>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Sporty ktore uprawiacie

kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Panowie, gra ktoś w badmintona?
To naprawdę znakomity sport, można się ostro zmęczyć no i jak się umie grać to i radość i satysfakcja z jakichś skrócików jest ;)
A nauczyć się wcale nie jest trudno, kilka razy się pogra po 2 godzinki i naprawdę już się conieco umie.
 
m0nki 187

m0nki

Użytkownik
Panowie, gra ktoś w badmintona?
To naprawdę znakomity sport, można się ostro zmęczyć no i jak się umie grać to i radość i satysfakcja z jakichś skrócików jest ;)
A nauczyć się wcale nie jest trudno, kilka razy się pogra po 2 godzinki i naprawdę już się conieco umie.
ja grywałem swego czasu dość dużo, ostatni czasy trochę mniej, ale bardzo lubię! 15 minut gry męczy bardziej niż 2 godziny biegania ????
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
ja grywałem swego czasu dość dużo, ostatni czasy trochę mniej, ale bardzo lubię! 15 minut gry męczy bardziej niż 2 godziny biegania ????
dokładnie, bardzo męczy, ale za to jaki fajny;p

gdybyś mieszkał trochę bliżej Warszawy to moglibyśmy się styknąć a tak lipa ;p
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Tenis ziemny i bilard amatorko, szachy zawodowo, przez ostatnie pół roku na WF na uczelni futsal.
Kiedyś zaproszenie dostałem do jakiś turniejów amatorskich w tenisa w Wrocku. Przez pół roku miałem też profesjonalnego trenera od tenisa.W bilarda dość dobrze mi idzie może pokuszę się o udział w jakimś turnieju a z szachów to trochę tych pucharów i medali mam w domu.
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Swego czasu byłem bardzo dobry w tenisa stołowego, z upływem czasu grałem jednak coraz mniej, ale technika i poruszanie się na nogach pozostały. Do tego od kilkunastu lat gram w piłkę nożną i halową na pozycji bramkarza (co widać po avatarze;)) i ciągle mi mało. Niedawno biegałem codziennie 5 km na bieżni, ot tak, dla ruchu.
 
Do góry Bottom