>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Studia

dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Tylko ja chciałam iść na zaoczne, które również są prowadzone w tygodniu a nie weekendy. Skoro poszedłeś do tej uczelni to na pewno wiesz coś na jej temat. Będę wdzięczna za jakieś informację ????
Dopiero co się dostałem. Co chcesz wiedzieć, może pomogę ? ????
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
Czy na zaocznych jest faktycznie tak trudno ogarnąć materiał? Może ktoś ma doświadczenia z uniwerkiem przyrodniczym we Wrocławiu i sie wypowie na ten temat, bo planuję iść zaocznie na geodezję ;)
jestem na 3 roku na geodezji na UP, studiuje zaocznie. ogólnie kierunek do ogarnięcia, kumanie matmy to oczywiście podstawa :razz:
aleeee szczerze odradzam ci ten kierunek. po geodezji nie ma pracy, a za kilka lat nie będzie jej jeszcze więcej. rynek jest przepełniony geodetami. kierunek się otworzył, wiele prywatnych szkół oferuje go do studiowania.
mitem jest też, że geodeta dużo zarabia, że jest się ustawionym do końca życia. tak było kiedyś - 20 lat temu. teraz jest kicha.
no chyba, że tatuś jest geodetą - to już inna bajka ????
więcej, o ile chesz, na pv ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
po geodezji nie ma pracy
Po żadnych studiach nie ma pracy, bo to że skończyłeś jakieś to jest nic nadzwyczajnego. Musicie sobie zdać sprawę, że studia w większości przypadków to taki bardziej renomowany ogólniak. Traktujcie to jako przedłużenie młodości, a nie receptę na przyszłość. Ja jestem na FiR, w sumie polecam jak ktoś lubi posłuchać jak wykładowcy płyną na giełdzie, albo jak portfele rujnuje im Grecja ;). W ogóle wybierajcie coś co daje praktyczne umiejętności, albo uczy myśleć. Odradzam AWF-y, dziennikarstwa itp. bo Messim trzeba się urodzić, a Mateusz Borek jest tylko jeden.
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
Po żadnych studiach nie ma pracy, bo to że skończyłeś jakieś to jest nic nadzwyczajnego. Musicie sobie zdać sprawę, że studia w większości przypadków to taki bardziej renomowany ogólniak. Traktujcie to jako przedłużenie młodości, a nie receptę na przyszłość. Ja jestem na FiR, w sumie polecam jak ktoś lubi posłuchać jak wykładowcy płyną na giełdzie, albo jak portfele rujnuje im Grecja ;). W ogóle wybierajcie coś co daje praktyczne umiejętności, albo uczy myśleć. Odradzam AWF-y, dziennikarstwa itp. bo Messim trzeba się urodzić, a Mateusz Borek jest tylko jeden.
to akurat żadna nowość. chodziło mi o to, że teraz panuje jakiś niezrozumiały bum na geodezję, a po tym jakiejś specjalnej przyszłości nie ma, bo tego jest po prostu już za dużooo.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
to akurat żadna nowość. chodziło mi o to, że teraz panuje jakiś niezrozumiały bum na geodezję, a po tym jakiejś specjalnej przyszłości nie ma, bo tego jest po prostu już za dużooo.
teraz panuje bum na wszystko i to jest takie gadanie
Ktoś szuka opcji na studia i poczyta fora to na każdym kierunku, dosłownie na KAŻDYM piszą to co Ty. Jak ktoś wychodzi z założenia, że idzie na studia i wie, że nie ma pracy to po co idzie ? Nie wiem może ktoś chce sobie ograniczyć konkurencję czy co. Jak ktoś jest zaradny i będzie się starał, a nie opierniczał to sobie poradzi. Po prostu jest zbyt wielu ludzi po studiach, a jak to Ferdek mówi &quot;robić nie ma komu&quot;. Jak ktoś ma pomysł na siebie to już jest połowa sukcesu.
 
benek88 2

benek88

Użytkownik
dokładnie, bezpośrednio po studiach w geodezji trudno o godziwą pracę, bo jest masa studenciaków, którzy będą pracować za półdarmo, niestety jest tak dużo chętnych że jak nie zgodzisz się pracować za 1600 to przyjdzie ktoś kto się zgodzi. Odradzam wam iść na dzienne, bo patrząc teraz z mojej perspektywy to był w pewnym sensie stracony czas, owszem więcej imprezek itp. ale dużo lepiej iść na zaoczne i ciągnąć jakąkolwiek pracę, bo przez ten czas odłoży się parę groszy i już masz jakiś start w dorosłym życiu. Ja teraz po zrobieniu inżyniera geodezji idę na wat na budownictwo, po którym są dużo lepsze perspektywy.
 
M 0

melson8288

Użytkownik
Wszystko zależy od ambicji człowieka. Co za różnica czy dzienne czy zaoczne. Ludzie na zaocznych mają czasami 5x większą wiedzę niż z dziennych.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Dla pracodawcy w dzisiejszych czasach to liczy się doświadczenie zawodowe, wszystkie przebyte kursy,szkolenia czy certyfikaty i generalnie czy człowiek jest kolokwialnie mówiąc &quot;ogarnięty&quot;.Bo to,że skończy się jakąś turbouczelnię z samymi 5 to praktycznie daje niewiele szans w wyścigu o dobrą pracę.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
czy studiuje/studiował ktos cos w kierunku historii ?
ps
pytanie nie jest zwiazane z tym ze chce to studiowac jako glowny kierunek, a jedynie jako może dodatek zaocznie, studia w zawodzie koncze w tym roku.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
czy studiuje/studiował ktos cos w kierunku historii ?

ps
pytanie nie jest zwiazane z tym ze chce to studiowac jako glowny kierunek, a jedynie jako może dodatek zaocznie, studia w zawodzie koncze w tym roku.
Czyli jednak jesteś Niemcem...
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
czy studiuje/studiował ktos cos w kierunku historii ?
ps
pytanie nie jest zwiazane z tym ze chce to studiowac jako glowny kierunek, a jedynie jako może dodatek zaocznie, studia w zawodzie koncze w tym roku.
KęKę Radom studiował historię, ba, miał nawet stypendium naukowe.
 
Do góry Bottom