>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10Bet

nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Jestem już po pierwszej wypłacie z 10bet.com i chciałbym zweryfikować opinie podane wyżej. Przed dokonaniem wypłaty oczywiście odwiedziłem ten temat, aby poczytać, co inni o nim sądzą, ponieważ jest to dosyć egzotyczny bukmacher. Na wszelki wypadek zleciłem wypłatę na moneybookers, a nie przez przelew, jednak prowizja wynosi nie 8%, jak napisano wyżej, ale dokładnie 3,96%. Być może przy przelewie bankowym ten procent jest wyższy, ale nie sądzę. Procent mogłem obliczyć w prosty sposób, ponieważ wypłacałem częściami (w celu maksymalnej redukcji prowizji) i jedna z wypłat wynosiła dokładnie 100 zł, a na moje konto w MB trafiło dokładnie 96,04 zł.
Prowizja (nieduża, ale jednak) to z pewnością minus, jednak dla mnie kolejną wadą jest brak informacji o pobieranej prowizji (przynajmniej ja takiej nigdzie nie znalazłem). Nie czytając tego tematu nic bym o niej nie wiedział i zleciłbym jedną wypłatę, nie dzieląc jej na części. Moim zdaniem powinna być ona czytelnie zamieszczona w zakładce z wypłatami.
Za tym bukiem przemawiają natomiast inne aspekty, a mianowicie wysokie kursy i często bogata oferta (również zawierająca pełne handicapy azjatyckie zwracające pełną stawkę w razie remisu po dodaniu wartości handi). To dla mnie spora zaleta i uważam, że warto tam grać nawet mimo tej niedużej prowizji. Do tej pory tego typu azjany grałem jedynie w bet365.
Jeśli chodzi o weryfikację, ja zleciłem 5 wypłat na moneybookers i nikt mnie o nic nie pytał. Pieniądze dotarły po 3 dniach. O żadnym oszustwie nie może być więc mowy, jednak na wszelki wypadek lepiej wypłacać na MB. Radzę też większe kwoty dzielić na części, w taki sposób, by maksymalnie ograniczyć utratę pieniędzy przez prowizję.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
a nie przez przelew, jednak prowizja wynosi nie 8%, jak napisano wyżej, ale dokładnie 3,96%.
http://forum.bukmacherskie.com/f149/10bet-7506.html#post1703922
1. Multiple withdrawals within the same 30 days period will be charged a 3%-8% fee.
2. 10bet may charge a withdrawal fee of up to 8% if your deposit is not rolled over at least 5 times.
Za tym bukiem przemawiają natomiast inne aspekty, a mianowicie wysokie kursy i często bogata oferta
Buk kopiuje 2/3 oferty z Pinnacle. Czasami nawet bezmyślnie błędnie. Resztę kopiują od innych. Ale czasami zdarzy się coś tam wyłapać.
 
J 18

_jarl_

Użytkownik
prowizja wynosi nie 8%, jak napisano wyżej, ale dokładnie 3,96%[/b]. Być może przy przelewie bankowym ten procent jest wyższy, ale nie sądzę. Procent mogłem obliczyć w prosty sposób, ponieważ wypłacałem częściami (w celu maksymalnej redukcji prowizji) i jedna z wypłat wynosiła dokładnie 100 zł, a na moje konto w MB trafiło dokładnie 96,04 zł.
Prowizja za wypłaty na MB jest stała i wynosi 1 euro.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Radzę też większe kwoty dzielić na części, w taki sposób, by maksymalnie ograniczyć utratę pieniędzy przez prowizję.
Ja mam tylko pytanie, dlaczego dzieliles wyplaty na czesci w celu unikniecia prowizji? Nie ma zadnej roznicy czy wyplaciles 3 x po 100 zl czy odrazu 300 zl... Matma sie klania albo o czyms nie wiem...
 
cichy82 0

cichy82

Użytkownik
Witam. Czy orientuje się ktoś czy do obrotu bonusem liczy się kupon z ako powyżej kursu 1.6 czy tylko single?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Witam. Czy orientuje się ktoś czy do obrotu bonusem liczy się kupon z ako powyżej kursu 1.6 czy tylko single?
1.60 może być ako,,, jakbyś miał pln jako walutę, to bonus jest do 220 pln (50 euro), bo nie mają przelicznika a la Tobet 4:1....
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
A więc podsumowując moją przygodę z 10bet :
Maksymalna kwota bonusu to 220 pln (50 euro = 220pln).
Bonus dodany od razu po zagraniu za depozyt.
Weryfikacja = dowód, MB i rachunek...
I tu najlepsze : napisałem, że nie posiadam, bo wszystko na rodziców, to kazali mi wysłać rachunek na nich i zaakceptowali rachunek za telefon mojej Mamy !!!

Weryfikacja i wypłata błyskawiczna, o 12.wysłałem dokumenty, a już kasa na MB jest✅✅
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Ja Was tylko utwierdzę w tym, co na stronie 1 pisał Marcin i reszta.
Czat beznadziejny, ba - żeby się tam też dostać trzeba bożej cierpliwości.
Opłata za wypłatę na MB - 1 euro. Ok, 4-5 zł to nie tragedia.
Wypłata na konto bankowe - 6 euro. No ludzie, DOXXbet ma 12 zł i tam idzie wytrzymać, a tu około 26... Jak ktoś wypłaca większe sumy da się przeżyć, ale ja na egzotycznych nie wychodzę powyżej 500 i szkoda jakichkolwiek opłat.
Live dosyć marne, grafika i ogólny wygląd konta średni.
 
teo1992 55

teo1992

Użytkownik
wypłata na MB... &quot;Pending&quot; wisi od niedzielnego wieczora.. a napisane jest , ze trwa 1-2 dni. Nie prosili o zadne skany , ale mimo to i tak wysłałem.. Odpisali po 6minutach , że dziekują za dobrą współpracę .. na livechacie pisałem z nimi wczoraj to mi odpisali , ze bedzie jutro [ czyli dziś] dziś napisałem ponownie.. to drugi raz napisali , że będzie jutro.
A myślałem , że będzie już w poniedziałek rano , i będe mógł wpłacić do lepszego buka.. a tu zonk . Kasa zamrożona.

pieniądze doszły dziś o 8:20 , potrącili swoje 4zlote :p pozdrawiam.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Konto mam od miesiąca, wykorzystałem bonus powitalny, wypłaciłem, po kilku dniach przyszedł bonus 25 % do 10 euro, skorzystałem, wypłaciłem we wtorek bodaj, a dziś ponownie 25 % do 10 euro...
Niby 4 dyszki tylko, no ale jeśli po każdej wypłacie będą mnie tak zachęcać do grania u nich (choć wczoraj i tak 300 pln wpłaciłem i mam u nich kasę), to na hasło &quot;10bet&quot; będę odpowiadał &quot;lubię to&quot; nie tylko ze względu na genialny dla mnie live:grin:

  • In order to receive the bonus, please enter bonus code 10CASH, when making your next deposit.
  • This offer is only valid until 19/02/2012 23:59PM UK time.
  • The bonus will be credited to your account once the deposit has been rolled over once.
  • In order to withdraw the bonus, customers should roll over their bonus 4 times. Only stakes made with the bonus and winnings generated from the bonus will be applicable towards the rollover requirements. Only Sports bets will be applicable in calculating the roll over.
  • In achieving these roll over requirements, all wagers must be made on any Sports bets offering odds greater than 1.60.
  • If a withdrawal is requested before the roll-over requirements are met, the bonus and all winnings generated from the bonus will be automatically cancelled and withdrawn from the customer’s account.
  • If the rollover requirement for this bonus has not been met within 90 days of the qualifying deposit any funds held in the bonus balance will be forfeited.
  • The bonus can be redeemed only once.
  • Promotions are subject to change. All management decisions are final.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Konto mam od miesiąca, wykorzystałem bonus powitalny, wypłaciłem, po kilku dniach przyszedł bonus 25 % do 10 euro, skorzystałem, wypłaciłem we wtorek bodaj, a dziś ponownie 25 % do 10 euro...
Tym razem bonus 25 % do 10 GBP;) Niby niewiele, a cieszy...
Co 2 tygodnie dostawać 10 euro/GBP banalni proste do obrotu mimo, że się regularnie tam gra...
A może to za lojalność wysyłają..? Nie wiem, ale lubię to;)
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP

www.10bet.com
Teraz bonus 50% do 800pln !!!

-wpłacamy do 1600pln
-wpisujemy kod FD100
-obracamy 1 raz depozytem po kursie min.1.60
-dostajemy bonus do 800pln, który obracamy 5-krotnie po kursie min.1.60
Bukmacher jak najbardziej wypłacalny, więc korzystać kto nie ma konta.
Potem średnio co kilkanaście dni dają promocje na maila rzędu 10-20euro (50/100%)

 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Bardzo kuszący bonus. Ale opinie z pierwszej strony nie są dobre, czy coś się pod tym względem zmieniło? Bo troche strach wplacac kase jak maja mi robic problemy...
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Gram tam non stop od paru miesięcy, żadnych problemów, wypłaty na MB w ciągu 1 dnia, co tydzień-dwa bonusy w stylu 50% do 10-20euro... Warunki zazwyczaj takie jak w bonusie powyżej.
 
czoker 97,3K

czoker

Użytkownik

www.10bet.com

Teraz bonus 50% do 800pln !!!

-wpłacamy do 1600pln
-wpisujemy kod FD100
-obracamy 1 raz depozytem po kursie min.1.60
-dostajemy bonus do 800pln, który obracamy 5-krotnie po kursie min.1.60
Bukmacher jak najbardziej wypłacalny, więc korzystać kto nie ma konta.
Potem średnio co kilkanaście dni dają promocje na maila rzędu 10-20euro (50/100%)

Jakby ktoś skorzystał z bonusu to niech da znać. Sam też się na niego szykuje, może po długim weekendzie coś wpłace
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Do obrotu NIE liczą się ŻADNE azjany i ŻADNE zakłady under/over. To tak w ramach ciekawostek. Kursy 1x2 mają marne.
 
R 32

rado1965

Użytkownik
3 MIESIACE TEMU WPLACILEM 1600ZLOTYCH NA FIRME 10 BET 800ZLOTYCH DOSTALEM BONUSU PO 3 MISIACACH UDALO MI SIE OBROCIC ALE UZBIERALO MI SIE 13500 ZLECILIEM WYPLATE ZOSTALEM POPROSZONY O DOKUMENTY ZOSTALY ZATWIERDZONE DZIS WCHODZE NA EMAIL CZY PIENIADZE ZOSTALY JUZ WYPLACONE A TU TAKA WIADOMOSC -Please be informed that our Accounts department has detected bonus manipulation and as a result your winnings have been taken.
We would like to confirm that you are welcome to withdraw your deposit amount.
Thank you for your understanding. WSZYSTKIE PIENIADZE ZOSTALY ZABRANE PRAWIE 12 TYSIECY A NA KONCIE TYLKO 1600 ZOSTALO NIE MIALEM ZADNEGO INNEGO KONTA BEZ PODSTAWNIE MI WSZYSTKO ZABRALI GDZIE MOGE SIE ODWOLAC DO JAKICH ORGANIZACJI BARDZO PROSZE O POMOC
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Czyli ,że u buka dużych pieniędzy nie da się wygrać.
Rok temu mój znajomy w Fortunie wygrał 20 takich samych kuponów po 2 tysiące z hakiem.
Łącznie 44 tysiące.On gra codziennie po kilkanaście kuponów za łącznie 200-400 zł( stać go na to)
Chciał postawić za całość po kursie niecałe 2 ako 3 spotkania.Pracownik punktu dzwonił do Cieszyna i przedstawił sytuację.Ktoś z centrali zgodził się ,że może zagrać alej jedynie za 11 tysięcy.Co ciekawe w Fortunie bali się przyjąć za 44 klocki,a ówczesny kupon by nie wszedł.Znajomy z uśmiechem na ustach powiedział pani by przekazała ,żeby szykowali kasę do wypłaty.
Kasę Markowi wypłacili chyba po 3 dniach w gotówce,bodajże po zamknięciu punktu,żeby nie było świadków.
Wracając do wątku to plus naziemniaka.Masz kupon masz pieniądze.Nawet jak masz dużą wygraną to i tak ci wypłacą.
W internetowym buku będą szukać powodów,aby nie dać ci zarobić.Słowo reklamacja nabiera tutaj zupełnie innego znaczenia,to jest zażarta walka,w której i tak nie zadasz ostatniego ciosu.
 
Do góry Bottom