>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Sporty wodne - Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
ale Agnel do tej pory pływał przeciętnie na setkę, żeby nie powiedzieć słabo.. Zapewne pobije zdecydowanie życiówkę, patrząc jaką ma tu formę, ale nie wydaje mi się, żeby wygrał ten dystans również.
Co nie przeszkodziło mu dołożyć Magnussenowi ponad sekundę w sztafecie 4x100m. Jeszcze przed kilkoma dniami Australijczyk był zdecydowanym faworytem, teraz jednak jest zupełnie inaczej. Agnel jest w świetnej formie i jak dla mnie typ na jego zwycięstwo jest jak najbardziej uzasadniony.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
to znaczy mniej więcej tyle, że 200 pływał wcześniej już bardzo dobrze, jako swój koronny dystans, a setkę traktował mniej poważnie. Czy teraz będzie w stanie pokonać zawodników, dla których z kolei 100 jest priorytetem? Nie jestem przekonany.
Jesli w sztafecie zniszczyl reszte, nie dajac szans i wygrywajac Francuzom zloto to czemu mialby indywidualnie nie wygrac...... ? JEszcze Magnussem totalnie bez formy mial chyba czas poza top 10....
Phelps niby sie rozkreca ale czy wygra ? Nie wiem jednak obok 2,44 na mistrza przejsc obojetnie nie moge i gram. Phelps 200 motylek 2,44 Pinnacle
Juz zrobil sie piekny surebet... 2,00 na to ze Michael NIE WYGRA ;)
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
ale ja nie twierdzę, że nie wygra drugiego złota, tylko ostrzegałbym przed taką pewnością. Formy na pewno nie zgubi w 2 dni, więc rozumiem Soltys, że jesteś super pewny tego typu.
Jutro zobaczymy czy rzeczywiście Magnuessen taki bez formy. Nie zapominajcie też o Robertsie i Haydenie i Kanarku. Będzie ciasno.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
ale ja nie twierdzę, że nie wygra drugiego złota, tylko ostrzegałbym przed taką pewnością. Formy na pewno nie zgubi w 2 dni, więc rozumiem Soltys, że jesteś super pewny tego typu.
Widzialem powtorke sztafety, Magnussen nie mial zadnych przygod wiec poprostu formy brak.. kwale i polfinaly rozwieja watpliwosci jednak wtedy juz kursy moga byc zupelnie inne
 
7 0

7machos

Użytkownik
ehhh oddano moje konto komuś innemu ale ok , chiałem tylko zaznaczyć że nie można porównywać czasów ze sztafety dosłownie bowiem magnusen był na pierwszej zmianie a francuz na 4 tej a wiec czas reakcji był diametralnie inny, te czasy można porównywać tylko jak startuja obaj z pierszej zmiany lub gdy obydwaj z 2,3 lub 4 stej zmiany. Value to było wczoral na angela jak panbet wrzucił go do zwyciestwa jako inny po kursie 20 ale to sie utrzymało do ok 23.30 potem to juz ok 5 mozna było złapac , dzis to już nie ma moim zdaniem value na jego zwyciestwo.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
ehhh oddano moje konto komuś innemu ale ok , chiałem tylko zaznaczyć że nie można porównywać czasów ze sztafety dosłownie bowiem magnusen był na pierwszej zmianie a francuz na 4 tej a wiec czas reakcji był diametralnie inny, te czasy można porównywać tylko jak startuja obaj z pierszej zmiany lub gdy obydwaj z 2,3 lub 4 stej zmiany. Value to było wczoral na angela jak panbet wrzucił go do zwyciestwa jako inny po kursie 20 ale to sie utrzymało do ok 23.30 potem to juz ok 5 mozna było złapac , dzis to już nie ma moim zdaniem value na jego zwyciestwo.
Mimo wszystko magnussen uzyskal kiepski czas nawet wsrod zawodnikow ze swojej grupy. Lepszy byl od niego przecietny Adrian, niewiele slabszy Leveux wiec kim sa ci zawodnicy w porownaniu do czolowki ??? O 11 wszystkie niewidome zostana rozwiane. Ja i tak czekam na jakies fajne kursy przeciwko Australijczykowi w kwalach o 11
 
7 0

7machos

Użytkownik
Mimo wszystko magnussen uzyskal kiepski czas nawet wsrod zawodnikow ze swojej grupy. Lepszy byl od niego przecietny Adrian, niewiele slabszy Leveux wiec kim sa ci zawodnicy w porownaniu do czolowki ??? O 11 wszystkie niewidome zostana rozwiane. Ja i tak czekam na jakies fajne kursy przeciwko Australijczykowi w kwalach o 11
ciekawe co pokaże Cielo, to spora niewiadoma, na pewno sie szykuje na ten dystans , nie brał udziału w sztafecie co się bardzo zemściło
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
No i tragiczny wystep faworytow a szczegolnie Agnela.. znakomita opcja byl zaklad Magnussen nie wygra za 1,82 w pina ale jeszcze z konkretnym graniem czekac trzeba do polfinalow...
Co do kobiet to mam mala lokate :
Barratt-Palmer 1,57 unibet 200m dowolnym ✅ lokata
O prawie 1,5 sekundy lepszy czas w polfinale to przepasc na tym dystansie... !!! Barnett zajela 1 miejsce w polfinalach wiec bedzie w srodku a Palmer na skrajnych wiec tutaj rowniez ogromna przewaga tej pierwszej.
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Kajakarstwo panów C-1

Złoty Medalista

Typ-Michal Martikan ( kurs 3,50)



Wielka postać tego sportu już w wieku 17 lat został mistrzem olimpijskim.W eliminacjach zajął pierwsze miejsce lecz po pierwszym zjedzie znajdował się pod ścianą ponieważ ominął bramke ( kara + 50 sekund) i zajmował odległe pozycje, drugim przejeżdzie pokazał klasę mimo że znajdował się w trudnej sytuacji pojechał bardzo dobrze i wygrał,to pokazuje jak mocny jest psychicznie mimo że ten sport jest troszkę loterią stawiam tutaj na naszego sąsiada po dobrym kursie.

Atlanta 1996
  • C-1 slalom - złoto

Sydney 2000
  • C-1 slalom - srebro

Ateny 2004
  • C-1 slalom - srebro

Pekin 2008
  • C-1 slalom - złoto
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Pływanie: Kobiety 200m stylem dowolnym
Wygra: Camille Muffat (FRA) 4,00 ⛔ Unibet

W półfinałach Francuzka moim zdaniem zaprezentowała się najlepiej ze wszystkich zawodniczek. W swoim półfinale zajęła dopiero trzecie miejsce ale końcówkę sobie całkowicie odpuściła i dodryfowała do ściany. Jej najgroźniejszymi rywalkami będą Allison Schmitt i Federica Pellegrini. Włoszka swój półfinał co prawda wygrała ale z czasem sporo gorszym niż osiagnęla Muffat. Schmitt jest brana pod uwagę jako faworytka po tym jak wygrała eliminacje, w półfinale była druga. Spodziewam się jednak, ze powtórzy się sytuacja z 400 metrów dowolnym, gdzie siegnęła po srebro ustępując właśnie Francuzce.

do tej pory to shiwen czy litwinka tez nic nie plywaly i co ??
Akurat Shiwen to złota medalistka z MŚ z tamtego roku, więc cos tam już zdążyła wygrać. Kurs 1,02, że wygra 200 metrów zmiennym robi wrażenie ????

Co do Phelpsa to co ma wygrać jeśli nie 200m motylkiem? Jak do tej pory ciężko jednak powiedzieć jak mu pójdzie na swoim koronnym dystansie. W kwalifikacjach i półfinałach spokojnie, bez żadnych szarż. Półfinał wygrał dopiero na ostatnich metrach, wcześniej spokojnie kontrolował. Powalczą z nim Matsuda, de Clos i ten Jukic, który tutaj prezentuje się najlepiej i jest głównym graczem, który może przeszkodzić Amerykaninowi. Co do Korzeniowskiego to nawet zaklinanie rzeczywistosci w studiu TVP chyba nie pomoże i ciężko będzie Polakowi, zeby chociażby otrzeć się o podium.

Co do tego, zeby opierać sie na czasach z eliminacji przy graniu to byłbym ostrożny. Nie każdy jest Sun Yangiem, żeby w każdym starcie chcieć wygrać. Dla wielu nie jest ważna pozycja ale to, czy przechodzi do półfinału.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
No i tragiczny wystep faworytow a szczegolnie Agnela.. znakomita opcja byl zaklad Magnussen nie wygra za 1,82 w pina ale jeszcze z konkretnym graniem czekac trzeba do polfinalow...
Co do kobiet to mam mala lokate :
Barnett-Palmer 1,57 unibet 200m dowolnym
O prawie 1,5 sekundy lepszy czas w polfinale to przepasc na tym dystansie... !!! Barnett zajela 1 miejsce w polfinalach wiec bedzie w srodku a Palmer na skrajnych wiec tutaj rowniez ogromna przewaga tej pierwszej.
Barrat, nie Barnett ????
nie do końca się orientuje w rozkładzie sił na tym dystansie i czy Barrat płynęła na maxa, a reszta się oszczędzała, ale czy jeżeli wygrała SF to nie warto lekko skrobnąć jej win po blisko @10,00? ????
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
nie do końca się orientuje w rozkładzie sił na tym dystansie i czy Barrat płynęła na maxa, a reszta się oszczędzała, ale czy jeżeli wygrała SF to nie warto lekko skrobnąć jej win po blisko @10,00?
dla mnie to tez niewiadoma ale tam w polfinalach blisko niej byly faworytki wiec zapewne w finale docisna troche mocniej i beda szybsze.. jednak TOP 3 BARRATT za 2,75 w williamhill juz przyjemnie wyglada. ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
H 6

hipek7

Użytkownik
100 m kobiet dowolnym:
Ranomi Kromowidjojo @ 1.55 [Tobet]
Warto zagrać już teraz, po kwalifikacjach pewnie kursy będą spadać. Holenderka jest na ten moment najszybszą pływaczką z całego towarzystwa. Nie wiem za bardzo, kto mógłby jej tutaj zagrozić. W finale sztafety popłynęła 51,93, następna Schlager 52,65, dalej to już różnice ponad sekundy. Najgroźniejszą rywalką będzie według mnie Hierasimienia, ale Ranomi powinna sobie z nią bez problemu poradzić.
 
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
A co do kolegi 9adriana2: nawet jeżeli to nie bezpośredni doping z jakąś substancją, transfuzją krwi, spaniem w komorze etc, to dla mnie i tak to jest chore. Typiara jest mutantem - ma wielkie stopy jak płetwy i dłonie. Zamknęli ją tak jak większość pewnie gdzieś i musiała przez rok całymi dniami pływać. Teraz zdobywa złota, bije rekordy, a za rok już o niej nie usłyszymy, bo się wypali fizycznie. Czeka ją albo piach albo jakiś obóz pracy. Pojawią się jednak inne..
CHIŃCZYCY psują sport i naprawdę uważam, że powinno się ich wykluczyć z udziału w IO. To są roboty, bezmózgie warzywa zaprogramowane na sukces, po którego zdobyciu zostają wyrzucane, ale co im tam: taki zasób ludzki to pojawi się kolejna banda za 4 lata.
Myślę, że dobrym pomysłem byłaby konieczność wystartowania w iluś tam zawodach międzynarodowych typu PŚ przed Igrzyskami. Wtedy byłaby pewna kontrola na nimi, a nie, że dziewczyna pływa tragicznie, znika na rok, wraca na IO i bije WR, płynąc szybciej finisz od MĘŻCZYZN!
Polskich sportowców przydałoby się zamykac w takich obozach przygotowawczych na wiele miesięcy ( w szczególności piłkarzy) :p Może w końcu zaczęliby osiągac sukcesy, efekty na pewno byłyby widoczne.
A co do Chińczyków, to aż tak źle to oni nie mają, obecnie w dużych chińskich miastach żyje się bardzo bogato, a sport te luksusy im zagwarantuje. Przecież nikt nie każe tym nastolatkom tak ciężko tyrac, oni sami chcą to robic, bo wiedzą, że ta ciężka praca przyniesie sukces. Przecież zawsze jest wybór - pracowac w fabryce za miskę ryżu przez całe życie, lub podjąc ryzyko, dac się zamknąc pod klucz, a pozniej smigac najnowszym Bentleyem po Pekinie ????

PS: Amerykanie robią to samo co Chińczycy, może innym systemem, jednak cel jest ten sam - pokazac światu kto tu rządzi poprzez zdobycie 100 medali na IO. Od dziesięcioleci w Stanach &quot;produkuje&quot; się wybitnych sportowców.
Tylko my w Polsce pieścimy się z tymi sportowcami dając im wolnę rękę. Powinniśmy ten cały system szkolenia scentralizować i trzymać ich krótko. Obecnie jeśli nie będziesz trenował za granicą, to mozesz zapomnieć o rywalizacji z najlepszymi na świecie.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
oj ja nie wiem czy nikt im nie każe, bo w Chinach jest taka akcja, że od małego jak idą do szkoły, są zabierani od rodziców, zamykani i tam robią im, nazwijmy to po imieniu, pranie mózgu. Siedzą całymi dniami i się tylko uczą, dla najgorszych są jakieś kary straszne, tworzy się chora rywalizacja pomiędzy dzieciakami. Potem wychodzą z tych szkół i są tak &quot;ukształtowani&quot;, że rzeczywiście sami chcą tyrać do upadłego, żeby przynieść chlubę ChRL i wygrać medal na olimpiadzie.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Akurat w Chinach bywa różnie. Dzieciaki mają od dziecka zakodowaną w głowie rywalizacje, chcą być najlepsze, wiedzą że liczy się tylko zwycięstwo. Czy to jest takie dobre? Nie powiedziałbym. Dzieciństwa taki dzieciak nie ma praktycznie w ogóle. Tak na prawdę wszystko w głowie ma podporządkowane sportowi, jedyne marzenie to wygranie czegoś-tam.
Był kiedyś na TVP pokazywany ciekawy dokument na temat chyba gimnastyki, 5-latki na treningu płakały z bólu.

Proponuję dyskusję przenieść na jakiś inny &quot;grunt&quot; bo offujemy jak cholera :p
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Nie wiem czy to jakaś pomyłka, czy to wam coś pomoże, ale Bwin chyba coś pokręcił z kursami na 200m dowolnym kobiet... Obstawiają Muffat jako największą faworytkę (z czym można się jakoś zgodzić) @3.00, potem Schmitt @ 3.25 i Pellegrini @3.75. Ale już h2h między Muffat a Schmitt kurs na Francuzkę to 2.20.. Trochę niekonsekwencji.. Tylko że to tak nieprzewidywalny dystans, że trudno tu cokolwiek wyrokować... Ale mimo wszystko kusi ta Muffat..
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Coventry-Miley 2,00 unibet ✅
Coventry najgorsza w polfinalach ale w eliminacjach pokazala ze plywa znosnie i miala 2 czas, lepszy od tego w polfinalach. Miley slabiutka, w polfinale szybsza od Coventry o zaledwie 0,03sek czyli nic a w elimacjach zdecydowanie gorsza. Jesli Coevntry sie zepnie to spokojnie powinna byc lepsza od Brytyjki a kurs zawyzony.
Leverenz-Rice 1,75 betsson ✅
Rice to juz nie taka szybka zawodniczka jak w 2008 kiedy bila rekordy. Kiepskie czasy w kwalach i polfinale, Leverenz zdecydowanie lepsza i tu i tu wiec biore.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
valderrama 145

valderrama

Użytkownik
Myślę że dziś w 3 finałach nie ma najmniejszych szans na rekord świata,wyjątkiem jest 16 chinka, zarówno sztafeta 4x200 M, 200 dowolnym K, 200 motyl M kurs 1,61 w unibet✅
do tego zwycięstwo sztafety USA za 1,25 i mamy podwojenie :grin:✅
 
oki 270

oki

Użytkownik
Muffat-Franklin 1,6 unibet ✅
Tak jak pisano wyzej Francuzka zajela 3. miejsce w szybszym z polfinalow. Ogolnie czas niemal o 1,5s lepszy od Franklin. Nie sadze, zeby wczoraj Amerykanka az tak sie oszczedzala przed finalem grzbietu, zeby ryzykowac odpadniecie w polfinale stylem dowolnym.
Forma u Muffat jak najbardziej jest, co pokazala wygrywajac juz 400m stylem dowolnym bijac rekord olimpijski.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom