>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

progresja over 0.5 inaczej.

R 23

rutra

Użytkownik
Premiership 7z9 meczy zakończyło się over 0,5 HT. Średni kurs 1.30 dałby zysk grając każdy mecz oddzielnie.

MCity-Southampton 1.18-1.25
Wigan-Chelsea 1.33-1.40
Fulham-Norwich 1.34-1.42
QPR-Swansea 1.40-1.42
Reading-Stoke 1.42-1.50
WBA-Liverpool 1.36-1.42
West Ham-Aston Villa 1.36-1.38

kursy wg livesports.pl

Przy najniższych kursach: +4,33%
Przy najwyższych kursach: +8,78%

Może to nie reguła, ale wziąłem pierwsze z brzegu wyniki.
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
Blog, do którego podał link kolega powyżej należy do mnie. Założyłem go bo chciałem udowodnić, że można zarobić na graniu over 0.5 . Niestety błąd w ostatnim meczu (przegranym) spowodował przerwanie gry all in (na codzień nie gram all in, stosuje własny system stawkowania). W każdym bądź razie dla osób, które nie wierzą, przesyłam screen z mojego konta betfair (aktualnie mam przerwę w graniu, czekam aż miną z 3 kolejki w interesujących mnie ligach).
Zaczynałem od wpłaty 15 EUR, doszedłem do 319,13 EUR i wypłaciłem.
Podaję, link bo forum się rozjeżdża z powodu zbyt dużego rozmiaru zdjęcia :
http://wrzuc.se/images/50323cb5eee79.jpg
W przypadku jakichkolwiek pytań będę się starał odpowiedzieć, pozdrawiam !
P.S. grałem tylko i wyłącznie over 0.5 !
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
to kontynuuj bloga ????

czym się kierujesz przy doborze meczu?
Własnie postanowiłem zacząć grać dalej, stosując się wyłącznie do swoich zasad a nie opieraniu się o &quot;nacisk publiki&quot;. Zapraszam do odwiedzin gdyż często typy będą na live.

Co do kryteriów - być może z czasem się nimi podzielę, aktualnie przystanę na dzieleniu się typami. Pozdrawiam
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
dostajesz świetne kursy na tym batfair! ale chyba niemcy Cie zawiodły, Szwabii się nie gra!
Przyznam, że zagrałem ich na siłę. Niestety mam problem z trzymaniem dyscypliny, muszę wymyślić jakiś sposób aby trzymać się swoich zasad - wiem, że to jest dziecinne, ale szczerze mówiąc nie przypominam sobie aby jakiś mecz mi &quot;nie wszedł&quot; pomimo trzymania się wcześniej ustalonych przeze mnie zasad. Mimo wszystko jadę dalej tak jak obiecywałem, aby osiągnąć opisany tam cel. Zapraszam do komentarzy gdyż miło jest wiedzieć, że ktoś korzysta chociażby czysto merytorycznie z mojej pracy. Pozdrawiam
 
Do góry Bottom