ????
W STSie jeszcze nie ma oferty

Uups powtórzyłem typ widzę, no ale już nie będę kasował moich wywodów, może jak ktoś zobaczy go u dwóch forumowiczów się jeszcze bardziej przekona, jak dla mnie naprawdę warto.
Odnośnie Ten Dama, on chyba też został na początku z Niemcem tylko jemu się udało jakoś przeskoczyć. Jest mocny, najmocniejszy z Rabo. Mollema już ma po generalce, a Gesink jedzie już chyba na oparach, podobnie jak Froome.
Brawo Przemek, około minuty lepszy od Rocha, który gaśnie i oby otworzył naszym szansę na dychę w generalce.
Brawo Maniek. Zadziwiasz mnie coraz bardziej !!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 3,9K

jacques

Forum VIP
J. Rodriguez - A. Contador 2 @ 2.10 bet365
Tak jak się spodziewałem JRod dziś się jeszcze obronił, ale Alberto po raz kolejny kilkukrotnie kąsał. Raz, gdy poprawił wydawało się że odskoczy, ale za każdym razem jednak Katalończyk dochodził. Jutro już trudniejszy etap, końcówka nie taka prosta. Nie ma wypłaszczeń ani zjazdów. Tylko ciągle w górę. Co prawda ostatni kilometr już nie tak stromy to jednak absolutnie nie znaczy że nie jest trudny ;) Według mnie to ostatnia szansa dla Contadora. Co prawda 20 etap to też typowa górska mordęga ale trzeba pamiętać, że 17 etap po dnu przerwy, to znów szansa dla Purito na odrobienie kilku sekund + bonifikat i jak jutro Alberto nie nadrobi, to może się okazać że na przedostatnim etapie będzie miał do nadrobienia ~ 40 sekund a to może być za dużo, nawet jak będzie już w optymalnej formie.
Będę w ciężkim szoku jak jutro Rodriguez się ponownie obroni. Jedzie wspaniale cały wyścig i nawet jak jutro przegra z Contadorem to będzie w grze, bo wątpię by AC ograł go o minutę, ale jednak jutro stawiam na Alberto.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Froome jeszcze sie liczy w jakiejs klasyfikacji czy juz spuchl i odpuszcza ? Dziwi mnie zestawienie go z Gesinkiem.. ? Jest tu jakies value ?
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Froome jeszcze sie liczy w jakiejs klasyfikacji czy juz spuchl i odpuszcza ? Dziwi mnie zestawienie go z Gesinkiem.. ? Jest tu jakies value ?
A dlaczego ma już niby odpuszczać, jest 4 w generalce czy to zły wynik? Chyba nie i tak rzadko się zdarza aby zawodnik pod rząd przejechał dwa największe wyścigi na tak dobrych miejscach. Ma ponad 2 min nad Moreno i z pewnością to utrzyma.
 
S 145

superg

Użytkownik
Mnie się wydaję że nie. Froome jedzie na absolutnej rezerwie a tu cudów nie ma. Lepszy nie będzie, z etapu na etap jest słabszy. Jutro jest piekielnie trudny etap, selekcja może iść wcześniej niż na ostatnim podjeździe, dlatego nie zdziwi mnie wcale jak Froome polegnie totalnie i straci grube minuty. Gesink to też nie jest jakiś pewniak, że nie pęknie, ale wygląda lepiej niż Froome na chwilę obecną, zdecydowanie lepiej.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Etap 16
Ostatni etap z tryptyku. Górski maraton obnażył słabości zawodników. Froome dzisiaj zawalił i miejsce na podium bezpowrotnie odjechało. Strzelają też inni zawodnicy tacy jak Mollema, Roche, Capecchi, Gesink. Jutro nie dość że mamy kumulację to jeszcze jutro mamy najcięższy etap jak do tej pory. 3 krytyczne podjazdy zrobią niesamowitą selekcję i jak na ostatni podjazd wjedzie 30 osobowa grupa to będzie dobrze. Rumieńców nabiera walka o wygraną pomiędzy Contadorem a Rodriguezem, wczoraj był mocne tempo od Saxo Banku, dzisiaj stacje przekaźnikowe ale to na nic się zdało Purito kasuje wszystko co idzie. Jest piekielnie mocny. Contador aby wygrać tą Vueltę musi iść w trupa, krótko mówiąc wóz albo przewóz. Albo zajdzie Purito albo jemu odetnie prąd. Bo takimi szarżami jak dzisiaj krzywdy Purito nie zrobi.
Premie górskie:
Alto de la Cabrunana (kat. 3; 45,6 km; 4,4 km; 5,7%)
Puerto de San Lorenzo (kat. 1; 101 km; 10 km; 8,5%, max. 12%)
Alto de la Cobertoria (kat. 1; 141,7 km; 8 km; 8,6%, max. 12%)
Valgrande-Pajares. Cuitu Negru (kat. E; meta; 19,4 km; 6,9%, max. 22%)
Profil etapu:

Jednym słowem jest moc, te 22% na odcinku 200 m zrobi swoje, przecież tam zawodnicy będą po 3 wymagających podjazdach. Jeśli Alberto chce zarobić kilka sekund nad liderem to nie może przyjechać razem z nim do tamtego miejsca bo Purito go pozbawi tam złudzeń kto wygra Vueltę.
Jutro będą liczyli się Ci co mają równorzędnego partnera. Czyli wysoko będą pary: Anton-Verdugo, Rodriguez-Moreno, Contador-Navarro/Hernandez/Majka, Niemiec-Anacona, może Gesink-Ten Dam.

Rinaldo Nocentini - Eros Capecchi 1 @ 1,85 Sportingbet
✅ 26-90
Po takim kursie biere. Nocentini po tym jak Roche zaczyna puchnąć przejmuje liderowanie w drużynie. A jeśli nawet nie będzie mógł pojechać dla siebie to powinien przyjechać przed Capecchim. Ja Włocha jutro kompletnie nie widzę na tych 3 podjazdach prędzej czy później odpadnie. Natomiast Nocentini wygląda nieźle na długich wymagających podjazdach, on dużo tracił na ściankach jutro jadąc swoim tempem powinien być dość wysoko. Dzisiaj Eros stracił minutę do Rinaldo a dzisiaj było nawet stosunkowo łatwo.
Nicolas Roche - Gorka Verdugo 2 @ 1,75 Sportingbet ⛔ 20-25
Dzisiaj jeszcze Nicolasa broniłem ale dzisiaj strzelił aż miło. Jest już przekręcony i jedzie ewidentnie na oparach, widać że 3 tydzień dla niego to prawdziwa męka. Verdugo natomiast złapał wiatr w żagle, razem z Antonem mają szczyt formy w 3 tygodniu i ta para jutro będzie się liczyć, jeśli Igor Anton liczy na dobry wynik to musi mieć przy sobie Gorke. Dzisiaj Verdugo 50 sekund przed Rochem. Ale jutro coś czuję że Irlandczyk spektakularnie strzeli i wypadnie z Top10.
Gorka Verdugo - Rigoberto Uran 1 @ 1,55 Unibet ✅ 25-60
No i taka chyba pewunia. Dzisiaj Uran stracił wiele sił ciągnąc przez prawie 10 km Frooma. To będzie go sporo kosztowało. On wraz z Henao na zmianę wciąga Chrisa, dzisiaj odpuszczał Henao więc jutro odpuści Uran. O Verdugo pisałem wyżej jutro wraz z Antonem może solidnie zawalczyć. To tak jakby typ Froome - Anton bo od liderów sporo zależy w tych typach, a że zdecydowanie lepiej wygląda Anton to i Verdugo powinien przyjechać wyżej niż Uran. Dzisiaj też Verdugo był lepszy o 20 sekund no ale jutro powinna być większa różnica.
 
przemasso 38

przemasso

Użytkownik
Ja na miejscu Saxo wysłałbym jutro dwóch swoich do ucieczki. Na ostatnim podjezdzie by się rozstawili i pociągnęli po trochu pistoleta bo tymi jego krótkimi skokami to on nigdy Purito nie zgubi. Dzisiaj chyba chcieli tak zrobić, ale wysyłali pomagierów dopiero na ostatnim podjeździe, a niby jak oni mieli sobie zrobić przewagę, jak peleton już szedł najmocniejszym tempem? Majka próbował i inni, ale odrazu dojeżdżał peleton. Komentatorzy nazwali by to stacjami przekaźnikowymi ????

Contador aby wygrać tą Vueltę musi iść w trupa, krótko mówiąc wóz albo przewóz. Albo zajdzie Purito albo jemu odetnie prąd. Bo takimi szarżami jak dzisiaj krzywdy Purito nie zrobi.
Taktyka a&#39;la liqigas i Basso :razz: Takie tempo nadawali na Giro, że Basso pierwszy wysiadał z faworytów :grin:
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Taktyka a&#39;la liqigas i Basso :razz: Takie tempo nadawali na Giro, że Basso pierwszy wysiadał z faworytów :grin:
Porównywanie Basso i Contadora było bardzo niesmaczne w tym przypadku ????
Co do stacji to kilka lat temu pamiętam jak Angielski komentator cały czas darł ryja coś w stylu &quot;repeaters station&quot; czy jakoś tak i Polacy to podłapali ;) Chociaż Marszałek to wiedzą kolarską miażdży więc po nim też można było się tego spodziewać :razz:
Najlepszą akcję przekaźnikową to rok temu zrobiła drużyna Leopard Trek na 18 etapie Tour de France to był podjazd na Galibier Serre-Chevalier. Monfort poszedł w ucieczkę i sprowadził z przedostatniego wzniesienia swojego lidera A.Schlecka.
http://www.youtube.com/watch?v=vqCzDxAqqAQ
od 15:00
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Verdugo-Uran 1,55 ✅
Ten Dam-Roche 1,70 ✅
unibet
O Verdugo juz sporo napisane, jedzie ladnie, ostatnio w gorach lepszy od Urana a dorzucajac wlasnie to ze wczoraj ciagnal to dzis zapewne pociagnie Henao a ze Froome bez gazu to wszyscy moga szybko spuchnac. Verdugo zdecydowanie powinien byc szybszy.
Dawid poleca tez Gorke z Rochem ale nie lubie grac tego samego zawodnika wiec zmienie na Ten Dama ktory powinien rowniez miec ladnie i z Gesinkiem w parze dac sobie rade. O Irlandczyku juz pisano wiele ze zmeczony i bez gazu, wczoraj sie to troche potwierdzilo wiec dzisiaj tym bardziej.
Froome-Cunego 1,60 sts ✅
Lokata ?? Hehe edit : to bylo pytanie retoryczne a widze ze rozgorzala dyskusja na temat tego typu...

PS : Ma ktos pomysl na pare Henao-Uran ?? edit : trzeba bylo zaufac tym zmianom wspomniany przez dawida...
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
K 37

kcz18

Użytkownik
Froome-Cunego 1,60 sts
Lokata ?? Hehe

PS : Ma ktos pomysl na pare Henao-Uran ??
Zdecydowanie lokata, ale pod warunkiem, że Cunego nie będzie w ucieczce, która dziś także może dojechać. W GC jest daleko, więc gonić go nie będą. Sam podjazd przegra z Froomem i jego kolegami. Myślę, że warto pobrać te zakład w sts ale jednak z zastrzeżeniem bez szaleństw bo Włocha możemy zobaczyć w ucieczce. Henao - Uran dla mnie no bet.
Pozdrawiam
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Verdugo-Uran 1,55

Ten Dam-Roche 1,70

unibet

O Verdugo juz sporo napisane, jedzie ladnie, ostatnio w gorach lepszy od Urana a dorzucajac wlasnie to ze wczoraj ciagnal to dzis zapewne pociagnie Henao a ze Froome bez gazu to wszyscy moga szybko spuchnac. Verdugo zdecydowanie powinien byc szybszy.
Dawid poleca tez Gorke z Rochem ale nie lubie grac tego samego zawodnika wiec zmienie na Ten Dama ktory powinien rowniez miec ladnie i z Gesinkiem w parze dac sobie rade. O Irlandczyku juz pisano wiele ze zmeczony i bez gazu, wczoraj sie to troche potwierdzilo wiec dzisiaj tym bardziej.

Froome-Cunego 1,60 sts

Lokata ?? Hehe



PS : Ma ktos pomysl na pare Henao-Uran ??
dla mnie zadna lokata ale zobaczymy...
Boje sie grac na Froome bo moze on dzis wykonac cos w rodzaju wszystko albo nic i w razie jak mu odetnie prad moze byc bardzo daleko a Cunego moze po prostu dojechac bo na ucieczke to dzisiaj szans duzych nie widze

W drugiej parze dla mnie zdecydowanie no bet - loteria choc moze byc tak jak pisal Dawid
 
wasek1 135

wasek1

Użytkownik
Ale zwróćcie uwagę że Froome mimo iż coraz gorzej to walczy o 4 miejsce na koniec Vuelty. To nie byle co. Do tego Cunego słabiutki, przed nim są Niemiec i Anacona. Na ostatnim etapie Włoch stracił do Froome&#39;a aż 3 i pół minuty. To jest przepaść. A dziś jeszcze więcej podjazdów.
 
S 145

superg

Użytkownik
Cunego się nastawia na etap, generalka go nie interesuje i traci jak pójdzie w odjazd to typ na Frooma pewnie nie wejdzie. Zresztą ja tam przewiduje dziś grubą porażkę Froomiego. Odnosze wrażenie że on jedzie już na limicie, strasznie szarpie, daje z siebie absolutnie wszystko i ambicja mu nie pozwala puścić i jechać swoim tempem. Może za to słono zapłacić.

NA takich etapach jak dziś najłatwiej zanotowąć duże straty. Jak ktoś ma słabszy dzień i przy mocnym tempie strzeli już na San Lorenzo czy Cobertori to może stracić dobre kilkanaście minut na szczycie Cuitu Negru. A wydaje mi się że Saxo będzie chciało maksymalnie utrudnić wyścig dzisiaj
Kluczowy etap dla naszych zawodników, jak go pojadą jak do tej pory powinni wejść do dziesiątki. Głównym kandydydatem do &quot;katastrofy&quot; Roche.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Cunego to by musiał jechać w ucieczce ze sprinterami by wygrać etap ;] Dziś nie dadzą odjechać ucieczce moim zdaniem, Saxo będzie chciało porwać peleton na wcześniejszych górach.
Spokojna marchewka, Froome spokojnie ogarnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Też mi się wydaje, że Saxo będzie pracowało by nikt nie odjechał. Bonifikaty są zbyt kuszące;) A dla Cunego lepszym etapem to ucieczki będzie ten środowy i następne niż dzisiejszy ciężki.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
http://www.youtube.com/watch?v=eEvX_vKDYEw&amp;amp;feature=youtu.be
:grin::grin::grin:
Na Pajeres w 2005 roku Heras w końcu zgubił Mienszowa, może Contiemu też się uda ;] Ale jak kursy znowu będą spadać na Contadora w parze z Purito, to ponownie zagram 2 ????
Niemiec - TenDam 1 1.7 b365 lajf ⛔ do 3 razy...
Przemka gram 3 dzień z rzędu, oby z podobnym rezultatem ;) Takie trudności według mnie powinien lepiej znieść. Człowiek-Wilk już wczoraj miał mini kłopoty w końcówce i stracił parę sekund do głównej grupy.

http://vimeo.com/48071362 ???? fajna reklama
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ci co nie oglądali na żywo polecam obejrzenie tego etapu, co prawa widziałem tylko ostatnie 14 km ale jest miazga, organizatorzy chyba przesadzili z tym etapem bo to z kolarstwem na ostatnich km miało niewiele wspólnego zawodnicy walczyli o to by przetrwać i dojechać do mety. Kwestia zwycięzcy według mnie ciągle otwarta. Chociaż Purito jest bardzo mocny. Szkoda że nie ma jeszcze jednej czasówki, bo w tym momencie to najlepszym kolarzem jest Contador bo to on ma najkrótszy czas przejazdu, Purito wygrywa z nim ze względu na bonifikaty czasowe. Polacy? Niemiec organizmu nie oszuka wiadomo nie od dziś że ma spore problemy w 3 tygodniu i dzisiaj przy narastającym zmęczeniu strzelił. Chociaż nie był to spektakularny strzał i dzisiaj u żadnego zawodnika tego nie ujrzeliśmy to oddalił się chyba bezpowrotnie od najlepszej 10. Marczyński ciągle w grze, bo Roche z etapu na etap wygląda co raz gorzej. Jutro dzień przerwy a w środę wjazd na Fuente De, czwartek dla harcowników ewentualnie sprinterów. Piątek także harcownicy i kolarze klasyczni. Sobota ostatnia szansa dla Alberto pojedzie na własnych śmieciach niby podjazd Bola Del Mundo pokonywał setki razy więc Alberto musisz to wygrać ???? No i w niedzielę zakończenie najlepszego GT w tym roku.
http://www.youtube.com/watch?v=XvXRxlW0bQk&amp;amp;feature=player_embedded
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom