>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

18. kolejka Enea Speedway Ekstraligi - 26 sierpnia 2012

Status
Zamknięty.
K 128

konju1

Użytkownik
Dzisiaj raczej nie ma co szaleć z typami, bo pewnie będą cuda na kiju. Ja zatem odpuszczam chyba typowanie zwycięzców spotkań ale wrzucam dwie pary H2H, które pograłem w dublu:

Martin Vaculik-Tai Woffinden 1 @ 1,65 Tobet


Całkiem przyjemny kurs na Słowaka oferuje nam Tobet w mojej ocenie. Dzisiaj Vaculik nie będzie miał w parze Madsena, tak więc łatwiej będzie o punkty, bo pewnie pojedzie z Lampartem, jeśli ten zostanie wystawiony pod 4, a potem dostanie zawodnika jadącego z numerem 2, czyli też nikogo mocnego. Oczywiście może z nim Janowski pojechać ale i tak uważam, że dzisiaj dopiero w nominowanych straci punkty na kolegach z pary ale też nie musi. Z kolei Tajski jedzie znowu z Fredem w parze, a więc punkty jak najbardziej tracić może, do tego potem ma Ogóra do pary i kolejna strata się szykuję, a dodając do tego rywalizację z takimi zawodnikami jak Kołodziej, Hancock, Vaculik czy Janowski, który ten tor zna świetnie, to widzi mi się jakoś nie zbyt duża ilość punktów uzbierana przez Tajskiego i w mojej ocenie nie powinien tutaj Vaculowi zagrozić.

Krzysztof Buczkowski-Tomasz Gapiński 1 @ 1,70 Tobet

A tutaj, to już mnie porządnie Tobet zadziwił z taką parą i kursami. Buczek nie dawno zdobył w ZG medal IMP, a za sobą pozostawił chociażby Pepe i Duzersa, a więc zawodników, którzy w ZG rzadko przegrywają. Buczek to obok Emila jedyny zawodnik Polonii, któremu wszystko jedno, czy jedzie w Bydzi, czy na wyjeździ, bo tak czy siak osiąga bardzo dobre wyniki. Dzisiaj jedzie w parze z Lagutą i potem pewnie dostanie Emila, który pojedzie jako ZZ za Kościeche. Z kolei Gapa jedzie z juniorami i na nich na wyjeździe raczej punktów tracić nie powinien ale cholera wie, bo jednak Gapa na wyjazdach sporo traci ze swojej dyspozycji w Bydzi, tak więc ja po nim cudów się nie spodziewam. Moim zdaniem Buczek jak pojedzie na swoim poziomie czyli w okolicach 10pkt, to nie powinien mieć problemów z Gapą.
Emil jako ZZ za Kościechę?! :O no pierwsze słyszę :grin: radzę zapoznać się z regulaminem!!!
 
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
Pavlic under 7.5 @ 1.80 Milenium ✅

Dziwny kurs. Jurica ostatnio jeździ bardzo słabo. Na wyjazdach Chorwat od początku sezonu spisuje się poniżej oczekiwań, a ostatnio już nawet u siebie wymęcza po 4-5 pkt. W Częstochowie Jura też nigdy rewelacji nie robił. Nie sądzę, by dzisiaj zdobył 8 pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 13

spiskowiec

Użytkownik
Ja bym nie liczył na to, że spotkanie w Cz-wie się odbędzie się o 17. Nocne opady dają spory argument na ponarzekanie na tor i opóźnienie zawodów. Pogoda w Częstochowie wiatr się zgadza niebo zachmurzenie się zgadza na razie brak opadów ale to się może szybko zmienić. Myślę, że jak będzie zagrożenie opadami to na siłę nie będą lecieć na klika biegów byle tylko zawody się odbyły bo to nie o to w tej kolejce chodzi. Przewiduje że spotkanie nie odbędzie się co jest korzystne dla obu zespołów
  • 21 °C
  • Wiatr
    12 km/h
  • Porywy
    25 km/h
  • Chmury
    90% nieba
  • Opady

    7 mm / 12 h
  • Ciśnienie
    1011 hPa
  • Wilgotność
    76 %
  • Termika
    ciepło i mokro
  • Biomet
    niekorzystny


http://www.meteoprog.pl/pl/weather/Czestochowa/

między 11 a 17 przewidywane opady od 4 do 14 mm
 
K 128

konju1

Użytkownik
Tu jest wszystko ok, tylko zawodnika z ZZ może zastępować jeden wyżej z listy i wszyscy poniżej. Czyli w tym wypadku Woźniak, Gapa, Łaguta.
 
vitoss 18

vitoss

Użytkownik
Stelmet Falubaz Zielona Gora - Polonia Bydgoszcz (1X2)1 1.10
Andreas Jonsson - Over 10 1.80

O tym meczu dużo pisać nie trzeba, w Polonii dzieje się bardzo źle. Długi o których się mówi nie napawają optymizmem,goście za pewne przegrywając ten mecz wysoko mogą już totalnie odpuścić zmiany taktyczne, takie mecze już były gdzie Czewa czy też Gdańsk nie robili taktyków. Zielonka jeśli nie chce jakoś cudem odpaść musi wygrać i zapewne to uczyni. Drugim faktem może być chęć rehabilitacji za ostatni mecz.
Drugi typ z tego meczu to jest over Jonssona.
CKM Wlokniarz Czestochowa - Unia Leszno (1X2)2 1.80
Grigorij Laguta Over 11 1.55

Mecz wielka nie wiadoma jak dla mnie. Włókniarz z Nermarkiem i Łagutą powinni dyktować warunki. Jednak w Lesznie młodzież pokazała już nie raz że walczy z każdym, dodatkowym atutem gości za pewne jest deszcz który spadł w nocy w Częstochowie, gospodarze pewnie stracili tym samym atut własnego toru/ Każdy już wie że w Lesznie Unia jeździ na kopie po jaja, a więc liczę że w Czewie nie będą mieli problemu z dopasowaniem się od pierwszego biegu.
Betard Sparta Wrocław - Tauron Azoty Tarnów (1X2)1 2.10
Sparta Wrocław walczy o uniknięcie baraży, będzie jej bardzo ciężko gdyż rywalem jest lider tabeli Unia z Tarnowa. Osłabiony brakiem Madsena który znał tor w Wrocławiu podobnie jak Janowski, ten już w składzie Tarnowa jest. Wynik meczu według mnie będzie oscylować w granicach remisu, wszystko będzie zależało również od Malitowskiego który musi dorzucić jakieś pkt.
Unibax Toruń - Stal Gorzów (Rider points handicap)Gollob - Niels K. Iversen 2 1.80
Gollob cieniem zawodnika z tamtego sezonu, niby wczoraj w GP już lepiej ale to mnie nie przekonuje. W walce z Sulivanem, Wardem i Holderem bardziej przekonuje mnie Puk niż Gollob który może sobie zbić ksm w tym meczu.
 
S 6,1K

smowky

Użytkownik
W mojej ocenie całkiem ciekawy dubel można zagrać w Millenium
Powtórzenie typu z wczoraj, czyli:
Holder - Gollob - kurs 1,40
oraz
N.Pedersen under 13,5 kurs 1,32
AKO: 1,84
Co do pary Gollob - Holder nie ma co się rozpisywać. Holder w dobrej formie u siebie, Gollob ostatnio przeciętnie a na Moto Arenie nie sądzę żeby z Holderem wygrał.
A co do Nikiego to wszyscy wiedzą, czy u siebie w Gdańsku, czy na wyjeździe dla niego to większej różnicy nie robi i kilkanaście pkt w każdym meczu robi, ale w pięciu liczonych biegach wystarczy ze zgubi 2 pkt i typ wchodzi. Na Sucheckim czy Pieszczku teoretycznie pktów nie powinien tracić, choć straty 1 nie można wykluczyć, ale już z szybkim Okoniewskim czy Walaskiem tak. Według mnie maks co przywiezie Pedersen to te 13 pkt, czyli typ powinien wejść.
 
J 13

jofranco

Użytkownik
Witam nie wiem czym sie sugerować grając Handicap 12 tobet lub 12,5 betsson na Polonie Bydgoszcz czy tym co mowi dobrucki http://zielonagora24.tv/Uslugi/Kluby/falubaz (zbijanie ksm, niska wygrana, puszczanie Davidssona za AJ itp) czy tym co się mówi o bydgoszczy długi, brak taktycznych... jedni i drudzy nie chcą wygrać wysoko to moze jednak +12,5 na bydgoszcz hmm ? co myslicie o matko BETGUN + 18 PKT może warto ?
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Witam nie wiem czym sie sugerować grając Handicap 12 tobet lub 12,5 betsson na Polonie Bydgoszcz czy tym co mowi dobrucki http://zielonagora24.tv/Uslugi/Kluby/falubaz (zbijanie ksm, niska wygrana, puszczanie Davidssona za AJ itp) czy tym co się mówi o bydgoszczy długi, brak taktycznych... jedni i drudzy nie chcą wygrać wysoko to moze jednak +12,5 na bydgoszcz hmm ? co myslicie
Zielona Góra będzie chciała wygrać jak najmniejszym nakładem sił ale biorąc pod uwagę ostatnie kłopoty w Bydgoszczy osobiście grałbym handi na gospodarzy (Unibet oferuje handii -10,5pkt po 1,80). Skoro bydgoszczanie olali kibiców na własnym stadionie w ostatnim meczu, to tym bardziej na wyjeździe nie będą chcieli się pokazać.
Co do innych meczy to mecz we Wrocławiu odpuszczam bo tam może być wszystko. W Częstochowie mimo wszystko faworytem są dla mnie gospodarze i będę zaskoczony jeżeli przegrają oni ten mecz. Na zwycięstwo jest ładny kurs 2,80 ale postawie bezpiecznie +2,5pkt po 1,90 Tobet). Do tego dokładam zwycięstwo Torunia, zakładając przegraną Leszna ten mecz będzie decydujący dla Unibaxu w walce o wejście do play-off i jestem przekonany że jeżeli będzie korzystny dla nich wynik w Częstochowie to wygrają oni ten mecz.
Podsumowując:
Zielona Góra -10,5pkt 1,80 Unibet ✅ (54-36)

Częstochowa +2,5pkt
1,90 Tobet ✅ (50-39)
Toruń 1,72
Unibet ✅ (50-40)
Do tego dokładam ako Zielona Góra (1,17) plus Toruń (1,72) kurs 2,01 Unibet. ✅
Tobet wystawił kursy na ostatni mecz Rzeszowie więc dokładam jeszcze:
Rzeszów -8,5pkt 1,75 Tobet ⛔ (45-45)
Rzeszów jedzie bez Crumpa ale mimo to łatwo powinni sobie poradzić z Gdańskiem który dostaje baty na wyjeździe od każdego. Poza Pedersenem i poobijanym Jonassonem nie ma zawodnika którego byłoby stać na większą zdobycz punktową. Jeżeli Rzeszów nie oleje kompletnie tego meczu spokojnie powinni wygrać minimum 10pkt.
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Sorki że nie w temat ale... czy nie wie ktoś co się dzieje z bet365... na pasku w ogóle nie ma żużla.. a co dopiero pomyśleć że dadzą oferte na dziś?! Wie ktoś coś?
Pewnie wogóle nie dadzą kursów na tą kolejkę, podobnie Sportingbet, na Unibet też wystawili tylko kursy na mecz i jeden handicap na mecz w Zielonej Górze. Po prostu wobec ostatnich kombinacji i prób ustawiania wyników wiele bukmacherów wogóle odpuści tą kolejkę.
Dodając na koniec to wogóle się nie zdziwie jak wszyscy bukmacherzy po rozegraniu lub w trakcie pierwszych dwóch meczy we Wrocławiu i Częstochowie usuną kursy na pozostałe mecze w Toruniu i Zielonej Górze.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Nermark-Baliński: Baliński +4 @1,66 Bet365⛔⛔

Typ grany głównie po obejrzeniu zdjęć toru do których link dał tu X_Design..Nermark na kopie to jest straszna kaleka,ma problemy ze składaniem motoru w łukach..A dziś tam będzie walka na maxa i tylko ci co potrafią ryzykować i jechać na przyczepnym torze będą wygrywać.Baliński na kopie od zawsze w Lesznie śmiga,jego występy w Częstochowie ostatnio bardzo przyzwoite: 9 i 7 punktów.
-------------------------
I jeszcze jeden kaleka;)

Davidsson under 5 @2,05 Bet365⛔⛔

Widziałem jego popisy w poniedziałek w UK.To mi wystarczy,choć każdy wie że UK to nie PL.Jonas dziś w parze z drugim kaleką czyli Holtą.I tu pewnie nie ma co się spodziewać jazdy parowej tych panów.Z Emilem i Buczkiem Davidsson przegrać powinien,z Gapą i Artiomem może powalczy.Liczę również że w 10 biegu objedzie go Curyło;) Jego dorobek widzę coś w tym stylu: 1,0,0,1. Oczywiście pod warunkiem że Polonia nie podłoży się w 2 meczu z kolei!

ośmieszyłem się na koniec rundy zasadniczej,więc do odwołania kończę analizy w dziale;) nie rozumiem tego sportu jednak..
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Szukałem i nic nie znalazłem tak na prawdę. Gram tylko over &quot;Griszy&quot; z Tobetu plus Falubaz. Do tego czekam na 1 bieg w Częstochowie bo myślę, że handicap skoczy i wtedy będzie warto pobrać na gospodarzy. Liczę bardzo na awans Torunian do TOP4 kosztem Leszna. Mam nadzieje, że Częstochowa wygra dzisiaj. Leszno to żadne tuzy mają mocnych juniorów ale w większości to skład leszczy. Wielka mobilizacja w Częstochowie na pewno &quot;Grisza&quot; dzisiaj nie może zawieść. Nermark niby na kopie żle się czuje, ale gospodarze na pewno nie strzelali by sobie w stopę i robili tor na którym jeden z liderów pojedzie żle więc gdzieś haczyk musi być. We Wrocławiu mecz to no bet. Niby Marek może uchronić Częstochowe jeśli tam wygrają ale tak samo Janowski swój klub bo jest wychowankiem Sparty. Mam nadzieje, że mecze o 17 rozstrzygną się po mojej myśli i wtedy bardzo grubo będzie można wejść Unibax. Komarnicki na pewno woli Toruń w TOP4 nie ze względu na to, że pojechaliby z nimi bo na to szans raczej nie ma a na to, żeby Leszno nie znalazło się w play off. Widać po prostu lekką antypatię miedzy tymi drużynami. Tak więc post będę pewnie edytował czasami, szczególnie na początku meczu w Częstochowie i pewnie koło 19 gdy pierwsze mecze się skończą. O meczach w Zielonej Górze i Rzeszowie nie ma co mówić bo to będą mecze pokazowe ????

Grigorij Laguta over 11 punktów 1,55 Przemuś ???? ????
Falubaz Zielona Góra - Polonia Bydgoszcz 1 1,10
✅
@ 1,1 Tobet
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Kuciapka under 9 1.90 b365 ⛔
Maćko z Kuciapów nie będzie miał problemu ze wbijaniem KSM, bo utarło się przez te ostatnie sezony, że to najsłabszy senior w Ekstralidze. Na Hetmańskiej oczywiście stać go na dobry wynik, ale czasy gdy przed biegiem w meczu domowym był pewniakiem do wygrywania dawno minęły. Do tego dojdzie pewnie tradycyjny defekt, skutkujący zatarciem 153 silnika w sezonie ;)
Patrząc na tabelkę biegów, to różowo dziś nie będzie miał. Nie wiem jak planują go zmienić w z/z, ale te biegi w których jedzie, to jako prowadzących parę będzie miał Walaska, Okonia, a i z Gdańska trafi też na Nikitę, który powinien latać.
Over 9 to może pokryć z bonusami.
 
vitoss 18

vitoss

Użytkownik
Dorzucam jeszcze dzisiaj Wybrzeże +8,5 pkt. W Rzeszowie za Crumpa Z/z za Kilokarpia Gashka. Mecz za 10 minut a kursik 1,95 na Tobecie
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Unibax Toruń - Stal Gorzów 1 1,80 Expekt ✅
Nie ma na co czekać trzeba grać, wobec wielkiego upadku Przemysława Pawlickiego trzeba odrabiać straty.. Myślę, że Częstochowa dowiezie zwycięstwo. Więc Unibax musi wygrać mecz, żeby awansować do play off i liczę, że tak się stanie. Ryan, Darcy, Chris i Adrian to mocne ogniwa na swoim torze więc nawet mocna Stal nie powinna ich pokonać.. Wiadomo, że Tomek lubi ścigać się na torze w Toruniu do tego mocny Iversen i w dobrej formie Kasprzak i Jensen. Wważam również, że Emil poradzić powinien sobie na swoim torze z Bartkiem. Stal już nie jedzie o nic będzie jechała z Falubazem w play off i tyle. Stawiam w tym meczu zdecydowanie po takim kursie na Unibax. Sorry za taką analizę, ale jestem wku.... tym, że Przemek wiedział iż już nic nie zrobi więc to muśnięcie &quot;Griszy&quot; tak go potwornie przewróciło ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 108

slawek-80

Użytkownik
Częstochowa przed ostatnim biegiem zapewniła sobie zwycięstwo co sprawia że wszystko w rękach Unibaxu. Dodatkowo Tarnów wygrał we Wrocławiu i mają pewne 1 miejsce po rundzie zasadniczej, dla Gorzowa będzie to mecz o pietruszkę więc nie sądzę aby walczyli o wygraną w tym meczu.
Dlatego też trzeba łapać kursy na zwycięstwo Torunia bo każde inne rozstrzygnięcie jak ich wygrana będzie dla mnie sensacją.
Z uwagi na fakt że Tobet znowu wystawił handi -2,5pkt na Toruń po kursie 2,0! to grzechem jest tego nie zagrać. ✅ (50-40)
 
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Chris Holder - over 9 @1.72 ⛔
Po rezultacie w Lesznie nie ma opcji aby Toruń nie wygrał tego meczu. Aby tak się stało lider Aniołów - Chrispy poprostu musi zrobić coś około kompletu. Do tego dochodzi rewelacyjny występ w GP wczoraj, Chripsy w świetnej formie. Jeździ z młodzieżowcem w parze - kolejny atut. Aby pokrył ten over musi zdobyć średnio 2 pkt na bieg. Nie chce mi się wierzyć, aby tyle punktów nie natrzepał. Przecież to mecz o wszystko! Bet365 daje prezent! Chciałbym grać za więcej ten typ, ale nie mam nic na koncie aktualnie.. a buk mi się strasznie ociąga z rozliczeniem kuponów... dziwny ten niski pułap.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom